İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Arhavi Hurdacı

Arhavi Hurdacı

Artvin Arhavi hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Artvin Arhavi meydanında etrafında hurdalarınızın resmini iletmek için 7/24 bize ulaşmanız yeterlidir. Türkiyemiz’in bütün mahallelerinden, hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme satanlara özel piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Artvin hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Anlık Arhavi hurda fiyatları ile hurdalarınızı almaktayız. Benzersiz faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Başarı ile yürüttüğümüz tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Hursan Hurda Metal ismiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Artvin Arhavi Hurdacısı

Arhavi hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Artvin Arhavi merkezinde benzersiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı için numaralarımızı arayabilirsiniz. Artvin ilinin eşsiz ilçesi Arhavi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Artvin Arhavi ilçesinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Arhavi hurdacı firması olarak Artvin ilinin her yerinde hurda atık alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemenin transferi için en yakınınızdaki hurda alım personellerimizi gönderiyoruz. Arhavi bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Atık plastikleri işlemden geçirerek hepimizin yararlanması için çalışıyoruz.

Ülkemizde senelik yüz bin ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton evsel atık çöplere gidiyor. Ortaya çıkan bu atıl malzemelerin yüzde 4’ünü madenler, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde 43’ünü kağıtlar, %12’sini cam türleri gibi hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin yüzde sekseni çöplere gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler yurdumuzun senede 1.55 milyar ₺ zararına yol açmaktadır. Hursan Hurda Metal boşa atılan bu paranın elimizden geldiği kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

Arhavi Hurdacı Telefonu

Artvin Arhavi hurdacı telefonu bu sayfanın içinde kolayca çevirebileceğiniz yerdedir. Artvin Arhavi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Boşa süre geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak üzere numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Arhavi Kablo Hurda Alım Satımı

Bunların yanısıra enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için piyasasının üstünde fiyatı veriyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Arhavi kablo ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Sayfamızda bulunan hurda kablo alanlar konuya göz atın. Çünkü Hursan Hurda Metal adıyla sırf hurda alımında ilgilenmiyoruz.

Artvin Arhavi ilçesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Arhavi hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo hurdası içerdiği bakır madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. İlaveten hurda çok damarlı kablolar alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Her yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası alıyoruz.

Piyasada kolayca ticareti yapılan 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini nakit ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsasından pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satacak olanlar hemen arayın. Artvin Arhavi hurdacısı olarak her nevi antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Arhavi bölgesinin her yerinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Arhavi Kurşun Hurda Alan Yerler

Arhavi kurşun hurdası alım satımı yaptığımız bölgelerdendir. Buradaki Arhavi hurda Cami kurşunu ton fiyatları her dakika güncellenmektedir. Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurda alım satımı yaparız. Kurşun metalinin kullanılan eski bir maden olduğu düşünülüyor. Kurşun cevherleri mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurda alan yerler kurşun hurda konusunda bilgi edinmek için sayfasının olduğu linke tıklamalısınız.

Arhavi Hurda Sarı Pirinç Alımı

Arhavi hurdacı firma olarak her nevi hurda ticareti yapıyor. Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir. Firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz hurda araiş almaktadır. Aslında sarı hurda isminde hurda çeşidi varolmamıştır.

Dolayısıyla Arhavi sarı hurdası alanlar içindeyiz. Buradaki Artvin Arhavi hurda sarı pirinç kilo fiyatı anlık güncelleniyor. Sayfamızdaki sarı pirinç hurda alanlar metne göz gezdirebilirsiniz.

Arhavi bölgesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri kıymetlidir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır.

Arhavi Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Arhavi yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden nakit paraya çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın kıymetleri düşüyor.

Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda kurşun alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacılar içerisindeyiz.

Artvin Arhavi ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Hurda Metal hurdacılık her nevi hurda alım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda sarı ve kurşun, demir hurda, çinko hurda, hurda alüminyum, hurda bakır, kablo alımlarına özel yukarısında fiyat listesi veriyoruz. Arhavi hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız.

Arhavi Hurda Alüminyum Alan Firma

Artvin Arhavi hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum jant alıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası almaktayız. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle saygılar sunarız. Arhavi ilçesinin tümünde alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımında tartımı müşteriyle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Sitemizde yayımlanan Artvin Arhavi hurda alüminyum ton fiyatları biraz önce güncellendi. Hurda alüminyum alanlar konulu içeriğe bir göz atın Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla her gün deneyim kazanıyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz.

Arhavi Krom Hurdası Alım Satımı

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Arhavi hurda krom tank ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma bölümünü gezmek öğrenmenizi sağlar. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımıyla ilgileniyoruz.

Arhavi Hurda Demir Alan Hurdacılar

Arhavi etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Güncel anlık hurda demir fiyatları talep etmek nedeni ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan yerler bölümümüze göz gezdirmek istemelisiniz.

Sizinde bildiği gibi her tür demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri için peşin para ödeme yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler arasındadır. Buradaki Arhavi demir hurda kilo fiyatını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz. Hursan Hurda Metal Artvin Arhavi genelinde hurda demir ticareti yapıyor.

Arhavi Bakır Hurda Alım Satımı

Arhavi bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır hurda alanlar sitemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Artvin Arhavi yanık bakır hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Artvin Arhavi bakır hurdası alan yerler arasındayız. Arhavi genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Arhavi hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Arhavi Sac Hurda Alan Hurdacı Firma

Şu anda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Arhavi Artvin ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Arhavi Çinko Hurdası Alım Satımı

Arhavi çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Arhavi hurda çinko levha kg fiyatını abonelerimize günlük ulaştırılmaktadır. Çinko hurda fiyatı makalesini incelerseniz şahane olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

Arhavi Kumaş Hurdası Alan Hurdacılar

Arhavi etrafında kumaş fire hurdası alıyoruz. Arhavi bölgesinde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda viskon, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yerinize geliyoruz. Spot iç çamaşırı kumaş parçası, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alımlarında yüksek fiyattan ödeme yapmaktayız.

Spot ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme, spot kot kumaşı, hurda pantolonluk satmak amacı ile telefon numaramızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Artvin Arhavi kiloyla kumaş hurdası alanlar arasındayız. Bu sayfadaki Arhavi kumaş hurdası fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz.

Arhavi Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alım Satımı

Temiz tabak kurutma makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, sanayi tipi ocaklar, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, krom paslanmaz salata ve meze reyonları vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile alıcıları işyerimize davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza dolapları alınır.

Arhavi Bina Yıkımı

Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken lüzum görülen güvenlik önlemleri Yıkım hurdaları bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Arhavi kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenecek apartmanların en baştan imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını yapıyoruz. Aynı fabrika söküm işinde olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Anlık Arhavi Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alımlarında borsadan yüksek ton fiyatı teklif ediyoruz. Kesin kilo fiyatına ulaşmak sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Arhavi hurdacı firma hurda alırken uygulanılan fiyat listesi her dakika güncelleniyor.

Arhavi Araba Hurdası Alan Yerler

Arhavi hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Fırsat oldukça Arhavi çevresinde araç hurdası alıyoruz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Elbette sizlere araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdası, yük vagonu, ağır hasarlı araç hurdası, hurda motor alıyoruz.

Arhavi Hurda Akü Alım Satımı

Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur. Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Taşıtlarda elektrik enerjisi deposu kullanılabiliyor.

Hurda akü içinde bulunan kurşunlu sıvılar nedeni ile değerlidir. Akü hurda fiyatı bölümümüzü dolaşmalısınız. Bu yüzden Artvin Arhavi hurdacısı depomuz benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar sulu ve kuru akü alan firmalar içerisindedir.

Arhavi Hurda Raf Alanlar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Genellikle iflas eden toptancılar tarafından satışa çıkarılan mağaza raf hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, market rafları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Arhavi 2.el raf kg fiyatı günceldir. Raf hurda alımı linkine tıklayabilirsiniz. Arhavi 2. el raf hurdası almak nedeni ile iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Arhavi Hurda Cam Alanlar

Arhavi yakınlarında cam hurdası alan firmalar içindeyiz. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla sert yapıda bulunan sıvı maddeyi muhafaza eden amorf katı malzemelerdir. Günümüzde şeffaf kırılmış oto camı, soda ve gazoz şişesi cinslerde cam hurdalar bulunabiliyor.

Arhavi 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan elbiseci vs. binalardan sökülmüş sıfır ayarında 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç pompası, alçı makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Bunun ile birlikte batmış fabrikalardan aldığımız

Arhavi Kağıt Hurdası Alımı

derinden çok fiyatlarla kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda gazete alımı yapmaktayız. Karton hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Arhavi hurda karton ve kağıt fiyat listesi güncelliğini korumaktadır İlçenin her yerinde renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası tartımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra özen sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha fazla kazanç etme şansı yöneltiyoruz. Arhavi kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki Hursan Hurda Metal yardımıyla hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası kilo fiyatı sorabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Arhavi Hurdacı

7/24 hurda alan Arhavi hurdacı firması olan firmamız ile zamana takılmadan sektöre hizmet veriyoruz. İki bin dokuzdan beri hurdacılık ile hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Arhavi Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan önce sökülmesi arzu edilen fabrika binasının incelikle gezilmesi gerekmektedir. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozumu ihaleleri aldık. Güvenilir bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Arhavi fabrika söküm işleri yapıyoruz. Hurdacıların söylediği biçimde kolay bir iş değildir.

Arhavi 2. El Jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız. İkinci el jeneratör satanlar içinde en doğru hurdacı firmayız. Endüstriyel çalışır durumda 2. el jeneratör alınır.

Arhavi Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Vatandaşlarımıza her haliyle yaşanır bir Artvin Arhavi bırakmak için sürekli çalışıyoruz. Arhavi hurdacılar sitesi onuncu blok içinde bulunan hurda alım iş yerimizle hurdacılık işi yapıyoruz.

Arhavi Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Arhavi plastik hurdası alımı yapanlar içinde lider konumda olan Arhavi hurda deposuyuz. Burada yer almakta olan Artvin Arhavi plastik hurdası fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Artvin il Arhavi ilçesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurda, hurda polistren kristal fiyatları istemek için bize ulaşabilirsiniz. En güncel fiyatla kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satım işleri için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz.

Arhavi Hurda Nikel Alanlar

Özellikle %95 ile %99 şablon nikel, turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir. Arhavi nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu neden ile hurda nikeller toplanırken elimizden geldiğince dikkatli hareket etmeliyiz.

Arhavi Hurda Klima Alan Yerler

Arhavi bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Arhavi ilçesinde en fazla alınan elektronik eşya hurdaları içindedir. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Arhavi Moloz Nakliyesi

Arhavi hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdaların bize ait fabrikaya taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Arhavi Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce alınan kararla belirlenen yere taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi itinayla yapılmaktadır.

En Yakın Arhavi Hurdacı Telefonu

Arhavi hurdacı sitesi olan firmamızla adresten hurda alım hizmetimiz var. Arhavi en yakın hurdacı hizmetlerimizle her çeşit hurda malzeme tartmak amacıyla yerinize güvenilir personel yolluyoruz. Bu hizmetimiz ile müşterilere en yakın hurda alan yer Arhavi ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Hursan Hurda Metal şirketimizle Arhavi etrafında hurda alırız.

Arhavi İkinci El Eşya

Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2. el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip kanepelerinizi adresinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası alımı yapanlar konulu sitemizi incelemelisiniz Makul fiyata sıfır gibi, ikinci el oturma odası takımı satabilirsiniz. Her türlü 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile biziarayabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, çalışma masası alımında yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız.

0 (535) 043 31 17