İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Alucra Hurdacı Hurda Alımı

Alucra Hurdacı Hurda Alımı

Yurdun tüm mahallelerinde, her nevi hurda alımı yapıyoruz. Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Giresun hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Alucra ilçesinde hurdanızın resimlerini iletmek amacı ile günün her vaktinde firmamıza irtibata geçmeniz yeterlidir. Tam zamanlı Alucra hurda fiyatları ile avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Diğerlerinden farklı profesyonel faaliyetlerimizi sunuyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz bütün hizmetleri bulunduğunuz makalemizden öğrenebilirsiniz. Hursan Hurda Metal ismiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Giresun Alucra hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

Alucra Hurdacı Firma

Alucra bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak insanlığın yararına çalışıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür krom hurdası satmak amacıyla hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Alucra hurdacı olarak Giresun ilinin her yerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdanızın yüklenmesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Alucra hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Giresun Alucra içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Giresun merkezinin naif ilçesi Alucra gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Giresun Alucra ilçesinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Yurdumuzda senelik 100 bin ton tıpsal atık, 26 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde onikisini camlar, yüzde dört civarını hurda metal, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler benzeri hurdalardan oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu paha biçilmez malzemelerin %75’i boşa gidiyor. Çöpe atılan atıklar yurdumuzun senede 1 milyar 5 yüz milyon ₺ zararına yol açıyor. Giresun Alucra geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu miktarın elimizden gelen kadarını geri kazanmak amacı ile çaba sarf etmekteyiz.

Giresun Alucra Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bri kaç tanesi çok gibi gözükse de artan nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüştererek ihtiyacımız olan kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarmaktayız.

Alucra Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metallerin madenden yeryüzüne çıkartılarak işlenmesi pahalıdır. Ham maddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurda madenin geri dönüştürülmesi %90 daha azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olmaktadır. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüşümde tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklimlere zarar vermesini önlemektedir.

Alucra Hurdacı Telefonu

Giresun Alucra yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Bu nedenle hurda fiyat listesi talep etmek üzere hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Alucra hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Hemen arayıp en iyi hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satabilirsiniz.

Alucra Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda kablo alan hurdacı hakkında yazılmış içeriğe bir göz atabilirsiniz. Alucra ilçesinde hurda kablo almaktayız. Bunun yanı sıra tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı yaparken en yüksek fiyat teklifini öneriyoruz.

İçerisindeki iletkenin madenine göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Alucra ttr kablo hurdası fiyat listesini uygulamamızı kullananlara her gün yollanmaktadır. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Alucra hurdacı arayanlar için buradayız. . Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem teşkil eder. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Giresun Alucra etrafında kolayca satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alımında değerini peşinen ödüyoruz.

Alucra hurdacısı Hursan Hurda Metal her türlü hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları, antigron kablolar alıyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. Bir de çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Alucra hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo almaktayız. Yüksek miktarda hurda kablo alırken kablo hurdası piyasasından oldukça yüksek fiyat sunuyoruz.

Alucra Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Bakır alan Alucra hurdacı firmamızı hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Alucra bakır hurdası fiyat listesi için arayın. TTR kırma hurda bakır, Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Alucra hurda bakır fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Giresun Alucra hurda bakır alan yerler arasındayız.

Alucra içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan hurdacı alanında geniş bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz.

Alucra Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Ek olarak hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Sizlerin destekleriyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Alucra ilçesinin tümünde hurda alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımında hurda tartımını güvenle yapmaya özen gösteriyoruz.

Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonlarınızı diliyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası Alucra hurdacılık firmaları arasındayız. Her türden alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız.

Bu sayfadaki Alucra alüminyum hurda kilo fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Sitemizdeki hurda alüminyum makaleyi ziyaret edin. Giresun Alucra alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Her türlü hurda alüminyum peşin alınır.

Alucra Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yapıyoruz. Metal kurşun kullanılan en eski madenlerdendir. Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş renkli biçimiyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alan yerler yazımızı okuyunuz. Alucra kurşun hurda alımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Buradaki Alucra çatı minare kurşunu ton fiyatını grubumuza üye olanlara her gün göndermekteyiz.

Alucra Sac Hurda Alanlar

Kış bahçesi tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alucra bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, satışı yapmak nedeniyle arayınız. Sac hurdası alanlar arasındayız. Şu anda her ölçüde 2.el trapez sac hurda mevcuttur.

Alucra Çinko Hurda Alımı

Buradaki Giresun Alucra hurda nikel kg fiyatını isteyene saat başı ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alan yerler çinko hurdası hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası kilo fiyatı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alucra bölgesinin tamamında hurda çinko alıyoruz.

Alucra Demir Hurda Alanlar

Alucra bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Demir, dünyada bol miktarda bulunan metaller içindedir. Sayfamızdaki Alucra 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı gönderiyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısına göz atmalısınız. Anlık demir hurda fiyat listesi öğrenmek sebebiyle zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümünü okumak iyi gelecektir. Bildiğiniz gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir trabzan için nakit ödeme yapan firmayız. Alucra ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

Alucra Hurda Alım Satımı

Giresun Alucra ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Hurda Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurda kağıt almak üzere bulunduğu yere kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Tonajlı alüminyum, bakır hurdası, demir hurdası, kablo hurdası, çinko,sarı hurda, ve çatı minare kurşunu alımı yaparken yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Alucra hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Alucra yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi şimdi elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu sebepten hurdanızın değerini düşürmektedir. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurda alan Alucra hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz.

Alucra Krom Hurda Alım Satımı

Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Alucra hurda krom tank fiyatlarını arzu edene saat başı göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda fiyatları gönderisine kesinlikle bir göz atmalısınız.

201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Oldukça sert bir maden yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Alucra Sarı Hurda Alan Hurdacılar

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Bu sayfada yer alan Alucra pirinç sarı ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Daha kesin bilgiye erişmek için sarı pirinç alan hurdacılar içeriği okuyabilirsiniz. Dolayısıyla Alucra sarı hurdası alanlar içindeyiz. Hursan Hurda Metal şirketi tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alım satımında liderlik etmektedir.

Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana türleri yekün tutan hurdalar içerisinde sayılır. Alucra hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Aslında sarı hurdası olarak geçen bir hurda yoktur.

Alucra ilçenin tümünde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç metaline halk arasında renginden dolayı sarı hurda denilmektedir.

7/24 Açık Alucra Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Alucra hurdacı iş yerimiz sayesinde gece gündüz hurda metal alıyoruz. İki bin altıdan bu zamana dek hurda alım satımında hizmetimizi sunuyoruz. Yılların bahşettiği profesyonellikle makine parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Alucra İkinci El Jeneratör Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz.

Alucra Hurda Plastik Alım Satımı

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Alucra hurda plastik alan firmalar arasında öncü hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Alucra hurda naylon ton fiyatlarını abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Giresun şehri Alucra ilçesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En ideal fiyatlarla mavi kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz.

Alucra Hurda Raf Alanlar

Genelde ekipmanını yenileyen depolar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, teşhir reyonları, teşhir rafları arasından seçilen yeni durumdaki 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Sitemizdeki Alucra 2.el market rafı ton fiyatları günceldir. Raf hurdası alanlar makalesine bir göz atmak istersiniz. Alucra 2. el raf hurdası alım satımı sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

En Yakın Alucra Hurdacı Numarası

Hursan Hurda Metal hurdacı sitesi olarak Alucra çevresinde her türlü hurda malzeme alımı işleri yapmaktayız. Alucra hurdacı firmamızla kapınızdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

En yakın Alucra hurdacı ismiyle hurda eşya alım satımı için ayağınıza geliyoruz. Bu yöntemle hurda satanlara en yakın hurda alan yer Alucra genelinde hizmet sunmaktan kıvanç duyarız.

Alucra Parça Kumaş Alımı

Defolu parça kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. Alucra kilosuyla kumaş hurda alan firmalar içindeyiz.

Buradaki Alucra hurda kumaş kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Alucra bölgesinde süprem kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, hurda jesica, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımında istediğiniz konuma geliriz.

Toptan dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Alucra bölgesinde kumaş fire hurdası alıyoruz.

Alucra 2.el Lokanta Aletleri Alan Yerler

Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. İkinci el bakır tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Depomuzda mevcut olan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, restoran tipi kuzine, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom salata ve meze dolapları vs endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Titiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz.

Alucra Hurdacı Sitesi

Şimdiki halinden yaşanılır bir Giresun Alucra yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bu çeşit hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Alucra hurdacılar sitesi içindeki tesisimiz vasıtası ile atık hurda alımı ve satımı işine başladık.

Alucra İkinci El Ev Eşyası

Sıfırdan farkı bulunmayan ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle telefonumuzutuşlayabilirsiniz. Az kullanılmış ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası elimizde devamlı bulunmaktadır. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan mobilyalarınızı bildirdiğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinesi alan firma hakkında detaylı bilgi yazılan sitemizi gezebilirsiniz Çok uygun fiyatlara kullanılmış ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz.

Alucra Nikel Hurdası Alımı

Bu nedenle nikel hurdası alınıp, satılırken oldukça hassas davranılmalıdır. Nikel hurdaları arsenik içermektedir. Giresun ve Alucra nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu bölgede %99 nikel şablon ve %95 şablo nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel alımı yapıyoruz.

Alucra Hurda Araba Alan Yerler

Elbette size hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Alucra hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Bazen Alucra yakınlarında hurda otomobil alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri, römork, çekme belgeli hurda otomobil, hurda motor alımı yapıyoruz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Alucra Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı bir biçimde gezilmesi gerekmektedir. Uzun süredir on binlerce fabrika yıkım ihalelerini başarıyla yerine getirdik.

Alucra fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde nam saldık. Güvenilir şekilde tesislerin sökümlerini gerçekleştiriyoruz.

Alucra Bina Yıkımı

Yukarıda fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkımı başarı ile yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi her türlü hurdaları satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Yıkım esnasında gerekli tüm tedbirler Kentsel dönüşüm sebebiyle kısmen yıkılmış iş yerlerinin istenildiği şekilde inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Alucra Akü Hurda Alımı

Akü hurdaları içerisindeki kurşun içeren akü suyu nedeniyle geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü denir. Araçlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile bulunuyor. Aküler diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolanan cihazdır. Akü hurda alan yerler bağlantısına tıklayın. Bu neden ile Alucra hurdacı benzeri firma içinde geri dönüşüm dökümhanesi olan iş yerleri kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor.

Alucra Karton Hurda Alanlar

Giresun Alucra hurda kağıt alan hurdacılar içindeki firmamız Hursan Hurda Metal ile ticaret yaparak hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Avantajlı ton fiyatıyla bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt alanlar içindeyiz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Alucra hurda kağıt, karton kg fiyatı her saat güncellenmektedir İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız extra titizlik ile hurda satmak isteyenlere daha çok oranda kazanç elde etme şansı iletiyoruz.

Alucra Hurda Cam Alanlar

Bu dönemde renkli kırık oto camları, kola şişesi vs. cam hurdalar oldukça fazla alınıyor. Alucra etrafında cam hurdası alan yerler içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Bu dönemde renkli kırık oto camları, kola şişesi vs. cam hurdalar oldukça fazla alınıyor.

Alucra Klima Hurdası Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Alucra çevresinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. İkinci el kombi alan firmalar içerisindeyiz. İkinci el klima Alucra çevresinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Alucra Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Alucra Belediyesi’nce daha önceden belirlenen yerlere nakil ediliyor. Yıkımda antlaşmamıza göre molozların taşınması itina ile yapılır.

Alucra 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla kapatılan esnaflardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında boya makinesi, alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç makinesi ikinci el demir iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Alucra bölgesinde yıkılan lokanta vs. binalardan ayırılan yeni gibi 2. el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolapları alan yerler arasındayız.

Alucra Hurda Fiyatları

Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında öteki Alucra firmalarından özel fiyatlar ödüyoruz. Kesin hurda fiyat listesine ulaşmak nedeniyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Alucra hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları piyasada saat başı değişmektedir.

0 (535) 043 31 17