İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Bağcılar 100. Yıl Hurdacı

Bağcılar 100. Yıl Hurdacı

Hursan Metal firmamızla İstanbul Bağcılar mahallesinde hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız hizmetinizdedir. Avrupa yakası Bağcılar 100. Yıl mahallesinin tamamında hurda ve kullanılmış eşya alımlarında malzemenin ederini nakit ödemekteyiz

İstanbul Bağcılar merkezinde bulunan 100. Yıl hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Aslında İstanbul Bağcılar firmasıyız. Bununla birlikte Bağcılar 100. Yıl mahallesinde de hizmet vermekteyiz. 100. Yıl mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı yerinden alıyoruz Anlık İstanbul Bağcılar 100. Yıl hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz.

İstanbul etrafında olduğu gibi hurda almak amacıyla 100. Yıl mahallesindeki her yere kadar gelmekteyiz Bağcılar 100. Yıl mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız.

100. Yıl mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

Bağcılar 100. Yıl Mahallesi Hurdacı Firmalar

Bağcılar hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. 100. Yıl bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın faydasına çalışıyoruz. Sizde her nevi hurda sarı satmak amacıyla şirketimizi kaydedebilirsiniz. 100. Yıl mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el eşya alan yerler arasında en iyisiyiz. 100. Yıl hurdacı firması mı arıyordunuz? Başardınız. 100. Yıl çevresinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmette sınırları kaldırıyor! İstanbul merkezinin eşsiz mahallesi 100. Yıl daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf 100. Yıl için değil, bütün bölgelerde hizmet veriyoruz.

100. Yıl Hurdacı Numarası

İstanbul Bağcılar 100. Yıl yerinden hurda alımı hurda malzeme alım satımı faaliyetleri verdiğimiz bölgeler içindedir. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Bağcılar 100. Yıl hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu sebeple hurda fiyat listesi talep etmek amacıyla çağrı merkezimizi aramanız gereklidir.

100. Yıl Demir Hurda Alım Satımı

100. Yıl ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Demir, yeryüzünde bol miktarda bulunabilen metaller içindedir. Bu sayfadaki 100. Yıl inşaat demiri ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız 100. Yıl bölgesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Güncel anlık hurda demir fiyatları istemek nedeniyle şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma makalemizi okumalısınız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfamıza göz atabilirsiniz.

100. Yıl Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Aslında sarı hurdası adıyla hurda türü varolmamıştır. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. 100. Yıl hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. Detaylı sitemizdeki hurda sarı pirinç alanlar içeriği inceleyebilirsiniz. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

Hursan Metal şirketi bu çeşitlerin yanında hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alımında en yüksek fiyatları uyguluyor. Dolayısıyla 100. Yıl sarı hurdası alım satımı alan hurdacıyız. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. 100. Yıl mahallesinin tamamında sarı pirinç hurdası almaktayız.

100. Yıl Hurda Kurşun Alan Firma

İstanbul Bağcılar 100. Yıl kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız mahallelerden biridir. Buradaki 100. Yıl kurşun hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Kurşunun hala kullanılan madenler arasında olduğu söylenmektedir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami sökümü kurşun hurdası için özel fiyat uyguluyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi renklidir. Hurda kurşun alımı bölümüne bir göz bakarsanız harika olur..

100. Yıl Sac Hurda Alanlar

Depomuzda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. İstanbul Bağcılar 100. Yıl ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek için arayın. Sac hurdası alıyoruz.

100. Yıl Mahallesi Hurda Krom Alan Firmalar

Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Hurda krom ton fiyatı hurda krom hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler makalesine göz bakmanız harika bir şey yaparsınız. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

100. Yıl Hurda Çinko Alanlar

100. Yıl çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alım satımı gönderimize bir göz atabilirsiniz. Sitemizdeki 100. Yıl çatı söküm çinkosu ton fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler makalesine göz atabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz.

100. Yıl Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sizin destekleriyle durmadan büyüyoruz. Firmamıza güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda alan hurdacı firmasıyız. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı istiyoruz.

Ek olarak alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Her tür alüminyum hurdası almaktayız. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli yazıyı inceleyin.

Bağcılar 100. Yıl hurda alüminyum alanlar arasındayız. 100. Yıl mahallesinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil alırken tartımları müşteriyle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz.

100. Yıl Mahallesi Hurda Alan Hurdacılar

Hurda raf almak amacıyla bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. İstanbul Bağcılar 100. Yıl geri dönüşüm firması Hursan Metal her nevi hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor.

Tonajlı kurşun hurdası, demir hurdası, çinko hurdası, alüminyum, bakır, hurda kablo ve sarı alımında değerinden daha fazla fiyat listesi veriyoruz. 100. Yıl hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. 100. Yıl mahallesi yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Topladığınız hurdayı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenin değeri düşüyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

100. Yıl Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. 100. Yıl mahallesi hurda kablo alıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan 100. Yıl hurdacı arayanlar için buradayız. . İstanbul Bağcılar 100. Yıl Mahallesi çevresinde kolayca edinilebilen 30% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı hurda kablo alımında nakit para ödeme yapıyoruz. 100. Yıl hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz.

Bağcılar Hurda kablo alanlar hakkındaki içeriğe göz atın. Çünkü Hursan Metal firmamızla yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. İstanbul Bağcılar 100. Yıl hurdacı firma olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo alım satımı için adresinize geliyoruz.

Hurda telefon kablosu, karışık kablo, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar hemen arayın. Tonajlı hurda kablo ticaretinde kablo hurdası borsasından fazla fiyat veriyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine göre ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki İstanbul Bağcılar 100. Yıl kablo kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik aletlerde kullanılıyor. Bundan başka hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Yerinden hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken piyasasının üstünde fiyatları sunuyoruz.

100. Yıl Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alınır. Buradaki İstanbul Bağcılar 100. Yıl bakır hurdası ton fiyatını dileyene güncel olarak gönderilmektedir. İstanbul Bağcılar 100. Yıl bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır alan 100. Yıl hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. 100. Yıl içerisinde bakır hurda alıyoruz. Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan firmayız. 100. Yıl Mahallesi hurda bakır fiyat listesi için arayın.

100. Yıl Hurdacılar Sitesi

Müşterilerimize her haliyle yaşanılır bir İstanbul Bağcılar 100. Yıl bırakmak için sürekli çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. 100. Yıl hurdacılar sitesindeki tesisimizle hurda alım satımı işiyle bu sektörde öncülük ediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

100. Yıl Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Çıkacak hurdalar bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurda malzemeyi satın almaktayız. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yıkılması gereken dükkanların yeniden inşaatının yapılması sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz. Üst tarafta fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm önlemler

100. Yıl Mahallesinde Cam Hurda Alım Satımı

Cam saydam yada yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutabilen amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. 100. Yıl yakınlarında cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Bu dönemde şeffaf ve renkli soda şişesi, kırık otomobil camları türde cam hurdaları yüklü miktarda satılıp alınıyor.

100. Yıl 2.el Ev Eşyası

Kısa bir zaman kullanılmış olan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı yerinizden alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacı başlıklı paylaşımımızı incelemelisiniz Yeniden farkı olmayan 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek maksadıyla firmamıza ait numaralar ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, sekreter masası için telefonumuzu arayın. 100. Yıl sıfır gibi ve 2. el oturma grubu satıyoruz.

100. Yıl 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda yük asansörü, boya makinesi, harç makinesi, alçı sıva makinesi 2.el iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Dolayısı ile batan fabrikalardan satın aldığımız 100. Yıl etrafında yıkılan iş yeri binalarından sökülen kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler alan firmalar içindeyiz.

100. Yıl Karton Hurda Alımı

Hurda karton, kağıt alım satımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfada yayınlanan 100. Yıl Mahallesinde hurda kağıt fiyatlarını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatıyla hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. İstanbul Bağcılar 100. Yıl kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz ile iletişim kurarak toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. İlçede A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle satıcılara daha yüksek miktarda kazanma olanağı yöneltiyoruz.

100. Yıl Akü Hurda Alım Satımı

Kullanımdan sonra kullanılamayacak hale düşen bataryaya akü hurdası denir. Akü hurda alımı bölümümüze bakmak istemelisiniz. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvı sebebi ile oldukça değerlidir. Akü diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Akü hurdası alım satımı makalesini okuyabilirsiniz. Bu neden ile bizim gibi kendine ait geri dönüştürme tesisi olan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan yerler arasındadır. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacında sıkça kullanılmaktadır.

En Yakın 100. Yıl Hurdacı Telefonu

100. Yıl hurdacı arasındaki ekiplerimiz ile konumuzdan her türde hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Bu haliyle hurda satanlara en yakın hurda alanlar 100. Yıl etrafında hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Hursan Metal şirketimizle 100. Yıl mahallesinin tümünde hurda alımı yapıyoruz. En yakın 100. Yıl mahallesi hurdacı deposu adıyla her çeşit hurda metal almak amacı ile deponuza tecrübeli ekip yolluyoruz.

100. Yıl Mahallesi Klima Hurdası Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima 100. Yıl mahallesi mahallesinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alır. 2. El Kombi alanlar arasındayız. 100. Yıl etrafında klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır.

100. Yıl Mahallesi Moloz Dökümü

Yıkım molozları Bağcılar Belediyesi’nce daha önce bildirilen moloz döküm alanlarına taşınması gerçekleştiriliyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza göre bina molozlarının nakliye işleri itinayla yapılmaktadır.

100. Yıl Plastik Hurda Alımı

İstanbul şehri 100. Yıl bölgesinin tümünden jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda fiyatı edinmek sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güncel fiyata pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir. 100. Yıl plastik hurda alımı yapan firmalar arasında öncü hurdacı firmasıyız. Buradaki İstanbul Bağcılar 100. Yıl plastik hurdası kilo fiyatını her gün ulaştırmaktayız

100. Yıl Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bu bölgede nikel turbo, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel ile %99 şablon nikel hurda alımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar depolanırken gayet özenli çalışılmalıdır. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir. İstanbul Bağcılar 100. Yıl nikel hurdası alıyoruz.

100. Yıl 2.el Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Raf hurda alanlar makalemize bir göz atmalısınız. Çoğunlukla resterasyon yapan mağazalardan temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, reyonlar, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki 100. Yıl hurda raf ton fiyatlarını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf alan yerlerbölümüne kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Hurda raf 100. Yıl almak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

100. Yıl Fabrika Sökümü

Etrafta bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihaleleri yerine getirdik. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Başlamadan önce sökülecek fabrika binasının etraflıca incelenmesi gerekir. Böylelikle İstanbul Bağcılar fabrika yıkım işleri gerçekleştiren hurdacılar içerisinde başarılı konumdayız. 100. Yıl Mahallesi fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz.

100. Yıl Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

Elbette size araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. 100. Yıl hizmet ediyoruz. Lakin hurda otomobil trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, hurda çeki demiri
, yük vagonu, vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ara sıra 100. Yıl etrafında hurda araba alım satımı yapıyoruz.

100. Yıl Mahallesinde Parça Kumaş Alım Satımı

İstanbul Bağcılar 100. Yıl bölgesinin tamamında hurda kumaş firesi almaktayız. İstanbul Bağcılar 100. Yıl mahallesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımında bulunduğunuz konuma geliriz. Spota düşmüş hurda parti kumaş, nevresim kumaş parçası, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı alımlarında yerinizde ödeme yapılır.

Toptan pantolon kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı şimdi arayınız. 100. Yıl kiloyla kumaş hurda alan yerler arasındayız. Sayfamızdaki İstanbul Bağcılar 100. Yılmahallesi kumaş hurdası fiyat listesini dileyenlere saat başı yollanmaktadır.

100. Yıl 2.el Restaurant Malzemesi Alım Satımı

Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar bizimle irtibata geçebilir. Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi ocaklar, krom paslanmaz dinlendirici, davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, hücreli aspiratör vb endüstriyel mutfak alet edavatını incelemeniz için siz değerli müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız.

100. Yıl Mahallesinde 2.el jeneratör Alımı

2.el jeneratör satanlar arasında en doğru işletmeyiz. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör satıyoruz. Kullanılmayan jeneratör, elektrik trafosu alan yerler içerisindeyiz.

7/24 Açık 100. Yıl Hurdacı Firma

Sektörün verdiği kurumsallaşmalarla makine parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 100. Yıl hurdacı olarak gece gündüz kapınıza kadar gelmekteyiz. Neredeyse dokuz seneden bu yana geri dönüşüm hizmeti sunmaktayız.

Güncel 100. Yıl Hurda Fiyatları

100. Yıl hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı hurda borsasında hızlı bir biçimde değişiyor. Güncel hurda fiyatına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz yüksek miktarda hurda alımlarında borsasından fazla ton fiyatı ödüyoruz.

0 (535) 043 31 17