İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ataköy 8. Kısım Mahallesi Hurdacı

Ataköy 8. Kısım Mahallesi Hurdacı

Ataköy 8. Kısım hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız İstanbul hurdacısı olan firmamız hizmetinizdedir. Avrupa yakası Ataköy 8. Kısım mahallesi etrafında hurda malzeme ve az kullanılmış ofis mobilyası ticareti yapıyoruz İstanbul Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı firması olarak Ataköy 8. Kısım mahallesinin tamamında hizmet veriyoruz. Normalde İstanbul Bakırköy firmalar arasındayız. Fakat Ataköy 8. Kısım mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

İçerik Göster

Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı depoları içerisinde öncü şirketiyiz. Hursan Metal firmamız ile İstanbul Avrupa Bakırköy ilçesinde hizmetimize devam ediyoruz. Güncel İstanbul Bakırköy Ataköy 8. Kısım hurda fiyatlandırmayla hurda alımı yapmaktayız.

Avrupa yakası etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Ataköy 8. Kısım mahallesindeki her konuma geliriz Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacısıyız.

Bakırköy Ataköy 8. Kısım Hurdacı Firmalar

Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı sebebi ile firmamızı tuşlamalısınız. İstanbul merkezinin eşsiz ilçesi Bakırköy merkeze bağlı, Ataköy 8. Kısım mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. İstanbul, Avrupa Yakası Ataköy 8. Kısım mahallesi yakınlarında bir firma olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bakırköy mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bakırköy hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık yapıyoruz.

Türkiye’de senelik olarak 25 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton hastane atığı, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde dördünü madenler, yüzde 12’sini hurda camlar, %43’ünü kağıt hurdası, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu paha biçilmez malzemelerin dörtte beşi yok olmaktadır. Çöpe atılan malzemeler yurdumuza zararı 1 milyar altı yüz kırk milyon Türk Lirası’dir. Hursan Metal benzeri firmalar boşa atılan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmak amacı ile çaba sarf ediyoruz.

Ataköy 8. Kısım Hurdacı Numarası

Bakırköy Ataköy 8. Kısım adresten hurda alımı hurda alım satımı faaliyetleri verdiğimiz bölgeler içindedir. İstanbul Avrupa yakası Bakırköy ilçe merkezine bağlı Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı firma iletişim numaralarını bir telefon rehberinize yazmayı unutmayın Bu yüzden hurda satmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. İstanbul Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumdadır.

Ataköy 8. Kısım Mahallesinde Hurda Çinko Alımı

Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satımı için arayın. Ataköy 8. Kısım yakınlarında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bakırköy Çinko hurda alım satımı bağlantısına tıklayınız.

Ataköy 8. Kısım Hurda Bakır Alımı

Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar makalemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Bakırköy Ataköy 8. Kısım hurdacı telefonunu hemen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. İstanbul Bakırköy Ataköy 8. Kısım bakır hurda alan yerler arasındayız. Ataköy 8. Kısım bölgesinde hurda bakır almaktayız. Ataköy 8. Kısım bakır hurda fiyatları için arayın. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz.

Ataköy 8. Kısım Hurda Alımı

Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi geri dönüşüm firması Hursan Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda zamak antimon, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Ataköy 8. Kısım mahallesinde yerinden hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır.

Hurda krom almak üzere biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı fimayız. Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkmaktayız. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Ataköy 8. Kısım Hurda Kablo Alım Satımı

Çünkü sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar hemen arayın. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Bundan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Hurda kablo içerisindeki bakır sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. İstanbul Hurda kablo alan yerler hakkındaki metni inceleyin. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir.

İstanbul Bakırköy Ataköy 8. Kısım bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımında öncüyüz. Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Ancak tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken en güncel fiyat teklifini öneriyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Ataköy 8. Kısım hurda kablo alanlar içindeyiz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında kablo hurdası borsası fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Bakırköy Ataköy 8. Kısım hurdacı firmayız. İstanbul Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı firması olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları, antikron kablo ticareti yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar alıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir.

Ataköy 8. Kısım Demir Hurdası Alım Satımı

Sizinde bildiği gibi her türlü demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alırız. Firmamız Ataköy 8. Kısım genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Hurda demir, yeryüzünde çokça alınıp satılan metaller arasındadır.

Ataköy 8. Kısım mahallesi çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Anlık demir hurdası ton fiyatı talep etmek amacıyla şimdi arayabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar makalemizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Ataköy 8. Kısım Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun metali kullanılan en eski madenlerden biridir. Minare kurşunu hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı amacı ile telefonlarımızı arayıp irtibata geçmeniz gerekiyor. Ataköy 8. Kısım mahallesi hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. İstanbul Kurşun hurdası alımı makalemizi okusanız iyi olur..

Ataköy 8. Kısım Sarı Hurdası Alım Satımı

Pirinç metali mahalle arasında renginden ötürü hurda sarı ismiyle bilinir. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Hursan Metal hurdacılık tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alım satımında liderdir. Doğruyu demek gerekir ise sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi yoktur.

İstanbul Sarı hurda alanlar başlıklı makaleye bir göz atabilirsiniz. Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor. Ataköy 8. Kısım bölgesinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Bu sebeple Bakırköy Ataköy 8. Kısım sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Ataköy 8. Kısım Mahallesi Krom Hurdası Alımı

Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Hurda krom alan yerler gönderisine kesinlikle bir göz atmalısınız. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Ataköy 8. Kısım mahallesinde hurda krom satışı için arayın

Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Ataköy 8. Kısım Mahallesi Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Kış bahçesi tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ataköy 8. Kısım mahallesinde sac hurda levha, sac hurda varil, oluklu sac hurdası hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Hali hazırda yeni gibi ikinci el trapez sac bulunuyor.

Ataköy 8. Kısım Hurda Alüminyum Alan Hurdacılar

Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. İstanbul Bakırköy Ataköy 8. Kısım alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz.

Ayrıyeten hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz. Bakırköy ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil alımı yaparken tartımı müşteriyle gerçekleştiriyoruz.

Kesin bloğumuzda bulunan hurda alüminyum alan hurdacı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Her çeşit alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapan firmayız. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için irtibata geçmenizi istiyoruz.

Ataköy 8. Kısım Hurda Kağıt Alım Satımı

Ataköy 8. Kısım hurda kağıt aldığımız yerler içerisindedir. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılıkla hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha yüksek oranda kazanma imkanı yöneltiyoruz. Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, karton bardak alan yerler içindeyiz. İstanbul Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi kağıt hurdası alan yerler arasındaki işletmemiz ile ticaret yaparak toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası fiyatı sorabilirsiniz.

Ataköy 8. Kısım 2.el Hurda Raf

Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen aktarlardan elde ettiğimiz orta reyonlar, hurda çelik raflar, market rafları, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından seçilen hala kullanılabilir 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Bakırköy Ataköy 8. Kısım 2.el hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak için sayfadaki numaraya ulaşabilirsiniz.

7/24 Ataköy 8. Kısım Hurdacı

7/24 hizmet veren Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı olarak zamana takılmadan çalışıyoruz. Nerdeyse yedi senedir hurda alımı yapıyoruz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin verdiği kurumsallaşmalarla değişen tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Ataköy 8. Kısım Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Bakırköy Ataköy 8. Kısım hurdacı firma firmamızla yerinden hurda malzeme almaya başladık. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi mahallesi ve komşu mahallelerinde servisler vermekten onur duyuyoruz. Hursan Metal şirketimizle Ataköy 8. Kısım mahallesi yakınlarında hurda malzeme alıyoruz. Bakırköy Ataköy 8. Kısım en yakın hurdacı deposu adıyla hurda metal alırken yerinize ekip yolluyoruz.

Ataköy 8. Kısım Bina Yıkımı

Ataköy 8. Kısım mahallesi kentsel dönüşüm dahilinde yenilenecek binaların en baştan imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda belirtilen güvenlik önlemleri Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. her cins hurda malzemeyi satın almaktayız. Yukarıda fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

Ataköy 8. Kısım Nikel Hurda Alımı

İl genelinde %99 şablon nikel hurdalar , %95 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken mümkün olduğunca özenli hareket edilmelidir. Bakırköy Ataköy 8. Kısım hurda nikel alıyoruz.

Güncel Anlık Bakırköy Ataköy 8. Kısım Hurda Fiyatları

2022 hurda fiyatları konulu metni inceleyin Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdalar alırken piyasadan fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesinde hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar piyasada günlük güncellenmektedir. En güncel ton fiyatlarına ulaşmak sebebiyle irtibata geçebilirsiniz.

Ataköy 8. Kısım Mahallesinde Akü Hurda Alım Satımı

Kullanımdan sonra kullanılmaz haline düşen bataryalara akü hurdası denir. Akü hurda alan yerler konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla içeriğinin linkine tıklamalısınız. Akü içinde bulunan kurşunlu sıvı ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Bu neden ile Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme kazanları olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alımı yapan tesisler içerisindedir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı amacı ile bulunuyor.

Ataköy 8. Kısım İkinci El Ev Eşyası

Ekonomik fiyatlara kullanılmış, 2.el masa, sandalye satıyoruz. Temiz ofis büro mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları alınır. Çok az kullanılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepe, koltuklarınızı evinize gelerek iyi fiyata alıyoruz. Her türlü 2. el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile bizlere ait numaralarla etkileşimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz.

Ataköy 8. Kısım Klima Hurda Alanlar

Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesi çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Ataköy 8. Kısım Moloz ve Hurda Nakliyesi

Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdaların firmaya ait alana yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Molozlar Bakırköy Belediyesi’nce daha önce belirlenen yerlere naklediliyor.

Ataköy 8. Kısım Cam Hurdası Alım Satımı

Son zamanlarda şeffaf süt şişesi, kırık araç camı cinslerde hurda cam çeşitleri bulunuyor. Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle kırılgan yapıda bulunan sıvı madde tutabilen organik olmayan sert maddelerin isimdir. Ataköy 8. Kısım mahallesinde cam hurdası alan yerler içindeyiz.

Ataköy 8. Kısım Mahallesi Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Ataköy 8. Kısım mahallesi plastik hurda alanlar içinden ön planda olan Ataköy 8. Kısım mahallesi hurdacı firmasıyız. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İstanbul ve Bakırköy Ataköy 8. Kısım mahallesinde jelatin hurda, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Bakırköy Ataköy 8. Kısım Otomobil Hurdası Alan Yerler

Zaman zaman Bakırköy Ataköy 8. Kısım yakınlarında hurda araç alıyoruz. Ataköy 8. Kısım mahallesi geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri
, hurda yük vagonu, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Pek tabi size hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Ataköy 8. Kısım 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan ev vb binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler satıyoruz. Bununla birlikte batmış esnaflardan satın almış olduğumuz Müteahhitler tarafından bir kaç blok yapımında kullanılmış alçı sıva mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış iskele, plywoon hurda mevcuttur.

Ataköy 8. Kısım Fabrika Bozumu

Fabrika sökümünde önce sökülecek binanın detaylı bir şekilde dolaşılarak gerekli ekipman ve projenin seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Uzun zamandır binlerce fabrika sökümü ihalesini aldık.

Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde nam saldık. İstanbul Bakırköy Ataköy 8. Kısım fabrika söküm işleri yapıyoruz. Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay sayılmaz.

Ataköy 8. Kısım Hurdacılar Sitesi

Bakırköy Ataköy 8. Kısım hurdacılar sitesi beşinci blok içerisinde bulunan tesisimiz vasıtasıyla hurdacılık işi yapıyoruz. Daha fazla yaşanır bir şehir için sürekli çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Hepsi için bize ulaşın. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

Ataköy 8. Kısım Mahallesi 2.el jeneratör Alımı

2. el jeneratör satan yerler arasında en doğru firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alım satımında en yüksek fiyatı sunuyoruz.

0 (535) 043 31 17