İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası şehir merkezinin etrafında hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Anlık güncellenen İstanbul Avrupa Yakası hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma olarak her nevi hurda alıyoruz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız hizmetinizdedir. Aslında İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firmasıyız. Fakat İstanbul Avrupa Yakası merkezinde de hizmetler vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası etrafında her zaman yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle adresinize geliyoruz. Hursan Metal ismiyle İstanbul çevresinde hizmetimize devam ediyoruz.

Tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Avrupa Yakası merkezinin tamamında ikinci el ofis mobilyaları ve hurda ticareti yapmaktayız. Hurdacı firması olarak her nevi hurda eşyayı alıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı Firmalar

Avrupa Yakası hurdacı firması mı arıyorsunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Avrupa Yakası içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizde her çeşit hurda kağıt satışı nedeniyle numaralarımızı aramalısınız.

İstanbul şehir merkezine bağlı hızla gelişen tarafı Avrupa Yakası daimi hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Avrupa Yakası çevresinde değil, tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz. Avrupa Yakası genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Avrupa Yakası hurdacı olarak İstanbul bölgesinde hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Ülkemizde yılda yüz bin ton tıpsal atık, 24 milyon ton evsel atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan bu atıkların %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar, %4 kadarını metaller, yüzde 43’ünü karton hurdası, yüzde oniki’sini cam hurdaları gibi hurdalardan oluşuyor. Maatteessüf, bu atıkların %80’i boşa gitmektedir. Bu atıkların piyasa değeri 1 milyar yedi yüz yetmiş milyon TL’dir. Avrupa Yakası geri dönüşümcüleri ülkemizin zararına olan bu paranın elimizden geldiği kadarını Türkiye bütçesine kazandırmak amacıyla çalışmaktadır.

Avrupa Yakası Hurdacı Telefonu

İstanbul Avrupa Yakası her türde hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık fiyatı istemek amacı ile numaralarımızı aramanız gereklidir.

 • Arnavutköy
 • Avcılar
 • Bağcılar
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Başakşehir
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beylikdüzü
 • Beyoğlu
 • Büyükçekmece
 • Çatalca
 • Esenler
 • Esenyurt
 • Eyüpsultan
 • Fatih
 • Gaziosmanpaşa
 • Güngören
 • Kâğıthane
 • Küçükçekmece
 • Sarıyer
 • Silivri
 • Sultangazi
 • Şişli
 • Zeytinburnu

Avrupa Yakası hurdacı numarası iletişim sayfasının altında kolayca arayabileceğiniz yerdedir. Boş yere zaman geçirmeden arayıp güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurda Alımı

Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı ilke edindik. Hurda alüminyum alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Avrupa Yakası kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz alanlar arasındadır. Zarar etmemek için hurdalarınızı şimdi satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Bu sebeple metallerin fiyatının düşmesine neden olur.

İstanbul Avrupa Yakası geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her türlü hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum, hurda kablo, hurda bakır, çatı minare kurşunu,hurda çinko, hurda sarı ve inşaat demiri alırken yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Avrupa Yakası hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

Krom Hurdası Alım Satımı

Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası krom hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz yolluyoruz.

Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacılar sayfamızı gezmelisiniz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Avrupa Yakası Bakır Hurda Alanlar

Bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alım faaliyetleri veriyoruz. Avrupa Yakası içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Avrupa Yakası bakır hurda kilo fiyatı için operatörlerimizi arayın. Bakır hurdası alan Avrupa Yakası hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Sayfamızdaki Avrupa Yakası hurda bakır fiyat listesini her gün yollamaktayız. İstanbul Avrupa Yakası bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapılır. Bakır alan hurdacılar alanında daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurda Sarı Alım Satımı

Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapıyor. Hursan Metal şirketimiz tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde öncüdür. Sayfamızdaki Avrupa Yakası sarı pirinç hurdası fiyatları günceldir. Sarı hurda alanlar başlıklı konuya bir göz atabilirsiniz.

Bu yüzden Avrupa Yakası sarı hurdası alımı yapanlardanız. Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda çeşidi var olmamıştır. Avrupa Yakası’nda hurda sarı almaktayız. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğu için hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur.

Avrupa Yakası Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı makalesini ziyaret ederseniz mükemmel olur. Demir, Avrupa Yakası bölgesinde çokça satılan madenler içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan Avrupa Yakası hurda demir ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı gönderiyoruz.

Avrupa Yakası’nın tüm ilçelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Hurdacı firmamız Avrupa Yakası genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı için şimdi arayın. Demir hurda alan yerler sayfamızı dolaşmak öğrenmenizi sağlar. Hatırlatmak isteriz her türde demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alırız.

Avrupa Yakası Alüminyum Hurda Alanlar

Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası nakit alınır. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Şirketimize gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız.

Sizlerin destekleriyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Avrupa Yakasında alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımı müşteriyle birlikte yapmaktayız. Konumdan hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası alüminyum hurda alanlar içinde lideriz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant alan hurdacıyız. Bu sayfadaki Avrupa Yakası alüminyum hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Alüminyum hurdası alanlar başlıklı makaleye göz atabilirsiniz

Avrupa Yakası’nda Hurda Kumaş Alanlar

Parti malı dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurda alıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası hurda kumaş fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz.

Avrupa Yakası kiloyla tartarak kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda parça kumaş alıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası çevresinde hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş alımları için yerinize gelmekteyiz. Parti malı pantolon kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası satmak amacı ile bu sayfadaki numaraları çok geçmeden arayın.

Avrupa Yakası İkinci El Restaurant Ekipmanları Alım Satımı

Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, hücreli aspiratör, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, krom paslanmaz dinlendirici, endüstriyel kuzine vb lokanta ve restaurant tipi otel ve mutfak ekipmanını görmek için sizleri depomuza davet ediyoruz.

İkinci el endüstriyel tip lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satan yerler bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı, tezgah alıyoruz.

Avrupa Yakası Kurşun Hurda Alımı

Avrupa Yakası kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki Avrupa Yakası kurşun hurda fiyat listesini grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir.

Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurda fiyatları makalesini incelerseniz mükemmel olacaktır. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu, Çatı söküm kurşunu satmak için hurdacı firmamızı tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Avrupa Yakası Sac Hurda Alımı

Sac hurda alımı yapanlar içerisindeyiz. Avrupa Yakası’nın tamamında hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru, alım satımı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Firmamızda her türde 2. el trapez sac hurdası var.

Avrupa Yakası Hurda Kablo Alanlar

Çünkü sadece hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablolar, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar için piyasanın üzerinde fiyat listesini öneriyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sitemizdeki Avrupa Yakası kablo fiyat listesi güncelliğini koruyor. Adresten hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Telefon kablosu hurdası, karışık kablolar, fare yemez kablo satanlar bize ulaşın. Avrupa Yakası hurdacısı Hursan Metal her türlü antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alıyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır. Avrupa Yakası’nın tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız.

Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden yüksek fiyat sunuyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo metine bir göz atın. İstanbul Avrupa Yakası’nda %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alım satımında uzmanız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Satıcılarda kolayca edinilen 40% bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz.

Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Ek olarak hurda fare yemez kablo için arayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Avrupa Yakası hurdacı firmayız. .

Avrupa Yakası Hurda Çinko Alım Satımı

Sitemizdeki Avrupa Yakası hurda nikel fiyat listesi güncellendi. Hurda çinko fiyatları paylaşımını dolaşmak bilgiye ulaşmanızı sağlar. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu kilo fiyatı için arayabilirsiniz. Avrupa Yakası, İstanbul çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Avrupa Yakası 2. El Jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alınır, satılır.

Avrupa Yakası Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Avrupa Yakası kentsel dönüşümü nedeniyle yeniden inşa edilecek iş yerlerinin istenildiği biçimde yapılması nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda belirtilen tedbir önlemleri

Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen benzeri her türden hurdayı ücretle almaktayız. Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz.

En Yakın Avrupa Yakası Hurdacı

Hursan Metal hurda alım firması olarak Avrupa Yakası’nın her yerinden her çeşit hurda malzeme satımı yapmaktayız. Avrupa Yakası hurdacısı firmamızla kapınızdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın Avrupa Yakası hurdacı olarak servis veriyoruz. Avrupa Yakası en yakın hurdacı deposu hizmeti ile her türlü hurda malzeme alırken yerinize geliyoruz.

Avrupa Yakası Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurdası içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirli madenler içinde yer alır. İstanbul Avrupa Yakası hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alım satımında mümkün olduğunca dikkat ile çalışmalıyız. İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde %95 ve 99 nikel şablon, nikel turbo, anot hurda nikel alıyoruz.

Kağıt Hurda Alan Hurdacı

Yüksek fiyata karton bardak hurdası, kuşe kağıt, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, hurda peçete alanlar içerisindeyiz. Avrupa Yakası İstanbul hurda kağıt alan yerler içindeki firmamız ile çalışarak kırpıntı kağıt, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatı talep edebilirsiniz.

Avrupa Yakası kağıt hurdası aldığımız yerler arasında yer alıyor. Buradaki Avrupa Yakası hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız Bölgenin her yerinde 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken uyguladığımız extra hassasiyet sayesinde hurda satıcılarına daha fazla kazanma avantajı takdim ediyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Yıkılmış iş yeri binalarından bir kenara ayırılan yeni ayarında 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler alıyoruz. Birde ne yazık ki işi bırakan depolardan satın aldığımız

Hurda Akü Alan En Yakın Yerler

Biraz zaman sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denir. Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebi ile kullanılıyor. Aküler diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Akü hurdası alım satımı paylaşımımızı ziyaret ederseniz harika olur. Dolayısıyla iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alımı yapan fabrikalar içerisindedir. Hurda akü içerisindeki kurşun bulunduran suyu sebebiyle değerlidir.

Avrupa Yakası Plastik Hurdası Alımı

Avantajlı fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alıyoruz. İstanbul il Avrupa Yakası bölgesinin tümünden plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatları edinmek sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası hurda plastik alan firmalar içinden ön planda olan Avrupa Yakası hurda deposuyuz. Sitemizdeki Avrupa Yakası plastik hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi plastik çeşitleri vardır.

Hurda Raf Alımı

Genelde kapanan şarküteriler tarafından satışa sunulan hurda mağaza rafları, ürün reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2. el raf hurdası satan hurdacılar içindeyiz. Hurda raf demiri alım satımı yapmaktayız. Bu sayfadaki Avrupa Yakası ikinci el market rafı kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Raf hurdası alan yerler sayfamızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Avrupa Yakası hurda raf almak sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

2.el Ev Eşyası

Kısa bir zaman kullanılmış ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bizi tuşlayabilirsiniz. İkinci el patron masaları, ofis mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı depolarımızda adetli olarak bulunmaktadır. Avrupa Yakası sıfır, 2. el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Temiz kullanılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki yatak odası takımlarını konumunuza gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinesi hurdası fiyatları konusunda detaylı bilgi yazılmış olan makaleyi ziyaret ediniz

Cam Hurda Alım Satımı

Bu dönemde renkli araba camı, kola şişesi çeşitlerinde hurda cam çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Avrupa Yakası etrafında cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bu dönemde renkli araba camı, kola şişesi çeşitlerinde hurda cam çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

7/24 Hurda Alan Avrupa Yakası Hurdacı Firması

7/24 Avrupa Yakası hurdacı firması olarak zamana takılmadan atık hurda alıyoruz. Sizlerin verdiği deneyimlerler teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 1991 yılından bu zamana geri dönüşümde hemşerilerimize hizmet veriyoruz.

Avrupa Yakası Hurdacılar Sitesi

Avrupa Yakası organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Avrupa Yakası hurdacılar sitesindeki hurdacı iş yerimiz yardımıyla sektörde hizmet veriyoruz. Geleceğe her haliyle yaşanabilir bir şehir yaratmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz.

Avrupa Yakası Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Öncelikle yıkılması arzu edilen binanın detaylı şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların ayarlanması gerekiyor. Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir. Güvenli biçimde tesislerin söküm işini yapıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider olduk. Avrupa Yakası fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Sektörde çok sayıda fabrika yıkım ihalelerini aldık.

Güncel Avrupa Yakası Hurda Fiyatları

Hatırlatmakta yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurda alım satımında öteki hurdacı firmalardan fazla kilo fiyatı sunuyoruz. Avrupa Yakası hurdacı firmalar arasında hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları hurda piyasasında çabucak değişmektedir. Sitemizdeki anlık krom hurdası fiyatları içeriğe bir göz atabilirsiniz En güncel ton fiyatına erişmek sebebiyle irtibata geçebilirsiniz.

Avrupa Yakası Klima Hurda Alanlar

Avrupa Yakası bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Avrupa Yakası çevresinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız.

Avrupa Yakası Moloz Döküm Yerleri

Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmaya göre molozların nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal tarafından alınacak tüm hurda metallerin tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Avrupa Yakası Belediyesi’nce belirlenen arazilere nakliyesi yapılıyor.

Avrupa Yakası Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

Pek tabi size araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Avrupa Yakası hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Avrupa Yakası etrafında araç hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, hurda vagon, hurda çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

0 (535) 043 31 17