İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ayvacık Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Ayvacık Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Çanakkale Ayvacık hurdacı firmaları arasında öncü işletmesiyiz. Ayvacık şehir merkezinde hurdacısıyız. Çanakkale Ayvacık hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz.

Hursan Metal şirketimiz ile Ayvacık merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. Normalde Ayvacık hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Ayvacık merkezinde de hizmet vermekteyiz. Ayvacık merkezi bölgesinde az kullanılmış ev eşyası ve hurda malzeme alım satımında eşyanızın değerini nakit ödüyoruz.

Çanakkale Ayvacık merkezinde Ayvacık merkez hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yapmaktayız. Güncel Çanakkale Ayvacık hurda fiyatlandırma ile alım hizmeti veriyoruz. Ayvacık merkezinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz.

Her çeşit hurda alıyoruz. Tonajlı hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Çanakkale hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Çanakkale hurdacı olan Hursan Metal hizmetinizdedir.

Çanakkale Ayvacık Hurdacı Firma

Ayvacık hurdacı firması olarak Çanakkale genelinde her çeşit hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda için en yakın hurda taşıma elemanlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her türlü hurda malzeme satmak için hatlarımızı telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz.

Ayvacık merkezindeki mahallelerde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek milletimizin faydalanması için çalışıyoruz. Ayvacık hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Ayvacık merkezinde yep yeni bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Çanakkale şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Ayvacık gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Çanakkale Ayvacık ilçesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Maden hurdaları geri dönüştürülürken tüketilen düşük enerji bu emisyonun doğaya vereceği zararın önüne geçmektedir.

Çanakkale Ayvacık Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Cevherlerin madenden kazılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmetlidir. Ham maddeleri en baştan üretmek için yüksek enerji harcanıyor. Hurdanın geri dönüşümü yüzde 90 çok daha azdır.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlıdır. Bir kaçı yeterli gözüksede artan nüfus ile birlikte dünyanın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda her geçen gün artmaktadır. Hurdaları geri dönüşümü ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede yeraltındaki madenleri çocuklarımıza saklayabiliriz.

Ayvacık Hurdacı Telefon Numarası

Ayvacık adresten hurda alımı hurda alımı faaliyetleri sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu neden ile hurda satmak nedeni ile iş yerimizi arayabilirsiniz. Hemen arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Ayvacık hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Ayvacık Hurda Kurşun Alan Firmalar

Çanakkale Ayvacık kurşun hurdası alımı yaptığımız ilçelerdendir. Bu sayfadaki Ayvacık kurşun hurda kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Kurşun kullanılan en eski madenlerden biridir. Yer yüzünde cevher şeklinde bulunan kurşun mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda alan hurdacı firma bağlantısına tıklayınız. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Minare söküm kurşunu, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz.

Ayvacık Hurda Krom Alım Satımı

Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatları gönderisini gezmek iyi gelir. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçin. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Çanakkale Ayvacık krom tank hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz.

Ayvacık Hurda Alımı

Ayvacık ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her nevi hurda atık alım hizmeti veriyor. Ayvacık yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Hurda eşyalarınızı şimdi satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece malzemenin kıymetinin inmesine neden olur. Hurda alüminyum almak için yerinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik.

Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alan Ayvacık hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır hurdası, kurşun, hurda kablo, hurda çinko, hurda sarı ve alüminyum hurda alımlarına özel Ayvacık piyasasının üstünde fiyat teklifi sunmaktayız. Ayvacık hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öne çıkmaktayız.

Ayvacık Sac Hurda Alanlar

Sac hurda alımı yapıyoruz. Depolarımızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Ayvacık ve çevresinde sac levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı amacı ile arayınız. Bağ gumelesi çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Ayvacık çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Buradaki Çanakkale Ayvacık çinko levha fiyat listesini kayıt olanlara her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma yazımıza bir göz gezdirirseniz pişmanlık duymazsanız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı için arayabilirsiniz.

Ayvacık Hurda Alüminyum Alımı

Her türden alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz.

Bu yazıda paylaşılmış olan Ayvacık alüminyum hurdası ton fiyatını dileyenlere her gün yolluyoruz. Hurda alüminyum alan yerler içeriğiyle paylaşılmış yazıya göz atın Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz.

Çanakkale Ayvacık alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda alıyoruz. Ayvacık ilçesinde hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston alırken tartımları istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda peşin alınır.

Ayvacık Demir Hurda Alanlar

Hursan Metal Çanakkale Ayvacık ilçesinin tümünde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla kullanılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Ayvacık demir hurda kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler gönderisine mutlaka bir göz atın. Anlık demir hurdası ton fiyatı istemek sebebi ile gecikmeden arayın. Demir hurda alımı makalemize göz atmalısınız. Hatırlatmak isteriz her türde demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Ayvacık çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz.

Ayvacık Hurda Bakır Alım Satımı

TTR hurda bakır kırması, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çanakkale Ayvacık bakır kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Çanakkale Ayvacık bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi var. Bakır alan Ayvacık hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Ayvacık bakır hurdası fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz. Ayvacık içerisinde bakır hurdası alıyoruz.

Ayvacık Kablo Hurda Alanlar

Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir. Ayvacık ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Genelde hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Ayvacık hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Satıcılarda bolca toplanan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Ayvacık hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Sitemizdeki hurda kablo alan yerler metni okuyabilirsiniz. Çünkü Hursan Metal firmamız ile sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Çanakkale Ayvacık hurdacısı Hursan Metal firmamız genellikle iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler bize ulaşın. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden daha yüksek fiyatlar veriyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde dışındaki malzemenin isim alır. Buradaki Ayvacık fare yemez kablo ton fiyatlarını dileyenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Kablolar iletkenliğiyle elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. İlaveten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Yerinden hurda tek damar kablo, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı için en yüksek fiyat listesini veriyoruz.

Ayvacık Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Bu yüzden Ayvacık sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren firmayız. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır. Ayvacık hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Sitemizde yayınlanan Çanakkale Ayvacık hurda sarı ton fiyatlarını bip grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Ayvacık hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Ayvacık ilçesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdaya halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denmektedir. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur.

Kırık Cam Hurda Alımı

Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert ve kırılgan yapıdaki sıvı madde tutabilen amorf katı maddelerdir. Genellikle renkli soda şişesi, kırılmış oto camları vb. cam hurda cinsleri bulunuyor. Ayvacık etrafında hurda cam alanlar içerisindeyiz.

Hurda Plastik Alanlar

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe alımı için adresinize geliriz. Çanakkale ve Ayvacık ilçesinin tamamından hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren, jelatin hurdası alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin adıdır. Ayvacık plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Ayvacık naylon hurdası kg fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız.

Nikel Hurda Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdalar toplanırken mümkün olduğunca hassasiyetle çalışmalıyız. Hurda nikel muhteviyatında kükürt ve arsenik olduğundan zehirleyebilir. Bu ilçede turbo nikel, %95 şablon nikel hurda ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda alım satımında piyasasından yüksek kg fiyatı veriyoruz. Ayvacık nikel hurda alımı yapıyoruz.

Ayvacık Klima Hurda Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Ayvacık ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Klima hurdası Ayvacık ilçesinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları içindedir.

Ayvacık Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımında antlaşmaya göre yıkım molozlarının taşınması güvenle ekiplerimizle yapılıyor. Molozlar Ayvacık Belediyesi’nce alınan karar ile belirlenen araziye taşınması gerçekleştiriliyor. Firmamız tarafından alınacak her nevi hurdaların depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır.

Ayvacık Karton Hurda Alımı

Ayvacık hurda kağıt alanlar içerisindeki şirketimiz yardımıyla toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yapan yerler arasındayız. Bölgenin her yerinde renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alırken göstermiş olduğumuz ekstra özen sayesinde satıcılara daha çok kâr etme imkanı sunuyoruz. Ayvacık karton hurda aldığımız alanlar içerisindedir. Bu yazıda yayımlanan Ayvacık hurda karton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız

Ayvacık 2.el Endüstriyel Malzemesi Alanlar

2.el tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Kısa süre kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı alım satımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi 3 gözlü ocak, paslanmaz salata ve meze dolapları, krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, sanayi tipi aspiratör vs endüstriyel mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacı ile sizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi restaurant ekipmanları almaktayız.

Kumaş Hurdası Alan Firmalar

Kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Çanakkale Ayvacık bölgesinde şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş alım satımlarında yerinize araçlarımızı gönderiyoruz. Defolu poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, hurda parça kumaş, spot kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alımında yüksek fiyattan ödeme yapılır.

Spota düşmüş ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, kot kumaşı, hurda pantolonluk alımı için telefonlarımızı şimdi arayınız. Çanakkale Ayvacık kilosuyla kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Sitemizdeki Ayvacık hurda kumaş ton fiyatları güncellenmiştir.

Ayvacık 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi 2.el demir iskele, hurda plywood bulunur. Bununla birlikte işi bırakmak zorunda kalan satıcılardan aldığımız Yıkılan elbiseci binalarından ayrılan sıfır gibi 2. el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

Ayvacık Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Ayvacık kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek dairelerin istendiği şekilde inşaatının yapılması amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Tıpkı fabrika yıkımında olduğu üzere hurdalar karşılığında bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım yapılırken lüzum görülen tedbir önlemleri Yıkım bittiğinde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurdayı ücretle alıyoruz.

En Yakın Ayvacık Hurdacı

En yakın Ayvacık hurdacı firması olarak her tür hurda eşya alıp satarken gönderdiğiniz konuma işinin ehli personel yolluyoruz. Haliyle müşterilere en yakın hurda alan yer Ayvacık çevresinde hizmet veriyoruz. Hursan Metal firmamızla Ayvacık ilçesinin yakınlarında hurda malzeme satımı yapıyoruz. Ayvacık hurdacı firması olan firmamız ile kapıdan hurda malzeme almaya başladık.

Ayvacık Hurda Raf Alanlar

Özellikle kapanan dükkanlardan elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el market rafı satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Ayvacık hurda çelik raf fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf alan yerler konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Ayvacık ikinci el raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Etrafta söylendiği gibi kolay değildir. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak binanın etraflıca gezilerek uygun aletler ve araçların seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olacaktır.

Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Ayvacık Çanakkale fabrika sökümü yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık. Sektöre girdiğimizden beri yüzlerce fabrika bozumu ihalelerini aldık.

7/24 Hurda Alan Ayvacık Hurdacı

Sektörde harcadığımız senelerin bahşettiği tecrübelerle alet sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. İki bin yediden bu zamana hurdacılık ile sizlere hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Ayvacık hurdacı firması olarak haftanın yedi günü hurda malzeme ticareti yaparız.

Ayvacık İkinci El Eşya

Ayvacık çevresinde kullanılmış ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Çok az kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile buzdolabı hurdası alan hurdacı başlıklı sitemizi ziyaret ediniz İkinci el patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları alımlarında ücreti yüksek fiyatlarla ödüyoruz. Yeni gibi 2. el buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

Hurda Akü Alan Firma

Uzun zaman sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçları sebebi ile kullanılır. Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan yerler makalesini okuyunuz. Dolayısı ile Hursan Metal vb. işletme içinde geri dönüşüm tesisi bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yapar.

Ayvacık Hurdacılar Sitesi

Ayvacık hurdacılar sitesi C blok içerisinde bulunan depomuzun aracılığı ile hurda malzeme ticareti yapmaya devam ediyoruz. Ayvacık oto sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu malzemelerin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Daha fazla temiz bir Ayvacık için fazlasıyla çalışıyoruz.

Hurda Jeneratör Satanlar

Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör alımı için arayabilirsiniz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Hurda Araç Alan Hurdacı

Ayvacık geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Zaman zaman Ayvacık bölgesinde hurda araç alıyoruz. Pek tabi size otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, ağır hasarlı hurda araç, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Ayvacık Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken diğer hurdacılardan daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Anlık kilo fiyatlarına ulaşmak amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Ayvacık hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları hızlıca güncellenmektedir.

0 (535) 043 31 17