İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Araklı Hurdacı

Araklı Hurdacı

Araklı hurdacı firması olarak sürekli bir şekilde büyüyoruz. Hursan Metal adı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Türkiyemiz’in her köşesinde, her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Tam zamanlı Araklı hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sürdürdüğümüz tüm hizmetlerimize ziyaret ettiğiniz sayfamızdan erişebilirsiniz. Tonajlı hurda malzeme satanlara özel piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Trabzon hurdacısı olarak Araklı bölgesinde hizmet ediyoruz. Araklı ilçesinin çevresinde hurda satmak amacıyla çağrı merkezimizle irtibat kurmanız yeterlidir.

Araklı Hurdacıları

Araklı hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Trabzon Araklı çevresinde benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her nevi hurda alüminyum satmak sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Trabzon şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Araklı gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Sırf Araklı için değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Araklı hurdacı firması olarak Trabzon ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda eşyalarınız için yakınınızdaki hurda alım aracımızı göndermekteyiz. Araklı mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Korozyona uğramış olan metal ve plastikleri geri dönüştürerek bütün vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

Araklı Hurdacı Telefon Numarası

Trabzon Araklı yerinden hurda alımı hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Bu sebeple hurda satışı yapmak nedeni ile iş yerimizi arayabilirsiniz. Hemen arayıp en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Araklı hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Araklı Kurşun Hurda Alan Firma

Minare söküm kurşunu, Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda için yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi renkli şekliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alımı gönderisine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Trabzon ve Araklı kurşun hurdası alımı için yüksek fiyatı sunduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki Trabzon Araklı hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Kurşunun eski bir maden olduğu biliniyor.

Araklı Krom Hurdası Alımı

Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı paylaşımımızı incelemek iyi gelir. Gayet sert yapısıyla zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Trabzon Araklı hurda krom tank fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçin.

Araklı Hurda Alan Firma

Zamak hurda, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurdası alan Araklı hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Araklı yerinden hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Bu sebepten metalin fiyatı düşüyor. Trabzon Araklı ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her türlü hurda malzeme alımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı ve ekstra demir, bakır hurdası, kurşun, kablo hurdası, çinko, hurda alüminyum alımına özel piyasadan yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Araklı hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öne çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda sarı almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

Araklı Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alıyoruz. Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac hurda vardır. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Araklı ilçesinin tümünde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru hurdası, fiyatları talep etmek amacı ile.

Araklı Çinko Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki Araklı çinko levha fiyatlarını isteyene günlük yollamaktayız. Hurda çinko alan yerler makalesini ziyaret ederseniz şahane olur. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için bize ulaşabilirsiniz. Trabzon, Araklı ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Araklı Alüminyum Hurda Alımı

Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurdası,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda alıyoruz. Trabzon Araklı alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Her çeşit hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan firmayız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Burada paylaşılan Araklı hurda alüminyum kg fiyatını dileyene saat başı gönderiyoruz. Araklı ilçesinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı teknolojik aletlerle yapmaktayız. Bizlere verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Hurdasını satanların destekleriyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

Araklı Demir Hurdası Alım Satımı

Araklı ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan madenler içindedir. Sitemizdeki Trabzon Araklı hurda demir ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümünü gezmek iyi gelir.

Anlık hurda demir kilo fiyatları edinmek amacıyla firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı firmalar sayfamızı okursanız muhteşem bir şey yapacaksınız. Hatırlatmak isteriz her nevi demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı için nakit ödeme yapmaktayız. Araklı ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

Araklı Bakır Hurda Alanlar

Araklı genelinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz.

Sayfamızdaki Araklı bakır fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Trabzon Araklı hurda bakır alan yerler arasındayız. Araklı hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz.

Hurda bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Araklı hurdacı telefon numarasını acilen arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Araklı Kablo Hurda Alımı

Trabzon Araklı hurdacısı Hursan Metal firmamız özellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Konumdan hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Piyasada sıklıkla ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini oracıkta ödüyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kablo elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablolar alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Bunların yanısıra enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatı biz veriyoruz. Trabzon Araklı ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. Kablo hurdası alanlar konulu metini okuyun.

Araklı ilçesinin tümünde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasasından yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu yazdıda yayınlanan Trabzon Araklı ttr kablo hurdası fiyatlarını abonelerimize günlük ulaştırıyoruz.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık kablolar satanlar bizimle iletişime geçin. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Araklı hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır. Çünkü Hursan Metal adıyla sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

Araklı Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Hursan Metal şirketimiz tüm bu çeşitlerin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticareti yapıyor. Aslında sarı hurdası isminde hurda cinsi yoktur. Bununla beraber sarı hurda kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Araklı ilçesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz.

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Bu neden ile Araklı sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki Araklı hurda sarı pirinç fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Bloğumuzda bulunan sarı pirinç hurdası alanlar yazıyı okuyabilirsiniz. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası denmektedir. Araklı hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yerinize geliyor.

Araklı Cam Hurda Alımı

Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri tutabilen amorf katı bir malzemedir. Genelde rengarenk meşrubat şişesi, araba camı ve benzeri hurda cam türleri yüksek miktarda satılıyor. Araklı çevresinde cam hurdası alan firmalar içindeyiz.

Araklı Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Araklı hurda plastik alanlar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki Trabzon Araklı hurda naylon ton fiyatını arzu edene günlük yolluyoruz Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Trabzon il Araklı ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. En avantajlı fiyata beyaz naylon hurdası, mavi kapak, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurda alım satımı yapıyoruz.

Araklı Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

İlçe genelinde anot nikel hurdası, nikel turbo, %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Bu sebeple hurda nikeller depolanırken mümkün olduğunca dikkat ile çalışılmalıdır. Nikel hurdası zehirleyebilir. Araklı hurda nikel alımı yapıyoruz.

Araklı Klima Hurdası Alım Satımı

Araklı etrafında hurda klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. 2.el Klima Araklı çevresinde en çok satılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Araklı Moloz Döküm Yerleri

Araklı hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmeye göre yıkım molozunun taşınma işi güvenlikle tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozu Araklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen araziye nakledilir.

Araklı Hurda Karton Alımı

İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle size daha fazla kazanma avantajı yöneltiyoruz. Araklı karton hurda aldığımız yerler içerisindedir. Buradaki Araklı hurda kağıt, karton fiyat listesini saat başı göndermekteyiz Avantajlı fiyatlarla karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete alan yerler içerisindeyiz. Araklı hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz verdiği hizmetlerle hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatları isteyebilirsiniz.

Araklı 2. El Mutfak Ekipmanları Alan En Yakın Firma

Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü üç kapaklı dolap alımı yapıyoruz. 2. El paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibata geçebilirsiniz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel set üstü mekap, salata ve meze reyonları, bakır davlumbaz, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz küvet, aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Araklı Kumaş Hurdası Alım Satımı

Araklı ilçesinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Kiloyla hurda penye, parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı alıyoruz.

Araklı ilçesinde gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş, hurda şifon, jesica kumaş, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında yerinize geliriz. Yüksek tonajlı ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak amacı ile bizi zaman kaybetmeden arayın.

Buradaki Araklı kumaş hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Trabzon Araklı kilosuyla hurda kumaş alanlar arasında en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

Araklı 2.El İnşaat Malzemeleri

Araklı etrafında yıkılmış ev vb. binalardan sökülmüş yeni gibi 2. el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolapları satan firmalar içindeyiz. Ayrıca malesef iflas eden fabrikalardan aldığımız Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva mikseri ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Araklı Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra sökülen laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri her cinsten hurdanızı satın almaktayız.

Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak apartmanların tekrar inşa edilmesi sebebi ile yıkımını yapıyoruz. Yıkımda bilinen tedbir önlemleri

En Yakın Araklı Hurdacı Numarası

Araklı hurdacı firma olan firmamızla konumuzdan her tür hurda alım satımına devam ediyoruz. Hursan Metal firmamızla Araklı bölgesinde hurda alıyoruz. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurda alan yer Araklı çevresinde servis ediyoruz. En yakın Araklı hurdacı firma servisi ile hurda malzeme alıp satarken deponuza gelmekteyiz.

Araklı 2.el Hurda Raf

Hurda depolama rafları alıyoruz. Genellikle yenilen iş yerlerinden elde ettiğimiz market rafları, teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. Bu sayfadaki Araklı ikinci el market rafı fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alanlar sayfamızı gezmek iyi gelecektir. Raf hurdası Araklı satışı yapmak için işletmemize ulaşabilirsiniz.

Araklı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenilir bir şekilde fabrika sökümleri gerçekleştiriyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Uzun süredir binlerce fabrika bozumu ihalelerini yerine getirdik. Araklı fabrika sökümü yapıyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan iş yerinin incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde projenin ayarlanması gerekiyor. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık.

7/24 Açık Araklı Hurdacı Firması

7/24 Araklı hurdacı dükkanımız vasıtasıyla hafta sonları bile işimizin başındayız. Neredeyse bin dokuz yüz doksan birden bugünlere dek hurda alım satımında size hizmet veriyoruz. Sektörün kazandırdığı profesyonellikle araç sayımızı çoğaltarak hizmetimize devam ediyoruz.

Araklı Beyaz Eşya Hurdası

Her türlü 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle bizleriarayabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, öğrenci masaları bulunmaktadır. Az kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı evinizden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat vermekteyiz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda buzdolabı alan hurdacı firma konulu gönderiyi ziyaret ediniz Trabzon Araklı bölgesinin tümünde az kullanılmış olan, 2. el salon takımı satabilirsiniz.

Araklı Akü Hurda Alımı

Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarında bulunuyor. Akü hurda alanlar bölümüne göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmezsiniz. Dolayısıyla bizim vb. kendi içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapar. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası deniliyor. Hurda akü barındırdığı kurşunlu sıvı nedeni ile geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya şarjlı pil gibi enerji depolayan depolardır.

Araklı Hurdacılar Sitesi

Hemşehrilerimize yaşanır bir Araklı bırakmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sadece bu malzemelerin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Araklı hurdacılar sitesi onbirinci blok içerisindeki iş yerimizle hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz.

Araklı Jeneratör Hurda Satanlar

Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satanlar içinde en doğru hurdacı firmasıyız. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alırken en yüksek fiyatları biz sunuyoruz.

Araklı Otomobil Hurdası Alan Firma

Bu sektörde hizmet veriyoruz. İşlerden fırsat buldukça Araklı etrafında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz. Pek tabi sizlere hurda araba alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama otomobil hurdası vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen römork, çekme belgeli araç hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, motor hurdası ve benzeri hurdanıza fiyat sormak için arayabilirsiniz.

Güncel Araklı Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurdaların alımında piyasasından yüksek ton fiyatları ödüyoruz. Güncel kilo fiyatlarına ulaşmak için bizi arayın. Anlık hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış metni ziyaret edin Araklı hurdacı firmalar tarafından hurda alırken kullanılan ton fiyatları her an değişmekte.

0 (535) 043 31 17