İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurdacı Firması

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurdacı Firması

Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Avcılar ilçesi Mustafa Kemal Paşa hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Her türlü hurda alımında deneyime sahibiz. Mustafa Kemal Paşa mahallesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Mustafa Kemal Paşa mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız.

İçerik Göster

İstanbul hurdacı firma olan Hursan Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Günlük Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaktayız. Mustafa Kemal Paşa mahallesinde hurdacı olarak hurda malzemeler adresten alıyoruz

Normalde Avcılar firmasıyız. Ancak Mustafa Kemal Paşa mahallesinde de hizmet veriyoruz. Mustafa Kemal Paşa mahallesinin çevresinde hurda ve temiz kullanılmış ofis mobilyaları alımı için hurdanın tutarını piyasasından daha iyi fiyat ile ödüyoruz İstanbul Avrupa yakası Avcılar bölgesinin her yerinde olduğu gibi hurda alımı için uzman ekiplerimizi gönderiyoruz

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Hurdacı Firmalar

Avcılar bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Mustafa Kemal Paşa hurdacı firması mı arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizde! İstanbul ilinin eşsiz ilçesi Avcılar merkezindeki, Mustafa Kemal Paşa mahallesi daimi hizmet bölgelerimizdendir. Avrupa Yakası Mustafa Kemal Paşa mahallesinde firma olarak hizmet veriyoruz. Avcılar hurdacı olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Sizlerde her nevi hurda kurşun satmak sebebi ile bizi rehberinize ekleyebilirsiniz.

Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bazıları yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla birlikte insanların tüketimide her gün artmaya devam etmektedir. Hurda metallerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan cevherleri korumamızı sağlıyoruz. Böylelikle doğal kaynakları geleceğe aktarmaktayız.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Madenler geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji karbon emisyonunun iklimlere zararının önüne geçiyor.

İstanbul Avcılar Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Cevherlerin madenlerden çıkarılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi meşakatli bir iştir. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanıyor. Bir hurdanın dönüştürülmesi %90 çok az azdır.

Mustafa Kemal Paşa Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurda alım hurdacılık hizmetleri sunduğumuz mahalleler içinde yer alıyor. Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurdacı telefonlarını not ediniz Bu sebeple hurda atık fiyat listesi sormak nedeni ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayarak anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak nakit para elde edebilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde Bakır Hurda Alan Hurdacı Firma

Bakır hurdası alan Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurdacı iş yerimizi acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurda alanlar sayfamızda detaylı bilgi var. Hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurda bakır alan yerler içindeyiz. TTR kırma hurda bakır, Hurda antikron granür bakır, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Mustafa Kemal Paşa genelinde hurda bakır almaktayız. Mustafa Kemal Paşa mahallesi bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Mustafa Kemal Paşa Krom Hurdası Alım Satımı

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Mustafa Kemal Paşa mahallesinde krom hurdası satışı için telefon numaramızı zaman harcamadan arayın Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Krom hurdası alan hurdacı sayfasının linkine tıklamalısınız. Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor.

Mustafa Kemal Paşa Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Mustafa Kemal Paşa bölgesinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri kıymetlidir.

İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Hursan Metal şirketimiz tüm bu çeşitlerin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımında anlık fiyat listesini veriyor. Gerçekte sarı hurda adıyla bir hurda bulunmamaktadır.

Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı türleri vardır. Hurda sarı alan hurdacı içerikli yazıyı ziyaret edin. Bu sebep ile Avcılar Mustafa Kemal Paşa sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz.

Mustafa Kemal Paşa Hurda Alüminyum Alanlar

Güvenli bir şekilde hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Siz kıymetli müşterilerin yardımıyla her gün yenilikler üretiyoruz. Avcılar ilçesinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz.

Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için telefonlaronızı istiyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz.

. İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır.

Mustafa Kemal Paşa Hurda Demir Alanlar

Avcılar Mustafa Kemal Paşa etrafında tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatı öğrenmek için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir, yeryüzünde en çok alınıp satılan metaller içindedir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Avcılar Demir hurdası alan hurdacı firma sayfasının linkine tıklamalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alım satımı yapıyoruz. Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesinin tümünde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

Mustafa Kemal Paşa Hurda Alan Firma

Antimon zamak hurdası, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Mustafa Kemal Paşa mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Hurda atık alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesi çevresinde hurdacılık yapan Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Mustafa Kemal Paşa bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Avcılar Hurda çinko alanlar içeriğinin linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu alımı yaparız. Metal kurşun kullanılan en eski madenlerden biridir. Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesi kurşun hurdası alımı hizmeti sunduğumuz yerler arasındadır. Doğada cevher halinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. İstanbul Kurşun hurdası alım satımı gönderisini ziyaret etmek kurşun hurda konusunda bilgi edinmenizi sağlar..

Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde Hurda Kablo Alımı

Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet avantaj dolu fiyatlar gönderiyoruz. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında anlık fiyat listesini veriyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Avrupa Yakası Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesi bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden yüksek fiyat sunuyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz.

Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar hemen arayın. Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, koaksiyel kablo, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Mustafa Kemal Paşa mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, antikron hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. İçindeki iletkenin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızda önceden paylaşılmış kablo hurda alanlar içeriğe göz atabilirsiniz. Bir de hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesinde bolca toplanan %50 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdaları alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesinde ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Mustafa Kemal Paşa Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Depolarımızda tek bir deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. Veranda çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Mustafa Kemal Paşa mahallesinin ve çevresinde hurda levha, sac varil, hurda oluklu sac hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, ticareti sebebiyle iletişime geçebilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa Hurda Klima Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Klima hurdası Mustafa Kemal Paşa çevresinde en çok satılan hurda eşyalar içerisindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı fimayız.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Avcılar Belediyesi Fen işleri tarafından bildirilen alana dökülüyor. Bina yıkımında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının taşınması titiz bir şekilde firmamızca yapılıyor.

Mustafa Kemal Paşa İkinci El İnşaat Malzemesi

Avcılar Mustafa Kemal Paşa etrafında yıkılmış elbiseci benzeri binalardan çıkma yeni ayarında 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pencereler satıyoruz. Dolayısı ile batan satıcılardan satın almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi, alçı sıva makinesi az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Mustafa Kemal Paşa 2. El Jeneratör Alımı

Endüstriyel yıpranmamış ikinci el jeneratör satılır. Kullanılamayan jeneratör hurdası alan firmalar içerisindeyiz. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru firmayız.

Mustafa Kemal Paşa Hurda Nikel Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdası alım satımında mümkün olduğunca özen ile çalışılmalıdır. Hurda nikel içeriğinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirlidir. Bu mahallede %99 hurda nikel şablon ve %95 nikel şablon, turbo nikel hurda, anot nikel alımı yapıyoruz. Mustafa Kemal Paşa mahallesinde hurda nikel alıyoruz.

Mustafa Kemal Paşa Kırık Cam Hurda Alan Yerler

Mustafa Kemal Paşa mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki sıvı madde muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan maddedir. Bu dönemde renkli cam şişe, oto camları biçimlerinde hurda camlar yüksek miktarda satılıyor.

Mustafa Kemal Paşa İkinci El Ev Eşyası

İyi durumda ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak maksadı ile telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Mustafa Kemal Paşa çevresinde kullanılmış, 2.el ev eşyaları satıyoruz. 2. El patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu alma işlerinde nakit para ödeme yapmaktayız. Kısa bir zaman 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi evinizden alıyoruz.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurda Araç Alan Yerler

Ara sıra Avcılar Mustafa Kemal Paşa yakınlarında hurda araba alıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan kazalı hurda araba, römork, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri
, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda araba evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Mustafa Kemal Paşa Plastik Hurdası Alanlar

En yüksek fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır. Mustafa Kemal Paşa mahallesinde plastik hurdası alım satımı yapanlar içinden öne çıkan Mustafa Kemal Paşa hurdacı firmasıyız. İstanbul ve Mustafa Kemal Paşa mahallesinde abs plastik, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri vardır.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurda Akü Alım Satımı

Bir müddet sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denir. Akü hurda alan yerler gönderimizi okuyabilirsiniz. Dolayısı ile hurdacı firmamız benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan firmalar sulu ve kuru akü alımı yapan firmalar arasındadır. Aküler diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile sıkça kullanılabiliyor. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir.

7/24 Açık Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurdacı

Neredeyse iki bin yedi yıllarından bu zamana geri dönüşümde size hizmet veriyoruz. 7/24 açık Mustafa Kemal Paşa mahallesi hurdacı firması iş yerimiz yardımıyla haftanın yedi günü çalışıyoruz. Yılların verdiği deneyimle alet parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

En Yakın Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurdacı Firma

Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesi hurdacı şirketi olarak bildirdiğiniz sokaktan her türlü hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Hursan Metal hurda alım firması olarak Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesinin her yerinden hurda malzeme alırız. En yakın Mustafa Kemal Paşa hurdacı deposu adıyla her çeşit hurda metal alırken ayağınıza gelmekteyiz. Haliyle atıl eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Mustafa Kemal Paşa mahallesi çevresinde hizmetler ediyoruz.

Mustafa Kemal Paşa Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Sökümden önce yıkılacak fabrika binasının detaylı şekilde gezilerek gerekli aletler ve araçların hazırlanması çok daha doğrudur. Mustafa Kemal Paşa mahallesi fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz.

Bu sayede fabrika sökümü yapanlar içerisinde lider bir konumdayız. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Daha önce çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri aldık. Hurdacı firmaların dediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır.

Mustafa Kemal Paşa Karton Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Karton hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurda kağıt alanlar içindeki şirketimiz ile iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesentle size normalden daha yüksek kazanç elde etme imkanı veriyoruz. Yüksek hurda kağıt fiyatları ile kağıt peçete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile kısmen yıkılmış evlerin istendiği biçimde inşaatının yapılması nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülen çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler vb. her türden hurdayı ücreti karşılığında satın alıyoruz.

Mustafa Kemal Paşa Hurda Raf Alanlar

Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Avcılar Raf hurda alanlar yazısına bir göz atın. Çoğunlukla kapatılan dükkanlar tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdaları, demir raflar, ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, market rafı hurdaları içinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda raf Mustafa Kemal Paşa satışı yapmak nedeni ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurdacılar sitesi içindeki hurda alım tesisimiz iş birliği ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Sırf bu hurdanızın ticaretini yapıyor değiliz. Hepsi için bizimle iletişim kurun. Daha iyi bir İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alırken diğer Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurdacılardan özel fiyata hurda alımı yapıyoruz. Avcılar Mustafa Kemal Paşa hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı piyasada saat başı değişmekte. Kesin fiyatlara ulaşmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Sitemizdeki hurda fiyatları konuya bir göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 (535) 043 31 17