İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Andırın Hurdacı Hurda Alımı

Andırın Hurdacı Hurda Alımı

Kahramanmaraş Andırın bölgesinde hangi hurdaları alıp almadığımızı sormak nedeniyle ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Güncel Andırın hurda fiyatları ile hurda eşya alıyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetler beğeninize sunmaktayız. Bütün hizmetlerimize okuduğunuz alandan erişebilirsiniz. En tecrübeli Kahramanmaraş Andırın hurdacı firmasıyız. Hursan Metal adı ile hizmet vermekteyiz. Türkiyemiz’in bütün mahallelerinde, hurda alıyoruz. Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Kahramanmaraş hurdacısı olarak Andırın ilçesinde hizmet ediyoruz.

Andırın Hurdacı Firma

Andırın hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Kahramanmaraş Andırın içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her türlü alüminyum hurdası satışı yapmak nedeniyle bizi rehberinize kaydedebilirsiniz. Kahramanmaraş şehir merkezine bağlı hızla gelişen ilçesi Andırın sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Andırın ilçesinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Andırın hurdacısı olarak Kahramanmaraş ilçelerinde her türlü hurda atık alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınızın nakliyesi için en yakın hurda nakliye aracımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Andırın genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atık metal ve plastikleri eriterek bütün halkımızın faydasına çalışıyoruz.

Andırın Hurdacı Telefon Numarası

Kahramanmaraş Andırın adresten hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içinde yer almaktadır. Şimdi arayın en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Kahramanmaraş Andırın hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak sebebiyle firmamızı aramalısınız.

Andırın Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

Müşterilerde bolca satılan 30% bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşin ödüyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebiyle makinelerde kullanılıyor. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Andırın hurdacı arayanlar için buradayız. . Andırın ilçesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Kablo alan hurdacı içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın. Hurda kablo içerisindeki bakır teller nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem arz eder.

İçindeki tellerin türüne göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Andırın hurda kablo fiyatları günceldir. Andırın ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Kahramanmaraş Andırın hurdacısı Hursan Metal her çeşit antigron kablo, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Genelde hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Bunun yanısıra enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımı için değerinin üzerinde fiyatları sunuyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

Andırın Hurda Krom Alan En Yakın Yerler

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Kahramanmaraş Andırın krom hurdası fiyatları güncellendi. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar krom hurda konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Andırın Hurda Alüminyum Alan Yerler

Her çeşit alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için irtibata geçmenizi diliyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde sürekli deneyim kazanıyoruz.

Buradaki Andırın alüminyum hurda fiyatları güncellendi. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli metini inceleyin İş yerimize duyduğunuz güven için saygılar sunarız.

Kahramanmaraş Andırın alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, alüminyum kutu yapıyoruz. Andırın bölgesinde alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında tartımları sizinle birlikte yapıyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır.

Andırın Hurda Demir Alım Satımı

Demir hurdası, yeryüzünde çokça bulunan madenler arasında yer alır. Bu sayfadaki Andırın extra demir hurda kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Andırın etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler gönderimize mutlaka göz atmalısınız.

Unutmayın ki her türde demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal Kahramanmaraş Andırın ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalesini incelemek öğrenmenizi sağlayabilir.

Andırın Sarı Hurdası Alımı

İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Burada yayımlanan Andırın hurda sarı ton fiyatlarını abonelerimize bedelsiz ulaştırılmaktadır. Sayfamızdaki hurda sarı alanlar konuya göz gezdirebilirsiniz. Kahramanmaraş Andırın hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı için adresinize geliyor.

Bu nedenle Andırın sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı hurda denilmektedir. Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası ticareti yapıyor. Andırın ilçesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Andırın Hurda Bakır Alan Firmalar

Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Andırın içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Andırın hurda bakır fiyatları için çağrı merkezimizi arayınız. Hurda bakır alan Andırın hurdacı şirketimizi kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Bu sayfada yayımlanan Andırın bakır hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Kahramanmaraş Andırın bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Andırın Hurda Kurşun Alımı

Andırın kurşun hurda alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Andırın kurşun hurda ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Cevherleri olan kurşun mavimsi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alanlar paylaşımını incelemek iyi gelecektir. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu bilinmektedir. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk alımı yaparız.

Andırın Hurda Alanlar

Tonajlı alüminyum, bakır hurdası, inşaat demiri, kablo hurdası, çinko hurdası,hurda sarı, ve kurşun hurdası alımında fiyatlar uygulamaktayız. Andırın hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurda, makine artık hurdası, hurda kalay, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Kahramanmaraş Andırın ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal hurdacılık her nevi hurda kablo alım satım hizmeti veriyor.

Hurda çinko almak amacıyla evinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Andırın yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Topladığınız hurda malzemeyi hemen paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğrar. Böylece malzemenin kıymeti düşüyor.

Andırın Hurda Çinko Alanlar

Andırın ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Andırın nikel hurdası ton fiyatını telegram grubumuza üye olanlarla paylaşmaktayız. Çinko hurdası ton fiyatı sayfamızı okumalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

Andırın Sac Hurda Alanlar

Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Kiler çatısı kaplamak için kullanılabilir. Andırın ilçesinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatları talep etmek sebebiyle. Depomuzda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunuyor.

Andırın Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Evvela sökülecek iş yerinin detaylı biçimde gezilerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması doğru olur. Hurdacı firmaların anlattığı biçimde kolay değildir. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihaleleri başarıyla yerine getirdik.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında başarılı olduk. Kahramanmaraş Andırın fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Güvenlice fabrikaları söküyoruz.

Andırın Araba Hurdası Alanlar

Andırın hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Andırın yakınlarında hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz. Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdaları, ağır hasarlı araç hurdası, motor hurdası için arayabilirsiniz.

Andırın Beyaz Eşya Hurdası

Andırın bölgesinde yeni ve ikinci el oturma grubu satın alabilirsiniz. 2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, personel masaları, çalışma koltukları depolarımızda adetli bulunur. Kısa bir süre kullanıldığı belli olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan mobilyaları yerinden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için bulaşık makinesi hurdası alan yerler başlıklı içeriğimize erişebilirsiniz Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli el aletleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak nedeniyle telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz.

Andırın İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan depo binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pencere satanlar içindeyiz. Şantiyelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç karıştırma mikseri ikinci el portatif, hurda plywood bulunur. Dolayısıyla batan şirketlerden edindiğimiz

Andırın Akü Hurdası Alanlar

Yoğun kullanımla şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akü hurda fiyatları bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın. Bu nedenle bizim vb. firma içerisinde geri dönüştürme tesisi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu sıkça kullanılıyor. Akü içindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle geri dönüşüm için kıymetlidir.

Andırın Hurdacılar Sitesi

Andırın hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımızın aracılığı ile hurda alım işine başladık. Çok daha yaşanır bir Kahramanmaraş ve şimdikinden daha iyi Andırın yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın alım satımını yapmıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz.

Andırın Hurda Klima Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Andırın etrafında klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima Andırın bölgesinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz.

Andırın Kullanılmış Restoran Malzemeleri Alımı

İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alıp satıyoruz. Elimizde mevcut olan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü mekap, aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, salata reyonları ve benzeri endüstriyel mutfak alet edavatını görmek için almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak kurulama tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı 3 kapaklı dolap satmak isteyenler bu sitedeki telefon numarasını arayabilirsiniz. Endüstriyel restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız.

Andırın Hurda Kumaş Firesi Alımı

Spota düşmüş parça kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satmak için telefonlarımızı şimdi arayın. Kahramanmaraş Andırın kilo ile tartarak kumaş hurdası alanlar içindeyiz.

Sitemizde paylaşılan Andırın hurda kumaş kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Andırın çevresinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alımlarında yerinize gelecek ekibi oluşturduk.

Yüksek tonajlı parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, hurda poplin kumaş, mayo kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Andırın bölgesinin tümünde kumaş fire hurdası almaktayız.

Andırın Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza göre bina molozlarının taşınması itinayla yapılmaktadır. Andırın hurdacı Hursan Metal tarafından alınacak her türlü hurdanın firmaya ait fabrikaya nakliyesi bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Andırın Belediyesi tarafından planlanan alana taşınması gerçekleştiriliyor.

En Yakın Andırın Hurdacı Numarası

En yakın Andırın hurdacı hizmetleri ile her tür hurda malzeme alırken arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Bu nedenle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Andırın çevresinde servisler ediyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Andırın etrafında hurda alırız. Andırın hurdacı firma bünyesinde çalışan personelimizle yerinden hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz.

Andırın Hurda Kağıt Alımı

Andırın kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki iş yerimiz ile matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası fiyatları talep edebilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla bristol hurda, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, hurda peçete, hurda gazete alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. İlçenin tamamında okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız fazladan duyarlılık ile müşterilerimize daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz. Kağıt hurdası almaktayız. Buradaki Kahramanmaraş Andırın karton hurda fiyat listesi güncellenmiştir

Andırın Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak dairelerin yeniden inşa edilmesi sebebiyle yıkımını yapıyoruz. Yıkım bitiminde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen gibi tüm hurda malzemeyi değerinde satın alıyoruz.

Andırın Cam Hurda Alım Satımı

Andırın çevresinde cam hurdası alan yerler arasında yer almaktayız. Genellikle şeffaf ve renkli cam şişe, oto camı biçimlerinde hurda cam türleri bulunuyor. Cam saydam veya yarısaydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri geçirmeyen inorganik amorf yumuşak olmayan bir maddedir.

Andırın Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdaları muhteviyatında kükürt ve arsenik olduğundan zehirli olabilir. Kahramanmaraş Andırın nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken mümkün olduğunca özen ile çalışmalıyız. Bu ilçede %95 ile %99 şablon nikel hurdası, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alıyoruz.

Andırın Hurda Plastik Alım Satımı

Kahramanmaraş ve Andırın bölgesinin tamamından jelatin, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Andırın plastik hurda alımı yapan firmalar içinde bulunan Andırın hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Andırın hurda plastik kilo fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz yolluyoruz Güncel fiyatla hurda beyaz naylon, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda pimapen almaktayız.

7/24 Hizmet Veren Andırın Hurdacı Firma

Yaklaşık on sekiz yıldan beri hurda alımı yapıyoruz. 7/24 Andırın hurdacı firması olan firmamız ile zaman farketmeden konumuza geliyoruz. Sektörde uzun zaman geçirmenin bahşettiği kurumsallaşmalarla araç gereç parkurumuzu çoğaltarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Andırın Anlık Hurda Fiyatları

En güncel hurda ton fiyatına ulaşmak amacı ile bize ulaşmanız gerekiyor. Andırın hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı hurda piyasasında anlık değişmektedir. Daha geniş hurda fiyatları metine bir göz atın Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurdalar alırken piyasasından fazla fiyat teklifi ödüyoruz.

Andırın 2.el Hurda Raf

Buradaki Andırın hurda çelik raf ton fiyatlarını dileyenlere güncel olarak yolluyoruz. Raf hurda alan yerler konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Andırın 2.el raf hurdası satın almak sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Genelde raflarını yenileyen mandıralar tarafından satışa sunulan orta reyonlar, market rafları, hurda çelik raflar, teşhir rafları, demir raf hurdaları içinden seçilen yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satıyoruz.

Andırın Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için peşin ödeme yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasında en iyi işletmeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör bulunur.

0 (535) 043 31 17