İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » M.Fevzi Çakmak Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

M.Fevzi Çakmak Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Normalde Arnavutköy depoları içerisindeyiz. Lakin Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. M.Fevzi Çakmak mahallesinin her caddesinde 2.el ev eşyaları ve hurda alımlarında malzemelerin ederini nakit ödüyoruz Hursan Metal olarak Avrupa Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Güncel Arnavutköy M.Fevzi Çakmak hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

M.Fevzi Çakmak mahallesinde hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi almaktayız M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firmaları içinde lider firmayız.

İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy ilçesi etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle yerinize geliriz İstanbul Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firma olarak M.Fevzi Çakmak mahallesi caddelerinde her cins hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul hurdacı olan firmamız hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. M.Fevzi Çakmak mahallesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan firmayız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

Arnavutköy M.Fevzi Çakmak Hurdacı Firma

Arnavutköy mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Arnavutköy M.Fevzi Çakmak hurdacı firması mı arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. İstanbul merkezinin eşsiz ilçesi Arnavutköy merkezde, M.Fevzi Çakmak mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Avrupa Yakası M.Fevzi Çakmak mahallesi etrafında bir firma olarak geri dönüşüm hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İstanbul Arnavutköy hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Sizde her çeşit sarı hurdası satışı nedeniyle hizmet numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Ülkemizde senelik olarak 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 25 milyon ton ev tipi atık çöpe gidiyor. Bu atıl malzemelerin %4 kadarını metal malzemeler, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan eşyalar, yüzde on ikisini cam hurdası türevleri benzeri atıklardan oluşuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin dörtte 5’i dönüştürülmeden boşa gidiyor. Çöpe atılan malzemeler senede yurdumuzu 1 milyar altı yüz milyon ₺ zarara uğratmaktadır. Arnavutköy M.Fevzi Çakmak geri dönüşümcüleri ülkemizi zarara uğratan bu tutarın mümkün olduğu kadarını ülkemize kazandırmak için çalışıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına yardımcı oluyor. Gereksiz enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Geri dönüşümdeki harcanan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun çevreye zararının önüne geçiyor.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz kullanımını önlemektedir. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Birkaçı çok gözükse de artan nüfusla beraber insanların doğal kaynaklara olan ihtiyacıda her gün artmaya devam ediyor. Hurda metali geri dönüştererek doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillere aktarabiliriz.

Arnavutköy Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaklardan kazılıp işlenmesi oldukça maliyetlidir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji çok yüksektir. Hurdaların geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok az az olacaktır.

M.Fevzi Çakmak Hurdacı Telefonu

İstanbul Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Boş yere zaman geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. Arnavutköy M.Fevzi Çakmak hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler arasında yer almaktadır. İstanbul Arnavutköy M.Fevzi Çakmak hurdacı Hursan Metal iletişim numarasını unutmayınız Bu sebeple hurda atık fiyat listesi öğrenmek sebebi ile firmamızı aramalısınız.

M.Fevzi Çakmak Mahallesinde Sac Hurda Alımı

Depo tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. M.Fevzi Çakmak çevresinde hurda levha, sac hurda varil, oluklu sac hurdası galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Depomuzda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Hurda sac alıyoruz.

M.Fevzi Çakmak mahallesi Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Her türlü alüminyum hurdası almaktayız. Arnavutköy ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alımında tartımı müşteriyle birlikte yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy M.Fevzi Çakmak alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Daha doğru alüminyum alan hurdacılar konuya bir göz atın. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Müşterilerimizin desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz.

M.Fevzi Çakmak Mahallesi Krom Hurda Alanlar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Krom hurda alan yerler gönderimizi iyi bir iş yapacaksınız. Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. M.Fevzi Çakmak mahallesinde hurda krom satmak için bizi arayın

M.Fevzi Çakmak Hurda Alımı

Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacısı Hursan Metal her çeşit ikinci el eşya alımı yapıyor. M.Fevzi Çakmak mahallesinde yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurda Kumaş alanlar arasındayız. Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda zamak antimon, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Hep birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda alüminyum almak için yerinize kadar geliyoruz.

M.Fevzi Çakmak Mahallesinde Çinko Hurda Alımı

M.Fevzi Çakmak yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası alımı gönderisini dolaşmak iyi gelir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz.

M.Fevzi Çakmak Mahallesinde Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun cevherleri mavi-gümüş renklidir. Arnavutköy Hurda kurşun alanlar paylaşımımızı incelemek iyi gelir.. Metal kurşun hala kullanılan madenlerdendir. İstanbul Arnavutköy M.Fevzi Çakmak hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Çatı söküm kurşunu alırız.

M.Fevzi Çakmak Kablo Hurdası Alım Satımı

M.Fevzi Çakmak kablo hurdası alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satanlar hemen bizi arayabilir. İçindeki telin cinsine bağımlı olarak ve dışındaki malzemenin isimlendirilir. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Arnavutköy M.Fevzi Çakmak hurdacı firmayız. . Tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Fakat tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, enya kablo alım satımı esnasında en güzel fiyatı sunuyoruz.

Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antikron hurda kablo, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Piyasada hızlıca satılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşinen ödüyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo alan yerler için önemlidir. Çünkü sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

Kablo hurdası alanlar konulu metine bir göz atabilirsiniz. Kapıdan antikron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımında uzmanız.

M.Fevzi Çakmak Hurda Demir Alanlar

Firmamız M.Fevzi Çakmak mahallesinin her yerinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alanlar makalesine göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Bildiğiniz üzere her tür demir kapı, pencere demiri, demir trabzan için nakit ödeme yapıyoruz.

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Hurda demir, Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi genelinde bol miktarda bulunan madenler içindedir.

M.Fevzi Çakmak Hurda Sarı Pirinç Alanlar

M.Fevzi Çakmak mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Bu neden ile Arnavutköy M.Fevzi Çakmak sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız. Hursan Metal bu hurdaların yanında sarı hurda bronz araiş alımında piyasaya hakimdir. İstanbul Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor.

Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Gerçekte sarı hurda adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Hurda sarı alan yerler başlığıyla paylaşılmış yazıya bir göz atın. Pirinç metali halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir.

M.Fevzi Çakmak Mahallesinde Bakır Hurda Alan Firma

Bakır hurdası alanlar konumuzda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. İstanbul Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. M.Fevzi Çakmak mahallesinde hurda bakır fiyatları için arayın.

Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. M.Fevzi Çakmak mahallesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı iş yerimizi kolayca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alıyoruz.

7/24 Açık M.Fevzi Çakmak Hurdacı

Bu sürenin verdiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse 11 yıldır hurdacılık yapmaktayız. 7/24 hizmet veren M.Fevzi Çakmak mahallesinde hurdacı firması şirketimiz vasıtası ile haftanın yedi günü iş yerimizdeyiz.

M.Fevzi Çakmak Hurdacı Sitesi

Müşterilerimize temiz bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımız vasıtası ile sektöre hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bu hurdaların alım satımını yapıyor değiliz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişim kurun.

Anlık M.Fevzi Çakmak Hurda Fiyatları

M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatları hızlıca değişkenlik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurda alımı yaparken piyasasından fazla kilo fiyatı uyguluyoruz. Hurda fiyatları 2021 başlığıyla paylaşılmış konuyu inceleyin Kesin hurda ton fiyatına ulaşmak nedeni ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

M.Fevzi Çakmak 2.el jeneratör Satanlar

Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alım satımında iyi fiyatı veriyoruz. Her türlü iyi durumda 2.el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

M.Fevzi Çakmak Mahallesi 2.el Raf Hurdası

Genelde yenilen kuruyemişçiler tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, çelik raflar içinden seçtiğimiz kullanılabilir ikinci el hurda raf satan hurdacı firmalar arasındayız. Raf hurdası M.Fevzi Çakmak mahallesinde fiyatları öğrenmek nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Arnavutköy Raf hurda alanlar bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın.

M.Fevzi Çakmak Mahallesine En Yakın Hurdacı

Hursan Metal hurda alım firması olarak M.Fevzi Çakmak genelinde her cins hurda malzeme alıyoruz. M.Fevzi Çakmak hurdacısı içindeki çalışanlarımız ile kapınızdan hurda almaya devam ediyoruz. En yakın Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firması adı ile hurda alım satımında gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Bu yöntem ile sizlere en yakın hurda alan yer Arnavutköy M.Fevzi Çakmak bölgesinde hizmet ediyoruz.

M.Fevzi Çakmak Klima Hurdası Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. M.Fevzi Çakmak bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Klima hurdası Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesi çevresinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

M.Fevzi Çakmak Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi titizlik ile tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozu Arnavutköy Belediyesi’nce belirlenen moloz döküm yerlerine taşınır. Firmamız tarafından alınacak her cins hurdaların depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır.

M.Fevzi Çakmak Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

M.Fevzi Çakmak mahallesi fabrika sökümü yapıyoruz. Yıkımla ilgilenlerin dile getirdiği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılacak tesisin detaylı bir şekilde gezilerek uygun ekipman ve projenin ayarlanması uygun olur.

Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında lider olduk. Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık.

Arnavutköy M.Fevzi Çakmak Otomobil Hurdası Alan Firma

Çok sıkışık olmadığımızda M.Fevzi Çakmak yakınlarında araç hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek vergiden düşmüş otomobil hurdası, vagon hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası
, motor hurdası . Tabiki de sizlere hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ama araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

M.Fevzi Çakmak Nikel Hurdası Alımı

Dolayısı ile hurda nikeller alındığında gayet hassas hareket edilmelidir. İstanbul ile Arnavutköy M.Fevzi Çakmak mahallesinde nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları içinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirleyebilir. Özellikle turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası, %95 ile %99 şablon nikel hurdası alımı yapıyoruz.

M.Fevzi Çakmak Cam Hurda Alım Satımı

M.Fevzi Çakmak Mahallesi Akü Hurda Alanlar

Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denir. Hurda akü alım satımı yazısına göz atarsanız harika olacaktır. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolanan cihazdır. Bu neden ile şirketimiz ve benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Araçlarda enerji ihtiyaçları için bulunmaktadır. Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren suyu sebebi ile oldukça değerlidir.

M.Fevzi Çakmak Bina Yıkımı

Bina yıkımında lüzum görülen tedbir önlemleri Aynen fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurdalar karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Çıkacak hurda malzeme bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. M.Fevzi Çakmak mahallesi kentsel dönüşümü nedeni ile eskimiş dairelerin istenildiği bir şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türde hurdanızı almaktayız.

M.Fevzi Çakmak Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Arnavutköy M.Fevzi Çakmak bölgesinde yıkılmış fabrika binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pencere alım satımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakan iş yerlerinden satın aldığımız İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörü, alçı mikseri, harç karıştırma mikseri 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood bulunur.

M.Fevzi Çakmak Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir. En iyi fiyatla şeffaf naylon hurdası, mavi kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, pimapen almaktayız. İstanbul Avrupa Yakası M.Fevzi Çakmak bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. M.Fevzi Çakmak plastik hurda alımı yapanlar içinde olan M.Fevzi Çakmak mahallesi hurdacısıyız.

M.Fevzi Çakmak Mahallesi Hurda Karton Alımı

Arnavutköy M.Fevzi Çakmak kağıt hurdası alan firmalar içindeki Hursan Metal sayesinde karton koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Arnavutköy M.Fevzi Çakmak hurda kağıt aldığımız yerler içindedir. İlçede defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesent sayesinde size çok daha fazla kazanç etme imkanı yöneltiyoruz. Daha fazla fiyatlarla kağıt bardak, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alanlar içindeyiz.

M.Fevzi Çakmak Mahallesi İkinci El Eşya

Piyasasından ucuz fiyatlara yeni gibi ve ikinci el yemek odası takımı satın alabilirsiniz. Kısa bir zaman 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan koltuklarınız evinize gelerek satın alıyoruz. İyi durumda ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, 2.el ekran kartı, anakart hurdası almak nedeniyle burdaki numarayla etkileşime geçebilirsiniz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, öğrenci masaları satıyoruz.

0 (535) 043 31 17