İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Anamur Hurdacı

Anamur Hurdacı

Anamur merkezinde hurdanızın ederini sormak nedeni ile ekiplerimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Hursan Metal firmamızla hurda alım satımı yapmaktayız. Türkiyemiz’in bütün illerinden, hurda alımı yapıyoruz.

En doğru Anamur hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetler sunmaktayız. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimize bu sitemizden ulaşabilirsiniz. Mersin Anamur hurdacı firmasıyız. Çok miktarda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alışverişlerinde yüksek fiyat uygulamaktayız. Mersin hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Mersin Anamur Hurdacısı

Anamur hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Mersin Anamur etrafında yep yeni anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizde her çeşit hurda satışı amacıyla hatlarımızı aramalısınız. Mersin merkezinin tatlı ilçesi Anamur 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Anamur ilçe merkezinde değil, bütün illerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Anamur hurdacı olarak Mersin bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Anamur bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri eriterek hepimizin geleceğini kurtarıyoruz.

Anamur Hurdacı Telefonu

Mersin Anamur hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde kolayca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Hemen arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Anamur hurdacılık hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alıyor. Bu sebep ile hurda malzeme satmak için firmamızı aramanız yeterlidir.

Anamur Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Bakır alan hurdacılar bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Anamur hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Buradaki Mersin Anamur hurda bakır ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Mersin Anamur hurda bakır alan yerler arasındayız.

Anamur içinde hurda bakır alıyoruz. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Anamur hurda bakır fiyatları için telefonlarımızı arayın.

Anamur Demir Hurdası Alımı

Demir, yer yüzünde en çok satılan metaller içerisindedir. Sayfamızda yer alan Anamur ekstra demir hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler demir hurda konusunda bilgi edinmek için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayın.

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı demir hurdası hakkında bilgi almak amacı ile konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Anamur bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Sizinde bildiği gibi her nevi demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız. Anamur ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

Anamur Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü Hursan Metal adıyla sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde ederinden oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz.

Hurda kablo içindeki telin madeni nedeni ile hurdacı firmalar için önem taşır. Anamur hurdacısı olarak her nevi hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron kablo alım satımı için adresinize geliyoruz. Ayrıca hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo için ederinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Mersin Anamur ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Anamur hurdacı arayanlar için buradayız.

Kablo iletkenliğiyle elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda çok damarlı kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

Mersin Anamur hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda kablo içeriğiyle yazılmış içeriğe göz atabilirsiniz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki Anamur ttr kablo hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Piyasada hızlıca edinilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini nakit ödüyoruz.

Anamur Sac Hurdası Alan Firmalar

Anamur ilçesinin tümünde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatı öğrenmek amacıyla. Veranda çatısı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Firmamızda tek bir deliği olmayan 2. el trapez sac hurdası vardır.

Anamur Hurda Alan Firmalar

Anamur geri dönüşüm firması Hursan Metal her tür kablo hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda bakır almak için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Antimon zamak hurdası, torna artığı, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik.

Anamur kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Hurdalarınızı hemen satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenizin kıymetini düşürmektedir. Tonajlı hurda sarı, ve hurda çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo, alüminyum hurda,inşaat demiri aldığımızda yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Anamur hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz.

Anamur Çinko Hurda Alımı

Buradaki Mersin Anamur çinko levha ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak yollanmaktadır. Hurda çinko fiyatı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla konusunun olduğu linke tıklayın. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyatları için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Mersin, Anamur ve çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Anamur Krom Hurdası Alanlar

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Buradaki Anamur krom kg fiyatını telegram grup üyelerine günlük göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı gönderisini gezmelisiniz. Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçin.

Anamur Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu hurda, Çatı söküm kurşunu alırız. Mersin Anamur kurşun hurda alımıyla uğraştığımız ilçelerden biridir. Sitemizde paylaşılmış olan Anamur kurşun hurda kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun hala kullanılan madendir. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renktedir. Hurda kurşun alanlar kurşun hurda hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız.

Anamur Hurda Alüminyum Alanlar

Anamur bölgesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel alımında hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için telefon etmenizi beklemekteyiz. Bize güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız. Sitemizde bulunan Anamur alüminyum hurdası fiyatlarını bip grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. alüminyum hurda alanlar içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz Alüminyum tel, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda için nakit ödeme yapıyoruz.

Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Mersin Anamur hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası alıyoruz. Müşterilerimizin sayesinde her gün kurumsallaşıyoruz. Her türlü alüminyum hurda alıyoruz.

Anamur Sarı Pirinç Hurdası Alan Firmalar

Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında renginden dolayı hurda sarı olarak anılmaktadır. Bu sayfadaki Anamur hurda sarı pirinç ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Sarı pirinç hurdası alanlar içerikli makaleyi ziyaret edin.

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda türü varolmamıştır. Anamur genelinde sarı hurdası alıyoruz. Bu yüzden Anamur sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız.

Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri sıkça bulunur. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, sarı hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Mersin Anamur hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor.

Anamur Kırık Cam Hurda Alımı

Anamur yakınlarında hurda cam alan firmalar içinde bulunmaktayız. Genelde şeffaf araç camı, gazoz ve soda şişesi biçiminde hurda cam cinsleri bulunmaktadır. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla kırılgan yapıdaki sıvıları koruyan organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir.

Anamur Hurda Kumaş Alımı

Parça kumaş hurdası alım satımı yapılır. Yüksek tonajlı hurda parti kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında nakit ödeme yapıyoruz.

Mersin Anamur bölgesinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında belirttiğiniz adrese geliyoruz. Tonajlı ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda eteklik, örme kumaş, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satmak için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız.

Buradaki Mersin Anamur hurda kumaş kilo fiyatı dün güncellendi. Mersin Anamur kilosuyla hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

Anamur Kullanılmış Lokanta Malzemeleri Alanlar

2. El servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satanlar bizi arayabilir. Titiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alım satımı yapmaktayız. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, davlumbaz, paslanmaz salata ve meze dolapları, endüstriyel kuzine vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacıyla sizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Sanayi tipi lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız.

Anamur Hurda Klima Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Anamur ilçesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Anamur çevresinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Anamur Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre ortaya çıkan molozun nakliyesi titizlikle yapılır. Firmamız tarafından satın alınan her cins hurdanın işyerimizi taşınma işleri ücretsiz yapılıyor. Molozlar Anamur Belediyesi’nce daha önceden belirlenen alana taşınıyor.

Anamur 2.el Hurda Raf Fiyatları

Sitemizde paylaşılan Anamur hurda çelik raf ton fiyatları güncellenmiştir. Raf hurda alan hurdacı firmalar yazımızı ziyaret ederseniz muhteşem bir şey yapacaksınız. Anamur raf hurdası satmak amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden pastaneler tarafından satılan reyonlar, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raflar, teşhir rafları içlerinden seçilen yeni gibi 2.el market rafı satan firmalar içindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Anamur Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satılırken elimizden geldiğince hassas çalışılmalıdır. Bu bölgede anot nikel hurda, nikel turbo, %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Anamur nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

Anamur Hurda Beyaz Eşya

İkinci el etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, personel masası satılır. Az kullanılmış 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak sebebiyle bizlere ait çağrı merkezi numaralarla iletişim kurarak dilediğinizi sorabilirsiniz. En ucuz fiyatlarla çok temiz kullanılan, 2.el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı belli olan 2. el olarak satılabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi konumunuza gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinası hurdası alan hurdacı firma hakkında detaylı bilgi yazılmış yazımızı gezebilirsiniz

Anamur Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacıyız. Her türde az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz.

Anamur Bina Yıkımı

Yıkımda belirtilen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Anamur kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılması gereken dükkanların tekrar yapılması amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Aynı fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz.

Anamur 2.El İnşaat Malzemeleri

Anamur çevresinde yıkılmış ev vb binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. Müteahhitlerce bir süreliğine kullanılmış olan alçı makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri ikinci el portatif, hurda plywood alıyoruz. Ayrıca işi bırakan nalburlardan aldığımız

Anamur Hurda Kağıt Alanlar

Ederinden fazla fiyata hurda peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alanlar içindeyiz. Kağıt, karton hurda almaktayız. Sitemizde yayımlanan Anamur kağıt hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız Anamur kağıt hurda alanlar arasındaki iş yerimiz yardımıyla karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı fiyatı isteyebilirsiniz. Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz extra özen ile hurda satmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanma avantajı yöneltiyoruz.

Anamur Hurda Plastik Alanlar

İyi fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alımı yapmaktayız. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Anamur hurda plastik alan yerler içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizdeki Anamur naylon hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Mersin il Anamur bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

7/24 Açık Anamur Hurdacı

Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmalarla alet sayımızı geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. Bin dokuz yüz doksan dörtden buyana hurdacılık sektöründe hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Anamur hurdacı firması olan firmamızla zaman farketmeksizin çalışıyoruz.

Anamur Araç Hurdası Alan Yerler

Elbette sizlere otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Anamur hurda alımında hizmet ediyoruz. Ama hurda araba vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, motor hurdası satışı yapmak için hemen arayın. Bazen Anamur etrafında araba hurdası alıyoruz.

Anamur Akü Hurdası Alım Satımı

Hurda akü içerdiği kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm için değerlidir. Akü hurdası alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz vb. kendi içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarını karşılamak için bulunur. Akü diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Uzun süre sonra şarj olmaz aküye hurda akü denir.

Anlık Anamur Hurda Fiyatları

En doğru bilgiye ulaşmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında öteki Anamur hurdacı firmalarından daha fazla kilo fiyatı ödüyoruz. Hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış metini inceleyebilirsiniz Anamur hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı her dakika değişmekte.

Anamur Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Anamur fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde başarılı olduk. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Evvela yıkıma hazırlanan imalathanenin titizlikle dolaşılarak gerekli aletler ve araçların ayarlanması doğru bir çalışma olur. Yıllardır sayısız fabrika bozum ihalesi gerçekleştirdik. Profesyonel bir biçimde fabrikaların yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

En Yakın Anamur Hurdacı Firma

Anamur hurdacı firma bünyesindeki ekiplerimiz ile yerinden her türlü hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Anamur ilçesinin tümünde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Anamur ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Anamur en yakın hurdacı deposu servisi ile her cins hurda alıp satmak amacı ile yerinize gelmekteyiz.

Anamur Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Olması gerektiği gibi temiz bir şehir oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Sırf bu çeşit hurdaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Anamur hurdacılar sitesi B bloktaki dükkanımızın aracılığı ile hizmet veriyoruz.

0 (535) 043 31 17