İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler ilçesinin yakınlarında hurda fiyatları öğrenmek için günün her vaktinde bize irtibata geçmeniz yeterlidir. En doğru Bahçelievler hurda fiyatlarıyla avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Tüm çalışmalarımızı bulunduğunuz içerikten daha detaylı inceleyebilirsiniz. Hursan Metal olarak hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Bahçelievler hurdacı firmasıyız. Memleketin dört bir tarafından, hurda alıyoruz. Tonajlı demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası alımına özel yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

İstanbul Bahçelievler Hurdacıları

Bahçelievler hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Bahçelievler içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizde her çeşit hurda malzeme satmak sebebi ile iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Bahçelievler 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Yalnızca İstanbul Bahçelievler ilçe merkezinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Bahçelievler genelinde hizmet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Bahçelievler hurdacısı olarak İstanbul ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki atık malzeme için yakınınızdaki hurda nakil mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz.

Bahçelievler Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Bahçelievler hurda alım satımı hurda malzeme alım satımı faaliyetleri sürdürdüğümüz ilçeler arasında yer alır. Bu yüzden hurda atık satmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bahçelievler hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Bahçelievler Kablo Hurda Alanlar

Kablo hurdası içerdiği bakır madeni yüzünden hurdacı firmalar için çok önemlidir. Detaylı bilgi için hurda kablo metini inceleyin.

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. İlaveten çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki telin türüne göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızda paylaşılan İstanbul Bahçelievler bakır kablo fiyat listesini dileyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Kullanılış biçimlerine göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Adresten hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. Müşterilerde çoğunlukla edinilen %50 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşin ödüyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler bizi arayabilir. Ayrıca tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo, enya kablolar alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyatları gönderiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bahçelievler hurdacı firmayız. . Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken piyasasından pahalı fiyatlar veriyoruz. Bahçelievler hurdacı firması olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Bahçelievler hurda kablo alan yerler arasındayız. Bahçelievler hurdacısı Hursan Metal genellikle antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz.

Bahçelievler Çinko Hurda Alım Satımı

İstanbul, Bahçelievler etrafında hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Bahçelievler hurda çinko levha ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için aşağıdaki numaralarımıza ulaşın.

Bahçelievler Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Ayrıca sarı hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri bulunabilir. Hursan Metal hurdacılık bu hurdaların alımına ek olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurdası, sarı hurda bronz alımında öncü firmadır. Bahçelievler ilçenin tümünde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Haliyle Bahçelievler sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

İstanbul Bahçelievler hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır. Bu sayfadaki İstanbul Bahçelievler sarı pirinç hurdası kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Sarı pirinç hurdası alanlar konulu metne bir göz atın. Aslına bakarsanız sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü yoktur.

Bahçelievler Krom Hurdası Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alımı yazımızı geziniz. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfada yer almakta olan Bahçelievler krom hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere her gün yollamaktayız.

Bahçelievler Sac Hurdası Alan Firmalar

Bahçelievler ve çevresinde hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle. Depomuzda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Veranda tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz.

Bahçelievler Hurda Alım Satımı

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, hurda kablo, hurda bakır, kurşun,çinko hurda, sarı ve toplama demir alımlarında Bahçelievler hurdacılarından daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Bahçelievler hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkmaktayız. İstanbul Bahçelievler ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Bahçelievler kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdanızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenin kıymetini düşürüyor. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alan Bahçelievler hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda karton alımı için evinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız.

Bahçelievler Bakır Hurda Alım Satımı

TTR kırma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alıyoruz. Bahçelievler bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

Buradaki Bahçelievler bakır kilo fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. İstanbul Bahçelievler bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bahçelievler genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan hurdacılar alanında geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır alan Bahçelievler hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin tadına varın.

Bahçelievler Hurda Kurşun Alım Satımı

Metal kurşunun kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Bahçelievler İstanbul kurşun hurdası alım satımı hizmeti sunduğumuz bölgelerden biridir. Sitemizdeki İstanbul Bahçelievler çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Kurşun cevherleri gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayın. Cami kubbe kurşunu, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz.

Bahçelievler Alüminyum Hurdası Alımı

Bize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Ek olarak alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu alıyoruz.

Bahçelievler ilçesinin tümünde alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımında tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan firmayız. Bize hurda satanların sayesinde her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme veriyoruz.

Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Buradaki Bahçelievler alüminyum hurda ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Geniş bloğumuzda önceden yazılmış hurda alüminyum alan yerler yazıya bir göz atın. İstanbul Bahçelievler alüminyum hurdası alanlar arasındayız.

Bahçelievler Demir Hurdası Alanlar

Güncel demir hurda fiyatı talep etmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları demir hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla konusunun olduğu linke tıklayınız. Hursan Metal İstanbul Bahçelievler bölgesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her tür pencere demiri, demir ev kapısı, demir trabzan alıyoruz. Bahçelievler ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Demir, yer yüzünde bol miktarda bulunabilen madenler arasındadır. Buradaki İstanbul Bahçelievler demir hurdası fiyatlarını bip grubumuzda paylaşmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Bahçelievler Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Bahçelievler hurdacı firması dükkânımız aracılığı ile zaman kavramı olmadan işimizin başındayız. 1999 senesinden bu günlere hurda eşyaların alım satımında hizmet veriyoruz. Sizlerin verdiği profesyonelliklerle alet parkurumuzu çoğaltarak yolumuza devam etmekteyiz.

Bahçelievler Nikel Hurda Alım Satımı

İstanbul Bahçelievler bölgesinde %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir. Bahçelievler hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alımında gayet dikkat ile çalışılmalıdır.

Bahçelievler Hurda Kumaş Firesi Alan Firmalar

Yüksek tonajlı parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alıp satıyoruz. Kumaş hurdası alımı yapılır. Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı satmak için bizi hemen aramalısınız. İstanbul Bahçelievler bölgesinde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında dilediğiniz adrese geliyoruz. İstanbul Bahçelievler kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki Bahçelievler kumaş hurdası ton fiyatları güncellenmiştir.

Bahçelievler İkinci El Restaurant Malzemesi Alımı

Elimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz krom meze dolapları, sanayi tipi set üstü meykap vb. endüstriyel mutfak aletlerini incelemek amacı ile sizleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü 2 kapaklı dolap satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. İş görecek durumda sanayi tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolabı alıp satıyoruz. Endüstriyel lokanta aletleri almaktayız.

En Yakın Bahçelievler Hurdacı Numarası

Bahçelievler en yakın hurdacı deposu servisiyle her türden hurda malzeme nakliyesi yapmak sebebiyle bulunduğunuz yere deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Bahçelievler genelinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Bahçelievler hurdacıları içinde olan firmamız ile adresten hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet ile sizlere en yakın hurda alan yerler Bahçelievler ilçesinin tümünde hizmet ediyoruz.

Bahçelievler 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte işi bırakan esnaflardan almış olduğumuz Bahçelievler ilçesinde yıkılan fabrika binalarından çıkma yeni gibi ikinci el pimapen pencere, kapı, mutfak dolabı alan hurdacılar arasındayız. Müteahhitler tarafından bir kaç inşaat yapımında kullanılan alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya makinesi az kullanılmış iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Güncel Anlık Bahçelievler Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alırken borsa fiyatlarından yüksek ton fiyatı uyguluyoruz. Güncel fiyatlara ulaşmak nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Bahçelievler hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri hurda borsasında günlük değişmektedir.

Bahçelievler Hurda Araç Alanlar

Bu sektörde hizmet ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Bahçelievler yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize araba hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, çekme belgeli hurda araba, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

Bahçelievler Bina Yıkımı

Yıkım sırasında belirtilen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bahçelievler kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak evlerin yenilenerek imar edilmesi için yıkımlarını sağlıyoruz. Bina yıkımı bitiminde sökülen laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurda eşyayı alıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümünde olduğu gibi hurdalar karşılığı bina yıkımı başarıyla yerine getiriyoruz.

Bahçelievler Plastik Hurda Alan Firma

Bahçelievler plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde öncü Bahçelievler hurdacısıyız. Sayfamızdaki Bahçelievler naylon hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız İstanbul şehri Bahçelievler ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurda fiyatları edinmek sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. İyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, naylon poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alım satımı yapmaktayız.

Bahçelievler Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bahçelievler ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. İkinci el klima Bahçelievler ilçesinde en çok alım satımı yapılan hurdalar arasındadır. Kombi hurdası alanlar arasındayız.

Bahçelievler Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması titizlik ile tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozu Bahçelievler Belediyesi Fen işlerince planlanan alana dökülüyor. Hursan Metal tarafından alınacak her nevi hurda malzemenin iş yerimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır.

Bahçelievler Hurda Raf Alan Yerler

Hurda depo rafı alıyoruz. Genelde kapatılan şarküterilerden aldığımız çelik raf hurdası, teşhir reyonları, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2. el raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Bahçelievler 2.el market rafı ton fiyatı bugün güncellenmiştir. Raf hurda alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Bahçelievler fiyatı talep etmek nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Akü Hurdası Alımı

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı sebebi ile kullanılıyor. Akü hurdası alımı paylaşımına göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile depomuz benzeri şirket içerisinde geri dönüşüm atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren sıvılar nedeni ile hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Aküler başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur.

Bahçelievler Hurdacı Sitesi

Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Bahçelievler hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımızın sayesinde hurda eşya alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Bahçelievler halkına olması gerektiği gibi güzel bir İstanbul ve şimdiki halinden iyi Bahçelievler oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu tür atıkları almıyoruz.

Bahçelievler Hurda Cam Alımı

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert bir yapıya sahip su tutabilen amorf katı bir malzemedir. Son zamanlarda renkli meyve suyu şişesi, kırılmış otomobil camı türlerde hurda cam türleri bulunuyor. Bahçelievler genelinde cam hurdası alan yerler arasında bulunmaktayız.

Bahçelievler Hurda Karton Alanlar

Bölgenin her yerinde renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyetle size çok daha yüksek miktarda kazanım etme olanağı veriyoruz. Bahçelievler kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki Hursan Metal hizmetleri ile hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajlı fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete alım satımı yapmaktayız. Hurda karton alımı yapıyoruz. Bu sayfada bulunan Bahçelievler karton hurda kilo fiyatı güncellenmiştir

Bahçelievler Fabrika Bozumu

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. İstanbul Bahçelievler fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak binanın etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi gerekmektedir. Fabrika söküm işi yapanların dile getirdiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Sektöre girdiğimizden bu yana sayısız fabrika yıkımı ihalesi güvenle gerçekleştirdik. Bu nedenler fabrika sökümü yapanlar arasında meşhur olduk.

Bahçelievler İkinci El Jeneratör Alan Yerler

Kullanılamayan jeneratör, elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Her voltajda sıfır gibi 2.el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasında en yakın hurdacı firmasıyız.

Bahçelievler İkinci El Ev Eşyası

Çok az kullandığınız ikinci el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki mobilyalarınızı adresinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alan yerler başlıklı yazımızı inceleyin Her çeşit ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları sormak maksadıyla bize ait telefon numarasını tuşlayarak irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. 2.el büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları stoğu sormak amacıyla mobil telefon numaralarımızı arayınız. Bahçelievler etrafında titiz şekilde kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan ve ikinci el koltuk alabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17