İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Araç Hurdacı

Araç Hurdacı

Araç ilçesinin çevresinde hurda satmak nedeni ile ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kastamonu Araç hurdacı firma olarak adresinize geliyoruz. En iyi Araç hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı adresinizden almaktayız. Eşsiz hizmetler beğeninize sunuyoruz. Sürdürdüğümüz tüm faaliyetlere bu siteden erişebilirsiniz.

Türkiyemiz’in dilediğiniz bölgesinde, her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal olarak hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Kastamonu hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Araç Hurdacı Firma

Araç hurdacı firması olarak Kastamonu genelinde her nevi hurda eşya alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın alım satımı için en yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Araç bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek insanlığın yararına çalışıyoruz. Sizde her türlü hurda satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Araç hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Kastamonu Araç merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaktayız. Kastamonu şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Araç 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sırf Araç bölgesinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti veriyoruz.

Kastamonu Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Madenlerin geri dönüşümünde harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklime ve çevreye zararının önüne geçiyor.

Doğal kaynakların gereksiz kullanımını önlemektedir. Yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Birkaçı yüksek miktarda gözükse de artan nüfus ile beraber tüketimde artmaktadır. Hurda madeni geri dönüştürmek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Böylelikle madenleri gelecek dönemlere aktarmaktayız.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Cevherlerin yeraltından çıkarılarak işlenmesi zahmet gerektirir. En baştan hammadde oluşturmak için oldukça yüksek enerji harcanıyor. Bir hurdanın geri dönüşümü üretiminde harcanan enerji miktarından yüzde doksan çok az azdır.

Yurdumuzda yıllık 100.000 ton tıbbi atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöplere gitmektedir. Bu atıl malzemelerin yüzde yirmi yedisini plastik türevleri, yüzde dört kadarını maden hurdaları, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde onikisini hurda cam türevleri vb hurdalardan oluşuyor. Maatteessüf, bu değerli atıkların 4/5 dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Bu atıklar ülkemize zararı 1.57 milyar TL’dir. Bizim gibi Araç hurdacı firmalar boşa atılan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını ülkemize kazandırmak amacı ile çalışmaktadır.

Araç Hurdacı Telefon Numarası

Kastamonu Araç yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içinde yer alıyor. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak için bizi arayabilirsiniz.

Kastamonu Araç hurdacı telefonu bu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman geçirmeden arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın.

Araç Demir Hurdası Alım Satımı

Araç ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı konusunun linkine tıklayın.

Demir, dünyada en çok bulunabilen metaller içinde yer alır. Bu sayfadaki Kastamonu Araç 1.sınıf hurda demir fiyat listesi güncellendi. Araç ilçesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

Sizinde bildiği gibi her türden demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı için nakit ödeme yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımımızı okursanız muhteşem olacaktır.

Araç Hurda Alımı

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Hep birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda kurşun alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan yerler içindeyiz.

Kastamonu Araç hurdacı firması olan Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurda, hurda bakır, toplama demir, hurda kablo, çinko, kurşun alımında yükseltilmiş fiyat teklifi sunmaktayız. Araç hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve uzman personelimiz ile öne çıkıyoruz. Araç adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdayı çok zaman harcamadan satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin kıymeti düşüyor.

Araç Çinko Hurdası Alımı

Araç bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Kastamonu Araç çatı söküm çinkosu kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası fiyatı gönderisine bakmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satmak için firmamıza iletişim kurabilirsiniz.

Araç Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. Sitemizde yayımlanmış olan Kastamonu Araç hurda bakır fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Kastamonu Araç bakır hurda alan yerler içindeyiz. Araç bölgesinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır alan yerler alanında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Araç bakır hurda fiyat listesi için firmamızı arayınız. Hurda bakır alan Araç hurdacı iş yerimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin tadına varın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz.

Araç Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Kastamonu Araç hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Hursan Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. İtiraf etmek lazım ise hurda sarı diye hurda cinsi bulunmamaktadır.

Dolayısıyla Araç hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Sitemizdeki Araç hurda sarı pirinç kilo fiyatı güncellendi. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar makaleye bir göz atın.

Araç bölgesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri vardır. Sizlerinde öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Araç Hurda Sac Alan Firmalar

Bağ kulübesi tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Araç çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile. Elimizde yeni ürün gibi 2. el trapez sac var.

Araç Hurda Kurşun Alan Yerler

Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alırız. Kurşun metali eski madenlerden biridir. Kastamonu Araç kurşun hurda için iyi fiyatları uyguladığımız ilçeler arasındadır. Sitemizde bulunan Araç kurşun hurdası fiyat listesini abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurda ton fiyatı gönderisine göz gezdirirseniz pişman olmazsınız.

Araç Kablo Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Araç hurdacı firmayız. Araç ilçesinde kablo hurdası alanlar arasında en iyi kilo fiyatını vermekteyiz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler bizi arayabilir. Kastamonu Araç hurdacısı Hursan Metal her türlü antigron kablolar, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için buradayız.

Araç bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Çünkü Hursan Metal ismiyle yalnızca hurda alımında ilgilenmiyoruz. Araç etrafında çoğunlukla ticareti yapılan 30% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdaları ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. Kapıdan tek damar hurda kablo almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz.

Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Güncel sayfamızdaki hurda kablo içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca tek damar kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat listesini öneriyoruz. İçinde bulunan iletkenin madenine bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu yazdıda paylaşılan Araç fare yemez kablo ton fiyatlarını isteyenlere ücretsiz yollanmaktadır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden pahalı fiyat listesi veriyoruz.

Araç Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar gönderisini gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Sitemizde yer almakta olan Kastamonu Araç hurda krom tank kilo fiyatı daima güncelleniyor.

Araç Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

Şirketimize verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Kastamonu Araç alüminyum hurda alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız. Araç ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımları sizinle yapıyoruz. Her türde hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibat kurmanızı diliyoruz. Sayfamızda yayınlanan Araç hurda alüminyum kg fiyatını dileyene her gün yollanmaktadır. Daha doğru alüminyum alan hurdacılar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdasını satanların destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.

Araç İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış ardiye binalarından bir kenara ayırılan yeni ayarında ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencere satanlar arasındayız. İnşatlarda yük asansörleri, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Ayrıca batan iş yerlerinden aldığımız

7/24 Hizmet Veren Araç Hurdacı

Yaklaşık altı senedir hurda hurda alım satımı yapan firmayız. Bu sürenin kazandırdığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Araç hurdacı depomuz yardımı ile 7/24 işimizin başındayız.

Araç Hurda Otomobil Alanlar

Bazen Araç bölgesinde hurda otomobil alım hizmeti vermekteyiz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, çeki demiri hurdası patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda yük vagonu, motor hurdası gibi hurda malzemelerin fiyatını öğrenmek için arayabilirsiniz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Araç Kağıt Hurdası Alanlar

İlçede defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyetle size değerinden daha yüksek miktarda kazanma imkanı iletiyoruz. Ederinden fazla liste fiyatlarıyla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, hurda gazete, kağıt bardak alıyoruz. Araç hurda kağıt aldığımız yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Araç hurda kağıt ton fiyatını her gün göndermekteyiz Araç kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız ile hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı fiyatları isteyebilirsiniz.

Anlık Güncel Araç Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında piyasa fiyatından yüksek ton fiyatları teklif ediyoruz. En doğru hurda kilo fiyatına ulaşabilmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Araç hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak güncellenmektedir. Güncel sitemizdeki hurda fiyatları makaleyi ziyaret edin

Araç Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında elimizden geldiğince hassas hareket edilmelidir. Hurda nikel muhteviyatında kükürt ile arsenik olduğundan zehirleyebilir. Özellikle anot hurda nikel, %95 , 99 nikel şablon, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Kastamonu Araç nikel hurda alımı yapıyoruz.

Araç Kırık Cam Hurda Alımı

Genelde şeffaf ve renkli kola şişesi, araba camı vb. cam hurdası yüksek miktarda satılıp alınıyor. Araç genelinde hurda cam alan firmalar içinde bulunuyoruz. Genelde şeffaf ve renkli kola şişesi, araba camı vb. cam hurdası yüksek miktarda satılıp alınıyor.

Araç Hurda Beyaz Eşya

Kullanılmış patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu satılır. Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı sormak amacı ile cep telefonumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Araç içinde yeni, ikinci el kanepeler satın alabilirsiniz. Temiz kullandığınız 2. el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarınızı kapınıza gelerek almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alanlar konusunda bilgi gönderilmiş olan içeriğimize ulaşabilirsiniz

Araç Az Kullanılmış Jeneratör Alan En Yakın Hurdacılar

Her türde titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan hurdacı firmayız alırken en yüksek fiyatları biz veriyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içinde en yakın firmayız.

Araç Akü Hurda Alım Satımı

Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Akü hurdası alan yerler yazımızı okuyunuz. Dolayısı ile şirketimiz vb. fabrika içinde geri dönüşüm tesisi bulunan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan tesisler içerisindedir. Taşıtlarda elektrik deposu bulunur. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur.

Araç İkinci El Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi set üstü meykap, dinlendirici, krom paslanmaz küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, endüstriyel aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. 2. El çelik kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. İş görecek durumda tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz. Profesyonel lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Araç Hurda Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

Tonajlı hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaşı, parça poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alım satımında peşin parayla ödeme yapılır. Kumaş hurdası almaktayız. Toptan pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için bizi çok geçmeden arayın. Kastamonu Araç ilçesinde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon, hurda şifon, hurda jesica, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelmekteyiz. Araç kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alanlar arasındayız. Sayfamızdaki Kastamonu Araç hurda kumaş kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

Araç Plastik Hurda Alım Satımı

Güncel fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, naylon poşet, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alım satımı yapıyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Araç plastik hurdası alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki Kastamonu Araç plastik hurdası fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak gönderiyoruz Kastamonu il Araç bölgesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurdası, jelatin hurda satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Araç Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Yıkımdan sonra sökülen laminant parkeler, sökülmüş çelik kapılar, hurda pimapen vb. tüm hurdanızı almaktayız. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılması gereken ev ve işyerlerinin istenildiği şekilde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

Araç Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan her çeşit hurdayı alıyoruz. Olduğundan yaşanır bir Kastamonu ve daha yaşanılır Araç için durmadan çalışıyoruz. Sadece bu malzemelerin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Araç hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım iş yerimizle hurda malzeme ticareti yapmaya başladık.

Araç Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Araç fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Profesyonel biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde meşhur olduk. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak fabrika binasının etraflıca dolaşılarak uygun ekipman ve projenin hazırlanması doğru olur. Daha önce onlarca fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik.

Araç İkinci El Raf Hurdası

Buradaki Araç 2.el raf fiyatları güncelliğini koruyor. Raf hurda alımı paylaşımımıza bir göz atmak istemelisiniz. Araç ikinci el hurda raf satmak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri liderlik ettiğimiz alanlardandır. Çoğunlukla kapanan şarküterilerden aldığımız hurda mağaza rafları, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raf, demir raflar arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el market rafları satıyoruz.

Araç Klima Hurda Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İkinci el klima Araç çevresinde çok alımı yapılan hurdalar içinde yer alır. İkinci el kombi alanlar içerisindeyiz. Araç ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin.

Araç Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımı sonrasında anlaşmaya göre molozların taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Araç Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen alana taşınır. Araç hurdacı tarafından alınacak tüm hurda eşyalarınızın bize ait tesise yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

En Yakın Araç Hurdacı Firma

Araç hurdacıları içerisinde firmamız ile kapınızdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Araç en yakın hurdacı servisiyle her türden hurda eşya almak sebebiyle deponuza geliyoruz. Dolayısıyla sizlere en yakın hurda alan yer Araç çevresinde servis ediyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Araç bölgesinde hurda alımı yapmaktayız.

0 (535) 043 31 17