İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yeşilköy Hurdacı Hurda Fiyatları

Yeşilköy Hurdacı Hurda Fiyatları

Bakırköy hurdacı firması olarak Yeşilköy hurdacı şirketleri içinde öncüyüz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız avantajlı devam ediyor. İstanbul Bakırköy ilçesi genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz Normalde Bakırköy firmasıyız. Ancak Bakırköy Yeşilköy mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Bakırköy merkezde Yeşilköy mahallesi hurdacı firma olarak Yeşilköy mahallesinin her sokağında hizmet veriyoruz.

Bakırköy Yeşilköy mahallesinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda malzeme alım satımında peşin ödemeler yapmaktayız Her çeşit hurda satmak amacıyla iletişime geçin. Yeşilköy mahallesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız.

Hursan Metal firmamız ile İstanbul Avrupa Bakırköy Yeşilköy mahallesinin tamamında hurda çeşitleri alıyoruz. Günlük Bakırköy Yeşilköy hurda fiyat listesi ile alım satım hizmeti veriyoruz. Yeşilköy hurdacı firması olarak hurdalarınızı nakit almaktayız

Bakırköy Yeşilköy Mahallesi Hurdacıları

Bakırköy hurdacısı olarak Avrupa yakası semtlerinde her nevi hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Bakırköy bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Sizlerde her çeşit hurda bakır satmak sebebi ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Bakırköy Yeşilköy mahallesi hurdacı sitesi mi arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmetinizde! İstanbul ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Bakırköy merkeze bağlı, Yeşilköy mahallesi ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. İstanbul Avrupa yakasında, Bakırköy Yeşilköy mahalle genelinde profesyonel bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Geri dönüşüm firması karbon emisyonunu azaltır. Yüksek enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine neden olur. Metaller geri dönüştürülürken harcanan düşük enerji emisyonun iklimlere zarar vermesinin önüne geçiyor.

Bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Dünyamızdaki doğal kaynakların bir sınırı vardır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla birlikte insanların tüketimide artıyor. Atık madenleri geri dönüştürmek ana kaynağın korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek nesillerede saklıyoruz.

Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlar. Bir madenin madenden çıkartılarak işlenmesi zahmetlidir. Üretimde kullanılabilecek hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurda madenlerin dönüştürülmesi %90 daha azdır.

Ülkemizde her sene bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton tıbbi atık atılıyor. Bu atıkların yüzde dördünü madenler, yüzde on ikisini cam, yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler gibi atıklardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu değerli malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Boşa giden malzemeler yurdumuza zararı 1.55 milyar TL’dir. Hursan Metal çöpe giden bu tutarın mümkün olduğu kadarını kurtarabilmek amacıyla çalışmaktadır.

Yeşilköy Hurdacı Numarası

İstanbul Bakırköy Yeşilköy mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak peşin para kazanabilirsiniz. Bakırköy Yeşilköy mahallesi adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler arasındadır. Avrupa Yakasındaki Bakırköy Yeşilköy hurdacı Hursan Metal irtibat numarasını not edin Bu yüzden hurda malzeme satmak nedeniyle bizleri aramanız gereklidir.

Yeşilköy Mahallesinde Kablo Hurdası Alımı

Bakırköy Yeşilköy mahallesi hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Yeşilköy mahallesi bölgesinde kolayca edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alımında değerini anında ödüyoruz. Kullanılış alanlarına göre yeraltı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Yerinden hurda antikron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıklıkla kullanılıyor. Ek olarak çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Çünkü Hursan Metal firmamızla sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz.

Kablo hurdası içerisindeki bakır sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo için piyasanın üzerinde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde ederinden yüksek fiyat listesi veriyoruz. Yeşilköy mahallesi hurdacı firması olarak her nevi antikron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alımı yapmaktayız. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Bakırköy Yeşilköy hurdacı firmayız.

Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdaları satacak olanlar şimdi arayın. İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Yeşilköy mahallesinde mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Sitemizde daha önceden yazılan Bakırköy kablo hurda alanlar konuya göz atabilirsiniz.

Yeşilköy Mahallesinde Krom Hurdası Alım Satımı

316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Yeşilköy mahallesinde hurda krom satışı yapmak için telefon numaramızı arayabilirsiniz Oldukça sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Hurda krom alımı krom hurda konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayınız.

Yeşilköy Mahallesi Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşunu hurda
, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun fiyat listesi istemek amacıyla telefonlarımızı tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söyleniyor. Yeşilköy mahallesinde hurda kurşun alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir.

Yeşilköy Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz. Yeşilköy çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurda alımı hurda çinko konusunda bilgi edinmek amacı ile sayfasının linkine tıklamalısınız.

Yeşilköy mahallesi Sarı Hurdası Alanlar

Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Yeşilköy mahallesi genelinde hurda sarı pirinç alıyoruz. İtirafta bulunmak lazım ise hurda sarı adıyla bir hurda varolmamıştır. Hurda ticareti yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Yeşilköy mahallesi hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Bakırköy Yeşilköy hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor. Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Bu sebeple Bakırköy Yeşilköy sarı pirinç hurdası ticareti yapanlardanız. Sayfamızdaki hurda sarı alanlar metne bir göz atın.

Yeşilköy Sac Hurdası Alan Firmalar

Müştemilat tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Bakırköy Yeşilköy ve çevresinde hurda levha, sac varil, oluklu sac hurdası galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edip çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Depomuzda tek bir deliği olmayan 2. el trapez sac var.

Yeşilköy Demir Hurdası Alanlar

Firmamız Bakırköy Yeşilköy bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Demir, yer yüzünde en fazla çıkarılan madenler içinde yer almaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alımı yazımızı okusanız şahane bir iş yapacaksınız. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu için nakit para ödeme yapmaktayız. Yeşilköy etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın.

Yeşilköy Hurda Alım Satımı

İstanbul Bakırköy Yeşilköy mahallesi yakınlarında hurdacılık yapan Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Hurda atık almak için adresinize gelmekteyiz. Yeşilköy mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler arasındadır. Hurda zamak, çelik hurdası, kalay hurdası alan Bakırköy Yeşilköy mahallesi hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Bakırköy Yeşilköy mahallesindeki hurda eşya alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

Yeşilköy Mahallesi Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan Bakırköy Yeşilköy mahallesindeki hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Yeşilköy mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayabilirsiniz. Hurda bakır alanında daha geniş bilgilendirme mevcut.

İstanbul Bakırköy Yeşilköy mahallesi hurda bakır alan yerler içindeyiz. Yeşilköy mahallesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Hurda antikron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Yeşilköy Alüminyum Hurdası Alımı

İstanbul Bakırköy Yeşilköy mahallesinde alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Her nevi alüminyum hurda alımı yapılır. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alıyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör yapmaktayız.

Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda alan hurdacıyız. Konumdan alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefon etmenizi diliyoruz. Bakırköy bölgesinde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alımında hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz.

Hurda alüminyum alanlar konulu içeriğe göz atın. Bizlere verdiğiniz destek için şükranlarımızı sunarız.

Yeşilköy Mahallesi Fabrika Sökümü

Profesyonel bir biçimde tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. İstanbul, Yeşilköy fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Böylece hurda fabrika sökümü yapanlar arasında lider olduk. Uzun zamandır onlarca fabrika yıkımı ihalesini güvenle tamamladık. Etrafta söylendiği gibi kolay sayılmaz. Evvela yıkımı yapılacak imalathanenin detaylıca incelenmesi gerekir.

Yeşilköy Kırık Cam Hurda Alımı

Yeşilköy mahallesinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan inorganik sert maddedir. Bu dönemde renkli süt şişesi, araba camları ve benzeri cam hurdalar bulunuyor.

Yeşilköy Karton Hurda Alım Satımı

Ederinden fazla ton fiyatı ile bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alıyoruz. Bakırköy Yeşilköy mahallesi karton hurdası alım satımı yaptığımız yerler içinde yer alır. Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılık ile size çok daha yüksek miktarda kazanma avantajı sunuyoruz. İstanbul Bakırköy Yeşilköy mahallesinde hurda kağıt alıp satanlar arasındaki işletmemiz sayesinde toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli kilo fiyatı öğrenebilirsiniz.

Yeşilköy Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Yeşilköy hurdacı firma istihdamındaki çalışanlarımız ile kapıdan hurda malzeme alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetle size en yakın hurda alan yerler Bakırköy Yeşilköy mahallesinin bütün caddelerinde servisler vermekten onur duyarız. Hursan Metal hurda alım firması olarak Bakırköy Yeşilköy etrafında her tür hurda eşya alımı gerçekleştiriyoruz. Bakırköy Yeşilköy en yakın hurdacı firması ismi ile hurda malzeme alırken yolladığınız konuma geliyoruz.

Yeşilköy Mahallesi Hurda Araba Alan Hurdacılar

İşlerin yoğun olmadığı anlarda Bakırköy Yeşilköy yakınlarında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, trafikten çekme belgesine sahip otomobil hurdası, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Yeşilköy Mahallesinde 2.el jeneratör Alımı

2. el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alımı yapıyoruz. Bozuk jeneratör alıyoruz.

Yeşilköy Mahallesi Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu nedenle hurda nikeller alınırken elimizden geldiğince hassasiyetle çalışılmalıdır. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içermektedir. Bu mahallede %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. Yeşilköy mahallesi çevresinde hurda nikel alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Yeşilköy Hurdacı

Sizlerin bahşettiği tecrübeler sayesinde makine parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. İki bin dokuzdan bugüne hurdacılıkla hemşerilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren Yeşilköy mahallesinde hurdacı firması olarak zaman farketmeden kapınıza kadar geliriz.

Yeşilköy Klima Hurdası Alım Satımı

Klima hurdası Yeşilköy mahallesi çevresinde çok alım satımı yapılan hurdalar içindedir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Bakırköy Yeşilköy çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Yeşilköy Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Yeşilköy mahallesi hurdacı Hursan Metal tarafından alınan tüm hurdanın bize ait depoya nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Bakırköy Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen alana nakil ediliyor. Bina yıkımı sonrasında sözleşmeye bağlı olarak bina molozlarının taşınması güvenlikle yapılır.

Yeşilköy Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın ticaretini yapmıyoruz. Hepsini öğrenmek için bizi arayın. Yeşilköy mahallesi hurdacılar sitesindeki tesisimiziz yardımıyla hurdacılık yapıyoruz. Bakırköy Yeşilköy ilçesinde yaşayanlara iyi bir İstanbul Bakırköy Yeşilköy mahallesi oluşturmak için çok çalışıyoruz.

Yeşilköy Akü Hurdası Alımı

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçlarında kullanılabiliyor. Uzun müddet sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü deniliyor. İstanbul Akü hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın.

Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden oldukça değerlidir. Bu sebep ile Hursan Metal benzeri şirket bünyesinde geri dönüşüm tesisi olan depolar sulu akü ve kuru akü alanlar içindedir. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarjlı pil gibi enerji depolanan depolardır.

Yeşilköy Mahallesi Hurda Plastik Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Yeşilköy mahallesinde abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Yeşilköy plastik hurdası alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyatlarla hurda mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı yapıyoruz.

Güncel Anlık Yeşilköy Mahallesi Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdalar alırken ton fiyatından fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Kesin hurda fiyat listesine erişmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Yeşilköy mahallesinde hurdacı hurdacılık işleri yaparken kullanılan ton fiyatları hurda borsasında günlük güncelleniyor.

Yeşilköy 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Bakırköy Hurda raf alan hurdacılar linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Yeşilköy fiyatı istemek nedeniyle bize ait numaramıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafı satan yerler içerisindeyiz.

Yeşilköy İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile iflas eden depolardan satın almış olduğumuz Yeşilköy çevrelerinde yıkılmış yurt binalarından satın alınan sıfır gibi 2. el pimapen pecere, mutfak dolabı, çelik kapı satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur.

Yeşilköy 2.el Ev Eşyası

İstanbul Bakırköy Yeşilköy mahallesi içinde sıfır, 2. el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Temiz sekreter koltukları, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece almak için dükkanımıza ait telefonları arayınız. Kısa bir süre kullanılan 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan mobilyalarınızı dilediğiniz yerden alıyoruz. Her çeşit ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak maksadı ile bizlerituşlayabilirsiniz.

Yeşilköy Mahallesi Bina Yıkımı

Çıkacak hurda bina yıkımları yapıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler vs. her cinste hurdanızı satın almaktayız. Bakırköy Yeşilköy kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş dükkanların yenilenerek inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında istenen tüm önlemler Daha önce fabrika söküm işinde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17