İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Hacımaşlı Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Hacımaşlı Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Avrupa yakası genelinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz Normalde İstanbul Arnavutköy firmalar içerisindeyiz. Ancak Arnavutköy Hacımaşlı mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul hurdacıları içindeki Hursan Metal hizmetinizdedir. Arnavutköy hurdacı firma olarak Hacımaşlı mahallesinin çevresinde hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Güncel İstanbul Arnavutköy Hacımaşlı hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaktayız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

Arnavutköy Hacımaşlı mahallesinde hurdacı firmasıyız. Arnavutköy Hacımaşlı mahallesi hurdacı depoları arasında öncü firmayız.

Hacımaşlı mahallesinin tümünde az kullanılmış ev eşyaları ve hurda alımlarında peşin ödeme yapmaktayız Hacımaşlı mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Hursan Metal ismiyle İstanbul Arnavutköy Hacımaşlı bölgesinde hizmet veriyoruz.

Arnavutköy Hacımaşlı Hurdacıları

Hacımaşlı hurdacı mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı sebebiyle firmamızı aramalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Arnavutköy merkeze bağlı, Hacımaşlı mahallesi öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. İstanbul Avrupa yakasında, Arnavutköy Hacımaşlı mahalle genelinde firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İstanbul Arnavutköy hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Arnavutköy bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Türkiye’de yılda yüz bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi 5 milyon ton evsel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan atıl malzemenin yüzde kırk üçünü kağıtlar, %27’sini plastikler, yüzde 12’sini cam hurdası türleri, %4’ünü metal malzemeler benzeri atıklardan oluşuyor. Malesef, bu atıkların %82’si yok olmakta. Boşa giden malzemeler yılda ülkemizi 1.6 milyar ₺ zarara uğratmaktadır. Hursan Metal gibi İstanbul Arnavutköy geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarabilmek amacıyla çalışmaktayız.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Metallerin geri dönüşümü yapılırken harcanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun iklime zararının önüne geçiyor.

Profesyonel bir İstanbul Arnavutköy geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynakları sınırlıdır. Bazı kaynaklar çok gibi gözüksede artan nüfus ile birlikte tüketimde artmaya devam etmektedir. Hurdaların geri dönüşümü ana kaynağı kurtarmaktadır. Böylelikle yeraltındaki madenleri çocuklarımıza saklayabiliriz.

Geri dönüşüm enerji tasarrufu sağlamaktadır. Metal cevherlerinin yeraltından kazılıp hammaddeye dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Sıfırdan hammadde üretmek için yüksek enerji harcanır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha az olacaktır.

Hacımaşlı Hurdacı Numarası

Arnavutköy Hacımaşlı mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Arnavutköy Hacımaşlı hurdacılık hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz mahalleler arasındadır. İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy Hacımaşlı mahallesi hurdacı Hursan Metal telefonlarını not edin Bu nedenle hurda atık fiyatları sormak sebebi ile iş yerimizi aramanız yeterlidir. Şimdi telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak para elde edebilirsiniz.

Hacımaşlı Hurda Bakır Alım Satımı

Hacımaşlı mahallesinde bakır hurda fiyatları için bizi arayınız. Bakır alan hurdacılar sayfamızda detaylı bilgi var. Hurda bakır bobin, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda alıyoruz. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, Antikron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımında peşin para ödeme yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy Hacımaşlı bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hacımaşlı genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Arnavutköy Hacımaşlı hurdacı telefonunu kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Hacımaşlı Mahallesinde Hurda Krom Alan Firma

Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hacımaşlı mahallesinde krom hurdası alan firmalar için sitemize girdiyseniz arayın Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alımı bağlantısına tıklamalısınız.

Sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz.

Hacımaşlı Hurda Alan Firmalar

Hurda demir alımı için evinize geliyoruz. Arnavutköy Hacımaşlı mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı ilke edindik.

Hacımaşlı mahallesinde kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Antimon zamak hurda, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Hep beraber kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi prensip edindik. Kumaş fire hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Arnavutköy Hacımaşlı mahallesinde hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öne çıkıyoruz.

Hacımaşlı Mahallesi Hurda Sac Alan Firmalar

Kiler çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac vardır. Hacımaşlı ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, oluklu sac hurda sac galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, fiyatları istemek nedeniyle. Sac hurdası alıyoruz.

Hacımaşlı Mahallesi Hurda Çinko Alan Yerler

Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Hacımaşlı mahallesi etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Arnavutköy Hurda çinko fiyatı makalemize bir göz atmak istemelisiniz.

Hacımaşlı Mahallesinde Kurşun Hurda Alımı

Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda satmak sebebi ile çağrı hatlarımızı tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. İstanbul Arnavutköy Hacımaşlı mahallesinde kurşun hurdası aldığımız ilçelerdendir. Kurşun cevheri mavimsi gümüş rengiyle öne çıkıyor. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu biliniyor.

Hacımaşlı Kablo Hurdası Alım Satımı

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo satanlar şimdi arayın. Güncel bilgi için bloğumuzda bulunan kablo alan hurdacılar metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Kapıdan antikron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablo tek damar kablo hurdası almaktayız. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağlı olarak ve birde dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Ancak hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında en güncel fiyatı biz veriyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle yalnızca hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Arnavutköy Hacımaşlı hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet ediyoruz. . Etrafta hızlıca satılan 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini yerinde ödüyoruz. Arnavutköy Hacımaşlı genelinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız.

Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önem taşır.

Hacımaşlı mahallesi hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu, antikron hurda kablo alımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Hacımaşlı mahallesinde mahallesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Ayrıca hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo ticareti için arayabilirsiniz. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılıyor.

Hacımaşlı Alüminyum Hurda Alanlar

İstanbul Arnavutköy Hacımaşlı alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. .

Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Arnavutköy ilçesinin tamamında hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı için tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası yapmaktayız. Bize hurda satanların desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için telefonunuzu diliyoruz.

Hurdacı firmamıza güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Her türlü alüminyum hurda alıyoruz.

Hacımaşlı Sarı Hurdası Alan Firma

Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Gerçeği söylemek lazımsa hurda sarı ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır. İstanbul Arnavutköy Hacımaşlı mahallesi hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapmaktadır. Hacımaşlı mahallesinde sarı hurdası almaktayız. Hursan Metal şirketi tüm bu hurdaların ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

Haliyle Arnavutköy Hacımaşlı mahallesi hurda sarı alan firmalar içindeyiz. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Hurda pirinç sarı içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz.

Hacımaşlı Demir Hurda Alım Satımı

Bildiğiniz üzere her çeşit demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alıyoruz. Hacımaşlı mahallesi ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Demir, yer kabuğunda en çok satılan madenler içindedir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Arnavutköy Demir hurdası alan yerler sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. Anlık hurda demir fiyatları öğrenmek sebebi ile hurdacı firmamıza ulaşın. Hacımaşlı mahallesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

Hacımaşlı Cam Hurdası Alanlar

Hacımaşlı mahallesinde hurda cam alan firmalar arasındayız. Genellikle şeffaf kırılmış oto camları, içecek şişesi vb. cam hurdaları bulunmaktadır. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı tutan inorganik katı bir maddedir.

7/24 Hacımaşlı Mahallesi Hurdacı

7/24 açık Hacımaşlı mahallesi hurdacı firması olan şirketimizle haftasonu bile açığız. Sektörde harcadığımız yılların verdiği özgüvenle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. İki bin altıdan buyana hurdacılık faaliyetleri ile hizmet veriyoruz.

Güncel Hacımaşlı Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatından daha fazla fiyat teklifi ödüyoruz. En doğru kilo fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Hacımaşlı mahallesinde hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları saatlik olarak değişiklik gösteriyor.

Hacımaşlı Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Arnavutköy Hacımaşlı en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her cins hurda malzeme alımında yolladığınız konuma çalışanlarımızı yolluyoruz. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Arnavutköy Hacımaşlı mahallesi çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız. Arnavutköy Hacımaşlı mahallesi hurdacı firmamızla kapınızdan her tür hurda malzeme almaya başladık. Hursan Metal olarak Arnavutköy Hacımaşlı mahallesi etrafında hurda malzeme alırız.

Hacımaşlı İkinci El Ev Eşyası

Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı evinize gelerek satın alıyoruz. Her türlü ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak amacıyla çağrı merkezimiz ile ulaşabilirsiniz. Temiz ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları elimizde devamlı temin edilir. Hacımaşlı çevresinde sıfır, 2.el koltuklar satabilirsiniz.

Hacımaşlı Mahallesinde Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firma

Avantajlı fiyatlarla bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası alımı yapan yerler içerisindeyiz. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle satıcılara piyasa değerinden daha yüksek oranda kazanma şansı veriyoruz. Hacımaşlı kağıt hurda alan yerler arasındaki iş yerimiz ile ticaret yaparak toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası ton fiyatı sorabilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alıyoruz.

Hacımaşlı Mahallesinde Hurda Raf Alan Yerler

Çoğunlukla iflas eden marketlerden temin ettiğimiz hurda mağaza rafları, market rafı hurdaları, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları içinden seçilen kullanılabilir durumda 2.el raf satıyoruz. Hacımaşlı 2. el raf hurdası alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapmaktayız. İstanbul Raf hurdası alım satımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Hacımaşlı Akü Hurdası Alım Satımı

Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Aküler diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Motosikletlerde elektrik ihtiyacı sebebi ile kullanılmaktadır. Dolayısı ile şirketimiz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir. Uzun müddet sonra ömrünü tamamlamış haline gelen aküye hurda akü diyoruz. Akü hurdası fiyatları makalesine göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Hacımaşlı İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan ev binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, demir kapı, pencere alan hurdacı firmalar içindeyiz. Dolayısıyla işi bırakan satıcılardan aldığımız Bazı projelerde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, plywoon hurda alıp satıyoruz.

Hacımaşlı Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın işletmeyiz. Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör alıyoruz. Bozulmuş hurda jeneratör alan firmayız alım satımında yüksek fiyatı sunuyoruz.

Arnavutköy Hacımaşlı Mahallesi Hurda Otomobil Alanlar

Hacımaşlı hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Ara sıra Hacımaşlı çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Ama araba hurdası trafikten düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de size hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, römork, ağır hasarlı hurda otomobil, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Hacımaşlı Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Arnavutköy Hacımaşlı çevresinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hacımaşlı mahallesi yakınlarında ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır.

Hacımaşlı Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozunun nakliyesi itina ile yapılır. Yıkım molozları Arnavutköy Belediyesi tarafından daha önceden planan araziye dökülür. Arnavutköy Hacımaşlı hurdacı Hursan Metal tarafından alınacak tüm hurdaların depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Hacımaşlı Bina Yıkımı

Çıkacak hurda eşyaları bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası gibi tüm hurdaları ücreti karşılığında satın alıyoruz. Aynen fabrika yıkımlarında olduğu gibi hurda karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım gerçekleştirilirken bilinen tüm tedbirler Arnavutköy Hacımaşlı kentsel dönüşüm içinde yıkılacak iş yerlerinin uygun bir biçimde inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını sağlıyoruz.

Hacımaşlı Mahallesinde Hurda Plastik Alımı

En iyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alım satımı ile ilgileniyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Hacımaşlı mahallesi hurda plastik alan firmalar içinden ön planda olan Hacımaşlı hurdacı firmasıyız. İstanbul Avrupa Yakası Hacımaşlı mahallesinde hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, hurda polistren kristal, jelatin alım satımı yapıyoruz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri vardır.

Hacımaşlı Mahallesi Hurda Nikel Alanlar

Bu sebep ile nikel hurdaları alınıp satıldığında mümkün olduğunca dikkatli hareket edilmelidir. Hacımaşlı mahallesi genelinde nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Özellikle nikel turbo hurda, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda ile %99 hurda nikel şablon alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Hacımaşlı Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Fabrika sökülmeden önce sökümü teklif edilen tesisin detaylı şekilde gezilmesi gerekir.

Güvenlice fabrika söküyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozum ihalesini güvenle yerine getirdik. Arnavutköy Hacımaşlı fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz.

Hacımaşlı Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Çocuklarımıza her hali ile yaşanılır bir Arnavutköy Hacımaşlı oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sadece bu hurdalarınızın ticaretini yapmıyoruz. Hepsi için bizimle iletişime geçin. Hacımaşlı mahallesi hurdacılar sitesi dokuzuncu blok içinde bulunan depomuzun vasıtasıyla sektöre hizmet veriyoruz.

0 (535) 043 31 17