İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ataköy 2. Kısım Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Ataköy 2. Kısım Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Bakırköy hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Ataköy 2. Kısım mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı adresten almaktayız Normalde Bakırköy işletmeleri içerisindeyiz. Elbette ki Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz.

Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacı firmalar içinde öncüyüz.

Güncel İstanbul Bakırköy Ataköy 2. Kısım hurda fiyatlandırmayla alım hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul Bakırköy etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla bulunduğunuz yere gelmekteyiz İstanbul Avrupa yakası Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el eşyalar alımı için nakit ödeme yapmaktayız Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Hursan Metal adıyla Avrupa Bakırköy Ataköy 2. Kısım çevresinde hizmet veriyoruz.

Bakırköy Ataköy 2. Kısım Hurdacı Firma

Bakırköy hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda atık alımı yapıyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle iş yerimizi arayabilirsiniz. Bakırköy mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Ataköy 2. Kısım hurdacı firması mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak daima gelişmekteyiz. İstanbul merkezinin gelişen ilçesi Bakırköy merkezinin, Ataköy 2. Kısım mahallesi öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahalle genelinde profesyonel bir firma olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Yurdumuzda yıllık yüz bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 26 milyon ton ev tipi atık çöpe gidiyor. Bu malzemelerin yüzde dördünü maden hurdası, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde oniki’sini cam türleri, yüzde kırk üçünü kağıtlar oluşturuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin %75’i dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1.55 milyar ₺’dir. İstanbul Ataköy 2. Kısım Bakırköy Ataköy 2. Kısım geri dönüşümcüleri ülkemizin zararına giden bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak için çalışmaktadır.

Ataköy 2. Kısım Hurdacı Telefonu

Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Boşa zaman harcamadan arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak para elde edebilirsiniz. Bakırköy Ataköy 2. Kısım hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içinde yer alıyor. İstanbul Bakırköy Ataköy 2. Kısım hurdacı firma telefonlarını unutmayın Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Ataköy 2. Kısım mahallesi Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Aslında hurda sarı isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Dolayısıyla Bakırköy Ataköy 2. Kısım hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Bu işi yapanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri vardır. Pirinç metaline halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir.

Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Ataköy 2. Kısım mahallesinin her yerinde sarı hurda alımı yapıyoruz.

Firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş hurdası alım satımında lider konumdadır. İstanbul Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. İstanbul Sarı pirinç alan hurdacılar başlıklı makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Ataköy 2. Kısım Hurda Alımı

Antimon zamak hurda, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı prensip edindik. Ataköy 2. Kısım mahallesinde adresten hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. İstanbul Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi çevresindeki hurdacı firmalar arasında olan ve de İstanbul hurdacı firması olarak faaliyetlerini sürdüren Hursan Metal her nevi hurda atık alıyor. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda raf almak için kapınıza geliyoruz.

Ataköy 2. Kısım Kablo Hurda Alımı

Hurda kablolar içerdiği bakır teller sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem arz eder. Ayrıca enya kablo hurdası, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar için en güncel fiyat listesini teklif ediyoruz. Yerinden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Üstelik hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. İçindeki telin türüne göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır.

Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Geniş bilgi için bilgiye erişmek amacıyla İstanbul kablo alan hurdacı metne bir göz atabilirsiniz. Piyasada bolca satılan %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini elden ödüyoruz.

Ataköy 2. Kısım mahallesinde hurda kablo alan firmayız. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satanlar iletişim kurabilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bakırköy Ataköy 2. Kısım hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmekteyiz. İstanbul Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi ilçesinde TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımına öncülük ediyoruz.

Çünkü Hursan Metal adıyla sırf hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacısı olarak genellikle antikron kablo, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası için buradayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında ederinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Ataköy 2. Kısım Çinko Hurda Alanlar

Ataköy 2. Kısım bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alanlar sayfamızı ziyaret etmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı için arayın.

Ataköy 2. Kısım Hurda Sac Alımı

Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. İstanbul Bakırköy Ataköy 2. Kısım ve çevresinde sac hurda levha, sac varil, oluklu sac hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satmak amacı ile arayın. Depolarımızda yeni gibi ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Hurda sac alıyoruz.

Ataköy 2. Kısım Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi rengiyle öne çıkar. Bakırköy Kurşun hurdası alanlar makalesine bakınmak istersiniz.. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alırız. İstanbul, Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesinde kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerden biridir.

Ataköy 2. Kısım Mahallesinde Hurda Krom Alımı

Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Ataköy 2. Kısım mahallesinde krom hurdası alan yerler için geldi iseniz firmamızı hemen arayabilirsiniz 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Bakırköy Krom hurda alanlar makalemizi okumak iyi gelir.

Ataköy 2. Kısım Bakır Hurdası Alanlar

Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda alıyoruz. Hurda bakır alan yerler sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Bakırköy Ataköy 2. Kısım hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Ataköy 2. Kısım bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Ataköy 2. Kısım genelinde hurda bakır almaktayız.

Ataköy 2. Kısım Alüminyum Hurdası Alımı

Her nevi alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Sizlerin yardımıyla sürekli kurumsallaşıyoruz.

Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapan firmayız. Bakırköy bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz.

Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. İstanbul Alüminyum alan hurdacı içerikli makaleyi inceleyebilirsiniz. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda satışı için iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Bakırköy Ataköy 2. Kısım alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Ataköy 2. Kısım Demir Hurdası Alımı

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma paylaşımını gezmek iyi gelir. Hurda demir, dünyada en çok alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Anlık güncel demir hurda fiyatı için Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ataköy 2. Kısım mahallesi çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesinin caddelerinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her nevi demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Ataköy 2. Kısım Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını başarı ile gerçekleştiriyoruz. Ataköy 2. Kısım mahallesi kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılması gereken dükkanların yenilenerek imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm iş güvenliği önlemleri

Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her türden hurda malzemeleri ücreti karşılığında alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz.

Ataköy 2. Kısım Mahallesinde Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Kullanılamayan jeneratör hurdası alan şirketler içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi firmayız.

Bakırköy Ataköy 2. Kısım Araba Hurdası Alanlar

Bakırköy Ataköy 2. Kısım hizmet ediyoruz. Zaman zaman Ataköy 2. Kısım mahallesinde hurda araç alımı yapıyoruz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda araç, vagon hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası .

Ataköy 2. Kısım İkinci El Eşya

Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile bizimle etkileşim kurabilirsiniz. Ataköy 2. Kısım bölgesinde sıfır ve ikinci el ev eşyası satıyoruz. Az kullanılmış çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası firmamızda çok miktarlı bulunur. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2. el olarak değerlendirilebilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı yerinize gelerek almaktayız.

Ataköy 2. Kısım Hurdacı Sitesi

Şimdiki halinden yaşanabilir bir İstanbul Bakırköy Ataköy 2. Kısım oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimiz vasıtasıyla hurda eşya ticareti işine başladık. Hurda malzeme alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Hepsi için bizi arayın.

Ataköy 2. Kısım Plastik Hurda Alanlar

İstanbul ve Avrupa Yakası Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin satışı yapmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir. Ataköy 2. Kısım mahallesi plastik hurdası alanlar içerisinden ön planda olan firmayız.

Ataköy 2. Kısım Akü Hurda Alanlar

Zamanla şarj olmaz akülere akü hurdası denir. Bakırköy Akü hurda fiyatı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Otomobillerde enerji ihtiyacı amacı ile kullanılabiliyor. Dolayısı ile Hursan Metal ve benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar. Akü başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren suları ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir.

Ataköy 2. Kısım Cam Hurda Alımı

Genelde renkli ve şeffaf cam şişe, kırık araba camları türlerde hurda cam bulunabiliyor. Cam tam yada yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı madde muhafaza eden amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir. Ataköy 2. Kısım mahallesinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz.

Ataköy 2. Kısım Hurda Klima Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İkinci el klima Ataköy 2. Kısım çevresinde çok satılan elektronik hurdaları arasında yer alır. 2.el Kombi alan firmalar içindeyiz. Bakırköy Ataköy 2. Kısım çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin.

Ataköy 2. Kısım Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozlarının taşınma işi titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor. Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Bakırköy Belediyesi’nce daha önce planan araziye boşaltılıyor.

Ataköy 2. Kısım Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

Dolayısı ile hurda nikeller alım satımı yapılırken mümkün olduğunca özenli davranılmalıdır. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içermektedir. İl genelinde %95 nikel şablon ve %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel, anot nikel alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Ataköy 2. Kısım mahallesi çevresinde hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Ataköy 2. Kısım Karton Hurda Alanlar

Piyasadan fazla fiyata kağıt peçete, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak alımı yapan firmalar içerisindeyiz. Hurda karton, kağıt almaktayız. Ataköy 2. Kısım mahallesi hurda kağıt alıp satanlar içindeki şirketimiz hizmetleri ile hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. İlçenin her yerinde 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra özenle size çok daha fazla oranda kazanma olanağı veriyoruz.

7/24 Alo Ataköy 2. Kısım Hurdacı

7/24 hizmet veren Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacı firması olan firmamız ile zamana takılmadan işimizin başındayız. Nerdeyse bin dokuz yüz doksan beşden buyana hurdacılık faaliyetlerinde hizmet veriyoruz. Geçen yılların sağladığı kurumsallaşmalar süreciyle araç sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz.

Ataköy 2. Kısım Mahallesinde 2.el Raf Hurdası

Çoğunlukla iflas eden marketler tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdaları, hurda çelik raf, ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, hurda demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafları satanlar arasındayız. Hurda raf Ataköy 2. Kısım mahallesi fiyatları talep etmek sebebi ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alım satımı yazısına göz atarsanız harika bir şey yaparsınız.

Ataköy 2. Kısım Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firması

Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacısı bünyesindeki ekiplerimiz ile yerinden hurda almaya başladık. Bu nedenle size en yakın hurda alanlar Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi mahallesinde hizmetler ediyoruz. En yakın Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesi hurdacı deposu hizmeti ile hurda malzeme ticareti yapmak sebebiyle ayağınıza gelmekteyiz. Hursan Metal şirketimizle Bakırköy Ataköy 2. Kısım mahallesinde hurda malzeme alıyoruz.

Ataköy 2. Kısım Mahallesinde Uygulanan Güncel Hurda Fiyatları

Doğru kilo fiyatına ulaşabilmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Ataköy 2. Kısım hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları hurda borsasında saatlik olarak değişmekte. Sayfamızda bulunan hurda fiyatları metne göz atın Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsadan daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz.

Ataköy 2. Kısım İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan elbiseci binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapen pecere satıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya tabancası 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Ayrıca iflas etmek mecburiyetinde kalan iş yerlerinden almış olduğumuz

Ataköy 2. Kısım Mahallesinde Fabrika Sökümü

Bakırköy Ataköy 2. Kısım fabrika sökümü uzun senelerin deneyimine sahibiz. Profesyonelce tesislerin söküm işlerini yapıyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkımı yapılacak tesisin incelikle dolaşılarak gerekli proje ve ekipmanın ayarlanması gerekmektedir. Yıkım işi yapanların anlattığı biçimde kolay bir iş değildir. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde meşhur olduk. Sektöre girdiğimizden beri çok sayıda fabrika sökümü ihalelerini başarılı bir biçimde tamamladık.

0 (535) 043 31 17