İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Mustafa Kemal Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Mustafa Kemal Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Ataşehir hurdacı firması olarak Mustafa Kemal mahallesi çevresinde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ilçesi bölgesinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere geliriz Mustafa Kemal mahallesinde geri dönüşümcüleri içindeyiz. Aslında Ataşehir şirketleri arasındayız. Ancak Mustafa Kemal mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Her nevi hurda satmak için arayabilirsiniz.

Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi hurdacı depoları içinde en büyük geri dönüşüm tesisiyiz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri içindeki firmamız hizmetinizdedir.

Güncel Ataşehir Mustafa Kemal hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaktayız. Mustafa Kemal hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız İstanbul Mustafa Kemal mahallesi çevresinde ikinci el eşyalar ve hurda malzeme için hurdanızın bedelini nakit ödüyoruz Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız ile Ataşehir Mustafa Kemal mahallesinin çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Ataşehir Mustafa Kemal Hurdacı Firma

Ataşehir mahallelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satmak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Ataşehir hurdacısı olarak Anadolu yakasının tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi hurdacı firması mı arıyorsunuz? Anadolu yakası hurdacı olarak gün geçtikçe büyümekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Ataşehir merkeze bağlı, Mustafa Kemal mahallesi ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Mustafa Kemal mahallesi yakınlarında firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Türkiye’de her sene yüz bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi 6 milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Çöpe atılan atık malzemenin yüzde kırk üçünü kağıtlar, %27’sini plastik hurdaları, yüzde onikisini cam hurdası türleri, yüzde dördünü metal malzemeler oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu atıkların yüzde yetmiş beşi çöplere gitmektedir. Bu malzemeler Türkiye’ye zararı 1 milyar 5 yüz milyon TL tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu tutarın elimizden gelen kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Hurda madenlerin geri dönüşümü yapılırken kullanılan düşük enerji karbon emisyonunun yeryüzü iklimine zarar vermesinin önüne geçiyor.

Ataşehir Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metallerin ocaklardan yeryüzüne çıkarılarak işlenmesi uzun süren bir iştir. Ham maddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Bir hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha az olacaktır.

Ataşehir Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların yok edilmesini önler. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bir kaçı yüksek miktarda gibi gözüksede artan nüfusla insanların tüketimide her geçen gün artmaktadır. Atık metallerin geri dönüştürülmesi ana kaynağı kurtarmaktadır. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek dönemlere aktarıyoruz.

Mustafa Kemal Hurdacı Telefonu

Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Şimdi arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Ataşehir Mustafa Kemal hurda alım satımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Anadolu yakası Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi hurdacı firma irtibat numarasını not edin Bu nedenle hurda malzeme satmak amacı ile bizleri aramalısınız.

Mustafa Kemal Mahallesinde Hurda Alımı

Antimon zamak hurdası, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Mustafa Kemal mahallesinde kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. İstanbul Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurda Kumaş alan hurdacı fimayız. Ataşehir Mustafa Kemal mahallesindeki hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda karton alımı için yerinize gelmekteyiz.

Mustafa Kemal Kablo Hurda Alanlar

Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller sebebi ile hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Genel olarak yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Mustafa Kemal hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımına liderlik ediyoruz. Etrafta hızlıca ele geçen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımında anında nakit ödeme yapıyoruz. Daha geniş bilgi için bilgi edinmek için hurda kablo alanlar yazıya göz atın.

Yerinden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satacak olanlar bizimle iletişime geçin.

Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Ataşehir Mustafa Kemal hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo için en yüksek fiyat teklifini sunuyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Bir de çok damarlı hurda kablo alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. İstanbul Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi mahallesinin tamamında hurda kablo alan yerler arasındayız. Mustafa Kemal mahallesi hurdacı firma olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları, antikron hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Mustafa Kemal Sac Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Veranda çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Ataşehir Mustafa Kemal bölgesinde hurda levha, hurda sac varil, oluklu sac hurdası galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depolarımızda deliksiz 2. el trapez sac mevcuttur. Sac hurdası alıyoruz.

Mustafa Kemal Kurşun Hurda Alım Satımı

Ataşehir Mustafa Kemal hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Yeryüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hala kullanılan eski madenlerden biridir.

Mustafa Kemal Çinko Hurda Alım Satımı

Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Mustafa Kemal mahallesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası fiyatı gönderisine göz atmalısınız.

Mustafa Kemal Krom Hurda Alımı

Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Mustafa Kemal mahallesinde krom hurda alan firmalar arıyor iseniz arayın Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. İstanbul Krom hurdası alanlar makalesini okusanız muhteşem olacaktır. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz.

Mustafa Kemal Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel ticareti yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alınır. İstanbul Ataşehir Mustafa Kemal alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Güvenli bir biçimde alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Ataşehir ilçesinin her yerinde alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası alırken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Şirketimize güven duyanların desteğiyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Mustafa Kemal Demir Hurda Alan Yerler

Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel hurda demir fiyat listesi için gecikmeden arayabilirsiniz.

Mustafa Kemal mahallesi genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ataşehir Demir hurdası alan hurdacılar gönderimize göz atmalısınız. Sizinde bildiği gibi her cins demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan madenler arasındadır.

Mustafa Kemal Mahallesinde Hurda Bakır Alım Satımı

Ataşehir Hurda bakır alanlar sitemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır bobin hurdası alan hurdacı firmasıyız. Antikron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Mustafa Kemal bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Ataşehir Mustafa Kemal bakır hurdası alan yerler arasındayız. Mustafa Kemal bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan Ataşehir Mustafa Kemal mahallesinde hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Mustafa Kemal Hurda Sarı Pirinç Alan Firmalar

Hursan Metal Geri Dönüşüm tüm bu hurda sarıların yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Güncel bloğumuzda bir süre önce paylaşılmış pirinç sarı hurdası alanlar metini okuyabilirsiniz.

Mustafa Kemal mahallesinin tamamında hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bu sebeple Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metaline halk ağzıyla sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Ataşehir Mustafa Kemal hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor.

Mustafa Kemal Hurdacılar Sitesi

Ataşehir Mustafa Kemal hurdacılar sitesi 3. blok içinde bulunan depomuz iş birliği ile hurda alım satımı işleriyle sektöre girdik. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Siz dostlarımıza güzel bir şehir oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz. Sırf bu çeşit hurdanızın alımını yapmıyoruz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bize ulaşın.

Mustafa Kemal 2.el Hurda Raf

Genelde kapanan baharatçılardan satın aldığımız ürün reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdası, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alımı liderlik ettiğimiz alanlardandır. İstanbul Hurda raf fiyatları bağlantısına tıklamalısınız. Mustafa Kemal mahallesinde raf hurdası alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kemal Hurda Akü Alan En Yakın Hurdacı

Atıl aküler barındırdığı kurşunlu akü suyu nedeni ile kıymetlidir. Motosikletlerde elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla bulunmaktadır. Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. Akü hurda alan hurdacı firmalar hurda akü konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla firmamız gibi işletme bünyesinde geri dönüşüm fabrikası bulunan firmalar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Akümülatör başka deyişle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Mustafa Kemal Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm yüzünden yenilenmesi gereken evlerin gerektiği şekilde inşaatının yapılması nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri tüm hurdayı almaktayız. Yıkım sırasında istenilen tüm tedbirler Bir üstte fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı başarıyla yerine getiriyoruz.

Mustafa Kemal Hurda Kağıt Alım Satımı

Ederinden fazla fiyatlarla hurda karton bardak, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda peçete alıyoruz. Mustafa Kemal mahallesi kağıt hurda alan yerler arasındaki firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası satabilirsiniz.

İlçenin tamamında renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alırken göstermiş olduğumuz extra duyarlılıkla satıcıya ederinden fazla oranda kazanç etme şansı takdim ediyoruz. Kağıt hurdası alıyoruz.

7/24 Alo Mustafa Kemal Hurdacı

7/24 hizmet veren Mustafa Kemal mahallesi hurdacı firması firmamız sayesinde günün her saatinde geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Yılların bahşettiği tecrübeler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse beş seneden beri geri dönüşüm hizmeti sunuyoruz.

Mustafa Kemal Hurda Klima Alım Satımı

Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi yakınlarında hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Mustafa Kemal mahallesi çevresinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler arasındadır. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı fimayız.

Mustafa Kemal Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının taşınma işleri titizlik ile ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozu Ataşehir Belediyesi Fen işlerince bildirilen alana dökülür. Ataşehir Mustafa Kemal hurdacı tarafından alınan her cins hurdaların firmaya ait fabrikaya yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor.

Ataşehir Mustafa Kemal Hurda Fiyatları

Mustafa Kemal mahallesinde hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı hurda piyasasında saatlik olarak değişiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında daha yüksek kilo fiyatı uyguluyoruz. En doğru hurda fiyatlarına erişmek amacı ile bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Sayfamızdaki anlık hurda fiyatları makaleyi inceleyin

Mustafa Kemal Hurda Otomobil Alan Firmalar

Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Fakat hurda araç trafikten düşürme işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, hasarlı hurda otomobil, hurda motor . İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Mustafa Kemal etrafında araç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Mustafa Kemal Plastik Hurdası Alımı

Mustafa Kemal hurda plastik alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir. İstanbul Anadolu Yakası Mustafa Kemal mahallesinde hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren kristal hurda alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyatlarla kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alımı yapıyoruz.

Mustafa Kemal 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla batan nalburlardan almış olduğumuz Yıkılan öğrenci yurdu binalarından çıkarılan sıfır ayarında 2. el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, alçı makinesi, boya tabancası az kullanılmış demir iskele, plywoon hurda 2.el olarak satılır.

Mustafa Kemal Fabrika Bozumu

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Yıkım işi yapanların bahsettiği gibi kolay olmamıştır.

Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde nam saldık. İşe başlamadan önce yıkılması istenen imalathanenin detaylı bir şekilde incelenerek uygun ekipmanların seçilmesi doğru olur. Mustafa Kemal fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Daha önce binlerce fabrika yıkımı ihalesini yerine getirdik.

Mustafa Kemal Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alan Firmalar

Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Hurda jeneratör alıyoruz.

Mustafa Kemal Mahallesine En Yakın Hurdacı Firma

Mustafa Kemal mahallesi hurdacısı bünyesinde çalışan çalışanlarımızla konumdan hurda alım satımına devam ediyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Ataşehir Mustafa Kemal genelinde hurda alımı yapmaktayız. En yakın Ataşehir Mustafa Kemal mahallesi hurdacı deposu ismi ile hurda alırken yerinize gelmekteyiz. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurda alanlar Mustafa Kemal genelinde servisler ediyoruz.

Mustafa Kemal İkinci El Ev Eşyası

Her türlü 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak maksadı ile firmamıza ait telefonlarıarayabilirsiniz. En uygun fiyata temiz şekilde kullanılmış olan, ikinci el ev eşyası satabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı konumunuza gelerek satın alıyoruz. Kullanılmış bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltukları almak amacı ile yüksek fiyatla ücretler yapmaktayız.

Mustafa Kemal Nikel Hurdası Alanlar

Mahalle genelinde %95 , %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Mustafa Kemal mahallesi çevresinde nikel hurda alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdalar depolanırken çok özenli davranılmalıdır.

Mustafa Kemal Mahallesinde Cam Hurdası Alımı

Günümüzde renkli kola şişesi, oto camı biçiminde cam hurdası çok fazla geri dönüşüme gönderiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki sıvı maddeleri geçirmeyen inorganik amorf katı maddelerdir. Mustafa Kemal mahallesinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17