İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy hurdacı firmasıyız. İlçe çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Güncel İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy hurda fiyatlarıyla alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesinde hurda eşyalar ve ikinci el ofis mobilyaları ticareti yapmaktayız

İçerik Göster

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız. Mehmet Akif Ersoy hurdacı olarak hurdanızı almaktayız Her nevi hurda satmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. İstanbul hurdacısı olan firmamız beğenilerinizi kazanmaya devam ediyor. Arnavutköy hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Aslında Arnavutköy firmasıyız. Lakin Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Hursan Metal şirketimizle Avrupa Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi dolaylarında hurda malzeme alıyoruz.

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Hurdacı Firma

İstanbul Arnavutköy hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde hurda alım satımı yapıyoruz. Arnavutköy genelinde faaliyet veriyoruz. Sizde her çeşit hurda satmak için telefon numaramızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Mehmet Akif Ersoy hurdacısı mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Arnavutköy merkezindeki, Mehmet Akif Ersoy mahallesi öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. İstanbul Avrupa yakasında, Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi çevresinde bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Ülkemizde senelik olarak yirmi dört milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan atık malzemenin yüzde 4’ünü metal malzemeler, %27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, %12’sini cam, yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar oluşturmaktadır. Ne yazık ki, bu değerli atıkların yüzde yetmiş beşi çöplere gitmektedir. Bu atıklar Türkiye’nin bir yılda 1 milyar 5 yüz kırk milyon TL zararına yol açmaktadır. Geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu miktarın elimizden gelen kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacı ile çaba sarf ediyoruz.

Mehmet Akif Ersoy Hurdacı Telefonu

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz mahalleler içindedir. İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy hurdacı firma telefonlarını bir fihristinize yazın Bu yüzden hurda atık satışı yapmak sebebiyle bizi aramalısınız. İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman geçirmeden arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bakır Hurda Alım Satımı

Mehmet Akif Ersoy bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy hurdacı numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Arnavutköy Hurda bakır yazımızda daha geniş bilgilendirme mevcut. Soyma bakır hurdası, Antikron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz.

İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Mehmet Akif Ersoy bölgesinde hurda bakır alıyoruz.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde Demir Hurdası Alan Firma

Mehmet Akif Ersoy mahallesi çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı edinmek sebebi ile şimdi arayın. Demir, yer yüzünde bol miktarda alım satımı yapılan madenler içerisindedir. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı gönderisini okumak konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Bildiğiniz gibi her türde pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alıyoruz. Firmamız Mehmet Akif Ersoy mahallesi yakınlarında demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor.

Mehmet Akif Ersoy Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Arnavutköy ilçesinde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alımında tartımları müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Siz değerli müşterilerin desteğiyle her geçen gün büyüyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Bununla birlikte hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler içerikli metne göz gezdirebilirsiniz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan firmayız. İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy hurda alüminyum alan hurdacılar içinde lideriz. Her tür alüminyum hurdası alınır.

Mehmet Akif Ersoy Hurda Kurşun Alım Satımı

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurda
, Cami çatı söküm kurşunu için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle biliniyor. İstanbul Kurşun hurdası alım satımı yazısını okursanız şahane bir iş yaparsınız.. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Mehmet Akif Ersoy mahallesinde hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sac Hurdası Alımı

Hurda sac alıyoruz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Şu anda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurda vardır. İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda oluklu sac galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satmak amacıyla irtibata geçebilirsiniz.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde Krom Hurdası Alımı

Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurda alanlar bölümünü ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayabilir. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Mehmet Akif Ersoy mahallesinde krom hurda alan hurdacı için sitemize girdiyseniz hemen arayın

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Mehmet Akif Ersoy Hurda Çinko Alanlar

Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha ton fiyatı için iletişim hatlarımızla irtibat kurabilirsiniz. Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahellesinin etrafında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alan yerler paylaşımına mutlaka bir göz atın.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kablo Hurda Alanlar

İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesinde mahallesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ancak tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için değerinin üstünde fiyatları öneriyoruz. Hurda kablo içeriğiyle yazılmış metne bir göz gezdirebilirsiniz. Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacı firması olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo ticaretinde tecrübeliyiz. İçindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Piyasada sıklıkla satılan 50% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alan yerler için önem arz eder. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kablosu, antikron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız.

Çünkü firmamız sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden oldukça yüksek teklifler sunuyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli eşyalarda kullanılıyor. Bir de hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy hurdacı arayanlar için buradayız. .

Mehmet Akif Ersoy Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Daha doğru bilgi için hurda sarı metni inceleyebilirsiniz. Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir.

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri hurda sarı türleri vardır. Hursan Metal şirketi bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda alımı yapıyor. Aslında sarı hurdası olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Dolayısıyla Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi sarı hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Mehmet Akif Ersoy mahallesinin tamamında sarı hurdası almaktayız. İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri vardır.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Hurda Alım Satımı

Hurda kağıt almak üzere evinize kadar geliyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurda, hurda kalay, çelik hurdası alan Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesinde hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Mehmet Akif Ersoy mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler arasındadır.

Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacı firma olan ve İstanbul hurdacı firmaları arasındaki Hursan Metal her tür hurda malzeme alıyor.

Mehmet Akif Ersoy Fabrika Sökümü

Hurdacıların bahsettiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Sökümden önce yıkımı yapılacak imalathanenin detaylı şekilde incelenerek gerekli ekipmanın ayarlanması gerekiyor.

Uzun zamandır yüzlerce fabrika söküm ihalesini yerine getirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde lider olduk. Profesyonel biçimde fabrikaları söküyoruz. Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesinde fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz.

Mehmet Akif Ersoy Plastik Hurda Alımı

İstanbul ve Avrupa Yakası Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesinde hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri vardır.

Güncel fiyatla pet şişe hurdası, market poşeti, damacana kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, kırkambar plastik hurda alım satımı yapıyoruz. Mehmet Akif Ersoy plastik hurda alan yerler içinden öne geçmeyi başaran Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacısıyız. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Mehmet Akif Ersoy Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy etrafında klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. 2.el Klima Mehmet Akif Ersoy mahallesi çevresinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar arasındadır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmamıza göre molozun nakliyesi güvenlikle firmamızca yapılıyor. Hursan Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdaların işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Arnavutköy Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından önceden planan yere nakliyesi yapılıyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu mahallede anot nikel, turbo nikel hurdası, %95 şablo nikel hurdası ve %99 şablon nikel alıyoruz. İstanbul ve Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesinde nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdaları taşınırken çok dikkat ile hareket edilmelidir. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerir.

Mehmet Akif Ersoy Hurda Akü Alanlar

Aküler başka bir deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunur.

Dolayısı ile Hursan Metal gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme tesisi bulunan firmalar sulu akü ve kuru akü alımı yapar. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Arnavutköy Hurda akü alımı paylaşımımıza bir göz atarsanız iyi olur.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte kapanan nalburlardan edindiğimiz Mehmet Akif Ersoy etrafında yıkılmış iş yeri vb. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler alıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörleri, alçı makinesi, boya tabancası, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood satılıktır.

Mehmet Akif Ersoy Jeneratör Hurda Alımı

2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmasıyız. Endüstriyel yeni gibi 2. el jeneratör alımı için arayabilirsiniz. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

Anlık Mehmet Akif Ersoy Hurda Fiyatları

Daha detaylı sitemizdeki anlık hurda fiyatları içeriğe bir göz atabilirsiniz En doğru bilgiye erişmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurda alımı yaparken borsadan daha fazla ton fiyatları öneriyoruz. Mehmet Akif Ersoy mahallesi hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında hızlı bir şekilde değişmekte.

Mehmet Akif Ersoy 2.el Ev Eşyası

Mehmet Akif Ersoy mahallesi ve çevresinde sıfır gibi, 2. el kanepe alabilirsiniz. Sahibinden satılık patron koltukları, öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece için değerinde ödemeler yapmaktayız. Çok az kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek durumdaki oturma gruplarınızı dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Sıfırdan farkı bulunmayan 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları sormak amacı ile firmamıza ait mobil telefonlarla iletişim kurarak dilediğinizi sorabilirsiniz.

Mehmet Akif Ersoy Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkanımızın sayesinde geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Yalnızca bu hurdanızın alımını yapıyor değiliz. Hepsini öğrenmek için bize ulaşın. Çocuklara her haliyle iyi bir şehir bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

En Yakın Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Hurdacı Firma

Mehmet Akif Ersoy hurdacı firması firmamız ile konumdan hurda alım satımı yapıyoruz. Bu biçimde müşterilere en yakın hurda alan yerler Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy bölgesinde hizmetler ediyoruz. Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her nevi hurda metal alımında ayağınıza gelmekteyiz. Hursan Metal olarak Mehmet Akif Ersoy etrafında hurda satımı yapıyoruz.

Mehmet Akif Ersoy 2.el Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Hurda raf alımı gönderimize bakmak istemelisiniz. Mehmet Akif Ersoy 2.el hurda raf satmak nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Genellikle batan şarküteriler tarafından satışa çıkarılan çelik raflar, market rafı hurdası, reyonlar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden seçilen sıfır gibi ikinci el raf hurdası satan hurdacılar arasındayız.

Mehmet Akif Ersoy Karton Hurdası Alım Satımı

derinden çok fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda gazete, karton bardak alımı yapanlar arasındayız. İstanbul Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki firmamız Hursan Metal yardımıyla kırpıntı kağıt, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

Bölgede beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet ile hurda satıcılarına çok daha fazla kazanma imkanı yöneltiyoruz. Kağıt, karton hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Araba Hurdası Alan Firmalar

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy hizmetlerimize devam ediyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesinde araba hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Ama araç hurdası vergiden düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdası
, hurda yük vagonu, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alımı

Mehmet Akif Ersoy mahallesinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıdaki suları muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir. Çağımızda rengarenk otomobil camları, içecek şişesi vs. cam hurda türleri yüklü miktarda alınıp satılıyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bina Yıkımı

Aynı fabrika söküm işlerinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler gibi tüm hurda eşyayı ücretle alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Yıkımlarda bilinen tüm önlemler Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy mahallesi kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenecek evlerin en baştan imar edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz.

7/24 Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Hurdacı

Tam tamına 1998’den bugüne geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Geçip giden yılların bahşettiği tecrübeler aracılığıyla makine sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Mehmet Akif Ersoy mahallesinde hurdacı olan firmamızla gece gündüz açığız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17