İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Başiskele Hurdacı Telefon Numarası

Başiskele Hurdacı Telefon Numarası

Başiskele meydanda olduğu gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Aslında Başiskele hurdacı firmaları içindeyiz. Bununla birlikte Kocaeli Başiskele merkezinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Başiskele merkezinde hurda malzeme ve ikinci el ev eşyası ticareti yapmaktayız. Başiskele hurdacı şirketleri içinde öncü konumdayız. Her çeşit hurda alımında deneyimliyiz.

Hursan Metal şirketimizle Kocaeli yakası dolaylarında hizmet veriyoruz. Kocaeli Başiskele ilçesi çevresinde hurdacı firmasıyız. Günlük Başiskele hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız.

Kocaeli geri dönüşüm tesisleri arasındaki Hursan Metal hizmet beğeninize sunmaya devam ediyor. Kocaeli Başiskele hurdacı firması olarak hurda eşyanızı almaktayız. Başiskele merkez hurdacı firma olarak hurda alımı yapmaktayız. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kocaeli hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Başiskele Hurdacı Firma

Başiskele hurdacı firması olarak Kocaeli ilçelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için en yakınınızdaki hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Başiskele merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı yapmak amacı ile firmamızı aramalısınız. Başiskele hurdacısı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Başiskele ilçesinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Kocaeli merkezinin gelişen ilçesi Başiskele öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Başiskele etrafında değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurda geri dönüştürülürken tüketilen düşük enerji karbon emisyonunun doğaya vereceği zararın önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metallerin madenlerden kazılarak işlenmesi pahalıdır. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurda madenlerin geri dönüşümü 90/100 daha az olacaktır.

Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakları korumaktadır. Bu dünyadaki doğal kaynakların sınırı bellidir. Birkaçı yeterli miktarda bulunsada nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de artmaya devam ediyor. Atık madeni geri dönüştürmek ihtiyacımız olan kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylelikle madenleri gelecek nesillere saklayabiliriz.

Türkiye’de bir yıl içerisinde yüz bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 24 milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Çöplere atılan atık malzemenin yüzde dört kadarını maden hurdası, %27’sini plastikler, yüzde 12’sini cam hurdası türleri, %43’ünü karton hurdaları vb malzemelerden oluşuyor. Aksi gibi, bu atıkların 4/5 dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Boşa giden malzemeler Türkiye’ye zararı 1 milyar altı yüz altmış milyon ₺’dir. Hursan Metal ülkemizi zarara uğratan bu tutarın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Başiskele Hurdacı Telefonu

Başiskele hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Kocaeli Başiskele hurda alım hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Bu yüzden hurda malzeme satmak için mobil hattımızı aramanız yeterlidir. Boş yere süre harcamadan telefonumuzu tuşlayarak yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Hurda Demir Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar konusunun linkine tıklamalısınız. Demir, dünyada çokça satılan metaller içerisindedir. Buradaki Kocaeli Başiskele ekstra demir hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz.

Başiskele ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. Firmamız Başiskele şehrinin tümünde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı istemek amacı ile bize ulaşın. Hurda demir alanlar bölümüne bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı için peşin ödeme yapıyoruz.

Krom Hurda Alan Firma

Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Sitemizde yayınlanmış olan Kocaeli Başiskele krom ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatları sayfamızı ziyaret ederseniz güzel olur.

Sert yapısı gereği zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Başiskele Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firma

antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır. Bakır hurda alanlar içeriğimizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Başiskele hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Başiskele içinde bakır hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Başiskele bakır hurdası fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Kocaeli Başiskele bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Başiskele hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Başiskele Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri olan kurşun mavimsi renktedir. Hurda kurşun alan yerler paylaşımını gezmek iyi gelecektir. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler içinde olduğu düşünülmektedir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yaparız. Kocaeli Başiskele hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Başiskele çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Başiskele Hurda Çinko Alımı

Başiskele etrafında hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Başiskele çinko levha kilo fiyatını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı yazımızı incelemelisiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha kilo fiyatı için arayın.

Başiskele Hurda Alan Yerler

Tonajlı sarı hurda ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımı yaparken fiyat listesi sunuyoruz. Başiskele hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimizle öne çıkıyoruz. Kocaeli Başiskele ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her tür hurda alımı yapıyor. Hurda zamak, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Başiskele adresten hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Elinizdeki hurdayı geç kalmadan paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Böylece hurdanızın fiyatının inmesine neden olmaktadır. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Hurda çelik almak amacıyla kapınıza kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

Başiskele Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi yoktur. Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Bu sebeple Başiskele sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Başiskele hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti yapıyor.

Başiskele genelinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Başiskele sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda günlük paylaşıyoruz. Sayfamızda bulunan hurda sarı pirinç yazıya bir göz atabilirsiniz. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Hursan Metal tüm bu hurdaların ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, hurda bronz almaktadır.

Başiskele Hurda Kablo Alanlar

Satıcılarda kolayca edinilen %40 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Kullanılış alanlarına göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde kablo hurdası borsasından fazla teklifler sunuyoruz. Konumdan hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Kocaeli Başiskele ilçesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablo satacak olanlar şimdi arayın. Çünkü Hursan Metal adıyla yalnızca hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Kablo elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası alımı için arayabilirsiniz. Sayfamızda bulunan kablo alan hurdacılar makaleye bir göz atın. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızda yayınlanan Başiskele bakır kablo fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Başiskele hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Kocaeli Başiskele hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Başiskele hurdacısı Hursan Metal firmamız her çeşit antigron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alımı yapmaktayız. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz.

Başiskele Alüminyum Hurda Alanlar

Başiskele bölgesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel alımında tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hurda satanların destekleriyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz. İş yerimize güvendiğiniz sebebiyle sonsuz teşekkürler. Bu sayfadaki Kocaeli Başiskele alüminyum hurdası ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Alüminyum hurdası alanlar içerikli konuya göz gezdirebilirsiniz Her nevi alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Kocaeli Başiskele alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz.

Sac Hurdası Alım Satımı

Başiskele bölgesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depo çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurda alımı yapanlar içerisindeyiz. Şu anda yeni gibi 2. el trapez sac hurdası vardır.

Başiskele Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

Avantajlı fiyatlarla beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen alım satımı yapmaktayız. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Başiskele plastik hurda alan firmalar içerisinde lider konumda olan Başiskele hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Kocaeli Başiskele plastik ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Kocaeli ile Başiskele ilçesinin her yerinden jelatin hurdası, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Başiskele Jeneratör Hurdası Satanlar

Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz. Hurda jeneratör alan hurdacılar içerisindeyiz. 2.el jeneratör satan firmalar arasındayız.

Başiskele Hurda Raf Alımı

Sitemizdeki Başiskele 2.el raf ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Raf hurda fiyatları gönderimize kesinlikle bir göz atın. Başiskele 2.el hurda raf almak nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden kuruyemişçiler tarafından satılan teşhir rafları, hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır.

Hurda Akü Alımı

Araçlarda elektrik ihtiyaçlarında bulunur. Bir süre sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denilmektedir.

Akü içindeki kurşun içeren suyu nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Akü hurda fiyatı yazımızı okumak isteyebilirsiniz. Bu sebeple depomuz benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alımı yapan fabrikalar içindedir. Akümülatör diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır.

Başiskele Fabrika Sökümü

Profesyonel şekilde fabrika ve tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içinde nam saldık. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika yıkım ihaleleri aldık. Yıkım işi yapanların bahsettiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Başiskele fabrika söküm işi yapıyoruz. İlk önce sökülecek fabrikanın titizlikle dolaşılarak gerekli ekipmanların ayarlanması doğru bir çalışma olur.

Anlık Başiskele Hurda Fiyatları

Başiskele hurdacı firma hurda alırken uygulanılan ton fiyatı her an değişmektedir. En doğru fiyat listesine ulaşabilmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurda ticaretinde borsa fiyatlarından yüksek teklifler veriyoruz. Anlık hurda fiyatları içerikli yazıyı okuyun

Başiskele 2.el Endüstriyel Malzemesi Alan Firmalar

Kullanılmış bakır kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizi arayabilir. Sanayi tipi 2.el lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi ocak, krom yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görmek amacı ile sizleri depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz.

Başiskele Kumaş Alım Satımı

Kocaeli Başiskele ilçesinin her tarafında parça gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, viskon kumaş, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Kocaeli Başiskele ilçesinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Tonajlı iç çamaşırı kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş için peşin ödeme yapıyoruz.

Yüksek tonajlı pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Kocaeli Başiskele kilosu ile hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Buradaki Kocaeli Başiskele kumaş hurdası kilo fiyatını kayıt olanlara her gün yollamaktayız.

Hurda Karton Alan Yerler

Başiskele kağıt hurda alanlar içerisindeki firmamız Hursan Metal ile toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası ton fiyatı talep edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alımı yapan depolar içerisindeyiz. Bölgenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra hassasiyetle müşterilerimize piyasadan fazla oranda kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz. Başiskele karton hurdası aldığımız ilçeler içerisindedir. Sitemizde bulunan Başiskele hurda kağıt ve karton kilo fiyatını telegram grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz

En Yakın Başiskele Hurdacı Numarası

En yakın Başiskele hurdacı firma adı ile hurda metal almak amacıyla deponuza profesyonel çalışanlarımızı yolluyoruz. Hursan Metal firmamızla Başiskele etrafında hurda malzeme alıyoruz. Başiskele hurdacı bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile yerinden her türlü hurda eşya alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmet ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Başiskele ilçesinde servis veriyoruz.

Nikel Hurda Alanlar

Dolayısı ile hurda nikel alındığında çok dikkatle çalışılmalıdır. Bu ilçede %95 – %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel alıyoruz. Kocaeli Başiskele nikel hurdası alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

Başiskele Bina Yıkımı

Bina yıkımında gerekli tüm iş güvenliği önlemleri Başiskele kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, hurda kapı pencere, çıkma pimapen ve benzeri her türden hurdayı almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Tıpkı fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Hurda Otomobil Alan Firmalar

Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Başiskele etrafında araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Ama araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda otomobil, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdası, hurda vagon, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Başiskele Hurdacılar Sitesi

Şimdikinden daha iyi bir Kocaeli Başiskele yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sırf bu türden hurdalarınızı almıyoruz. Başiskele hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım firmamızın sayesinde geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz. Başiskele oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Başiskele Hurdacı

Neredeyse 28 yıldır geri dönüşüm yapan işletmeye sahibiz. Geçen yılların kazandırdığı kurumsallaşma vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Başiskele hurdacı dükkanımız yardımıyla yirmi dört saat açığız.

Başiskele 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan lokanta binalarından temin edilmiş yeni ayarında ikinci el pimapen pencere, kapı, mutfak dolapları alan hurdacılar içindeyiz. Ayrıca iflas eden esnaflardan almış olduğumuz Şantiyelerde yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, harç mikseri 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

2.el Ev Eşyası

Makul fiyata kullanılmış, 2. el salon takımı satın alabilirsiniz. Yeniden farkı bulunmayan ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacı ile firmamıza ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Sahibinden sekreter masası, ofis mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı için firmamızı telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Kısa süre kullanıldığı belli olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir durumdaki mobilyalarınızı yolladığınız konuma gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi alan hurdacı hakkında detaylı bilgi veren sayfamızı ziyaret edin

Hurda Klima Alan Hurdacılar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Başiskele ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. İkinci el klima Başiskele çevresinde en çok alınan hurda malzemeler içinde yer alıyor. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Başiskele Moloz Dökümü

Yıkım molozları Başiskele Belediyesi tarafından daha önce planlanan yerlere nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınması güvenle yapılır. Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Cam Hurdası Alanlar

Başiskele yakınlarında hurda cam alanlar arasındayız. Cam tam yada yarısaydam genellikle sert yapıya sahibi suları geçirmeyen inorganik amorf katı maddelerin isimdir. Genellikle renkli ve şeffaf çıkma otomobil camı, cam şişe vb. hurda cam baya fazla alınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17