İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Altınyayla Hurdacı Telefonu

Altınyayla Hurdacı Telefonu

Anlık Altınyayla hurda fiyatları ile alım yapmaktayız. Kimsenin yapmadığı hizmetler beğeninize sunuyoruz. Sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimizi bulunduğunuz siteden detaylı inceleyebilirsiniz. Altınyayla merkezi çevresinde hurda malzemenizin fotoğrafını ulaştırmak sebebiyle personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Hursan Metal olarak hizmetimize devam etmekteyiz. Güzel yurdumuzun bütün ilçelerinden, hurda alımı yapıyoruz.

Sivas Altınyayla hurdacı firma olarak faaliyet göstermeye devam etmekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Sivas hurdacısı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Altınyayla Hurdacı Firma

Altınyayla hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Altınyayla içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Sizlerde her tür kablo hurdası satmak nedeniyle firmamızı çaldırabilirsiniz. Sivas merkezinin gözde ilçesi Altınyayla 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Sivas Altınyayla ilçe merkezinde değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz. Altınyayla hurdacı olarak Sivas ilçelerinde her nevi hurda eşya alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alım satımı için uygun araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Altınyayla genelinde hizmet gösteriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlarımızın yararına çalışıyoruz.

Yurdumuzda senede yirmi altı milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöplere gidiyor. Ortaya çıkan atık malzemelerin yüzde dört civarını hurda metaller, yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde on ikisini cam hurdası türevleri vb malzemelerden oluşuyor. Malesef, bu atıkların %82’si dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Bu atıkların piyasadaki değeri 1 milyar altı yüz elli milyon TL’dir. Hursan Metal benzeri Sivas Altınyayla hurdacı firmaları ülkemizin zararına olan bu paranın mümkün olduğu kadarını ülkemize kazandırmaya çalışmaktadır.

Altınyayla Hurdacı Telefonu

Sivas Altınyayla yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Boşa süre harcamadan arayıp en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Sivas Altınyayla hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak üzere iş yerimizi aramanız yeterlidir.

Altınyayla Hurda Sac Alımı

Altınyayla ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, alım satımı sebebi ile arayınız. Sac hurda alıyoruz. Depolarımızda deliksiz ikinci el trapez sac hurda vardır. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Altınyayla Bakır Hurda Alım Satımı

Altınyayla hurda bakır fiyatları için arayın. TTR kırma hurda bakır, Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alımı yapılır. Hurda bakır alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Sayfamızdaki Altınyayla hurda bakır ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Sivas Altınyayla bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Altınyayla genelinde bakır hurda alıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru alan hurdacıyız. Bakır hurdası alan Altınyayla hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Altınyayla Kurşun Hurdası Alan Firma

Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir. Sivas Altınyayla kurşun hurda alımı hizmetleri verdiğimiz yerler içindedir. Burada yer almakta olan Altınyayla kurşun hurdası fiyat listesi günceldir. Cevher halindeki kurşun metali mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun alım satımı gönderisini ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun için özel fiyat uyguluyoruz.

Altınyayla Hurda Alan Firmalar

Hurda antimon zamak, hurda makina, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Altınyayla kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı çok zaman harcamadan elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece hurdaların piyasadaki piyasasının düşmesine neden olmaktadır. Sivas Altınyayla geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurda kurşun alımı için yerinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı sarı ve kurşun, demir, hurda çinko, alüminyum, bakır hurda, hurda kablo satanlara özel piyasadan daha fazla fiyat listeleri vermekteyiz. Altınyayla hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Altınyayla Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Altınyayla hurda çinko levha fiyat listesini arzu edene her gün gönderiyoruz. Çinko hurda alanlar makalemizi gezmelisiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü ton fiyatı için arayabilirsiniz. Sivas, Altınyayla bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Altınyayla Hurda Krom Alan Firmalar

Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı konusunda bilgi almak amacıyla sayfasının linkine tıklayın. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Altınyayla krom tank hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz yollanmaktadır.

Altınyayla Sarı Hurda Alım Satımı

Bu neden ile Altınyayla sarı hurdası alanlar içindeyiz. Gerçekte hurda sarı diye bir hurda yoktur. Altınyayla hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Burada bulunan Altınyayla sarı pirinç hurdası kg fiyatını her gün yollamaktayız. Daha güncel bilgi edinmek amacıyla hurda sarı alan yerler makaleye göz gezdirebilirsiniz. Sivas Altınyayla hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı yapıyor.

Altınyayla ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda ticareti yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana cinsleri bulunmaktadır.

Altınyayla Alüminyum Hurdası Alımı

Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör alıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Şirketimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz.

Sizlerin yardımıyla sürekli tecrübe kazanıyoruz. Altınyayla ilçesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alımında tartımları dilediğiniz yerde yapmaktayız. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha almak için aramanızı istiyoruz. Sivas Altınyayla hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki Sivas Altınyayla alüminyum hurda kilo fiyatı daima güncelleniyor. Hurda alüminyum başlıklı içeriği inceleyebilirsiniz

Altınyayla Demir Hurda Alım Satımı

Altınyayla çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal Altınyayla ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları bölümüne göz atmanız şahane olur. Hurda demir, Altınyayla ilçe genelinde bol miktarda bulunan madenler içerisindedir. Buradaki Altınyayla hurda demir fiyat listesini isteyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Anlık hurda demir fiyatı istemek sebebi ile zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda fiyatları bağlantısına tıklamalısınız. Bildiğiniz üzere her türde demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapan firmayız.

Altınyayla Kablo Hurdası Alımı

Altınyayla ilçesinin tümünde hurda kablo alan firmayız. Yerinden enya kablo hurdaları, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablolar alımında en iyi fiyatı teklif ediyoruz. Hurda kablo alan yerler hakkındaki makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Sivas Altınyayla bölgesinin her yerinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alımı yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine göre ve dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Altınyayla kablo fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere güncel olarak gönderiyoruz. Altınyayla çevresinde kolayca ele geçen 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları alımında değerini peşin ödüyoruz.

Kablo hurdaları telindeki bakır oranı sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablolar satacak olanlar hemen arayın. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablo, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Sivas Altınyayla hurdacı firma olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız.

Çünkü Hursan Metal adıyla sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo borsası daha yüksek fiyat veriyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılıyor. Ayrıca hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Altınyayla hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz.

Altınyayla Hurda Plastik Alanlar

En ideal fiyatlarla hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, pet şişe alım satım işleri için dilediğiniz yere gelebiliriz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

Altınyayla plastik hurdası alımı yapanlar içinde olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Altınyayla hurda naylon fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz Sivas ile Altınyayla ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

Altınyayla Hurda Kağıt Alım Satımı

İlçede kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız extra müşkülpesent sayesinde satıcıya daha çok miktarda kâr elde etme olanağı sunuyoruz. Avantajlı kağıt fiyatı ile bristol hurda, kağıt bardak, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz. Kağıt, karton hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Sivas Altınyayla hurda kağıt ve karton ton fiyatı güncellendi Sivas Altınyayla kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki iş yerimiz hizmetleriyle iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz.

Altınyayla Akü Hurdası Alımı

Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryalara hurda akü deniliyor. Hurda akü fiyatı bölümüne bir bakınmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile iş yerimiz ve benzeri işletme bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Hurda akü içerdiği kurşun içeren suyu nedeni ile geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Araçlarda enerji ihtiyaçlarında kullanılıyor.

Altınyayla Bina Yıkımı

Bina yıkımı yapılırken gerekli güvenlik önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türde hurda malzemeyi alıyoruz. Altınyayla kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yenilenmesi gereken apartmanların yenilenerek inşa edilmesi amacıyla yıkım işini yapıyoruz. Üstteki bölümde ifade ettiğimiz fabrika söküm işlerinde olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız.

Altınyayla Fabrika Bozumu

Güvenli bir şekilde fabrikaları söküyoruz. Yıkımla ilgilenenlerin dediği şekilde kolay bir işlem değildir.Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde lider olduk. Uzun süredir binlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Öncelikle yıkıma hazırlanan tesisin etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin seçilmesi gerekmektedir. Altınyayla Sivas fabrika sökümü işi profesyonelleşmenin deneyimine sahibiz.

Altınyayla İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalan esnaflardan almış olduğumuz Yıkılan apartman vs binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, kapı, pencereler alan firmalar arasındayız. İnşaat alanlarında inşaat vinci, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Altınyayla 2.el Endüstriyel Malzemeleri Alanlar

Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, aspiratör, krom paslanmaz evye, krom küvet, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restoran tipi ocak vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacıyla siz çok kıymetli müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. Temiz bakır tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satanlar bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Profesyonel cafe ve lokanta aletleri almaktayız. Kısa süre kullanılmış olan buz makinesi, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah, sanayi tipi bulaşık makinaları alıp satıyoruz.

Altınyayla Parça Kumaş Alan Hurdacılar

Kilosuyla ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş alımı için buradaki numaraları vakit kaybetmeden arayın. Sivas Altınyayla kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız.

Bu sayfada paylaşılan Altınyayla kumaş hurdası fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Altınyayla bölgesinde şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alım satımında adresinize gelecek araçlarımız var.

Parti malı iç çamaşırı kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alımı yapıyoruz. Hurda kumaş firesi alıyoruz.

Altınyayla Cam Hurdası Alan Firma

Cam tam veya yarısaydam genelde sert bir yapıda olan sıvı tutan inorganik amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Altınyayla etrafında cam hurdası alan hurdacılar içerisinde bulunuyoruz. Çağımızda renkli ve şeffaf araba camı, şişesi cinslerde cam hurdası bulunabiliyor.

Altınyayla Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımında çok hassas çalışılmalıdır. Altınyayla nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Özellikle %95 , %99 şablon nikel hurdası, anot hurda nikel, hurda turbo nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir.

Altınyayla Hurdacılar Sitesi

Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Her haliyle yaşanılır bir Sivas ve şimdiki halinden temiz Altınyayla oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaların alım satımını yapıyor değiliz. Altınyayla hurdacılar sitesindeki firmamızla hurda eşya alım yapmaya başladık.

Altınyayla 2.el Raf Satanlar

Genellikle resterasyon yapan işyerlerinden satın aldığımız hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, orta reyonlar, mağaza raf hurdası, market rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el raf hurdası satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda raf demiri alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Altınyayla hurda çelik raf kilo fiyatını whatsapp grumuzdakilere saat başı gönderilmektedir. Raf hurda alımı sayfamıza bir göz atabilirsiniz. Raf hurdası Altınyayla alım satımı için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Altınyayla Klima Hurda Alanlar

Altınyayla bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Altınyayla ilçesinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Altınyayla Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak bina molozlarının taşınması titizlikle ekiplerimizle yapılıyor. Molozlar Altınyayla Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen yerlere naklediliyor. Altınyayla hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdanın tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor.

En Yakın Altınyayla Hurdacı Telefonu

Altınyayla hurdacıları içerisinde bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile kapıdan hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Hursan Metal firmamızla Altınyayla ilçesinin her yerinden hurda malzeme satımı yapıyoruz. En yakın Altınyayla hurdacı firması hizmetlerimizle her nevi hurda eşya ticareti için bulunduğunuz yere güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Altınyayla bölgesinde servisler veriyoruz.

7/24 Hurda Alan Altınyayla Hurdacı Firma

Bildiğiniz gibi iki bin dokuzdan bugüne dek hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Altınyayla hurdacı iş yerimiz aracılığıyla hafta sonları bile hurda alıyoruz. Bu sürenin verdiği profesyonellikler sayesinde sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Altınyayla 2.el jeneratör Alan En Yakın Yerler

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alırken peşin ödeme yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru firmayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen en ufak farkı olmayan 2.el jeneratör satıyoruz.

Altınyayla Hurda Beyaz Eşya

Kısa zaman kullanılmış ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart satın almak nedeniyle firmamıza ait telefonlarıtuşlayabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, öğrenci masası satın almak için irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Piyasasından fiyatlarla kullanılmış ve 2.el koltuklar satabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki oturma gruplarını adresten alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alımı yapanlar konulu yazıya ulaşabilirsiniz

Altınyayla Güncel Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajlı hurdaların alım satımında öteki Altınyayla firmalarından özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Sayfamızda bulunanhurda sarı fiyatları metne göz atabilirsiniz Altınyayla hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı çabucak değişkenlik göstermektedir. Kesin hurda fiyatına ulaşmak nedeni ile irtibata geçebilirsiniz.

Altınyayla Hurda Araç Alan Firma

Elbette size araba hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Altınyayla çevresinde araç hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan römork, çekme belgeli hurda araba, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Ama hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

0 (535) 043 31 17