İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Arsin Hurdacı

Arsin Hurdacı

Arsin merkezde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle Arsin ilçesindeki her konuma kadar geliriz. Normalde Arsin hurdacı firmasıyız. Lakin Trabzon Arsin merkezinde de hizmet veriyoruz. Trabzon hurdacısı olan Hursan Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Trabzon Arsin merkezindeki Arsin merkez hurdacı firması olarak Arsin ilçesinin hurdacılık yapmaktayız. Günlük Trabzon Arsin hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Her türlü hurda alımında deneyime sahibiz.

Arsin şehir merkezinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Arsin hurdacı şirketleri içerisinde lideriz.

Arsin merkezinin tümünde hurda ve ikinci el ev eşyası ticareti yapmaktayız. Tonajlı miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Trabzon hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Trabzon Arsin hurdacı firması olarak hurdanızı değerinde almaktayız. Hursan Metal ismiyle Arsin çevresinde hurda alımı yapıyoruz.

Arsin Hurdacı Firmalar

Arsin hurdacısı olarak Trabzon ilçelerinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için hazır bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Arsin bölgesinde hizmet veriyoruz. Metalleri eriterek sizin ve bizim geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizlerde her nevi krom hurdası satışı yapmak nedeniyle telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Arsin hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Trabzon Arsin çevresinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. Trabzon ilinin sempatik ilçesi Arsin sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Trabzon Arsin ilçe merkezinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Arsin Hurdacı Telefon Numarası

Arsin hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Trabzon Arsin hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Bu sebeple hurda atık satmak nedeniyle firmamızı aramanız gereklidir.

Sac Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Depo tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Arsin bölgesinin tümünde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapan şirketler arasındayız. Hali hazırda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası bulunuyor.

Arsin Hurda Bakır Alım Satımı

Arsin bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Arsin hurdacı numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bu sayfadaki Arsin bakır fiyat listesini abonelerimize bedelsiz ulaştırılmaktadır. Trabzon Arsin bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Arsin bakır hurdası fiyatları için telefonlarımızı arayınız. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut.

Kurşun Hurda Alan En Yakın Yerler

Arsin kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Trabzon Arsin çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini whatsapp grubuna her gün yollamaktayız. Kurşun metali kullanılan eski madendir. Yeryüzünde cevher halinde bulunan kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alan hurdacılar bölümümüze göz bakarsanız pişman olmazsınız. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk için iyi fiyatlar uyguluyoruz.

Arsin Hurda Alımı

Tonajlı inşaat demiri, bakır hurdası, kurşun, hurda kablo, çinko hurda, hurda sarı ve alüminyum hurda alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Arsin hurda alan firmalar içinde hızlı hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkmaktayız. Hurda zamak, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alan Arsin hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Arsin yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdanızı gecikmeden nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Bu nedenle hurdaların pazar payındaki fiyatının inmesine sebep olur.

Arsin ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her çeşit hurda atık alıyor. Hurda sarı almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Arsin Hurda Çinko Alımı

Bu sayfadaki Trabzon Arsin nikel hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda çinko alan hurdacı linkine tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Arsin ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Arsin Krom Hurda Alanlar

Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Arsin krom hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar gönderisini okuyabilirsiniz.

Arsin Sarı Hurda Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurda adıyla hurda cinsi yoktur. Arsin hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurdası alım satımı yapıyor.

Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri kıymetli hurda eşyalar arasında sayılabilir. Arsin ilçesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

Pirinç metali halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bu nedenle Arsin sarı pirinç hurdası alan firmalar içindeyiz. Buradaki Trabzon Arsin sarı pirinç hurdası fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda sarı alanlar başlıklı konuyu okuyun. Trabzon Arsin hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı yerinize geliyor.

Arsin Hurda Alüminyum Alanlar

Trabzon Arsin alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası Arsin hurdacılık firmaları arasındayız. Her türlü alüminyum hurdası almaktayız. Şirketimize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. İş yerimize güvenenlerin yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. Bu sayfada paylaşılan Trabzon Arsin alüminyum fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum başlıklı metne göz gezdirebilirsiniz Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş almak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Bununla birlikte hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda satışı için iletişim kurabilirsiniz. Arsin bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımları istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı sayfamızı ziyaret ederseniz mükemmel bir şey yaparsınız. Arsin ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Arsin genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

Anlık güncel demir hurda fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar makalesini güzel olur. Unutmayın ki her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alırız. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunabilen metaller içerisindedir. Burada paylaşılmış olan Arsin hurda demir fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz.

Arsin Kablo Hurdası Alımı

Çünkü Hursan Metal firmamız ile yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Hurda kablo içindeki bakır teller sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden daha yüksek teklifler veriyoruz. Arsin ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık kablo hurdası elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Müşterilerde bolca edinilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,%50 bakırlı kablo hurdaları alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. İçindeki telin türüne bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sitede yayımlanan Arsin hurda kablo fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Konumdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Trabzon Arsin hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında liderlik yapıyoruz.

Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler içerikli konuya bir göz gezdirebilirsiniz.

Fakat tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için en yüksek fiyat teklifini biz veriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Her tür hurda kablo alan alan Arsin hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Trabzon Arsin hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

Ayrıyeten alüminyum hurda kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur.

Arsin Hurda Plastik Alanlar

Arsin plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde bulunan Arsin hurda deposuyuz. Burada yayınlanan Arsin hurda plastik ton fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz göndermekteyiz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Trabzon ve Arsin ilçesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri vardır. İyi fiyatla kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız.

Arsin Hurda Kağıt Alımı

Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda bristol kağıt, karton bardak, peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alıyoruz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Burada paylaşılan Trabzon Arsin hurda kağıt, karton fiyatları her gün güncelleniyor İlçenin tamamında beyaz kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız ekstra titizlik sayesinde hurda satıcılarına çok daha fazla kazanç etme şansı veriyoruz. Arsin hurda kağıt alan firmalar içerisindeki firmamız Hursan Metal sunduğu hizmetler ile karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

Akü Hurda Alanlar

Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden hurdacı firmalar için kıymetlidir. Hurda akü alan yerler bölümümüze kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Dolayısı ile Hursan Metal ve benzeri firma içerisinde geri dönüştürme tesisi olan işletmeler kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı nedeniyle bulunmaktadır.

Arsin Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım sırasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. her türden hurdanızı almaktayız. Çok önce fabrika yıkımında olduğu gibi hurda karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Arsin kentsel dönüşüm içerisinde eskimiş binaların yeniden yapılması nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Arsin Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylı bir şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın hazırlanması uygundur.

Uzun süredir on binlerce fabrika yıkım ihalesi aldık. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde başarılı konumdayız. Güvenilir bir biçimde fabrika ve tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Arsin fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç pompası ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda alıyoruz. Arsin etrafında yıkılan depo vs binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Ayrıca batmış fabrikalardan satın aldığımız

İkinci El Cafe Ekipmanları Alan Hurdacı Firma

İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Elimizde bulunan hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz salata ve meze reyonları, restoran tipi ocak ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını incelemeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Temiz durumda sanayi tipi bulaşık makinası, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Profesyonel lokanta ekipmanları alıyoruz.

Arsin Hurda Kumaş Alımı

Sitemizdeki Arsin hurda kumaş fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Toptan hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantolonluk, spot kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı alımı için firmamızı hemen arayınız. Arsin bölgesinde hurda jesica, hurda şifon kumaşı, hurda süprem, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında belirttiğiniz konuma geliriz. Trabzon Arsin kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız.

Trabzon Arsin çevresinde hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapmaktayız. Toptan makine artığı kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş, spot kumaş hurdası, atletlik kumaş alımlarında kapınızda ödeme yapılır.

Arsin Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Arsin genelinde hurda cam alan firmalar içinde bulunmaktayız. Özellikle renkli ve şeffaf sökülmüş otomobil camları, süt şişesi şeklinde cam hurda türleri tonajlı bulunabiliyor. Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıdaki sıvı tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerin adıdır.

Hurda Nikel Alanlar

Bu nedenle nikel hurdası alındığında çok özen ile davranılmalıdır. Hurda nikel zehirlidir. Bu bölgede anot nikel hurdası, turbo nikel hurda, %99 şablon nikel , %95 şablon nikel hurdalar alımında borsasının üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Arsin nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Arsin Hurdacı Sitesi

Arsin OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları içindeyiz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Arsin hurdacılar sitesi dokuzuncu blok içerisinde bulunan hurda dükkanımızın yardımı ile sektörde hizmet ediyoruz. Şimdiki halinden temiz bir Trabzon ve olduğundan yaşanır Arsin yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

Arsin 2.el Raf Satanlar

Sayfamızdaki Arsin 2.el raf fiyatları güncellendi. Hurda raf alım satımı sayfamızı iyi bir iş yapacaksınız. Arsin 2. el raf hurdası alımı sebebi ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen kasaplar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, ürün reyonları, mağaza raf hurdası içinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız.

Arsin Klima Hurda Alımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Arsin etrafında klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. İkinci el klima Arsin bölgesinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Arsin Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımından sonra antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun taşınma işi güvenlikle tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozu Arsin Belediyesi Fen işlerince imzalanan kararlarla planlanan moloz bırakma arazilerine nakil ediliyor. Arsin hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurda malzemelerin işyerimizi yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor.

En Yakın Arsin Hurdacı Firma

Arsin hurdacı sitesi içindeki ekiplerimizle yerinizden hurda alımına devam ediyoruz. Dolayısıyla size en yakın hurda alan yerler Arsin etrafında servisler ediyoruz. Arsin en yakın hurdacı servisiyle her türlü hurda eşya ticareti yapmak için adresinize gelmekteyiz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Arsin çevresinde hurda malzeme alırız.

7/24 Hizmet Veren Arsin Hurdacı Firma

Neredeyse 2016 yıllarından bugünlere değin geri dönüşüm işlerinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu sürenin verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Arsin hurdacı olarak haftanın yedi günü hurdacılık sektöründe hizmet etmekteyiz.

Arsin İkinci El Jeneratör Alan Yerler

2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Her voltajda yeni gibi 2. el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alıyoruz.

Arsin 2.El Eşya

Temiz kullanılmış patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası için firma numaralarımızı arayın. Az kullanılmış ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak nedeni ile firmamıza ait telefonları tuşlayabilirsiniz. Uygun fiyatlara yeni gibi ve 2. el ev mobilyası satabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını adresten değerinde alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alanlar konulu makaleye ulaşın

Arsin Anlık Hurda Fiyatları

En doğru hurda kilo fiyatına ulaşabilmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Arsin hurdacı hurda alırken kullanılan fiyat listesi her an güncelleniyor. Tekrar etmekte fayda görüyoruz yüksek miktarda hurda alımlarında borsa fiyatlarından yüksek ton fiyatı teklif ediyoruz.

Hurda Araba Alan Hurdacı

Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Arsin bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda araba, vagon hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası ve benzeri hurda zirai aletler, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ancak hurda araba trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

0 (535) 043 31 17