İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Atakum Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Atakum Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Atakum bölgesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan fabrikamız bulunmaktadır. Şu an Atakum hurdacı firmasıyız. Elbette ki Atakum merkezinde de hizmet veriyoruz. Samsun Atakum ilçesi Atakum merkez hurdacı firması olarak her çeşit hurda alıyoruz.

Atakum bölgesinin her yerinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle bulunduğunuz yere kadar uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Atakum hurdacı işletmeleri içerisinde öncüyüz.

Samsun Atakum hurdacı firması olarak hurda eşya almaktayız. Atakum merkezinin çevresinde kullanılmış eşya ve hurda alımı yapmaktayız. Hursan Metal şirketimiz ile Atakum hizmetimizi sürdürüyoruz.

Her çeşit hurda alımında tecrübeliyiz. Güncel Samsun Atakum hurda fiyatları ile alım hizmeti veriyoruz.

Samsun hurdacı olan Hursan Metal hizmetinizdedir. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Samsun hurdacı olarak Atakum bölgesinde hurdacılık yapıyoruz.

Samsun Atakum Hurdacı Firma

Atakum hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Atakum merkezinde eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizde her tür hurda satmak sebebi ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Samsun şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Atakum 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Samsun Atakum için değil, her şehirde hizmet vermekteyiz. Atakum genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek insanlığın geleceğine yarar sağlıyoruz. Atakum hurdacısı olarak Samsun bölgesinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınız için hazır bulunan araçlarımızı göndermekteyiz.

Atakum Hurdacı Numarası

Samsun Atakum yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Hemen arayıp en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak nedeni ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. Samsun Atakum hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Atakum Demir Hurdası Alanlar

Atakum etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı paylaşımına göz bakınırsanız mükemmel olur. Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda bulunabilen madenler arasındadır. Sayfamızdaki Samsun Atakum demir hurdası kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar sayfamızı dolaşmak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bildiğiniz üzere her nevi demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Firmamız Atakum bölgesinde hurda demir alımı yapıyor.

Atakum Krom Hurda Alanlar

Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Atakum krom tank hurdası kg fiyatı bugün güncellenmiştir.

Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Atakum Hurda Bakır Alımı

Atakum içinde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır konumuzda geniş bilgi var. Sitemizde yayınlanan Atakum hurda bakır kilo fiyatını isteyenlere güncel olarak yolluyoruz. Samsun Atakum hurda bakır alan yerler içindeyiz. Atakum bakır hurda fiyat listesi için arayın. TTR kırma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda bakır talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapılır. Kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alıyoruz. Hurda bakır alan Atakum hurdacı firmamızı şimdi arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Kurşun Hurdası Alan Firma

Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alan hurdacı linkine tıklayabilirsiniz. Atakum kurşun hurda almak için en yüksek fiyat listesini uyguladığımız ilçelerden biridir. Sayfamızda paylaşılan Atakum çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu söylenmektedir. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşunu için özel fiyatlar veriyoruz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Atakum bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Atakum nikel hurdası kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda alan yerler konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyatları için arayabilirsiniz.

Atakum Hurda Alanlar

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Atakum kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek için hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece metalin değerini düşürmektedir.

Hurda zamak, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Atakum hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda demir alımı için kapınıza gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız.

Samsun Atakum ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her nevi hurda paslanmaz alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı pirinç hurdası alımlarında yukarısında fiyat teklifi sunmaktayız. Atakum hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

Atakum Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz hurda araiş almaktadır. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor.

Bu sebep ile Atakum sarı pirinç hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Atakum genelinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır.

Sitemizde bulunan Samsun Atakum hurda sarı kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Daha kesin bilgi için pirinç sarı alan hurdacılar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Aslına bakarsanız hurda sarı adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Samsun Atakum hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor.

Atakum Kablo Hurdası Alım Satımı

Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken hurda kablo borsası oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Atakum hurdacı firma olarak her çeşit iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Kablo alan hurdacılar içerikli konuyu inceleyin.

İçindeki iletkenin türüne göre ve de dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Atakum bakır kablo ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Samsun Atakum bölgesinde sıklıkla edinilebilen %50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası alımında değerini nakit ödüyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken en yüksek fiyat listesini teklif ediyoruz. Samsun Atakum kablo hurdası almaktayız. Samsun Atakum hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Kapıdan enya kablo hurdası, hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, hurda fare yemez satanlar şimdi bizi arayabilir.

Çünkü Hursan Metal olarak sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Üstelik hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan Atakum hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo hurdaları içindeki bakır teller yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

Atakum Hurda Alüminyum Alan En Yakın Firma

Sizlerin desteğiyle durmadan profesyonelleşiyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek alıyoruz. Samsun Atakum alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz.

Her türlü alüminyum hurda almaktayız. Buradaki Atakum alüminyum fiyat listesini abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Bloğumuzda önceden yazılanhurda alüminyum konuya göz gezdirebilirsiniz.

Atakum ilçesinin her yerinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde yapmaktayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz.

Hurda Sac Alanlar

Atakum bölgesinde sac hurda levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda vardır. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Bağ gumelesi çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Hurda Plastik Alım Satımı

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe almaktayız. Samsun ve Atakum ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Atakum hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden öne çıkan Atakum hurdacısıyız. Sitemizde yayınlanmış olan Atakum hurda plastik kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Atakum Hurda Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Kullanılmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör bulunur.

2.el Hurda Raf

Genelde batan fabrikalar tarafından satılan mağaza rafları, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2. el hurda raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Sayfamızdaki Atakum ikinci el raf fiyat listesini whatsapp grubumuza katılarla günlük olarak paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatı sayfamıza mutlaka göz atmalısınız. Raf hurdası Atakum alım satımı için aşağıdaki numaramıza ulaşabilirsiniz.

Akü Hurda Alan Yerler

Aküler başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü hurda alan yerler konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayın. Bu yüzden bizim gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Motosikletlerde elektrik deposu sıkça bulunur.

Atakum Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Daha önce sayısız fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Yıkımla uğraşanların söylediği biçimde kolay değildir. İşe başlamadan önce yıkılacak fabrikanın incelikle incelenmesi gerekiyor. Atakum Samsun fabrika sökümü işi uzun yılların deneyimine sahibiz. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık.

Atakum Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek tonajlı hurda ticaretlerinde piyasadan fazla fiyatlara alımlar uyguluyoruz. Anlık fiyata ulaşmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Atakum hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı Atakum pazarında hızlıca güncellenmektedir. Daha geniş sitemizdeki güncel bakır hurdası fiyatları içeriği okuyabilirsiniz

Atakum İkinci El Cafe Aletleri Alan Firma

İyi durumda buz makinesi, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgahlar, bulaşık makinaları alınır. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz salata ve meze reyonları, endüstriyel 4 gözlü ocak vs lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla sizleri depomuza davet etmekteyiz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz.

Kumaş Alanlar

Defolu atletlik kumaş, hurda penye, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda top kumaş, mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Atakum çevresinin tümünde parça kumaş hurdası alıyoruz. Kiloyla hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı alımı için telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. Samsun Atakum etrafında viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alımları için çağırdığınız adrese ekibimizi göndermekteyiz. Samsun Atakum kilo ile tartarak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Burada yayımlanan Samsun Atakum kumaş hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor.

Atakum Hurda Karton Alım Satımı

İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt alımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra özen ile size daha fazla oranda kâr etme imkanı sunuyoruz. Atakum hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Atakum kağıt hurda alım satımı yaptığımız yerler içindedir. Sayfamızdaki Samsun Atakum hurda kağıt, karton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz yolluyoruz Daha fazla ton fiyatları ile hurda peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt bardak, gazete hurdası alan yerler içindeyiz.

En Yakın Atakum Hurdacı Firma

Atakum en yakın hurdacı firması hizmetleri ile hurda nakliyesi yapmak nedeniyle ayağınıza geliyoruz. Atakum hurdacı sitesi olarak arzuladığınız sokaktan hurda alım satımına devam ediyoruz. Hursan Metal firmamızla Atakum bölgesinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Bu yöntemle sizlere en yakın hurdacı firma Atakum ilçesinin yakınlarında hurdacılık yapmaktan gurur duyarız.

Hurda Nikel Alan Hurdacı

Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında oldukça hassas çalışmalıyız. Atakum nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdası arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Bu ilçede turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası, %99 şablon nikel ve %95 hurda nikel şablon alım satımında piyasanın üzerinde kilo fiyatı veriyoruz.

Atakum Bina Yıkımı

Yıkım esnasında istenen güvenlik önlemleri Ortaya çıkacak hurda karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Üstte anlattığımız fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, sökülmüş çelik kapılar, hurda pimapen ve benzeri her cinsten hurdayı satın alıyoruz. Atakum kentsel dönüşümü sebebiyle eskimiş iş yerlerinin yeniden inşaatının yapılması için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Otomobil Hurdası Alanlar

Pek tabi müşterilerimize hurda araba alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Atakum hurda alımında hizmet ediyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş hurda otomobil, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz. Bazen Atakum etrafında hurda araba alım hizmeti veriyoruz.

Atakum Hurdacılar Sitesi

Atakum hurdacılar sitesindeki depomuzun yardımıyla hizmetler ediyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Siz dostlarımıza her hali ile güzel bir Atakum oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Atakum OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

7/24 Açık Atakum Hurdacı Firması

2016 yıllarından bugüne hurdacılıkla gece gündüz hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörde harcadığımız senelerin bahşettiği profesyonelliklerle araç gereç sayımızı çoğaltarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Atakum hurdacı olarak gece gündüz geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz.

Atakum İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış elbiseci vb. binalardan çıkarılan sıfır gibi 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pencere satan firmalar arasındayız. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi, harç makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Dolayısı ile batan esnaflardan aldığımız

Hurda Beyaz Eşya

Sahibinden satılık öğrenci koltukları, personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alınır satılır. En ucuz fiyata sıfır gibi ve 2.el kanepe satın alabilirsiniz. Az kullandığınız 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki kanepe, koltuklarınızı yolladığınız konuma gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapan firma konusunda bilgi yazılmış içeriğini inceleyin Her çeşit ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek amacı ile bize ait numaralarla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Klima Hurdası Alan Hurdacı

Atakum bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda klima Atakum bölgesinde en fazla alımı yapılan hurdalar içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alan yerler içindeyiz.

Atakum Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Atakum Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen yere taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra sözleşmemize bağlı olarak bina molozunun nakliye işleri titizlikle araçlarımızla yapılıyor. Hursan Metal tarafından alınacak tüm hurdanın bize ait tesise yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

Atakum Cam Hurdası Alım Satımı

Atakum etrafında cam hurda alan yerler içerisinde faaliyet veriyoruz. Çağımızda renkli meşrubat şişesi, kırık oto camları türlerde cam hurda tonajlı yeniden işleniyor. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvıları tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir.

0 (535) 043 31 17