İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yeniköy Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Yeniköy Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Arnavutköy Yeniköy mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz. İstanbul hurdacı firması olan Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. İstanbul Arnavutköy genelinde devamlı yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç gönderiyoruz Hali hazırda Arnavutköy depoları içerisindeyiz. Fakat Arnavutköy Yeniköy mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. İstanbul Arnavutköy Yeniköy hurdacı firma olarak hurda alımı yapmaktayız.

İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy Yeniköy mahallesi bölgesinde hurda malzeme ve kullanılmış eşya alımında malzemelerin değerini peşin ödüyoruz Her nevi hurda satışı amacıyla aramanız yeterlidir. Arnavutköy Yeniköy hurda dönüşümü yapan firmayız.

Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hursan Metal firmamızla Avrupa Arnavutköy Yeniköy bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Günlük İstanbul Arnavutköy Yeniköy hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaktayız. Yeniköy mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı adresinizden almaktayız

Arnavutköy Yeniköy Mahallesi Hurdacıları

Yeniköy hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Yeniköy merkezinde eşsiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her nevi hurda satışı amacı ile iş yerimizi aramalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı sempatik mahallesi Yeniköy sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Arnavutköy Yeniköy mahalle merkezinde değil, tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. İstanbul Arnavutköy hurdacısı olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Yeniköy mahallesinde ve Arnavutköy merkezinde hurda ve 2.el eşya alan hurdacılar arasında en güncel fiyatları sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmetinizdedir! Yeniköy mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğini korumaktayız.

Yeniköy Hurdacı Telefonu

İstanbul Arnavutköy Yeniköy hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. İstanbul Arnavutköy Yeniköy Mahallesi yerinden her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz mahalleler içerisindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satmak nedeni ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Şimdi numaramızı arayarak anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Yeniköy Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Yeniköy mahallenin tümünde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal hurdacılık tüm bu çeşitlerin ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, hurda bronz alımında en güncel fiyatları veriyor. Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri kıymetlidir. Pirinç metaline bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Bu neden ile Yeniköy hurda sarı alan hurdacılar içerisindeyiz. İstanbul Arnavutköy Yeniköy hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Arnavutköy Sarı alan hurdacılar içerikli yazıya bir göz atın. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde hurda sarı türleri vardır.

Yeniköy Hurda Alan Firma

Hurda krom almak için evinize kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazançlı ticaret gerçekleştirerek uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. İstanbul Arnavutköy Yeniköy mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Hursan Metal her türlü hurda malzeme alımı yapıyor.

Tonajlı kurşun, ekstra demir, çinko, alüminyum hurdası, bakır hurdası, hurda kablo ve hurda sarı alımında fiyat listesi uygulamaktayız. Yeniköy hurda alanlar içinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Yeniköy yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdalarınızı zaman geçirmeden satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın piyasa değerleri düşmektedir. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedef edindik.

Yeniköy Kablo Hurdası Alım Satımı

Genelde yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. İstanbul Arnavutköy Yeniköy bölgesinde hızlıca edinilebilen %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden fazla teklifler veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Yeniköy hurda kablo fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Yeniköy mahallesinde bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alım satımında tecrübeliyiz. Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda fare yemez kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz.

Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yeniköy hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Konumdan hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo alıyoruz. İstanbul Arnavutköy Yeniköy hurdacı firma olarak her türlü antigron kablo, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız. Çünkü Hursan Metal ismiyle sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

Yeniköy mahallesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler şimdi arayın. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder. Daha kesin bilgi için bilgi öğrenmek amacıyla kablo hurdası alanlar yazıya bir göz atın. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alımı esnasında en güncel fiyatları sunuyoruz.

Yeniköy Çinko Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki Yeniköy Mahallesinde çatı söküm çinkosu kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası alanlar sayfamıza bakmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Yeniköy yakınlarında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alan yerler gönderimize göz atın.

Yeniköy Sac Hurdası Alım Satımı

Yeniköy çevresinde sac levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, ton fiyatı istemek sebebiyle. Kiler çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Elimizde bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Hurda sac alanlar içerisindeyiz.

Yeniköy Mahallesi Kurşun Hurda Alımı

Kurşun hala kullanılan en eski madenlerden biridir. Minare söküm kurşunu
, Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi gümüş renktedir. İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy Yeniköy Mahallesi kurşun hurdası alımı ile uğraştığımız mahallelerdendir. Sitemizdeki Yeniköy hurda Cami kurşunu fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız.

Yeniköy Mahallesinde Krom Hurda Alım Satımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alanlar yazısını iyi olacaktır. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurdası alımı paylaşımına bir göz atarsanız şahane bir şey yaparsınız. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Yeniköy Hurda Bakır Alan Yerler

Yeniköy içerisinde bakır hurda almaktayız. Sayfamızdaki İstanbul Arnavutköy Yeniköy yanık bakır hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. İstanbul Arnavutköy Yeniköy bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan yerler sitemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapılır. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Yeniköy bakır hurda fiyatları için arayın. Bakır hurdası alan Yeniköy Mahallesinde hurdacı numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

Yeniköy Alüminyum Hurda Alım Satımı

İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile saygılar sunarız. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için telefon etmenizi diliyoruz.

Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Arnavutköy Yeniköy hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Hurda alüminyum hakkında paylaşılmış yazıyı okuyun.

Bize hurda satanların yardımıyla durmadan tecrübe kazanıyoruz. Yeniköy mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için tartımı müşteriyle birlikte yapıyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız.

Yeniköy Demir Hurdası Alımı

Yeniköy mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Arnavutköy Demir hurda alanlar yazımızı okuyabilirsiniz. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan metaller arasındadır. Buradaki Yeniköy inşaat demiri ton fiyatları günceldir.

Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi talep etmek sebebiyle fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar bölümümüze kesinlikle bir göz atın. Hurdacı firmamız Yeniköy genelinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor.

Yeniköy Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Aynı fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri

Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler gibi her türlü hurda malzemeyi ücretle almaktayız. Yeniköy kentsel dönüşüm alanında yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin gerektiği bir biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkım hurdası bina yıkım işi yapıyoruz.

Yeniköy 2. El Jeneratör Alan En Yakın Hurdacı

Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz.

Yeniköy Hurda Araç Alan Hurdacı

Elbette sizlere hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Yeniköy hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, ağır hasarlı otomobil hurdası, çeki demiri hurdası patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor için arayabilirsiniz. İşten fırsat oldukça Yeniköy çevresinde araç hurdası alıyoruz.

Yeniköy İkinci El Eşya

Kısa süre kullanıldığı belli olan 2. el olarak satılabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapan firmalar konusunda bilgi gönderilmiş olan paylaşımımıza bakınız İyi durumda ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak için numaralarımız aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası bulunmaktadır. En makul fiyatlarla kullanılmış, 2.el yemek odası tk. satıyoruz.

Yeniköy Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Her haliyle temiz bir İstanbul Arnavutköy Yeniköy için çok çaba sarfediyoruz. Yeniköy hurdacılar sitesindeki tesisimiziz aracılığı ile hurda malzeme alım yapmaya devam ediyoruz.

Yeniköy Mahallesinde Hurda Plastik Alımı

Yeniköy plastik hurda alan yerler içinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Yeniköy plastik kg fiyatı günceldir Güncel fiyata hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alım satımı için yerinize geliyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri Yeniköy mahallesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, polistren kristal hurda alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yeniköy Hurda Akü Alımı

Zamanla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü hurda alan hurdacı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Hurda akü alan hurdacı paylaşımına bir göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri işletme içinde geri dönüştürme tesisi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan firmalar içindedir. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren suları nedeniyle geri dönüşüm için kıymetlidir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı sebebi ile bulunuyor.

Yeniköy Cam Hurda Alan Firma

Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Çağımızda renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, oto camı şeklinde cam hurda türleri bulunabilmekte. Arnavutköy Yeniköy etrafında cam hurdası alanlar içindeyiz.

Yeniköy Mahallesi Klima Hurda Alan En Yakın Yerler

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Yeniköy mahallesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda kombi alan yerler arasındayız. Yeniköy çevresinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir.

Yeniköy Mahallesinde Moloz Döküm Yerleri

Yeniköy hurdacı tarafından alınan tüm hurdaların depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya göre ortaya çıkacak molozun nakliyesi itinayla yapılmaktadır. Yıkım molozları Arnavutköy Belediyesi tarafından önceden belirlenen alana nakil ediliyor.

Yeniköy Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurda zehirleyebilir. İlçe genelinde nikel turbo hurda, anot hurda nikel, %99 hurda nikel şablon ile %95 nikel şablon alımı yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy Yeniköy mahallesinde nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile hareket etmeliyiz.

Yeniköy Hurda Kağıt Alımı

Bölgenin tümünde değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle müşterilerimize piyasadan fazla kazanma olanağı sunuyoruz. Yeniköy Mahallesi kağıt hurdası alıp satanlar içindeki Hursan Metal yardımıyla toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz. Kağıt hurda alıyoruz. Sayfamızdaki Yeniköy hurda kağıt, karton ton fiyatını grubumuzdakilere saat başı göndermekteyiz Avantajlı liste fiyatları ile kağıt peçete hurdası, bristol hurda, hurda kuşe kağıt, karton bardak, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacılar arasındayız.

7/24 Açık Yeniköy Hurdacı Firması

Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalarla gelişen tekonolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Yeniköy mahallesinde hurdacı olarak zaman kavramı olmadan hurda malzeme alıyoruz. Neredeyse 23 senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

Yeniköy Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. İstanbul Raf hurdası fiyatları sayfamızı incelemelisiniz. Sayfamızdaki Yeniköy mahallesinde hurda raf fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurda alan yerlermakalemizi ziyaret ederseniz muhteşem olur. Raf hurdası Yeniköy alımı amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle iflas eden dükkanlar tarafından satışa sunulan market rafı hurdaları, çelik raflar, reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar arasından seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el market rafları satan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

En Yakın Yeniköy Hurdacı Numarası

Hursan Metal firmamızla Yeniköy mahallesinde hurda alımı işi yapıyoruz. Yeniköy hurdacı sitesi istihdamındaki personelimiz ile kapınızdan her tür hurda malzeme alım hizmetimiz var. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Yeniköy genelinde hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. En yakın Yeniköy hurdacı deposu hizmetiyle her cins hurda alım satımında ayağınıza uzman çalışanlarımızı yolluyoruz.

Güncel Anlık Yeniköy Hurda Fiyatları

Geniş sitemizde daha önce yazılmış hurda bakır fiyatları metni ziyaret edin Doğru hurda fiyatlarına ulaşmak sebebiyle irtibata geçebilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajda hurdaların alımında ton fiyatından fazla fiyata alımlar yapıyoruz. Yeniköy Mahallesinde hurdacısı olarak hurdacılık esnasında uygulanılan kilo fiyatı piyasada saatlik olarak değişmektedir.

Yeniköy Hurda Kumaş Firesi Alımı

Parti malı hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda pantolonluk satışı yapmak amacı ile aşağıdaki numaraları şimdi arayınız. Yeniköy kilo ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız.

Bu sayfadaki Yeniköy hurda kumaş fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Yeniköy çevresinde hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımı için çağırdığınız adrese geliyoruz.

Kilosuyla penye kumaş hurdası, nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alım satımında yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz. Kumaş hurdası alımı yapıyoruz.

Yeniköy İkinci El Restaurant Ekipmanı Alım Satımı

Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel 4 gözlü ocak, paslanmaz meze dolapları, krom evye, küvet, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini görmek amacı ile alıcıları depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. Temiz krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma makinesi satan yerler bizimle iletişime geçebilir. Sanayi tipi 2.el restaurant ekipmanları alıyoruz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Yeniköy 2.El İnşaat Malzemesi

Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinci, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç pompası ikinci el portatif, plywood hurda 2.el olarak satılır. Dolayısıyla malesef işi bırakan şirketlerden satın almış olduğumuz Yıkılmış fabrika binalarından satın alınan yeni ayarında ikinci el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı alıyoruz.

Yeniköy Fabrika Sökümü Yapıyoruz

İstanbul Avrupa Arnavutköy Yeniköy fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Uzun zamandır binlerce fabrika bozumu ihaleleri aldık. Böylece hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan tesisin incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olur. İnsanların anlattığı gibi kolay bir işlem değildir.

0 (535) 043 31 17