İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Antakya Hurdacı Firma

Antakya Hurdacı Firma

Antakya etrafında olduğu gibi hurda alımı amacıyla ekiplerimizi göndermekteyiz. Aslında Antakya hurdacı firmasıyız. Elbette ki Hatay Antakya merkezinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz. Antakya merkezinin tümünde hurda ve kullanılmış ev eşyaları almaktayız. Hatay Antakya hurdacı firmalar arasında lider konumdayız. Her nevi hurda satışı için iletişime geçin.

Hursan Maden ismiyle Antakya merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Antakya merkezinde hurdacı firmasıyız. Güncel Antakya hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaktayız.

Hatay geri dönüşüm firması olan Hursan Maden hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Hatay Antakya hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz. Hatay Antakya merkezde bulunan Antakya hurdacı firma olarak Antakya merkezinin etrafında hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek alımlarda Antakya hurda piyasasından yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Hatay hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Antakya Hurdacı Firma

Antakya hurdacısı olarak Hatay bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdanızın taşınması için adresinize en yakın araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle telefonumuzu tuşlamalısınız.

Antakya merkezinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın yararı için çalışıyoruz. Antakya hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Hatay Antakya içerisinde benzersiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Hatay şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Antakya ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Hatay Antakya çevresinde değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz.

Doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynakların miktarı azdır. Bazıları çok gözüksede artan nüfus ile beraber tüketimde artmaya devam etmektedir. Hurda madenleri geri dönüştürmek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede saklıyoruz.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu sağlar. Cevherlerin madenden kazılıp işlenmesi pahalıdır. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanıyor. Bir hurdanın dönüştürülmesi %90 çok az az olacaktır.

Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Fazla enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Metaller geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun doğaya zarar vermesinin önüne geçmektedir.

Antakya Hurdacı Telefon Numarası

Hatay Antakya hurdacı telefonu bu sayfanın altında kolayca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Hatay Antakya hurdacılık hurda alım faaliyetleri verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu nedenle hurda malzeme satmak nedeniyle mobil hattımızı aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın.

Antakya Kablo Hurda Alım Satımı

İçindeki tellerin madenine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki Antakya hurda kablo fiyat listesini grubumuza üye olanlara günlük gönderilmektedir. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Antakya hurdacı firmayız. . Antakya hurdacısı Hursan Maden özellikle iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo alımı için buradayız. Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Her yerden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo tek damar hurda kablo almaktayız. Kablo alan hurdacılar konulu metni inceleyin. Çünkü sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları için anlık fiyat listesini biz veriyoruz.

Piyasada çoğunlukla edinilebilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,%50 bakırlı hurda kablolar alırken değerini peşin ödüyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaktadır.

Antakya ilçesinin her yerinden TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Antakya ilçesinin tamamında kablo hurdası alıyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır tel sebebi ile hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Antakya Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun cevheri mavimsi renktedir. Kurşun hurdası alan hurdacı firmalar yazımızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Antakya kurşun hurda alımı için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Sitemizde yayınlanan Antakya kurşun hurda fiyat listesini grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı için firmamızı şimdi tuşlayın. Kurşun kullanılmakta olan madendir.

Antakya Pirinç Sarı Hurda Alan Firmalar

Aslında sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Sayfamızdaki Hatay Antakya sarı pirinç ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük ulaştırılmaktadır. Hurda pirinç sarı alanlar içerikli metine bir göz atabilirsiniz. Bu neden ile Antakya sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Antakya hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti yapıyor.

Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Hursan Maden hurdacılık firması bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş hurdası alımında piyasaya hakimdir. Antakya ilçesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır.

Antakya Hurda Alım Satımı

Antakya adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suyla temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylece metalin değerinin düşmesine sebep olmaktadır. Zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda karton alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Tonajlı hurda çinko, çatı minare kurşunu, bakır hurda, kablo hurda, hurda alüminyum,hurda demir ve sarı hurdası satanlara özel yüksek fiyatlar sunmaktayız. Antakya hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz. Antakya ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Maden her çeşit kağıt hurdası alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaç edindik.

Antakya Alüminyum Hurdası Alımı

Antakya ilçesinin tamamında alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımında tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz. Buradaki Antakya alüminyum hurdası fiyatlarını talep edenlere saat başı yollanmaktadır. alüminyum hurda alanlar hakkındaki metini inceleyebilirsiniz Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Hurdalarını bize satanların yardımıyla durmadan büyüyoruz.

Yerinden hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Hatay Antakya alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Ayrıca alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda gerçekleştiriyoruz.

Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda alan hurdacı firmasıyız. Bize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz.

Krom Hurda Alanlar

Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı makalesini okursanız mükemmel bir şey yapacaksınız. Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Antakya hurda krom tank fiyat listesini abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Antakya Hurda Demir Alımı

Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar paylaşımını mükemmel olacaktır. Demir hurdası, Antakya genelinde çokça satılan madenler arasında yer almaktadır. Burada bulunan Antakya extra demir hurda kg fiyatını günlük yollamaktayız. Hatırlatmak isteriz her cins demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alıyoruz.

Firmamız Antakya ilçesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Antakya çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz.

Antakya Hurda Bakır Alanlar

Antakya genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar sitemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Antakya hurda bakır kilo fiyatı için operatörlerimizi arayınız. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Antakya hurdacı numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bu sayfadaki Antakya yanık bakır hurdası fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Hatay Antakya hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz.

Antakya Hurda Sac Alanlar

Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hatay Antakya ve çevresinde sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih edip kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Depolarımızda tek bir deliği olmayan 2. el trapez sac hurdası mevcuttur.

Antakya Hurda Çinko Alanlar

Sitemizde yayımlanan Antakya nikel hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara ücretsiz gönderilmektedir. Çinko hurda alan hurdacı firmalar bölümümüze bir göz atarsanız şahane olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz. Hatay, Antakya çevresinde çinko hurdası alıyoruz.

Antakya Hurda Kumaş Alım Satımı

Hatay Antakya bölgesinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Parti malı hurda çamaşır kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız.

Hatay Antakya çevresinde gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, jesica kumaş, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımı için yerinize geliriz. Kilosuyla gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile bizi şimdi arayabilirsiniz.

Sayfamızdaki Antakya kumaş hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Antakya kiloyla tartıp kumaş hurdası alanlar arasındayız.

Antakya 2. El Restaurant Ekipmanı Alımı

İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, krom evye, krom küvet, krom yemek dilendiricileri, endüstriyel kuzine vb. endüstriyel mutfak aletini yakından görmek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makinesi, tabak ısıtma makinesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Temiz durumda buz makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıp satmaktayız. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız.

Antakya Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Tıpkı fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm önlemler Antakya kentsel dönüşüm dahilinde yeniden inşa edilecek evlerin tekrar yapılması nedeniyle yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası gibi tüm hurdanızı satın alıyoruz.

Güncel Anlık Antakya Hurda Fiyatları

Anlık fiyata ulaşmak nedeni ile bizimle irtibat kurmanız gereklidir. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatlarından daha fazla kilo fiyatları öneriyoruz. Antakya hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatları hurda piyasasında günlük güncellenmektedir. Daha detaylı sayfamızdaki hurda fiyatları metine göz gezdirebilirsiniz

Antakya Araç Hurdası Alanlar

Elbette size araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Antakya hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Antakya etrafında hurda araç alıyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda araba, römork, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz. Lakin hurda araba trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Akü Hurda Alanlar

Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı sebebi ile hurdacı firmalar için değerlidir. Hurda akü alımı yazımızı gezmek iyi gelecektir. Bu sebep ile bizim ve benzeri kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alan yerler arasındadır. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Otomobillerde enerji ihtiyacında bulunur. Bir zaman sonra ömrünü tamamlamış duruma düşen bataryalara akü hurdası denmektedir.

Antakya 2.el Raf Hurdası

Genelde restorasyon yapan yerlerden elde ettiğimiz hurda market rafı, hurda çelik raf, orta reyonlar, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları içinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el hurda raf satanlar arasındayız. Demir raf hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Hatay Antakya ikinci el raf kg fiyatını isteyene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Raf hurdası alımı bölümünün linkine tıklayınız. Hurda raf Antakya alım satımı amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Cam Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Genellikle şeffaf ve renkli kola meşrubat şişesi, araba camları cinslerde hurda camlar çok fazla satılıp alınıyor. Cam saydam yada yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan amorf sert malzemelerin isimdir. Antakya yakınlarında hurda cam alanlar içerisindeyiz.

Antakya 2.El İnşaat Malzemeleri

Ayrıca batan depolardan satın aldığımız Yıkılmış ardiye vs binalardan sökülmüş sıfır gibi 2. el kapı, mutfak dolabı, pencereler alan firmalar arasındayız. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç mikseri az kullanılmış iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Antakya Kağıt Hurda Alımı

Antakya hurda karton aldığımız alanlar içindedir. Sayfamızdaki Antakya karton hurdası fiyat listesi dün güncellenmiştir Antakya Hatay kağıt hurda alan firmalar içerisindeki iş yerimiz ile ticaret yaparak iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli satışı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatlarıyla kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alıyoruz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt alım satımı yaparken uyguladığımız fazladan müşkülpesentle size değerinden yüksek kazanma olanağı takdim ediyoruz.

7/24 Açık Antakya Hurdacı

Sektörde harcadığımız senelerin bahşettiği kurumsallaşmalarla alet parkurumuzu arttırarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık 24 yıldır hurda hurda alım satımı yapan firmayız. 7/24 açık Antakya hurdacı olan şirketimiz ile zaman farketmeden atık hurda alıyoruz.

Antakya Fabrika Bozumu

Antakya fabrika söküm işi yapıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık. Fabrika işiyle uğraşanların bahsettiği gibi kolay değildir. Güvenli bir biçimde fabrikaların sökümünü gerçekleştiriyoruz. Sektörde yüzlerce fabrika bozumu ihalesini başarılı bir biçimde gerçekleştirdik. Fabrika sökülürken öncelikle sökülmesi teklif edilen binanın detaylı şekilde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın hazırlanması uygundur.

Antakya 2.el jeneratör Alan Hurdacı Firma

Endüstriyel az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz.

Antakya Hurdacılar Sitesi

Antakya organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu türlerdeki atıkların ticaretini yapmıyoruz. Bizden sonrakilere iyi bir Antakya yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Antakya hurdacılar sitesi dördüncü blokta bulunan hurdacı dükkânımızın sayesinde hizmet veriyoruz.

Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. İyi fiyatla hurda mavi kapak, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı yapıyoruz.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hatay ve Antakya bölgesinin tümünden abs plastik, jelatin hurda, polipropilen moblen, polistren alım satımı yapıyoruz. Antakya hurda plastik alımı yapan firmalar arasında öncü firmayız. Sitemizde yayımlanan Hatay Antakya naylon hurdası ton fiyatları her dakika güncelleniyor.

Antakya Nikel Hurda Alan Hurdacılar

Hurda nikel zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında elimizden geldiğince dikkat ile hareket etmeliyiz.

Antakya nikel hurda alımı yapıyoruz. Özellikle %95 ve 99 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

Hurda Klima Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Antakya çevresinde en çok satılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Antakya çevresinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Antakya Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi güvenlikle yapılır. Antakya hurdacı Hursan Maden tarafından satın alınan her nevi hurdaların bizlere ait tesise yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Molozlar Antakya Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen alana dökülüyor.

En Yakın Antakya Hurdacı Telefon Numarası

Antakya en yakın hurdacı deposu olarak hurda eşya alımında adresinize gelmekteyiz. Antakya hurdacı olan firmamızla konumuzdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Hursan Maden olarak Antakya genelinde hurda alırız. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Antakya bölgesinde hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İkinci El Ev Eşyası

Antakya Hatay ilçesinde kullanılmış ve 2. el salon takımları alabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, sekreter masaları, personel koltukları temin edilir. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek için telefon numaraları vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Titiz kullandığınız 2el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki kanepelerinizi yerinizden satın alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinesi alımı hakkında detaylı bilgi yazılmış içeriğe erişebilirsiniz

0 (535) 043 31 17