İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Mimar Sinan Mahallesi Hurdacı Firma

Mimar Sinan Mahallesi Hurdacı Firma

Ataşehir Mimar Sinan mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde en en avantajlı fiyatı sunan şirketiyiz. Mimar Sinan mahallesinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Mimar Sinan mahallesinde hurdacı firması olarak hurda eşyaları alıyoruz Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle İstanbul Ataşehir Mimar Sinan mahallesine yakın noktalarda hizmet veriyoruz. İstanbul Anadolu yakası Mimar Sinan mahallesi bölgesinde 2.el ev eşyası ve hurda için peşin ödemeler yapmaktayız Ataşehir hurdacı firma olarak her türde hurda alıyoruz.

İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Güncel Ataşehir Mimar Sinan hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapıyoruz. Şu an Ataşehir firmaları içindeyiz. Ancak Mimar Sinan mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz.

Her nevi hurda satmak amacıyla iletişime geçin. İstanbul Anadolu yakası Ataşehir etrafında olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla uzman ekip gönderiyoruz

Ataşehir Mimar Sinan Hurdacı Firmalar

Mimar Sinan mahallesi hurdacı firma mı arıyordunuz? Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Sizlerde her türlü kablo hurdası satışı yapmak amacı ile telefonumuzu rehberinize kaydedebilirsiniz. İstanbul merkezinin değişen ilçesi Ataşehir merkezine bağlı, Mimar Sinan mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. İstanbul, Anadolu Yakası Mimar Sinan mahallesinde büyük bir firma olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul Ataşehir hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Ataşehir bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Yurdumuzda senede 100 bin ton tıpsal atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık, 25 milyon ton ev tipi atık ortaya çıkıyor. Bu atık malzemelerin yüzde 43’ünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini hurda camlar, %4’ünü hurda metaller oluşturuyor. Malesef, bu malzemelerin 4/5 dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Çöpe atılan atıklar ülkemize 1.6 milyar TL zarar açıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak amacı ile çalışmaktadır.

İstanbul Ataşehir Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynakların miktarları bellidir. Bazı kaynaklar yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla insanların tüketimide her geçen gün artıyor. Hurdaları geri dönüşümü ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle yeraltındaki madenleri çocuklarımıza aktarmayı başarabiliriz.

İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Ham cevherlerin madenden kazılıp işlenmesi pahalıdır. Üretimde kullanılacak hammaddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi %90 daha azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına yardımcı oluyor. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin kaynağıdır. Maden hurdaları geri dönüştürülürken harcanan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklimlere vereceği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Mimar Sinan Hurdacı Telefonu

Ataşehir Mimar Sinan hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. İstanbul Anadolu yakası Ataşehir Mimar Sinan mahallesi hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm irtibat numarasını unutmayınız Boş yere zaman harcamadan arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satabilirsiniz. İstanbul Ataşehir Mimar Sinan mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda satmak sebebiyle telefonumuzu aramalısınız.

Mimar Sinan Sarı Pirinç Hurda Alımı

Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Aslında hurda sarı olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Mimar Sinan mahallesinin her yerinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda alımı yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Haliyle Ataşehir Mimar Sinan sarı hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana türleri bulunabiliyor. İstanbul Pirinç sarı hurda alanlar hakkındaki makaleyi inceleyebilirsiniz. İstanbul Ataşehir Mimar Sinan hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor.

Mimar Sinan Demir Hurda Alım Satımı

Firmamız Mimar Sinan mahallesi yakınlarında demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Demir, yeryüzünde çokça kullanılan metaller içindedir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Ataşehir Hurda demir alanlar makalesini incelerseniz şahane olur. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Sizinde bildiği gibi her türlü demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Mimar Sinan mahallesi ve çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

Mimar Sinan Hurda Alüminyum Alanlar

. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz.

Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek alıyoruz. Ataşehir bölgesinde alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Şirketimize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Hurdasını satanların desteğiyle her gün profesyonelleşiyoruz. İstanbul Ataşehir Mimar Sinan hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak Ataşehir Mimar Sinan hurdacısıyız.

Mimar Sinan Hurda Alan Yerler

Mimar Sinan mahallesinde kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ataşehir Mimar Sinan mahallesi etrafındaki hurdacılar arasında olan Hursan Metal Geri Dönüşüm her çeşit hurda malzeme alıyor.

Fire hurda kumaş alan hurdacı fimayız. Ataşehir Mimar Sinan hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle öne geçiyoruz. Zamak hurdası, hurda çelik, kalay hurdası alan Mimar Sinan mahallesinde hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz.

Mimar Sinan Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metalinin eski madenler arasında olduğu söyleniyor. Mimar Sinan hurda kurşun alımıyla uğraştığımız ilçelerden biridir. Cevher şeklindeki kurşun mavi-gümüş rengiyle öne çıkar. İstanbul Hurda kurşun fiyatları makalesini ziyaret etmek iyi gelecektir.. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami kurşun hurdası alım satımı yapıyoruz.

Mimar Sinan Hurda Bakır Alım Satımı

Mimar Sinan içerisinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alan Ataşehir Mimar Sinan hurdacı numarasını tek tuşla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

İstanbul Ataşehir Mimar Sinan bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda alanlar içindeyiz.

TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antikron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alanlar sitemizde daha detaylı bilgi var. Mimar Sinan mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Mimar Sinan Mahallesi Hurda Krom Alımı

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Mimar Sinan mahallesinde hurda krom alan firmalar arıyorsanız hemen arayabilirsiniz Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçebilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. İstanbul Krom hurdası fiyatı krom hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız.

Mimar Sinan Çinko Hurda Alım Satımı

Mimar Sinan çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Ataşehir Çinko hurda alanlar sayfamıza göz atarsanız iyi olur. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Mimar Sinan Mahallesi Sac Hurdası Alım Satımı

İstanbul Ataşehir Mimar Sinan mahallesinde sac levha hurdası, sac varil hurda, oluklu sac galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Firmamızda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Ardiye tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Mimar Sinan Hurda Kablo Alanlar

Kullanım yerleri itibariyle yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Etrafta sıklıkla ticareti yapılan 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar alırken anında nakit ödeme yapıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda antikron kablo, hurda enya kablo, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz.

Çünkü Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. İçindeki telin cinsine bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Anadolu Yakası Ataşehir Mimar Sinan mahallesi hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında öncüyüz.

Sitemizdeki hurda kablo yazıyı ziyaret edin. Mimar Sinan mahallesi hurdacısı olarak genellikle antikron hurda kablo, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları alıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ataşehir Mimar Sinan hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz.

Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni nedeniyle kablo hurdası alanlar için önemlidir. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz.

Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, hurda fare yemez satmak isteyenler bizi arayabilir. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımında değerinin üzerinde fiyat listesini sunuyoruz. Mimar Sinan mahallesi ilçesinde kablo hurdası alan firmayız.

Mimar Sinan Mahallesi 2.el Hurda Raf

Demir raf hurdası alıyoruz. Hurda raf fiyatları makalemize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Mimar Sinan mahallesi hurda raf alım satımı nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Özellikle batan toptancılardan satın aldığımız çelik raf hurdası, orta reyonlar, demir raflar, market rafları, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el raf satan hurdacılar içindeyiz.

Mimar Sinan Hurda Kağıt Alımı

derinden çok fiyatlarla bristol hurda, karton bardak, kuşe kağıt hurda, hurda peçete, kullanılmış gazete alımı yaparız. Ataşehir Mimar Sinan mahallesi kağıt hurda alanlar içindeki firmamız hizmetleri ile toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satışı yapabilirsiniz.

Bölgenin her yerinde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla müşterilerimize daha yüksek oranda kazanç elde etme imkanı sunuyoruz. Karton hurdası alımı yapıyoruz.

Mimar Sinan Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Ataşehir Mimar Sinan en yakın hurdacı firması servisiyle her türden hurda metal nakliyesi yapmak için gönderdiğiniz konuma araç yolluyoruz. Ataşehir Mimar Sinan mahallesi hurdacısı olan firmamız ile kapınızdan her çeşit hurda alım hizmetimiz var. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Mimar Sinan genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak Mimar Sinan çevresinde her nevi hurda eşya satımı işi yapıyoruz.

Mimar Sinan Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenlice fabrikaların söküm işlerini yapıyoruz. Mimar Sinan mahallesi fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. Fabrika sökümünde önce yıkılması istenen binanın titizlikle incelenmesi gerekiyor. Yıkım yapanların bahsettiği gibi kolay bir işlem değildir. Sektöre girdiğimizden beri binlerce fabrika sökümü ihaleleri tamamladık. Böylelikle fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde öncü yerdeyiz.

Mimar Sinan Hurda Plastik Alımı

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Mimar Sinan plastik hurda alan yerler içerisinde lider konumda olan firmayız. En iyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda naylon poşet, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon alım satımı için yerinize gelebiliriz.

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. İstanbul Ataşehir Mimar Sinan bölgesinin her yerinden abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Mimar Sinan Mahallesi Cam Hurdası Alımı

Genellikle şeffaf meşrubat şişesi, araba camı benzeri hurda camlar çok fazla alınıp satılıyor. Mimar Sinan mahallesinde cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Genellikle şeffaf meşrubat şişesi, araba camı benzeri hurda camlar çok fazla alınıp satılıyor.

Mimar Sinan 2.El Eşya

Her türlü 2. el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak sebebiyle bize ait çağrı merkezi numaraları ile irtibata geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Kısa süre kullanılmış olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki kanepelerinizi adresten iyi fiyatlarla alıyoruz. Mimar Sinan mahallesi içerisinde temiz bir şekilde kullanılan ve ikinci el mobilya ve aksesuar satıyoruz. Sahibinden satılık etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, bilgisayar masaları, personel koltukları alıp satıyoruz.

Mimar Sinan Klima Hurda Alım Satımı

Ataşehir Mimar Sinan çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Ataşehir Mimar Sinan mahallesi çevresinde çok alınıp satılan hurda eşyalar arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacılar arasındayız.

Mimar Sinan Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Mimar Sinan mahallesi hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm tarafından alınan her çeşit hurdanın depomuza nakliyesi bedelsiz yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozların nakliyesi itina ile ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozları Ataşehir Belediyesi tarafından planlanan alanlara nakil ediliyor.

Mimar Sinan Mahallesi Hurda Nikel Alım Satımı

Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Bu mahallede turbo nikel hurda, anot nikel, %99 şablo nikel hurdası ile %95 nikel şablon alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satıldığında mümkün olduğunca dikkatli davranılmalıdır. İstanbul Ataşehir Mimar Sinan mahallesinde nikel hurda alıyoruz.

Mimar Sinan 2. El Jeneratör Alan En Yakın Firmalar

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en yakın yerlerdeniz. Her türlü yeni gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Ataşehir Mimar Sinan Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki hurda fiyatları metine göz gezdirebilirsiniz Şundan fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda alımında piyasasından fazla fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Anlık ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile bizi arayın. Mimar Sinan hurdacı hurdacılık esnasında uygulanılan fiyat listeleri saat başı değişkenlik gösteriyor.

7/24 Hurda Alan Mimar Sinan Hurdacı

bin dokuz yüz doksan altı yıllarından beri hurdacılıkla hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Sektörün sağladığı deneyimle çağın teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Mimar Sinan mahallesi hurdacı firması şirketimiz vasıtası ile haftanın yedi günü yerinize geliriz.

Mimar Sinan 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla ne yazık ki iflas eden fabrikalardan edindiğimiz Yıkılmış yurt vb. binalardan bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2. el kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörü, alçı mikseri, boya makinesi, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood mevcuttur.

Mimar Sinan Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülen kapılar, pimapen hurdası ve benzeri her türde hurda malzemeleri satın alıyoruz. Mimar Sinan kentsel dönüşüm sebebiyle kısmen yıkılmış iş yerlerinin yenilenerek inşa edilmesi için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında belirtilen güvenlik önlemleri Daha önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Mimar Sinan Mahallesi Akü Hurdası Alımı

Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası diyoruz. İstanbul Akü hurda fiyatı paylaşımımıza göz atarsanız şahane olacaktır. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı amacıyla bulunmaktadır. Dolayısı ile iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan tesisler arasındadır.

Ataşehir Mimar Sinan Mahallesi Araç Hurdası Alan Hurdacı

Mimar Sinan hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Ataşehir Mimar Sinan mahallesinde otomobil hurdası alıyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmüş hurda araç, vagon hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri, hurda motor ve benzeri hurda araçların kilo fiyatını öğrenmek için arayabilirsiniz.

Mimar Sinan Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Halkımıza yaşanabilir bir şehir yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Ataşehir Mimar Sinan mahallesi hurdacılar sitesi içindeki dükkanımızla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bize ulaşın.

0 (535) 043 31 17