İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ayaş Hurdacı Telefonu

Ayaş Hurdacı Telefonu

Ayaş hurdacı firmalar içerisinde lideriz. Günlük Ankara Ayaş hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaktayız. Hursan Metal firmamız ile hizmet veriyoruz. Ankara, Ayaş hurdacısıyız. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Ankara hurdacı olarak Ayaş ilçesinin tümünde hizmet veriyoruz.

Ankara Ayaş Hurdacıları

Ayaş hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Siz değerli müşterilerimizde her tür krom hurdası satışı nedeniyle numaramızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Ankara merkezinin gözde ilçesi Ayaş daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Ayaş mahallelerinde hurda alımı faaliyetleri sürdürüyoruz. Ayaş hurdacı firması olarak Ankara genelinde hurdacılık yapıyoruz.

Ülkemizde senelik olarak bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton evsel atık, 100 bin ton hastane atığı çöpe gitmektedir. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde 27’sini plastik türevleri, yüzde oniki’sini cam, %4 kadarını metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kartonlar oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların %82’si dönüştürülmeden boşa gidiyor. Boşa giden malzemeler yurdumuza 1.6 milyar Türk Lirası zarar açmaktadır. Hursan Metal ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden gelen kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Ayaş Hurdacı Numarası

Ayaş adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Boşa süre geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi sormak sebebiyle iş yerimizi aramanız gereklidir. Ayaş hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla tuşyalabileceğiniz yerdedir.

Ayaş Krom Hurdası Alım Satımı

Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alım satımı yazımıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz oluşur.

Ayaş Hurda Alan Firma

Zamak hurdası, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı ilke edindik. Ankara Ayaş ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her türlü kablo hurdası alım satımı yapıyor. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere geliyoruz.

Ayaş adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurda Kumaş alanlar içindeyiz. Ayaş hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Ayaş Hurda Alüminyum Alım Satımı

Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Ankara Ayaş hurda alüminyum alan yerler arasında lideriz.

Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası gerçekleştiriyoruz. Sizin sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz. Ayaş ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaktayız.

Daha doğru alüminyum alan hurdacılar metine göz gezdirebilirsiniz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapılır. Her türlü alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yerinden hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için telefon etmenizi istiyoruz.

Altındağ Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Ayaş ilçesinin tamamında hurda sarı almaktayız. Dolayısıyla Ayaş hurda sarı alanlar içindeyiz. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu makaleye göz atabilirsiniz. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Gerçeği söylemek lazım ise hurda sarı adında hurda türü yoktur.

Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denmektedir. Ek olarak sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Ankara Ayaş hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti yerinize geliyor.

Ayaş Kablo Hurda Alanlar

Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Bunların yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo, enya kablolar alım satımı yaparken değerinin üzerinde fiyat teklifini sunuyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Ayaş hurdacı firmayız. .

Piyasada sıklıkla satılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında değerini anında ödüyoruz. Ayaş hurdacısı Hursan Metal genellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar alımı yapıyoruz. Konumdan antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin türüne bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdaları ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Ankara Ayaş ilçesinin tamamında kablo hurdası almaktayız.

Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Ankara Ayaş ilçesinin tamamında %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımı yapıyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satmak isteyenler bize ulaşın. Hurda kablo alan hurdacı içerikli yazıya bir göz atın.

Ayaş Çinko Hurda Alımı

Ayaş, Ankara çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Hurda çinko alımı yazısına mutlaka bir göz atın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Ayaş Hurda Bakır Alanlar

Ankara Ayaş hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Ayaş hurdacı firmamızı hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Bakır hurda alanlar sayfamızda daha detaylı bilgi var. Ayaş içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Ayaş bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Ayaş Demir Hurda Alım Satımı

Ayaş etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bölümümüze kesinlikle göz atabilirsiniz. Anlık demir hurdası kilo fiyatları öğrenmek sebebi ile Ayaş hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderisini dolaşmak iyi gelir.

Bildiğiniz üzere her türde demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Demir, dünya genelinde en fazla alım satımı yapılan madenler arasındadır. Hurdacı firmamız Ayaş ilçesinde hurda demir ticareti yapmaktadır.

Ayaş Hurda Kurşun Alımı

Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu bilinmektedir. Kurşun hurdası fiyatları hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bölümünün linkine tıklayın. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası ton fiyatı yazısına bakmak istemelisiniz. Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu hurda fiyat listesi öğrenmek nedeniyle telefonlarımızı arayarak irtibata geçebilirsiniz. Ayaş kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir.

Ayaş Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Ayaş Ankara ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile. Depo tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Hali hazırda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac mevcuttur.

Ayaş İkinci El Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alırken en iyi fiyatla ödemeler yapmaktayız.

En Yakın Ayaş Hurdacı Firma

Hursan Metal hurdacılık olarak Ayaş bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. Ayaş en yakın hurdacı ismi ile hurda eşya tartımı yapmak amacıyla adresinize geliyoruz. Bu şekilde sizlere en yakın hurdacı firma Ayaş bölgesinde hizmetler veriyoruz. Ayaş hurdacı şirketi olan firmamızla kapıdan her tür hurda malzeme alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Ayaş Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Ederinden fazla liste fiyatlarıyla hurda bristol kağıt, karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. İlçede 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız fazladan titizlik ile satıcılara daha çok kazanma şansı veriyoruz. Ayaş karton hurda ticareti yaptığımız yerler içindedir. Ayaş Ankara kağıt hurda alanlar arasındaki Hursan Metal verdiği hizmetlerle iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz.

Ayaş Hurda Raf Alanlar

Raf hurda ton fiyatı linkine tıklayın. Ayaş hurda raf alım satımı nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan baharatçılardan elde ettiğimiz çelik raf hurdası, hurda demir raflar, orta reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda market rafı arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf satan yerler içindeyiz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Ayaş Cam Hurdası Alanlar

Çağımızda rengarenk kırık oto camı, cam şişe çeşitlerinde hurda camlar baya fazla geri dönüştürülüyor. Cam saydam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeleri tutan organik olmayan katı bir malzemedir. Ayaş çevresinde cam hurdası alanlar içinde bulunuyoruz.

Ayaş Plastik Hurdası Alanlar

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. En avantajlı fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon alıyoruz. Ankara ve Ayaş bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren, jelatin hurda fiyatı edinmek amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. Ayaş plastik hurdası alan yerler içinden öne geçmeyi başaran Ayaş hurda deposuyuz.

Ayaş Hurda Fiyatları

Ayaş hurdacı hurda alırken uygulanılan fiyatlar hurda piyasasında her an değişmekte. Anlık fiyatlara ulaşabilmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Şunu söylemekte fayda görüyoruz yüksek miktarda hurda alımlarında piyasa fiyatlarından özel kilo fiyatları tavsiye ediyoruz.

Ayaş Hurda Otomobil Alan Hurdacı

Ayaş hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Ayaş yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Elbette size araç hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri, yük vagonu, kazalı araç hurdası, hurda motor alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Ayaş Hurdacı

7/24 Ayaş hurdacı firması olarak haftanın yedi günü sektörde çalışmaktayız. Sizlerin verdiği profesyonellikler süreci ile teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Neredeyse beş yıldır geri dönüşüm yapmaktayız.

Ayaş Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle eskimiş dairelerin yenilenerek inşa edilmesi amacı ile yıkım işini yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken gerekli iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vb. her cinsten hurdaları ücretle satın alıyoruz. Aynen fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Ayaş Akü Hurdası Alan Firmalar

Zamanla atık duruma düşen bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü içerisindeki kurşunlu sıvı sebebiyle kıymetlidir. Akü hurdası alanlar sayfamızı okusanız harika bir iş yaparsınız. Dolayısıyla depomuz vb. firma bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alımı yaparlar. Otomobillerde elektrik ihtiyacı nedeni ile bulunmaktadır. Akümülatör diğer adıyla batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır.

Ayaş Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrika söküyoruz. Ayaş fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde başarılı konumdayız. Hurdacıların bahsettiği şekilde kolay olmamıştır. Yıllardır çok sayıda fabrika sökümü ihalesi aldık. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin detaylıca incelenerek gerekli aletlerin seçilmesi daha doğrudur.

Ayaş İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, harç karıştırma mikseri ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Birde işi bırakan nalburlardan aldığımız Ayaş bölgesinde yıkılan öğrenci yurdu binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları satıyoruz.

Ayaş Nikel Hurdası Alım Satımı

Ankara Ayaş çevresinde %95 şablon nikel ve %99 nikel şablon, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Ayaş nikel hurdası alıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdası alınıp satılırken elimizden geldiğince özen ile hareket etmeliyiz.

Ayaş İkinci El Ev Eşyası

Kısa süre 2.el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuklarınız kapınıza gelerek alıyoruz. Ekonomik fiyata kullanılmış ve ikinci el mobilyalar satın alabilirsiniz. Sahibinden sekreter masaları, ofis büro mobilyası, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı almak amacıyla çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Sıfırdan farkı olmayan ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, bozdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek için bize ait çağrı merkezi numaraları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Ayaş Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Ayaş etrafında klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. 2.el Klima Ayaş bölgesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler arasındadır. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Ayaş Moloz Nakliyesi

Ayaş hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Ayaş Belediyesi tarafından bildirilen yere boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozların nakliyesi titiz bir şekilde tarafımızca yapılıyor.

Ayaş Hurdacı Sitesi

Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir Ankara ve her haliyle yaşanılır Ayaş oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Sırf bu çeşit malzemelerinizin alımını gerçekleştirmiyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Ayaş hurdacılar sitesi 9. blok içindeki firmamızla atıl hurda eşya alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17