İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Başyayla Hurdacı Hurda Fiyatları

Başyayla Hurdacı Hurda Fiyatları

Başyayla merkez hurdacı firma olarak hurda alım hizmeti vermekteyiz. Günlük Başyayla hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz. Hurdacı olarak hurdanızı adresinizden almaktayız. Başyayla merkezinin tümünde hurda eşyalar ve ikinci el eşyalar ticareti yapıyoruz. Karaman hurdacı firma olan firmamız Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor.

Başyayla hurdacı firmalar içerisinde lider işletmesiyiz. Başyayla bölgesinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla ekiplerimizi göndermekteyiz.

Hursan Metal olarak Karaman Başyayla merkezinde hurda çeşitleri alıyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Hali hazırda Karaman Başyayla hurdacı firmasıyız. Ancak Başyayla merkezinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. Karaman hurdacı firmalar arasındayız. Başyayla bölgesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız.

Karaman Başyayla Hurdacı Firma

Başyayla genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğini koruyoruz. Başyayla hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişelenmeyin. Karaman Başyayla çevresinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Karaman merkezinin sempatik ilçesi Başyayla öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Başyayla bölgesinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Başyayla hurdacı olarak Karaman ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda için yakınınızdaki hurda nakil aracımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak amacı ile hatlarımızı çaldırabilirsiniz.

Türkiye’de yıllık 100.000 ton hastane atığı, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton evsel atık ortaya çıkmaktadır. Çöplere atılan malzemelerin %12’sini cam hurdası türevleri, yüzde dördünü metal hurdası, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler vb malzemelerden oluşuyor. Ne yazık ki, bu malzemelerin %82’si dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Bu atıkların piyasa değeri 1.6 milyar TL’dir. Hursan Metal benzeri hurdacıları ülkemizin zararına olan bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmak amacı ile çalışmaktadır.

Başyayla Hurdacı Telefon Numarası

Başyayla adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu sebeple hurda satışı yapmak sebebi ile hizmet numaramızı aramalısınız. Hemen arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. Başyayla hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Başyayla Hurda Alanlar

Karaman Başyayla geri dönüşüm firması Hursan Metal her tür hurda demir alım satımı yapıyor. Başyayla kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Zararınızı önlemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylece metalin fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. Tonajlı sarı hurdası ve hurda alüminyum, hurda kablo, bakır hurda, kurşun hurdası,hurda çinko, demir hurdası alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat listesi vermekteyiz. Başyayla hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda paslanmaz alımı için adresinize geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Başyayla Krom Hurda Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Karaman Başyayla hurda krom fiyat listesi güncelliğini koruyor.

Hurda Çinko Alanlar

Bu sayfadaki Başyayla hurda nikel ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası fiyatı bağlantısına tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi istemek için arayın. Başyayla bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Başyayla Sarı Hurda Alanlar

Başyayla genelinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Buradaki Başyayla pirinç sarı kg fiyatı günceldir. Hurda sarı alan hurdacı başlıklı metne bir göz atın. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Gerçekte hurda sarı isminde hurda türü bulunmamaktadır. Bu sebeple Başyayla sarı hurdası alımı yapmaktayız.

Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Hursan Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Satıcılarda hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Başyayla hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Başyayla Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Başyayla içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Başyayla bakır hurda kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alım satımı yapılır.

Buradaki Başyayla bakır hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Karaman Başyayla bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Başyayla hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır konumuzda detaylı bilgi var. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alan firmayız.

Başyayla Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda bulunan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Başyayla hurda demir kilo fiyatı günceldir. Güncel demir hurda fiyat listesi edinmek için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bölümümüzü ziyaret ederseniz güzel olur.

Başyayla etrafında tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz. Hursan Metal Karaman Başyayla ilçesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her cins demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu için peşin para ödeme yapmaktayız.

Başyayla Hurda Kablo Alanlar

Başyayla hurdacı firma olarak her türlü antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları ticareti için buradayız. Yerinden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler içeriği inceleyin. İçerisindeki tellerin türüne göre ve dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Burada bulunan Karaman Başyayla hurda bakır kablo ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün gönderiyoruz.

Kablo hurdası içerdiği bakır tel nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arzeder. Başyayla hurdacı firması olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alım satımı sırasında piyasanın üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler bize ulaşın.

Başyayla ilçesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablo alan Başyayla hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet etmeye devam ediyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

Bundan başka hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde elektrikli aletlerde kullanılıyor. Etrafta çoğunlukla edinilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Başyayla Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu hurda, Cami çatı söküm kurşunu alırız. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurda alan hurdacı bölümünü okuyabilirsiniz. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu bilinmektedir. Başyayla hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Başyayla çatı minare kurşunu kilo fiyatını günlük göndermekteyiz.

Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alan firmalar içerisindeyiz. Şantiye çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Depolarımızda yeni gibi 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Başyayla ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz.

Başyayla Hurda Alüminyum Alanlar

İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapılır. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda almak için telefonlarınızı diliyoruz. Karaman Başyayla alüminyum hurda alan firmalar içinde fark yaratıyoruz.

Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu alıyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz.

Buradaki Karaman Başyayla hurda alüminyum kg fiyatını whatsapp gurubumuza üye olanlara ücretsiz göndermekteyiz. Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Başyayla ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaktayız.

Başyayla Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyat listesine erişmek sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Başyayla hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi Başyayla hurdacılar sitesinde günlük değişmekte. Güncel hurda fiyatları konulu metni okuyabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda ticareti yaparken borsadan yüksek ton fiyatı uyguluyoruz.

Başyayla Jeneratör Hurdası Alan Firmalar

2.el jeneratör satanlar arasında en doğru yerlerdeniz. Hurda jeneratör alanlar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör alıyoruz.

Karton Hurda Alanlar

Başyayla karton hurdası ticareti yaptığımız bölgeler arasındadır. Sitemizdeki Karaman Başyayla kağıt hurdası kg fiyatını saat başı göndermekteyiz Başyayla hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetler sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. derinden çok fiyatlarla bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kuşe kağıt, peçete hurdası, hurda gazete alım satımı yaparız. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen sayesinde sizlere daha çok kazanç etme imkanı sunuyoruz.

Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu bölgede %95 , %99 şablon nikel hurda, anot nikel, turbo nikel alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satıldığında gayet dikkatle hareket etmeliyiz. Başyayla nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Başyayla Hurdacı Sitesi

Başyayla hurdacılar sitesindeki firmamız iş birliği ile hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Başyayla sanayi sitesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu cins malzemelerinizin geri dönüşümünü yapmıyoruz. Şimdikinden daha güzel bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz.

Başyayla Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda karşılığında ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımında gerekli tüm tedbirler Bir üstte fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri ücretsiz yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vb. her cinsten hurdayı değerinde alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış dairelerin tekrar imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Başyayla 2.el Endüstriyel Ekipmanı Alım Satımı

Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar alımı yapmaktayız. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi set üstü ocak, hücreli aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirici vb endüstriyel tipte mutfak alet edavatını görebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Endüstriyel tipte ikinci el restoran malzemeleri alıyoruz.

Kumaş Hurdası Alımı

Parti malı parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı için peşin para ile ödeme yapıyoruz. Karaman Başyayla ilçesinde kumaş hurdası alıyoruz. Kilosuyla hurda gabardin, hurda örme, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik satışı yapmak için bizi çok geçmeden arayın. Başyayla çevresinde hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş, süprem kumaş alım satımlarında adresinize geliriz. Karaman Başyayla kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Sayfamızda bulunan Karaman Başyayla hurda kumaş ton fiyatını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırmaktayız.

En Yakın Başyayla Hurdacı Telefonu

Hursan Metal olarak Başyayla etrafında hurda satımı işi yapmaktayız. Başyayla hurdacıları arasında olarak kapınızdan her türlü hurda eşya almaya başladık.

Başyayla en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile her tür hurda malzeme alımında dilediğiniz yere geliyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alan yerler Başyayla etrafında servis veriyoruz.

Başyayla İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan yurt benzeri binalardan elde edilen yeni ayarında 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pencere alımı yapıyoruz. Bununla birlikte batmış satıcılardan almış olduğumuz İnşatlarda boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur.

Başyayla Klima Hurdası Alan Firmalar

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Başyayla bölgesinde oldukça fazla alınan hurda eşyalar içindedir. 2. El Kombi alan yerler arasındayız. Başyayla bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Başyayla Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Başyayla Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce alınan karar ile belirlenen alanlara nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra antlaşmaya göre molozun taşınması itina ile yapılır.

Başyayla Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Başyayla fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Hurdacı firmaların dediği gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan imalathanenin titizlikle gezilerek gerekli aletlerin ayarlanması uygun olur. Uzun yıllardır on binlerce fabrika sökümü ihalesini güvenli şekilde yerine getirdik.

Başyayla Hurda Akü Alan Yerler

Akü başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan depolardır. Motosikletlerde elektrik ihtiyacını karşılamak nedeni ile kullanılmaktadır.

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Atıl aküler içerdiği kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Akü hurdası ton fiyatı linkine tıklayınız. Dolayısı ile Hursan Metal benzeri fabrika içinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alanlar içerisindedir.

Başyayla Hurda Raf Alımı

Buradaki Başyayla ikinci el raf kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda raf alanlar makalemize göz atarsanız şahane olur. Başyayla 2. el raf hurdası almak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı işimizin bir parçasıdır. Genelde raflarını yenileyen yerler tarafından satılan ürün teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, teşhir rafları, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el raf satışı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Başyayla Hurdacı Firma

Sektörde uzun zaman geçirmenin sağladığı kurumsallık ile çağın teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Başyayla hurdacı firması olan şirketimizle 7/24 sektöre çalışıyoruz. Yaklaşık 34 senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

Plastik Hurdası Alanlar

En güncel fiyatla kırmızı, mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı ile ilgileniyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Başyayla plastik hurda alan yerler içerisinde lider konumda olan Başyayla hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Başyayla naylon hurdası fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. Karaman ve Başyayla bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin alımı yapıyoruz. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Başyayla Hurda Araç Alanlar

Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Fakat otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, römork, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, motor hurdası alıyoruz. Bazen Başyayla yakınlarında araç hurdası alıyoruz.

Başyayla 2.el Ev Eşyası

Her çeşit ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak için bize ait numaralarla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. 2. El büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu mevcuttur. Titizlik ile kullandığınız ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi nakit ücretle iyi fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alan hurdacı firma başlıklı gönderiye erişebilirsiniz En ucuz fiyatlarla temiz şekilde kullanılmış olan ve ikinci el salon takımı satıyoruz.

Başyayla Hurda Cam Kırığı Alanlar

Başyayla genelinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Günümüzde şeffaf cam şişe, araba camları vs. hurda camlar baya fazla satılıyor. Cam tam yada yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi geçirmeyen inorganik amorf katı bir malzemedir.

0 (535) 043 31 17