İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Battalgazi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Battalgazi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Battalgazi hurdacı firması olarak hurdanızı almak için adresinizegeliyoruz. Battalgazi ilçesinin yakınlarında hurda eşyalarınızın resimlerini yollamak nedeni ile personellerimiz ile irtibat kurmanız yeterlidir. Yurdumuzun dört bir noktasından, hurda alımı yapıyoruz. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Malatya hurdacısı olarak Battalgazi bölgesinde hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Battalgazi hurda fiyat listeleriyle hurdalarınızı adresten alıyoruz. Eşi benzeri olmayan geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Lider olduğumuz bütün hizmetlere ziyaret ettiğiniz makalemizden ulaşabilirsiniz. Hursan Metal Geri Dönüşüm ismiyle faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Battalgazi Hurdacı Firma

Battalgazi hurdacı firması olarak Malatya bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki atık malzemenin nakliyesi için çevrenizdeki hurda taşıma elemanlarımızı yönlendiriyoruz. Sizde her nevi kablo hurdası satışı yapmak için şirketimizi arayabilirsiniz.

Battalgazi bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek hepimizin geleceğini kurtarıyoruz. Battalgazi hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Battalgazi etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Malatya merkezinin gelişen ilçesi Battalgazi öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Battalgazi çevresinde değil, tüm illerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Battalgazi Hurdacı Numarası

Battalgazi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satın. Malatya Battalgazi hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bu nedenle hurda atık fiyatı sormak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Battalgazi Demir Hurda Alan Yerler

Hurda demir, Battalgazi ilçesinde en çok bulunan madenler içerisinde bulunmaktadır. Buradaki Malatya Battalgazi demir fiyatlarını isteyenlere bedelsiz yolluyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bağlantısına tıklayın.

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı sayfamızı incelemek iyi gelir. Firmamız Battalgazi şehrinin tümünde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Unutmayın ki her türlü demir kapı, pencere demiri, demir trabzan için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. Battalgazi ilçesinin tüm mahallelerinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Battalgazi Hurda Alan Yerler

Malatya Battalgazi ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda malzeme alıyor. Hurda kablo almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar arasındayız.

Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı ilke edindik. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

Battalgazi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zararınızı önlemek için hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenin piyasa değeri düşüyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve hurda sarı, bakır hurda, hurda demir, hurda kablo, çinko hurda, kurşun hurda alırken yukarısında fiyat listeleri uyguluyoruz. Battalgazi hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile ön plana geçiyoruz.

Battalgazi Çinko Hurda Alan Firmalar

Malatya, Battalgazi ilçesinin her yerinden hurda çinko alıyoruz. Buradaki Malatya Battalgazi nikel hurdası kilo fiyatını arzu edene bedelsiz yolluyoruz. Hurda çinko alan hurdacı bölümümüze göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı için bize ulaşın.

Battalgazi Hurda Bakır Alanlar

Battalgazi genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Battalgazi bakır fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Malatya Battalgazi bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır bobin, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır boru alım satımı yapıyoruz.

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alım satımı yapılır. Battalgazi bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alanlar sayfamızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Battalgazi hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Battalgazi Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Pirinç metaline halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası denmektedir. Ayrıca kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Sitemizde yayınlanan Battalgazi hurda sarı kilo fiyatı güncellenmiştir. Hurda pirinç sarı alanlar içerikli içeriği okuyun.

Bu sebeple Battalgazi hurda sarı alan firmalar arasındayız. Firmamız bu hurda sarıların ticaretinde sarı hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Battalgazi hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yapıyor. Battalgazi bölgesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz.

Battalgazi Sac Hurda Alanlar

Depomuzda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda var. Hurda sac alıyoruz. Battalgazi çevresinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatları öğrenmek sebebi ile. Bağ gumelesi tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Battalgazi Kurşun Hurdası Alımı

Battalgazi Malatya kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Buradaki Battalgazi kurşun hurdası kg fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz. Kurşun cevherleri mavimsi renklidir. Kurşun hurda ton fiyatı bölümümüzü okursanız iyi bir şey yapacaksınız. Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerden biridir. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası sökümü yapıyoruz.

Battalgazi Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Battalgazi hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız her türlü hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgi öğrenmek için hurda kablo alanlar yazıyı ziyaret edin.

İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Buradaki Battalgazi elektrik kablosu kilo fiyatını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırıyoruz. Piyasada hızlıca satılan 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Ayrıca enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için ederinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Malatya Battalgazi ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız. Malatya Battalgazi ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları ticaretinde tecrübeye sahibiz. Yerinden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler şimdi arayın.

Çünkü Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Bundan başka fare yemez hurda kablo alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Battalgazi hurdacı arayanlar için buradayız. Kablo hurdası içindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alan yerler için önem teşkil eder. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur.

Battalgazi Hurda Krom Alım Satımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatı bağlantısına tıklayın. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Malatya Battalgazi krom tank hurdası kg fiyatını talep edenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır.

Battalgazi Alüminyum Hurdası Alımı

Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant için nakit ödeme yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör yapmaktayız. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Battalgazi ilçesinin tümünde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını güvenle gerçekleştiriyoruz. Buradaki Battalgazi hurda alüminyum ton fiyatlarını grubumuzdakilere ücretsiz ulaştırıyoruz. Daha kesin hurda alüminyum yazıyı okuyun. Malatya Battalgazi alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır. Sizlerin destekleriyle her gün kurumsallaşıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız.

Battalgazi 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, alçı mikseri, boya makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış ardiye binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pencere, kapı, mutfak dolabı alan yerler içindeyiz. Birde iflas etmek zorunda kalan depolardan aldığımız

7/24 Hurda Alan Battalgazi Hurdacı Firma

Bahsettiğimiz üzere yedi yıldır geri dönüşüm faaliyeti sunmaktayız. 7/24 açık Battalgazi hurdacı firması olarak zamana takılmadan iş yerimizdeyiz. Sektörün kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Battalgazi Hurda Araba Alan Yerler

Battalgazi hizmet veriyoruz. Bazen Battalgazi çevresinde hurda araba alım satım hizmetleri veriyoruz. Ama hurda otomobil evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan hasarlı araba hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz.

Battalgazi Hurda Karton Alım Satımı

İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alıp satarken uyguladığımız ekstra hassasiyetle size daha çok oranda kazanma imkanı iletiyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Battalgazi karton hurdası fiyat listesini whatsapp grubu üyelerimize ücretsiz gönderilmektedir Daha fazla ton fiyatlarıyla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak, gazete hurdası alıyoruz. Battalgazi kağıt hurda alan yerler arasındaki işletmemiz hizmetleri ile hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

Anlık Güncel Battalgazi Hurda Fiyatları

Güncel kilo fiyatlarına ulaşabilmek için bizi arayın. Battalgazi hurdacısı olarak hurda alımında uygulanılan fiyat listeleri piyasada hızlıca güncellenmektedir. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken piyasasından yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

Battalgazi Hurda Nikel Alan Firma

Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir. Özellikle anot hurda nikel, %99 şablon nikel , %95 şablon nikel, hurda turbo nikel alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satılırken elimizden geldiğince özen ile çalışılmalıdır. Malatya ve Battalgazi hurda nikel alımı yapıyoruz.

Battalgazi Cam Hurda Alım Satımı

Çağımızda şeffaf soda şişesi, sökülmüş oto camları çeşitlerinde hurda cam cinsleri tonajlı alımı yapılıyor. Cam yarısaydam yada saydam oldukça sert yapıdaki sıvı tutan amorf sert maddedir. Battalgazi genelinde hurda cam alan firmalar arasındayız.

Battalgazi Hurda Beyaz Eşya

Piyasadan ucuz fiyatlara az kullanılmış olan ve 2. el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Titiz 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki kanepelerinizi evinize gelerek satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla buzdolabı hurdası alan yerler hakkında detaylı bilgi yazılan gönderiye ulaşabilirsiniz Sahibinden satılık ofis büro mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları alımı amacıyla ücreti peşin para ödemekteyiz. Kısa bir zaman kullanılmış 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile bizlere ait numaralarla iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Battalgazi 2. El Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satan firmalar içinde en iyi hurdacıyız. Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan firmayız alırken yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz.

Battalgazi Hurda Akü Alımı

Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denir. Hurda akü alanlar yazımızı incelerseniz güzel olacaktır. Bu neden ile firmamız ve benzeri firma içerisinde geri dönüştürme tesisi olan firmalar kuru akü ve sulu akü alanlar arasındadır. Aküler başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolanan enerji deposudur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu sıvılar geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor.

Battalgazi 2. El Mutfak Ekipmanı Alımı

Sanayi tipi mutfak ekipmanları alımı yapıyoruz. İyi kullanılmış sanayi tipi bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel kuzine, yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, aspiratör vb. sanayi tipi otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmek amacı ile almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

Battalgazi Hurda Kumaş Firesi Alan Firma

Spota düşmüş dokuma kumaş hurdası, hurda penye, nevresim kumaş parçası, parça mayo kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz. Yüksek tonajlı gabardin kumaş, hurda örme, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Battalgazi bölgesinin tamamında hurda jesica, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş alım satımında belirttiğiniz konuma gelmekteyiz. Battalgazi kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Battalgazi kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz.

Battalgazi Hurda Plastik Alım Satımı

En ideal fiyata hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alım satım işleri yapmaktayız. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir. Battalgazi plastik hurda alımı yapan firmalar içinden ön planda olan firmayız. Sitemizde paylaşılan Malatya Battalgazi plastik hurdası fiyat listesi güncellendi Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri vardır. Malatya ile Battalgazi bölgesinin her yerinden jelatin, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren satmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Battalgazi Bina Yıkımı

Hurda karşılığında bina yıkımı yapılırken bilinen tüm tedbirler Çıkacak hurda malzeme bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika yıkımlarında olduğu gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işi ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, sökülen kapılar, pimapen hurdaları ve benzeri her türde hurdanızı satın almaktayız. Kentsel dönüşüm nedeniyle eskimiş dükkanların istenildiği bir biçimde inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Battalgazi Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Çok daha yaşanılır bir Malatya Battalgazi yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sadece bu cins malzemelerin alım satımını yapmıyoruz. Battalgazi hurdacılar sitesindeki dükkanımızla geri dönüşüm yapıyoruz.

Battalgazi Fabrika ve Makine Sökümü

Başlamadan önce sökümü istenen binanın incelikle incelenmesi gerekmektedir. Yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihalelerini tamamladık.

Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir. Battalgazi fabrika sökümü yapıyoruz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

Battalgazi İkinci El Raf Hurdası

Bu sayfadaki Malatya Battalgazi 2.el raf fiyat listesi günceldir. Hurda raf fiyatları linkine tıklamalısınız. Hurda raf Battalgazi alımı nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Genelde ekipmanını yenileyen dükkânlar tarafından hurdaya ayrılan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, mağaza rafı hurdaları, demir raflar arasından seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafları satıyoruz. Hurda depolama rafları alım satımı yapmaktayız.

Battalgazi Hurda Klima Alım Satımı

2.el Klima Battalgazi ilçesinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Battalgazi ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Hurda kombi alan yerler arasındayız.

Battalgazi Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi itinayla yapılır. Molozlar Battalgazi Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen moloz bırakma yerlerine naklediliyor. Battalgazi hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınacak her cins hurdanın bize ait alana taşınma işleri ücretsiz yapılıyor.

En Yakın Battalgazi Hurdacı

Battalgazi hurdacı firması firmamız ile kapıdan hurda alım satımı yapıyoruz. Bu hizmetimiz ile hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Battalgazi genelinde hizmet veriyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Battalgazi bölgesinde hurda alımı işi yapmaktayız. Battalgazi en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her cinsten hurda alıp satmak için deponuza araçlarımızı yolluyoruz.

0 (535) 043 31 17