İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ayvalık Hurdacı Hurda Fiyatları

Ayvalık Hurdacı Hurda Fiyatları

Normalde Ayvalık hurdacı firmasıyız. Lakin Ayvalık merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Ayvalık meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz. Balıkesir Ayvalık hurdacı firma olarak Ayvalık merkezi caddelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Hursan Metal firmamızla Ayvalık çevresinde hurda alımı yapıyoruz.

Her türlü hurda satmak nedeniyle iletişime geçin. Ayvalık hurdacı firmalar arasında en iyi şirketiyiz. Balıkesir Ayvalık merkezi bölgesinde kullanılmış ev eşyaları ve hurda alım satımında hurdanın değerini nakit ödemekteyiz.

Günlük Balıkesir Ayvalık hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Balıkesir hurdacı firmalar arasındayız. Ayvalık hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyanızı adresten almaktayız. Ayvalık ilçesi etrafında hurdacısıyız. Balıkesir hurdacı firması olan firmamız hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Ayvalık Hurdacıları

Ayvalık hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Balıkesir Ayvalık içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı amacıyla numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Balıkesir şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Ayvalık gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Ayvalık bölgesinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Ayvalık genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğrayan madenleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlamaktayız. Ayvalık hurdacısı olarak Balıkesir bölgesinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın yüklenmesi için uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz.

Ülkemizde yıllık olarak 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi dört milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton tıpsal atık çöplere gidiyor. Çöplere atılan atıl malzemenin %27’sini plastik hurdası, yüzde on ikisini cam hurdaları, yüzde dördünü madenler, %43’ünü karton hurdası oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu atılan malzemelerin dörtte 5’i dönüştürülmeden çöplere gidiyor. Bu atıkların piyasadaki değeri 1.55 milyar Türk Lirası’dir. Bizim gibi geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Bir Ayvalık geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Dünyamızdaki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bri kaç tanesi yüksek miktarda gibi gözüksede artan nüfusla insanların tüketimide her gün artıyor. Hurda madenleri geri dönüştererek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Böylece madenleri gelecek döneme saklayabiliriz.

Balıkesir Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Bir madenin yeraltından çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurda malzemenin geri dönüştürülmesi %90 çok daha azdır.

Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda maden geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji miktarı emisyonun iklimlere vereceği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Ayvalık Hurdacı Telefon Numarası

Balıkesir Ayvalık hurda alım hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Hemen arayın yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda satmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Balıkesir Ayvalık hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Ayvalık Krom Hurda Alımı

Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı firma gönderimize bir göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Ayvalık krom kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz.

Ayvalık Sarı Pirinç Hurda Alımı

Bu nedenle Ayvalık sarı hurdası ticareti alan hurdacıyız. Hursan Metal firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş alım satımı yapıyor. Sitemizdeki Balıkesir Ayvalık hurda sarı fiyatları güncellendi. Sitemizdeki sarı alan hurdacılar içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

Balıkesir Ayvalık hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda türü varolmamıştır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır.

Ayvalık ilçesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda deniliyor. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri bulunabilir.

Ayvalık Hurda Kurşun Alımı

Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurda alan hurdacı firma makalemize bir göz bakarsanız pişmanlık duymazsanız. Balıkesir Ayvalık kurşun hurdası almak için yerinize geldiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Ayvalık çatı minare kurşunu ton fiyatları güncellendi. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami kubbe kurşunu alıyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir.

Ayvalık Kablo Hurdası Alan Firma

Ayvalık hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık kablo satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Piyasada sıklıkla edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz. Kablo hurda alanlar içerikli makaleyi okuyabilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Kullanılış yerlerine göre yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir.

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ayvalık hurdacı firmayız. Bunların yanısıra enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için piyasasının üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Balıkesir Ayvalık hurdacısı Hursan Metal özellikle antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz.

Ek olarak hurda alüminyum kablolar fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Balıkesir Ayvalık fare yemez kablo kg fiyatı günceldir. Kablo hurdaları telindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alan yerler için önem arz eder. Ayvalık ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız.

Hurda Çinko Alım Satımı

Sayfamızdaki Balıkesir Ayvalık hurda çinko levha fiyat listesini grubumuzdakilere saat başı ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası fiyatları yazısına göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz. Ayvalık ilçesinin her yerinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Ayvalık Hurda Bakır Alım Satımı

Sitemizdeki Balıkesir Ayvalık bakır ton fiyatları güncellendi. Balıkesir Ayvalık bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz.

Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Ayvalık hurdacı telefonunu hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Ayvalık içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Ayvalık bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Demir, Ayvalık genelinde çokça alım satımı yapılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Ayvalık inşaat demiri fiyat listesini bip hattımızda paylaşıyoruz. Ayvalık etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Güncel anlık hurda demir ton fiyatı istemek amacı ile zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda fiyatları bölümümüzü incelerseniz muhteşem bir şey yaparsınız. Hurdacı firmamız Ayvalık bölgesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alımı yapılır.

Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Balıkesir Ayvalık bölgesinin her yerinden sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, fiyatları öğrenmek nedeniyle. Hurda sac alıyoruz. Depomuzda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Ayvalık Hurda Alanlar

Ayvalık yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Hurdanızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurdaların piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda kağıt almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımlarında fiyat listesi sunmaktayız. Ayvalık hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz. Balıkesir Ayvalık ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür hurda alım satım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedef edindik.

Ayvalık Hurda Alüminyum Alanlar

Hurdalarını bize satanların yardımıyla durmadan deneyim kazanıyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz.

Ek olarak hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak için arayın. Her tür hurda alüminyum alınır. Sayfamızdaki Ayvalık hurda alüminyum ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar içerikli metni okuyabilirsiniz

Balıkesir Ayvalık hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Ayvalık ilçesinin her yerinde alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alırken tartımları güvenle yapmaya özen gösteriyoruz.

Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı işleri tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Buradaki Ayvalık 2.el market rafı ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Raf hurdası kilo fiyatı konusunun linkine tıklayınız. Raf hurdası Ayvalık fiyatları hakkında bilgi edinmek için işletmemize ulaşabilirsiniz. Özellikle restorasyon yapan pastaneler tarafından hurdaya ayrılan mağaza raf hurdası, reyonlar, çelik raflar, hurda demir raflar, hurda market rafı arasından seçilen sıfır gibi 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Ayvalık Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Ayvalık hurdacı firması olarak zaman farketmeksizin yerinize geliyoruz. Tam tamına 16 seneden beri hurda hurda alım satımı yapmaktayız. Bu sürenin sağladığı güvenle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Ayvalık Hurda Akü Alımı

Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye akü hurdası denir. Hurda akü fiyatları gönderimize bakınmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile firmamız ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan işletmeler kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Taşıtlarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebiyle kullanılıyor. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar sebebiyle geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir.

Ayvalık Hurda Kağıt Alım Satımı

İlçenin tamamında hurda kitap defter, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik ile müşterilerimize çok daha fazla miktarda kazanma imkanı yöneltiyoruz. Ayvalık karton hurdası alım satımı yaptığımız alanlar içindedir. Sayfamızdaki Ayvalık karton hurda kilo fiyatını dileyenlere her gün gönderilmektedir

Ayvalık kağıt hurda alıp satanlar içindeki şirketimiz yardımıyla hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Piyasanın üstünde kilo fiyatlarıyla kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alımı yapan depolar içindeyiz.

Ayvalık Fabrika Sökümü

Güvenilir bir biçimde fabrika ve tesislerin sökümlerini gerçekleştiriyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında meşhur olduk. İlk önce yıkımı yapılacak tesisin detaylı biçimde dolaşılması gerekiyor. Daha önce yüzlerce fabrika yıkımı ihalesi aldık. Fabrika yıkanların söylediği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Ayvalık Balıkesir fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Ayvalık bölgesinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Ayvalık bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir.

Ayvalık Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Ayvalık Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce alınan kararla bildirilen arazilere boşaltılır. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması güvenle yapılmaktadır. Hursan Metal tarafından alınan her çeşit hurda malzemenin tesisimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor.

Ayvalık Hurdacı Sitesi

Ayvalık hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı dükkanımızla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Yarınlara yaşanılır bir Balıkesir ve çok daha yaşanır Ayvalık yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Ayvalık sanayi bölgesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz.

Ayvalık 2.El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde yük asansörü, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılan market binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz. Bununla birlikte iflas etmek zorunda kalmış depolardan edindiğimiz

Hurda Plastik Alımı

Güncel fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz. Ayvalık plastik hurda alanlar içinden öne geçmeyi başaran Ayvalık hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Ayvalık plastik fiyatları biraz önce güncellendi. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Balıkesir ile Ayvalık bölgesinin tamamından jelatin hurda, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anlık Güncel Ayvalık Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda ticaretinde borsa fiyatlarından daha fazla ton fiyatı tavsiye ediyoruz. Doğru bilgiye ulaşabilmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Ayvalık hurdacı firmalar arasında hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatları hurda borsasında hızlı bir biçimde değişiyor. Sayfamızdaki güncel hurda krom fiyatları yazıyı inceleyin

Hurda Nikel Alanlar

Bu ilçede anot nikel hurdası, %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablo nikel hurdası, turbo nikel alımında borsasının üzerinde kg fiyatı veriyoruz. Ayvalık hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alındığında çok özen ile çalışmalıyız. Nikel hurdası zehirleyebilir.

İkinci El Eşya

Az kullanılan 2.el piyasasında satılabilecek temizlikteki kanepelerinizi belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için doğru fiyat uygulamaktayız. Geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alımı başlıklı sayfamıza erişebilirsiniz Ayvalık Balıkesir bölgesinin her yerinden yeni, ikinci el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Her türlü 2. el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile bize ait mobil numaralarla iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sahibinden satılık öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltukları temin edilir.

Araba Hurdası Alanlar

Bazen Ayvalık çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, römork, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de size hurda araç hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Fakat otomobil hurdası trafikten düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

En Yakın Ayvalık Hurdacı Numarası

Ayvalık hurdacı sitesi içinde çalışan personelimizle kapıdan her cins hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Ayvalık en yakın hurdacı deposu olarak hurda alım satımında yerinize geliyoruz. Hursan Metal olarak Ayvalık etrafında hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Böylece size en yakın hurda alan yerler Ayvalık ilçesinde hizmetler veriyoruz.

Ayvalık Bina Yıkımı

Aynı fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi bedelsiz yerine getiriyoruz. Yıkımlarda bilinen tüm önlemler Yıkımdan sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler benzeri tüm hurdayı ücretle almaktayız. Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkımı yapmaktayız. Kentsel dönüşüm nedeni ile eskimiş evlerin istendiği şekilde inşa edilmesi sebebi ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Ayvalık Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan yerler içinde en iyi yerlerdeniz. Kullanılmayan jeneratör, trafo alıyoruz.

Hurda Cam Alanlar

Ayvalık ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Özellikle rengarenk sökülmüş otomobil camları, cam şişe türde hurda cam çeşitleri yüksek miktarda alınıp satılıyor. Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri tutabilen amorf ve organik olmayan sert maddedir.

0 (535) 043 31 17