İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Nenehatun Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Nenehatun Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Nenehatun mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz Nenehatun mahallesinde ikinci el ev eşyası ve hurda alımlarında peşin ödemeler yapmaktayız Arnavutköy Nenehatun mahallesi hurdacı firmalar içinde lideriz.

Arnavutköy Nenehatun mahallesi hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Güncel İstanbul Arnavutköy Nenehatun hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz.

Şu an Arnavutköy firmaları arasındayız. Bununla birlikte Nenehatun mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Hursan Metal şirketimizle Arnavutköy mahallesinde hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Nenehatun mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz.

İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy ilçesi mahallesinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle adresinize geliriz Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Tonajlı hurda malzeme alışverişlerinde İstanbul Arnavutköy fiyatlarından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Nenehatun Mahallesi Hurdacı Firma

Arnavutköy hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda atık alım satımı yapmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı sebebi ile destek telefonumuzu tuşlamalısınız. Nenehatun genelinde hurda alım faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış olan malzemeleri eriterek sizlerin ve bizlerin faydası için çalışıyoruz. Nenehatun hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Arnavutköy Nenehatun çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul ilinin gözde mahallesi Nenehatun öncelikli hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Yalnızca Nenehatun bölgesinde değil, bütün mahallelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmetinizdedir! Arnavutköy mahalle merkezinde ve Nenehatun mahallesi çevresinde hurda malzeme alan hurdacılar içerisindeyiz.

Nenehatun Hurdacı Telefonu

Nenehatun hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu neden ile hurda atık satmak amacıyla cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz. Nenehatun Mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir.

Nenehatun Hurda Demir Alanlar

Nenehatun ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatları için Nenehatun hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan hurdacı firmalar yazımıza göz atın.

Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul Arnavutköy Nenehatun demir fiyat listesini whatsapp grubuna bedelsiz gönderilmektedir. Nenehatun genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

Hatırlatmak isteriz her türden demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alımı yapılır. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası kilo fiyatı bölümünün olduğu linke tıklamalısınız.

Nenehatun Çinko Hurda Alımı

Bu sayfadaki Nenehatun mahallesinde hurda çinko kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. Çinko hurdası fiyatı yazısını ziyaret ederseniz harika olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Arnavutköy Nenehatun mahellesinin çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Arnavutköy Çinko hurdası alan yerler makalemize bir göz bakınırsanız pişmanlık duymayacaksınız.

Nenehatun Alüminyum Hurdası Alanlar

. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Ek olarak hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası gerçekleştiriyoruz. Nenehatun mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle saygılar sunarız.

Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdasını satanların yardımıyla durmadan gelişiyoruz. Arnavutköy Nenehatun alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Nenehatun Mahallesi Kurşun Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurdası alıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavi-gümüş rengiyle biliniyor. Nenehatun mahallesi kurşun hurdası alımı hizmeti sunduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki Nenehatun hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Nenehatun Mahallesinde Krom Hurda Alanlar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda alanlar hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda ton fiyatı makalemize mutlaka göz atın.

Nenehatun Hurda Alanlar

Büyük fabrika ve imalathanelerden üretim artığı hurdası almaktayız. Parça malzemeleri biriktirmenize yardımcı oluyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere hurda konteynerı bırakmaktayız.

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda zamak, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz.

Nenehatun mahallesi kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hemen satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın piyasadaki değeri düşmektedir. Tonajlı kurşun hurda, hurda demir, hurda çinko, alüminyum, bakır, kablo hurdası ve sarı aldığımızda fiyat listesi uyguluyoruz. Nenehatun hurda alan yerler içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. Hurda kağıt alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alanlar içerisindeyiz. İstanbul Arnavutköy Nenehatun mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hurdacı firmamız Hursan Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor.

Nenehatun Mahallesi Kablo Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Kablo hurdaları içindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alanlar için önemlidir. Nenehatun mahallesinde hurda kablo alıyoruz. Lakin tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımı esnasında anlık fiyat listesini vermekteyiz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar hemen bizi arayabilir.

Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Nenehatun hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Bir de hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılıyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerde bolca satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz. Nenehatun hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alımında öncüyüz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki tellerin madenine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Nenehatun kablo fiyat listesi günceldir. Kapıdan hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy Nenehatun hurdacı firma olarak her nevi iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Hurda kablo alan yerler hakkında yazılmış metini ziyaret edin.

Nenehatun Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Nenehatun bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Sitemizdeki Nenehatun soyma bakır hurdası kilo fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. İstanbul Arnavutköy Nenehatun hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurda, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru alım satımı yapıyoruz. Nenehatun mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için telefonumuzu arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Nenehatun hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Arnavutköy Hurda bakır makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Nenehatun Sac Hurda Alım Satımı

Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası vardır. İstanbul Arnavutköy Nenehatun mahallesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, bizi tercih edip daha çok kazanabilirsiniz. Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alıyoruz.

Nenehatun Hurda Sarı Pirinç Alan Firma

İtirafta bulunmak lazımsa hurda sarı adıyla hurda cinsi yoktur. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Pirinç hurdaya bazı yörelerde renginden dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Nenehatun hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Piyasada sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri kıymetlidir.

Sarı alan hurdacılar konulu yazıyı ziyaret edin. Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı hurda bronz araiş alımı yapıyor. Nenehatun mahallesinin her yerinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Haliyle Nenehatun Mahallesi sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Nenehatun Hurdacı Sitesi

Daha temiz bir Nenehatun için çok çaba sarfediyoruz. Sırf bu türden hurdaları almıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nenehatun hurdacılar sitesi sekizinci blok içindeki hurdacı dükkânımızla hurdacılık yapıyoruz.

Nenehatun Araba Hurdası Alanlar

Nenehatun hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Nenehatun mahallesi yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Fakat otomobil hurdası vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Pek tabi size hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, römork, motor hurdası alıyoruz.

Nenehatun Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en doğru hurdacı firmayız. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan Nenehatun hurdacıyız alırken en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz.

Nenehatun Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Hurdacıların bahsettiği biçimde kolay sayılmaz. Uzun zamandır binlerce fabrika sökümü ihalesini gerçekleştirdik. Profesyonelce fabrika ve tesislerin sökümünü gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin incelikle gezilerek gerekli aletler ve araçların ayarlanması gerekiyor. Bu sayede Arnavutköy hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde öncü konumdayız. İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Arnavutköy Nenehatun Mahallesi fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz.

Nenehatun Mahallesi Klima Hurdası Alanlar

Klima hurdası Nenehatun bölgesinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar arasındadır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Nenehatun bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. İkinci el kombi alan firmalar içindeyiz.

Nenehatun Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Arnavutköy Belediyesi’nce planlanan arazilere nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımında antlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır.

Nenehatun Mahallesinde Güncel Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları hakkındaki yazıyı okuyun Unutmayın ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında borsadan yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Kesin fiyata ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Nenehatun hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı anlık değişiyor.

Nenehatun Mahallesi 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart almak sebebi ile bizlere ait numaralar ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla yeni ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Az kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki koltuklarınız konumunuzdan satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgilere amacıyla hurda beyaz eşya alımı yapanlar hakkında bilgi veren paylaşımı okuyunuz Sahibinden patron koltuğu, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler stok hakkında bilgi edinmek için firmamızı arayın.

Nenehatun Hurda Akü Alımı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacında bulunuyor. Zamanla şarj olmaz bataryalara hurda akü deniliyor. Akü hurda alanlar bölümümüze kesinlikle bir göz atın. Hurda akü alan yerler paylaşımına kesinlikle bir göz atmalısınız. Bu sebep ile depomuz benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Akü içerisindeki kurşunlu sıvı ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir.

Nenehatun Plastik Hurdası Alanlar

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

İstanbul il Nenehatun mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Nenehatun plastik hurda alımı yapan firmalar içinde bulunan Nenehatun hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Nenehatun naylon hurdası fiyat listesini dileyenlere her gün ulaştırmaktayız Avantajlı fiyatla kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alıyoruz.

Nenehatun Mahallesi Kırık Cam Hurda Alanlar

Genellikle şeffaf ve renkli oto camları, soda şişesi benzeri hurda camlar yüklü miktarda satılıyor. İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy Nenehatun mahallesinde hurda cam alanlar içerisinde bulunmaktayız. Genellikle şeffaf ve renkli oto camları, soda şişesi benzeri hurda camlar yüklü miktarda satılıyor.

Nenehatun Hurda Raf Alımı

Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurda alanlar makalemize bakınmak istemelisiniz. Çoğunlukla yenilen pastaneler tarafından satışa sunulan orta reyonlar, mağaza rafları, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, çelik raf hurdaları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan ikinci el raf satıyoruz. Bu sayfadaki Nenehatun ikinci el market rafı fiyat listesini isteyenlere günlük gönderilmektedir. Hurda raf alan hurdacı firma gönderisine göz atabilirsiniz. Nenehatun 2.el hurda raf alımı için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Nenehatun Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdası zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satıldığında çok dikkat ile çalışmalıyız. Nenehatun hurda nikel alım satımı yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy Nenehatun bölgesinde %95 ve %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel alıyoruz.

Nenehatun Kağıt Hurda Alımı

Piyasanın üstünde kağıt fiyatıyla hurda bristol kağıt, karton bardak, kuşe kağıt, peçete hurdası, hurda gazete alımı yaparız. Nenehatun hurda kağıt alım satımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Sayfamızda bulunan Nenehatun karton hurda kg fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz Nenehatun mahallesi kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki Hursan Metal sunduğu hizmetler ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli satabilirsiniz. İlçenin tümünde kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılık ile satıcıya daha çok kâr elde etme şansı sunuyoruz.

7/24 Hizmet Veren Nenehatun Hurdacı Firma

Nerdeyse 34 yıldan beri hurda alım satım yapan şirketiz. 7/24 hizmet veren Nenehatun mahallesinde hurdacı firması dükkânımız vasıtasıyla haftanın yedi günü çalışıyoruz. Bu sürenin kazandırdığı profesyonellikle araç gereç sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Nenehatun Hurdacı

Nenehatun mahallesi hurdacı şirketi firmamızla yerinizden hurda malzeme alım hizmeti vermeye başladık. Bu yöntem ile müşterilere en yakın hurdacı Nenehatun genelinde servisler vermekten onur duyuyoruz. Nenehatun en yakın hurdacı firma adıyla hurda eşya alırken adresinize geliyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Nenehatun bölgesinde hurda malzeme satımı yapmaktayız.

Nenehatun Parça Kumaş Alanlar

Kilosuyla hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımında nakit para ödeme yapılır. Nenehatun çevresinde kumaş hurdası alıyoruz. Kilosuyla hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, pantolonluk kumaş, hurda kot kumaş, hurda eteklik, hurda ceketlik alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. İstanbul Arnavutköy Nenehatun çevresinin her mahallesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımlarında çağırdığınız konuma geliyoruz. Nenehatun kiloyla kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Sitemizdeki İstanbul Arnavutköy Nenehatun hurda kumaş fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz.

Nenehatun İkinci El Mutfak Ekipmanları Alanlar

Sanayi tipi restoran ekipmanları almaktayız. Temiz krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Kullanılabilir durumda buz makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alınır. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, restoran tipi ocak, paslanmaz salata ve meze reyonları, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, hücreli aspiratör vs endüstriyel mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

Nenehatun 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda alçı sıva makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç mikseri az kullanılmış iskele, plywood hurda bulunur. Bununla birlikte batmış fabrikalardan edindiğimiz Yıkılmış market binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir ikinci el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları satıyoruz.

Nenehatun Mahallesinde Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Arnavutköy Nenehatun kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılması gereken dairelerin istendiği şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri her türde hurdaları alıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm önlemler Üstteki bölümde ifade ettiğimiz fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17