İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Armutlu Hurdacı Telefon Numarası

Armutlu Hurdacı Telefon Numarası

Yalova Armutlu hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. Yalova Armutlu şehir merkezinde hurdacısıyız. Armutlu hurdacı firması olarak hurdalarınızı nakit almaktayız.

Hursan Metal şirketimizle Yalova bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Hali hazırda Armutlu hurdacı firmasıyız. Fakat Yalova Armutlu merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Armutlu merkezinin çevresinde hurda ve 2.el ev eşyaları değerinde.

Armutlu merkez hurdacı firması olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güncel Armutlu hurda fiyat listesiyle alım hizmeti veriyoruz. Armutlu meydanda olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı miktarda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Yalova hurdacı olarak Armutlu meydanında hurdacılık yapmaktayız. Yalova hurdacıları arasındaki firmamız hizmet beğeninize sunmaya devam etmektedir.

Yalova Armutlu Hurdacısı

Armutlu hurdacı firması olarak Yalova ilçelerinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın alım satımı için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her tür hurda bakır satışı yapmak amacı ile telefonumuzu tuşlamalısınız.

Armutlu merkezde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Armutlu hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Yalova Armutlu çevresinde benzersiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Yalova şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Armutlu daimi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca Yalova Armutlu ilçe merkezinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’de senelik yüz bin ton tıbbi atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık çöplere gitmektedir. Çöpe giden atıl malzemenin yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde oniki’sini hurda camlar, yüzde dördünü madenler, yüzde kırk üçünü kartonlar oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu paha biçilmez atıkların yüzde sekseni dönüştürülmeden çöplere gidiyor. Bu malzemeler ülkemizin bir yılda 1.6 milyar ₺ zararına yol açıyor. geri dönüşüm firmaları boşa giden bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını ülkemize kazandırmaya çalışmaktadır.

Armutlu Hurdacı Telefonu

Armutlu hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Armutlu hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatı sormak amacı ile operatörlerimizi aramalısınız. Şimdi arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın.

Kurşun Hurdası Alımı

Metal kurşun kullanılan eski madendir. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk için iyi fiyat sunuyoruz. Yalova, Armutlu kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Bu sayfadaki Armutlu çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Kurşun cevherleri mavimsi renklidir. Kurşun hurda alan hurdacı firma makalesine mutlaka bir göz atın.

Krom Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar bölümümüze göz atarsanız mükemmel olacaktır. Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sitede yer almakta olan Armutlu krom kilo fiyatını her gün ulaştırmaktayız.

Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Armutlu Hurda Alanlar

Tonajlı sarı hurda ve alüminyum hurdası, kablo, bakır, hurda kurşun,çinko hurdası, ekstra demir alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Armutlu hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı amaç edindik. Armutlu kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile elinizdeki hurda malzemeyi zaman harcamadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suyla temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın piyasa fiyatını düşürüyor.

Yalova Armutlu ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurda karton almak için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Hurda Sac Alanlar

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Armutlu bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı hakkında bilgi almak için. Firmamızda yeni üründen farksız 2.el trapez sac hurdası vardır. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Çinko Hurda Alım Satımı

Burada yer almakta olan Armutlu hurda nikel ton fiyatlarını dileyene ücretsiz yollanmaktadır. Çinko hurdası alan yerler bölümümüzü incelemelisiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Yalova, Armutlu ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

Armutlu Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Yalova Armutlu hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle teşekkür ederiz. Siz kıymetli müşterilerin destekleriyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu ticareti için arayın. Bu sayfadaki Armutlu alüminyum hurda fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Hurda alüminyum alanlar hakkında paylaşılmış metini inceleyin Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Armutlu ilçesinin tümünde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı için tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her tür hurda alüminyum alınır.

Armutlu Hurda Demir Alan Hurdacılar

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma sayfamıza mutlaka bir göz atın. Güncel demir hurda kilo fiyatı için şimdi arayın. Hurda demir alımı sayfamıza bakınmak istersiniz. Hurda demir, yeryüzünde en fazla alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Armutlu ekstra demir hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hursan Metal Armutlu ilçe genelinde hurda demir alımı yapmaktadır. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alımı yapıyoruz. Armutlu etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz.

Armutlu Hurda Bakır Alımı

Sayfamızdaki Armutlu bakır ton fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Yalova Armutlu bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz.

Bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Armutlu hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Armutlu içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Armutlu hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Armutlu Kablo Hurdası Alım Satımı

İçerisindeki telin madenine göre ve birde dışındaki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Yalova Armutlu bakır kablo kg fiyatını isteyenlere günlük ulaştırılmaktadır. Armutlu genelinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında tecrübeliyiz. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kabloları çeşitleri bulunur.

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdaları satanlar bize ulaşın. Bloğumuzda önceden paylaşılmış hurda kablo alan yerler metini ziyaret edin. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Armutlu hurdacı arayanlar için buradayız. Yalova Armutlu hurdacı firması olarak özellikle antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız.

Çünkü Hursan Metal firmamızla sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Üstelik fare yemez kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Hurda kablo içerisindeki bakır madeni yüzünden hurdacılar için çok önemlidir.

Ek olarak tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablo alım satımında değerinin üstünde fiyat teklifini öneriyoruz. Armutlu etrafında kolayca bulunan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Yalova Armutlu kablo hurdası alıyoruz. Konumdan antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.

Armutlu Sarı Pirinç Hurdası Alan Firma

Dolayısıyla Armutlu sarı pirinç hurdası alan yerler içerisindeyiz. Armutlu ilçesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Armutlu sarı pirinç ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Hurda pirinç sarı konulu içeriği inceleyin. Hursan Metal firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alımında piyasaya hakimdir. Armutlu hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri değerli hurda eşyalar içerisinde sayılabilir.

Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurdası diye hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Hurda Cam Kırığı Alan En Yakın Yerler

Cam yarı saydam veya tam saydam oldukça sert yapıda bulunan sıvı madde koruyan amorf katı bir malzemedir. Armutlu çevresinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Günümüzde rengarenk meyve suyu şişesi, araç camı cinslerde cam hurdalar bulunmaktadır.

Armutlu Plastik Hurdası Alan Firmalar

Armutlu plastik hurdası alan firmalar içinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Buradaki Armutlu hurda plastik ton fiyatını her gün yollamaktayız. Yalova ve Armutlu ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin satmak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Hurda Nikel Alan Fabrikalar

Nikel hurdası arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Armutlu nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satılırken elden geldiğince hassas hareket edilmelidir. Özellikle turbo nikel, %95 şablon nikel ve %99 nikel şablon, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

Hurda Klima Alımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Armutlu ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Armutlu bölgesinde en fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız.

Armutlu Moloz Dökümü

Armutlu hurdacı tarafından satın alınacak her cins hurdanın işyerimizi taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun taşınması titizlik ile personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozları Armutlu Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen araziye dökülüyor.

Karton Hurda Alım Satımı

İlçede hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde size çok daha yüksek kâr etme olanağı iletiyoruz. Yüksek fiyata kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alan yerler içindeyiz. Armutlu hurda kağıt alanlar arasındaki işletmemiz verdiği hizmetler ile kırpıntı kağıt, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satımı gerçekleştirebilirsiniz. Armutlu kağıt hurda aldığımız alanlar arasındadır. Sayfamızdaki Armutlu karton hurda ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız

2. El Cafe Ekipmanları Alım Satımı

İkinci el endüstriyel tip restaurant malzemeleri alıyoruz. Titiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza bekletme dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar alınır. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz salata dolapları, lokanta tipi yemek ocağı vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmeniz için sizleri depomuza davet ediyoruz. 2.el krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir.

Armutlu Parça Kumaş Alımı

Yalova Armutlu etrafında hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, hurda süprem alım satımlarında arzu ettiğiniz adrese gelmekteyiz. Yalova Armutlu ilçesinde hurda kumaş firesi alım satımı yapıyoruz. Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş alımlarında nakit ödeme yapılır.

Parti malı ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı alımı için bizi çok geçmeden arayınız. Armutlu kiloyla tartıp hurda kumaş alan yerler arasındayız. Sitemizdeki Armutlu kumaş hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz.

Armutlu 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla işi bırakan fabrikalardan edindiğimiz Yıkılmış elbiseci benzeri binalardan ayırılan sıfır ayarında 2.el pencere, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, alçı mikseri, boya tabancası, harç pompası az kullanılmış iskele, ikinci el plywood satılıktır.

Armutlu Bina Yıkımı

Armutlu kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış dairelerin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Üst taraftaki yazıda ifade ettiğimiz fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi hurdalar karşılığında bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri tüm hurdanızı ücreti karşılığında satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında gerekli tüm önlemler

En Yakın Armutlu Hurdacı Firma

Armutlu hurdacı firması firmamız ile konumuzdan hurda almaya devam ediyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Armutlu ilçesinin her yerinden hurda almaktayız. Armutlu en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle hurda eşya alım satımı amacıyla ayağınıza geliyoruz. Bu biçimde müşterilere en yakın hurda alan yerler Armutlu çevresinde servis sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Armutlu 2.el Hurda Raf Fiyatları

Buradaki Armutlu hurda raf ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda raf fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Armutlu 2.el hurda raf satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Genellikle yenilen kasaplardan satın aldığımız çelik raf hurdası, demir raflar, ürün reyonları, teşhir rafları, market rafları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el market rafları satıyoruz.

Armutlu Fabrika Sökümü

Armutlu fabrika sökümü işi yılların deneyimine sahibiz. İnsanların dile getirdiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Evvela yıkımı teklif edilen fabrikanın incelikle gezilerek gerekli ekipmanın hazırlanması doğru bir çalışma olur.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde lider konumdayız. Profesyonel bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Daha önce onlarca fabrika yıkım ihalesi başarıyla yerine getirdik.

7/24 Açık Armutlu Hurdacı

Akıp giden senelerin bahşettiği kurumsallaşmalarla araç sayımızı çoğaltarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Armutlu hurdacı firması olarak zamana takılmadan iş yerimizdeyiz. Nerdeyse iki bin birden buyana hurdacılıkla hizmet veriyoruz.

Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle telefon numaralarımı arayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan 2.el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki koltuklarınız yerinize gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alım satımı konulu gönderiyi okuyabilirsiniz Armutlu ilçesinde az kullanıldığı anlaşılan ve ikinci el salon takımı alabilirsiniz. İkinci el ofis büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masası almak amacı ile değerini peşin para ödüyoruz.

Akü Hurdası Alım Satımı

Otomobillerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle kullanılır. Biraz süre sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denir. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Akü hurdası ton fiyatı gönderimize kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla firmamız vb. fabrika içinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Hurda akü içerisindeki kurşun içeren sıvılar ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir.

Armutlu Hurdacı Sitesi

Armutlu hurdacılar sitesindeki firmamızın vasıtası ile hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Armutlu sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu türden atıkları alıyor değiliz. Çok daha temiz bir Armutlu oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz.

İkinci El Jeneratör Satanlar

Endüstriyel yeni üründen en ufak farkı bulunamayan 2.el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Jeneratör hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Otomobil Hurdası Alanlar

Bazen Armutlu bölgesinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen hurda vagon, trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası . Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araç trafikten düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Anlık Armutlu Hurda Fiyatları

Güncel fiyata ulaşmak amacı ile bizi arayın. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurda alımlarında ton fiyatlarından daha fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz. Armutlu hurdacısı olarak hurda alımı yaparken uygulanılan kilo fiyatları her an güncellenmektedir.

0 (535) 043 31 17