İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Anadolu Yakası Hurdacı

Anadolu Yakası Hurdacı

İstanbul Anadolu Yakası merkezinin tamamında 2.el ev eşyası ve hurda ticareti yapmaktayız. Anadolu Yakası etrafında olduğu gibi hurda alımı için uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

Anlık İstanbul Anadolu Yakası hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal şirketimizle İstanbul Anadolu Yakası hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Anadolu Yakası merkez hurdacı firması olarak Anadolu Yakası merkezi sokaklarında hizmet veriyoruz.

Anadolu Yakası hurdacısı olarak hurdalarınızı en yüksek fiyata alıyoruz. Hali hazırda Anadolu Yakası hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Anadolu Yakası merkezinde de hizmet veriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız. Yüksek tonajlı miktarda hurda eşya alışverişinde piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak Anadolu Yakası bölgesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Anadolu Yakası bölgesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. İstanbul hurdacı firması olan Hursan Metal profesyonel devam ediyor. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı Firmalar

Anadolu Yakası hurdacı olarak İstanbul genelinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanın alım satımı için en yakınınızdaki hurda alım araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Anadolu Yakası merkezinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizlerde her çeşit bakır hurdası satışı yapmak sebebi ile şirketimizi aramalısınız.

 • Ataşehir
 • Beykoz
 • Çekmeköy
 • Kadıköy
 • Kartal
 • Maltepe
 • Pendik
 • Sancaktepe
 • Sultanbeyli
 • Şile
 • Tuzla
 • Ümraniye
 • Üsküdar

Anadolu Yakası hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Anadolu Yakası etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Anadolu Yakası sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Anadolu Yakası etrafında değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Anadolu Yakası Hurdacı Numarası

İstanbul Anadolu Yakası yerinden her türde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Şimdi telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda atık fiyatları talep etmek nedeniyle bizi aramanız gereklidir.

Anadolu Yakası Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır alan hurdacılar alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Anadolu Yakası hurdacı iş yerimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Anadolu Yakası genelinde hurda bakır almaktayız. Anadolu Yakası hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Sitemizdeki İstanbul Anadolu Yakası hurda bakır ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası hurda bakır alan yerler içindeyiz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda alan firmayız.

Anadolu Yakası Hurda Demir Alımı

Demir hurdası, yer yüzünde en çok kullanılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Anadolu Yakası ekstra demir hurdası kg fiyatını isteyene günlük yollanmaktadır. Anadolu Yakası’nın tüm ilçe,semt ve mahallelerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz.

Güncel demir hurda kilo fiyatı istemek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı gönderimize bir göz atabilirsiniz. Hurdacı firmamız Anadolu Yakası’nda demir hurdası ticareti yapıyor. Unutmayın ki her cins demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı yazısına bakmak istemelisiniz.

Anadolu Yakası Hurda Kablo Alan Firma

Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Anadolu Yakası hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Bunların yanısıra enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alımında ederinin üstünde fiyat teklifini öneriyoruz.

Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden oldukça yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Anadolu Yakası hurdacısı Hursan Metal firmamız genellikle antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız. Çünkü sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurda kablo almaktayız. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, hurda fare yemez satmak isteyenler bize ulaşın.

Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Anadolu Yakası bölgesinin her yerinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında tecrübeliyiz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Hurda kablolar içerdiği bakır teller sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir. Kablolar iletkenliğiyle sıkça kullanılıyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Kesin bilgiye erişmek için kablo hurda alanlar metini okuyun. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Anadolu Yakası kablo ton fiyatı güncellendi. Müşterilerde sıklıkla toplanan %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini peşin parayla ödüyoruz.

Anadolu Yakası Sac Hurda Alanlar

Anadolu Yakası etrafında hurda sac levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, bizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Hali hazırda yeni ürün gibi 2.el trapez sac mevcuttur. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alıyoruz.

Anadolu Yakası Hurda Alımı

Anadolu Yakası’nda hurdacılık yapan Hursan Metal her tür bakır hurdası alımı yapıyor. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Anadolu Yakası adresten hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır.

Zararı önlemek için hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Bu neden ile hurdaların fiyatının inmesine sebep olur.

Hurda kablo almak üzere adresinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı çinko hurdası, çatı minare kurşunu, bakır, kablo hurda, hurda alüminyum,ekstra demir ve sarı alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Anadolu Yakası hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla öne geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Çinko Hurda Alan Firmalar

İstanbul, Anadolu Yakası bölgesinin tümünde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Anadolu Yakası çinko hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma paylaşımını dolaşmalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz.

Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı gönderimize kesinlikle göz atın. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın. Oldukça sert bir metal yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Anadolu Yakası krom kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Anadolu Yakası Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

Anadolu Yakası İstanbul kurşun hurda alımı hizmeti verdiğimiz alanlardan biridir. Sayfamızdaki İstanbul Anadolu Yakası kurşun hurdası fiyat listesi günceldir. Yeryüzünde cevher halinde bulunan kurşun mavimsi gümüş renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurda fiyatları linkine tıklamalısınız. Kurşun hala kullanılan en eski madendir. Cami sökümü hurda kurşun, Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yaparız.

Anadolu Yakası Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için telefon etmenizi istiyoruz. İstanbul Anadolu Yakası alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Ayrıca alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası yapmaktayız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Bu sayfadaki Anadolu Yakası alüminyum hurda ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Bize hurda satanların yardımıyla her gün tecrübeli hale geliyoruz. Anadolu Yakası’nın tümünde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil hurda alırken tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız.

Anadolu Yakası Hurda Sarı Alımı

Aslına bakarsanız sarı hurda adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Bu sebep ile Anadolu Yakası sarı pirinç hurdası alan yerler içindeyiz.

Anadolu Yakası’ndaki ilçelerin her yerinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Burada yer alan Anadolu Yakası sarı pirinç kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Sayfamızda bir kaç gün önceden yazılan hurda sarı alan yerler yazıyı okuyabilirsiniz. Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Anadolu Yakası hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor.

Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası almaktadır. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Kırık Cam Hurda Alımı

Günümüzde şeffaf sökülmüş otomobil camları, şişesi ve benzeri hurda cam cinsleri yüksek miktarda geri dönüştürülüyor. Anadolu Yakası çevresinde cam hurdası alanlar içindeyiz. Günümüzde şeffaf sökülmüş otomobil camları, şişesi ve benzeri hurda cam cinsleri yüksek miktarda geri dönüştürülüyor.

Anadolu Yakası Hurda Kumaş Alanlar

Sayfamızdaki Anadolu Yakası kumaş hurdası fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Toptan kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş alımı için firmamızı çok geçmeden aramalısınız. İstanbul Anadolu Yakası çevresinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımlarında adresinize geliriz. Anadolu Yakası kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Spota düşmüş hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş için yüksek fiyattan ödeme yapmaktayız.

2.el Lokanta Aletleri Alanlar

İyi kullanılmış olan buz makineleri, tezgah altı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alıyoruz. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi 3 gözlü ocak ve benzeri cafe lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını yakından görmek amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2.el lokanta mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Anadolu Yakası Klima Hurda Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Anadolu Yakası’nda ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Anadolu Yakası bölgesinde oldukça fazla satılan elektronik hurdaları arasında yer alır.

Anadolu Yakası Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi itinayla personellerimizce yapılıyor. Anadolu Yakası hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdaların iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Anadolu Yakası Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan moloz bırakma yerlerine nakliyesi yapılıyor.

Anadolu Yakası Hurda Raf Alanlar

Genellikle kapatılan elbiseciler tarafından satışa sunulan market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Anadolu Yakası raf hurdası fiyat listesini kayıt olanlara günlük yollamaktayız. Raf hurda alımı hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Anadolu Yakası 2. el hurda raf alım satımı nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurda zehirli olabilir. Özellikle anot nikel, turbo nikel, %95 , 99 şablon nikel hurdalar alıyoruz. İstanbul Anadolu Yakası nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdalar toplanırken mümkün olduğunca hassas hareket etmeliyiz.

2.el Ev Eşyası

Yeniden farkı bulunmayan 2. El bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart satın almak sebebiyle bize ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası çevresinde temiz biçimde kullanıldığı ilk bakışta anlaşılan, 2. el yatak odası takımı satıyoruz. Kısa bir zaman kullanılmış olan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi nakit para ile almaktayız.

Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası alan firma konulu makaleye göz atınız Az kullanılmış çalışma koltuğu, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler satacaklara bedelini peşin ödüyoruz.

Anadolu Yakası 2. El Jeneratör Alım Satımı

Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacıyız alırken en iyi fiyatları sunuyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Anadolu Yakası Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen benzeri tüm hurda malzemeleri değerinde satın alıyoruz. Çok önce fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Anadolu Yakası kentsel dönüşüm içinde yıkılması gereken dükkanların en baştan inşaatının yapılması nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım sırasında gerekli tüm tedbirler

Anadolu Yakası İkinci El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi, alçı mikseri 2.el seyyar iskele, hurda plywood alıyoruz. Yıkılmış elbiseci vb. binalardan çıkma hala kullanılabilir ikinci el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı satıyoruz. Bununla birlikte batmış depolardan almış olduğumuz

Hurda Karton Alımı

Bölgenin her yerinde renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alım satımlarında uyguladığımız ekstra özenle size çok daha yüksek kazanma avantajı veriyoruz. Anadolu Yakası İstanbul kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız sunduğu hizmetler ile hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satabilirsiniz.

Piyasadan fazla fiyata hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak alım satımı yapan depolar arasındayız. Karton hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Anadolu Yakası hurda karton kağıt ton fiyatlarını isteyene günlük yollamaktayız

Anadolu Yakası Plastik Hurda Alım Satımı

En güncel fiyata beyaz naylon hurdası, mavi kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurda almaktayız. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Anadolu Yakası hurda plastik alım satımı yapanlar arasında lider konumdaki Anadolu Yakası hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İstanbul Anadolu Yakası hurda naylon kg fiyatı bugün güncellenmiştir. İstanbul şehri Anadolu Yakasının tamamından abs plastik, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Açık Anadolu Yakası Hurdacı Firma

7/24 açık Anadolu Yakası hurdacı firması olarak 7/24 adresinize geliyoruz. Sektörde harcadığımız senelerin sağladığı deneyim vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse bin dokuz yüz doksan altı yıllarından bugüne hurdacılığa hemşehrilerimize hizmetimizi sunuyoruz.

Anadolu Yakası Araba Hurdası Alanlar

Pek tabi size araç hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Anadolu Yakası hizmet veriyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, kazalı hurda araç, hurda motor ve benzeri hurdanıza fiyat sormak için istediğiniz gün arayabilirsiniz. İşten fırsat oldukça Anadolu Yakası bölgesinde hurda otomobil alımı yapıyoruz.

Hurda Akü Alım Satımı

Hurda aküler içindeki kurşun içeren suyu nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacı için bulunuyor. Akü diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Bir zaman sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denir. Akü hurdası alan yerler bölümümüzü güzel olacaktır. Dolayısı ile firmamız gibi işletme bünyesinde geri dönüşüm tesisi bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar.

Anadolu Yakası Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alım satımında piyasadan fazla ton fiyatı ödüyoruz. Anadolu Yakası hurdacı firma hurda alımında uygulanılan ton fiyatları çabucak değişiklik göstermektedir. Doğru hurda kilo fiyatına ulaşmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Kesin anlık hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin

Anadolu Yakası Fabrika Bozumu

Anadolu Yakası fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Hurdacıların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir. Uzun süredir on binlerce fabrika bozum ihalesini güvenli bir şekilde yerine getirdik. Profesyonel şekilde fabrika söküm işleri yapıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında nam saldık. Fabrika sökümünden önce yıkılacak binanın titizlikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi uygundur.

En Yakın Anadolu Yakası Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal hurdacılık olarak Anadolu Yakasında hurda alımı yapıyoruz. Anadolu Yakası hurdacısı içindeki personelimiz ile konumdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz.

En yakın Anadolu Yakası hurdacı firması olarak her türden hurda malzeme tartımı yapmak amaçlı ayağınıza geliyoruz. Bu nedenle sizlere en yakın hurdacı Anadolu Yakası çevresinde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Anadolu Yakası Hurdacılar Sitesi

Anadolu Yakası hurdacılar sitesindeki tesisimiziz yardımı ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sadece bu hurdanızın geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Halkımıza yaşanılır bir Anadolu Yakası oluşturmak için çok çalışıyoruz. Anadolu Yakası OSB hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz.

0 (535) 043 31 17