İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ataköy 1. Kısım Mahallesi Hurdacı Firma

Ataköy 1. Kısım Mahallesi Hurdacı Firma

Hursan Metal firmamızla Avrupa Bakırköy Ataköy 1. Kısım çevresinde hizmet veriyoruz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki firmamız hizmetinizdedir. İstanbul Avrupa yakası Ataköy 1. Kısım mahallesinin tamamında 2.el ofis mobilyaları ve hurda alımında peşin ödemeler yapıyoruz Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Hali hazırda Bakırköy depoları arasındayız. Ancak Ataköy 1. Kısım mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Günlük Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz.

İçerik Göster

Ataköy 1. Kısım hurdacı olarak hurdanızı yerinden almaktayız Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider geri dönüşüm fabrikasıyız. İstanbul Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesi hurdacı firma olarak Ataköy 1. Kısım mahallesinde hurda alıyoruz.

Bakırköy Ataköy 1. Kısım geri dönüşümcüleri arasındayız. Avrupa yakası çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla dilediğiniz yere ekip gönderiyoruz

Bakırköy Ataköy 1. Kısım Mahallesi Hurdacı Firma

Ataköy 1. Kısım mahallesi hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak sürekli gelişmekteyiz. Sizlerde her tür hurda malzeme satmak nedeniyle numaralarımızı tuşlamalısınız. İstanbul ilinin tatlı ilçesi Bakırköy merkezde, Ataköy 1. Kısım mahallesi daimi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Ataköy 1. Kısım mahallesinde profesyonel bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bakırköy mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul Bakırköy hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

Türkiye’de senede 100 bin ton hastane atığı, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton evsel atık çöplere gitmektedir. Bu atıkların yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde 12’sini cam hurdası türleri, %4’ünü metaller, %43’ünü hurda kağıtlar oluşturmaktadır. Ne yazık ki, bu atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler yurdumuza 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası zarar açıyor. Hursan Metal benzeri geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmak amacıyla emek veriyoruz.

Ataköy 1. Kısım Mahallesi Hurdacı Numarası

Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurdacılık hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. İstanbul Avrupa yakası Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurdacı Hursan Metal telefonlarını not ediniz İstanbul Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satmak sebebi ile bizi arayabilirsiniz.

Ataköy 1. Kısım Mahallesi Hurda Demir Alımı

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları talep etmek nedeni ile fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Ataköy 1. Kısım mahallesinin tümünde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda kullanılan metaller içerisindedir. Hursan Metal İstanbul Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi her türde demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümümüzü gezmek öğrenmenizi sağlar.

Ataköy 1. Kısım Çinko Hurda Alım Satımı

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyatları için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Ataköy 1. Kısım mahellesinin yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Hurda çinko ton fiyatı makalesini harika olacaktır.

Ataköy 1. Kısım Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Bakırköy ilçesinin tümünde alüminyum piston, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alırken tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. . Hurdalarını bize satanların yardımıyla her gün deneyim kazanıyoruz.

İstanbul Bakırköy Ataköy 1. Kısım alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası ticareti için arayın. Şirketimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız.

Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası alıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz. Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız.

Ataköy 1. Kısım Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Ataköy 1. Kısım mahallesinde kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkıyor. Bakırköy Kurşun hurdası alımı yazımızı okursanız şahane olur.. Kurşun hala kullanılan en eski madendir.

Ataköy 1. Kısım Krom Hurda Alımı

Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Ataköy 1. Kısım mahallesinde krom satmak için telefon numaramızı arayabilirsiniz Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilir. Hurda krom fiyatları bağlantısına tıklamalısınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçin.

Ataköy 1. Kısım Hurda Alım Satımı

Hurda atık almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda zamak antimon, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı ilke edindik. Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesi etrafındaki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her çeşit çelik hurdası alıyor.

Fire hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesinde hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Ataköy 1. Kısım mahallesinde kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Ataköy 1. Kısım Kablo Hurda Alanlar

Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablo satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Çünkü Hursan Metal ismiyle yalnızca hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesi hurdacısı Hursan Metal her çeşit iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, antikron kablo hurdası alımı yapmaktayız.

Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılıyor. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurdacı arayanlar için buradayız. İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Ataköy 1. Kısım mahallesi ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz.

Konumdan antikron kablo hurdası, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Daha geniş bilgi için sayfamızda daha önce yazılan İstanbul hurda kablo alan yerler metini okuyun. Ancak enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat listesini veriyoruz. Piyasada hızlıca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alımında değerini nakitle ödüyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır nedeniyle hurdacı firmalar için önem taşır.

Ataköy 1. Kısım ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz.

Ataköy 1. Kısım Mahallesinde Bakır Hurdası Alım Satımı

Ataköy 1. Kısım içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz.

Ataköy 1. Kısım mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için firmamızı arayın. İstanbul Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesi hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurdacı telefonunu tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Ataköy 1. Kısım Hurda Sac Alım Satımı

Ataköy 1. Kısım mahallesinde sac levha, hurda sac varil, oluklu sac hurdası hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Veranda tavanı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Depolarımızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac bulunmaktadır.

Ataköy 1. Kısım mahallesi Hurda Sarı Alan Hurdacı

Bu nedenle Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Sarı pirinç alan hurdacı içerikli metine bir göz atabilirsiniz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla renginden ötürü sarı hurda deniliyor.

Hursan Metal hurdacılık bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Ataköy 1. Kısım mahallesinin tamamında sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurda diye adlandırılmış hurda cinsi bulunmamaktadır.

Ataköy 1. Kısım Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Ataköy 1. Kısım mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımızın vasıtasıyla hurda eşya geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Sadece bu türlü hurdanızın ticaretini yapıyor değiliz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Bakırköy Ataköy 1. Kısım ilçesinde yaşayanlara yaşanır bir İstanbul ve olması gerektiği gibi güzel Bakırköy Ataköy 1. Kısım bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz.

Ataköy 1. Kısım Mahallesi Araç Hurdası Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Ataköy 1. Kısım yakınlarında araba hurdası alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan trafikten çekme belgesi olan hurda araba, hurda yük vagonu, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası
, motor hurdası . Ama hurda araba vergiden düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Ataköy 1. Kısım Mahallesinde 2. El Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi işletmeyiz. Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında nakit ödemeler yapıyoruz.

Ataköy 1. Kısım Mahallesi Fabrika Sökümü

Güvenli şekilde fabrikaların söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Genelde bahsedildiği gibi kolay değildir. Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesinde fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. Uzun yıllardır binlerce fabrika bozum ihalesini güvenle gerçekleştirdik. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylıca dolaşılarak gerekli araç ve gereçlerin hazırlanması doğru olur.

Ataköy 1. Kısım Mahallesinde Klima Hurda Alan Firma

Ataköy 1. Kısım mahallesi yakınlarında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. 2.el Klima Ataköy 1. Kısım çevresinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Ataköy 1. Kısım Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Bakırköy Belediyesi’nce planlanan alanlara nakil ediliyor. Yıkımdan sonra antlaşmamıza göre yıkım molozlarının nakliyesi güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Ataköy 1. Kısım Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

En doğru fiyata erişmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında öteki Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurdacılarından daha fazla fiyat teklifleri ödüyoruz. Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurdacısı olarak hurda alım satımında uygulanılan ton fiyatı saat başı güncelleniyor.

Ataköy 1. Kısım 2.el Ev Eşyası

Temiz kullanılmış olan 2el olarak alıcı bulabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı konumunuza gelerek satın alıyoruz. Bakırköy Ataköy 1. Kısım içerisinde temiz şekilde kullanılmış olan ve 2.el koltuklar satın alabilirsiniz. Sahibinden satılık çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları alınır satılır. İyi durumda ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Ataköy 1. Kısım Mahallesinde Hurda Akü Alanlar

Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar sebebiyle değerlidir. Biraz süre sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Bakırköy Akü hurda alan hurdacılar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Otomobillerde enerji ihtiyaçları sebebi ile bulunabiliyor. Dolayısıyla firmamız benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapıyor.

Ataköy 1. Kısım Mahallesi Plastik Hurda Alımı

İyi fiyatlarla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası almaktayız. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere denir. Ataköy 1. Kısım mahallesi hurda plastik alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. İstanbul Avrupa Yakası Ataköy 1. Kısım mahallesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Ataköy 1. Kısım Mahallesinde Cam Hurda Alım Satımı

Çağımızda renkli sökülmüş araç camı, kola şişesi şeklinde cam hurdaları bulunabilmekte. Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert yapıya sahibi sıvı maddeyi koruyan amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Ataköy 1. Kısım mahallesinde cam hurdası alan yerler içerisinde yer alıyoruz.

Ataköy 1. Kısım 2.el Hurda Raf Fiyatları

Özellikle yenilen fabrikalardan temin ettiğimiz ürün reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, hurda demir raflar içlerinden seçilen kullanılabilir olan 2. el raf hurdası satan hurdacılar arasındayız. Ataköy 1. Kısım ikinci el hurda raf satmak nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Bakırköy Raf hurda alım satımı bölümünün olduğu linke tıklamalısınız.

Ataköy 1. Kısım Mahallesinde Nikel Hurda Alımı

Özellikle %95 ve %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel, anot hurda nikel alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Bakırköy Ataköy 1. Kısım nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında çok özen ile davranmalıyız.

Ataköy 1. Kısım Kağıt Hurda Alan Hurdacı

derinden çok fiyatlarla hurda kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, gazete hurdası, karton bardak hurdası alıyoruz. Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesi karton hurda alım satımı yaptığımız alanlar içerisindedir. İstanbul Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki Hursan Metal sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satabilirsiniz. İlçede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık ile hurda satıcılarına daha yüksek oranda kazanç etme imkanı veriyoruz.

7/24 Hurda Alan Ataköy 1. Kısım Hurdacı

Tam tamına beş seneden bu yana hurda alım yapmaktayız. Sizlerin verdiği güvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Ataköy 1. Kısım mahallesi hurdacı firması olan şirketimizle yirmi dört saat atık hurda alıyoruz.

Ataköy 1. Kısım Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Bakırköy Ataköy 1. Kısım hurdacı sitesi olan firmamızla yerinizden her türlü hurda eşya almaya başladık. En yakın Bakırköy Ataköy 1. Kısım mahallesi hurdacı deposu hizmetleri ile hurda metal alımında yolladığınız konuma geliyoruz. Bu haliyle atıl eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Bakırköy Ataköy 1. Kısım genelinde servis veriyoruz. Hursan Metal şirketimizle Ataköy 1. Kısım mahallesinin tamamında hurda satımı yapıyoruz.

Ataköy 1. Kısım Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış depo vb binalardan satın alınan yeni gibi ikinci el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Birde kapanan esnaflardan edindiğimiz Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Ataköy 1. Kısım Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen ve benzeri her cins hurdanızı alıyoruz. Ataköy 1. Kısım kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılacak iş yerlerinin yeniden inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işini yapıyoruz. Bir üstte fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken belirtilen tüm tedbirler

0 (535) 043 31 17