İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Alipaşa Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Alipaşa Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Alipaşa mahallesinin her sokağında az kullanılmış ev eşyası ve hurda malzeme alımı yapıyoruz İstanbul Silivri Alipaşa mahallesi hurdacı firması olarak Alipaşa mahallesinin tümümünde hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Normalde Silivri firmasıyız. Elbette ki Alipaşa mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Hursan Metal şirketimizle İstanbul Avrupa Silivri mahallesinde hurda alımı yapıyoruz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki firmamız hizmetinizdedir. Alipaşa mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz

Yüksek tonajlı hurda malzeme alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Alipaşa mahallesi hurdacı depoları içerisinde öncüyüz.

Güncel İstanbul Silivri Alipaşa hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Silivri hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasına sahibiz. Avrupa yakası Silivri Alipaşa bölgesinde her zaman yaptığımız gibi hurda alımı için Alipaşa mahallesinin her caddesine kadar geliyoruz

Silivri Alipaşa Mahallesi Hurdacı Firmalar

Silivri hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde her türlü hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Alipaşa genelinde hurda alım hizmetleri sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda satmak amacı ile şirketimizi rehberinize ekleyebilirsiniz. Silivri mahallesinin her yerinde ve Alipaşa mahallesi çevresinde her cins hurda malzeme alan yerler içerisindeyiz. Alipaşa hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Alipaşa bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Hursan Metal hizmetinizdedir! İstanbul merkezinin gözde mahallesi Alipaşa öncelikli hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Yalnızca İstanbul Silivri Alipaşa bölgesinde değil, her mahallede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Gereksiz enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olur. Hurda madenlerin geri dönüşümü yapılırken tüketilen enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun iklimlere vereceği zararın önüne geçmektedir.

İstanbul Silivri Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlar. Metal cevherlerinin madenlerden çıkarılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmet gerektirir. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanır. Hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan çok daha azdır.

Doğal kaynakların lüzumsuz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsada nüfus ile beraber dünyanın tüketimi de her geçen gün artmaya devam ediyor. Hurda metalleri geri dönüştererek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltı kaynaklarını gelecek zamana aktarıyoruz.

Ülkemizde her yıl yirmi beş milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık atılıyor. Çöp kutularına atılan atıl malzemenin %4’ünü metaller, yüzde yirmi yedisini plastik türleri, %12’sini cam, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar vb malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu kıymetli atıkların yüzde yetmiş beşi dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler yurdumuzun senede 1 milyar altı yüz altmış milyon Türk Lirası zararına neden oluyor. Hursan Metal gibi İstanbul Silivri hurdacı firmaları çöpe atılan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını Türkiye’ye kazandırmaya çalışıyoruz.

Alipaşa Hurdacı Telefonu

Alipaşa Mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumdadır. Şimdi arayın en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Alipaşa yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Bu sebeple hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek nedeniyle hizmet numaramızı aramanız gereklidir.

Alipaşa Mahallesi Kablo Hurda Alım Satımı

Kablo hurdası telindeki bakır oranı sebebiyle hurdacı firmalar için önem arz eder. Bunların yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablolar alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz. Her yerden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda alüminyum kablolar ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. İçerisindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki Alipaşa hurda bakır kablo ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız.

Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler başlıklı metini okuyun. Müşterilerde hızlıca satılan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini anında ödüyoruz.

Alipaşa hurda kablo alan firmayız. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satmak isteyenler bize ulaşın. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Alipaşa Mahallesinde hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet etmeye devam ediyoruz. . İstanbul Silivri Alipaşa mahallesinde hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile yalnızca hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Alipaşa hurdacısı Hursan Metal her nevi hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsası oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Alipaşa Krom Hurdası Alan Firmalar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Silivri Hurda krom alanlar makalemize bakmak istemelisiniz. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Hurda krom alım satımı bölümümüze bakmak istersiniz.

Alipaşa Mahallesinde Kurşun Hurda Alımı

Kurşun metalinin hala kullanılan madenler arasında olduğu düşünülüyor. Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. Cami minaresi hurda kurşunu
, Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası satmak amacı ile yetkili personelimizi arayarak iletişim kurabilirsiniz. İstanbul Silivri Alipaşa kurşun hurdası aldığımız mahallelerdendir. Sitemizdeki Alipaşa hurda kurşun fiyat listesini saat başı yollamaktayız.

Alipaşa Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki İstanbul Silivri Alipaşa Mahallesinde çatı söküm çinkosu fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı sayfamıza göz atın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Alipaşa mahallesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Silivri Çinko hurdası alım satımı makalesine bir göz atın.

Alipaşa Sarı Hurdası Alanlar

Alipaşa hurdacı firmamız her nevi hurda alımı için adresinize geliyor. Gerçekte sarı hurda isminde bir hurda varolmamıştır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz.

Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunabilir. Alipaşa genelinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Hursan Metal firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, hurda bronz alımında piyasaya hakim konumdadır. Bu yüzden Alipaşa sarı pirinç hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Alipaşa Sac Hurda Alım Satımı

Veranda tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Elimizde sıfır üründen farksız 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurda alıyoruz. Alipaşa mahallesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatları talep etmek için.

Alipaşa Demir Hurda Alan Yerler

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı demir hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla alınıp satılan metaller içerisindedir. Sitemizde paylaşılan Alipaşa demir hurda ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Alipaşa mahallesinin tüm caddelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Anlık hurda demir kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar makalemizi okuyunuz. Alipaşa bölgesinde hurda demir ticareti yapmaktadır. Bildiğiniz gibi her türde demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı için nakit ödeme yapmaktayız.

Alipaşa Hurda Alan Hurdacılar

Antimon zamak hurda, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Hep birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir ve sarı hurda alırken yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Alipaşa hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Alipaşa adresten hurda alımı yapılan mahalleler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdalarınızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin değerini düşürmektedir. Hurda krom alımı için yerinize kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Alipaşa mahallesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Alipaşa Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Sayfamızdaki Alipaşa hurda bakır ton fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. İstanbul Silivri Alipaşa bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Alipaşa Mahallesi hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır alan Alipaşa mahallesi hurdacı numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Alipaşa içerisinde hurda bakır almaktayız. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul Bakır hurdası alanlar yazımızda geniş bilgi bulabilirsiniz.

Alipaşa Mahallesi Alüminyum Hurda Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Alipaşa mahallesinde alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımında tartımı profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Daha kesin hurda alüminyum alanlar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapılır. İş yerimize destek olanların sayesinde sürekli gelişiyoruz.

Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Silivri Alipaşa alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda alıyoruz.

Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Alipaşa Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede İstanbul Silivri fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar içerisinde ünlü olduk. Uzun süredir on binlerce fabrika yıkım ihaleleri tamamladık. Genelde bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Alipaşa mahallesi fabrika söküm işleri yapıyoruz. İlk önce yıkılacak fabrikanın detaylı bir şekilde gezilerek uygun proje ve ekipmanın hazırlanması gerekiyor.

Alipaşa Cam Hurdası Alımı

Günümüzde şeffaf ve renkli çıkma otomobil camları, içecek şişesi ve benzeri hurda cam çok fazla alım satımı yapıyoruz. Cam tam ya da yarısaydam oldukça sert yapıda bulunan sıvı muhafaza eden amorf sert maddelerdir. Silivri Alipaşa genelinde cam hurdası alan firmalar arasındayız.

Alipaşa Kağıt Hurdası Alımı

Bölgede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken uyguladığımız extra özen ile sizlere normalden daha fazla oranda kâr elde etme avantajı veriyoruz. Piyasadan fazla fiyatlarla hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alımı yaparız. İstanbul Avrupa Yakası Silivri Alipaşa kağıt hurdası alıp satanlar içindeki Hursan Metal sayesinde toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz. Alipaşa kağıt hurdası aldığımız yerler içindedir. Sitemizdeki Alipaşa Mahallesinde hurda karton kağıt fiyatlarını günlük göndermekteyiz

En Yakın Alipaşa Hurdacı Firma

En yakın Alipaşa hurdacı deposu servisiyle hurda metal alım satımında ayağınıza güvenilir ekip yolluyoruz. Böylelikle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Alipaşa genelinde hizmet ediyoruz. Alipaşa hurdacı şirketi olan firmamızla yerinden hurda satım hizmetleri vermeye başladık. Hursan Metal şirketimizle Alipaşa etrafında hurda almaktayız.

Alipaşa Hurda Araç Alanlar

Alipaşa hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Alipaşa çevresinde hurda araç alıyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araba alımı konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, trafikten çekme belgeli hurda otomobil, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz.

Alipaşa Jeneratör Hurda Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Sanayi tipi sıfırdan farksız ikinci el jeneratör alıyoruz. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alım satımında iyi fiyatı veriyoruz.

Alipaşa Mahallesi Nikel Hurda Alanlar

Hurda nikel zehirlidir. Bu sebeple hurda nikel ticareti yapılırken oldukça özen ile davranmalıyız. İstanbul Silivri Alipaşa genelinde %95 – %99 hurda nikel şablon, turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Alipaşa nikel hurda alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Alipaşa Mahallesinde Hurdacı

Neredeyse 13 senedir hurdacılık faaliyetleri vermekteyiz. Sektörde uzun yıllardır Alipaşa hurdacısı olmanın verdiği deneyimler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Alipaşa mahallesinde hurdacı firması olan firmamız ile gece gündüz iş yerimizdeyiz.

Alipaşa Hurda Klima Alımı

Alipaşa mahallesi etrafında hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Alipaşa bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Alipaşa Moloz ve Hurda Nakliyesi

Bina yıkımında antlaşmaya göre molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Alipaşa hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılır. Yıkım molozları Silivri Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen arazilere nakil ediliyor.

Alipaşa Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Siz değerli dostlara iyi bir İstanbul Silivri ve şimdiki halinden iyi Alipaşa oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Alipaşa hurdacılar sitesindeki hurda tesisimizle hizmetler veriyoruz. Yalnızca bu çeşit hurdanızın ticaretini yapmıyoruz.

Alipaşa Akü Hurdası Alan Yerler

Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Silivri Akü hurdası fiyatları bölümümüze bir göz atmalısınız. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir. Hurda akü fiyatı bölümümüze kesinlikle göz atabilirsiniz. Dolayısı ile bizim gibi kendisine ait geri dönüştürme tesisi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapabilir. Otomobillerde enerji kaynağı bulunabiliyor.

Alipaşa Mahallesinde Plastik Hurdası Alan Firma

İstanbul ile Alipaşa bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurda, abs plastik, polistren kristal hurda, hurda jelatin fiyatı edinmek sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyatlarla pet şişe, market poşeti, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Alipaşa plastik hurda alanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Alipaşa hurda plastik kilo fiyatı biraz önce güncellenmiştir

Alipaşa Güncel Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları içerikli metine bir göz atabilirsiniz Güncel hurda ton fiyatına ulaşmak amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken pazar fiyatlarından fazla fiyata hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Alipaşa hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları hurda piyasasında anlık değişiyor.

Alipaşa Hurda Raf Alanlar

Hurda depo rafı alımı deneyimli olduğumuz işlerdendir. Silivri Hurda raf alanlar bölümünün linkine tıklayınız. Özellikle kapatılan baharatçılar tarafından satılan orta reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza raf hurdası içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız 2. el raf satanlar arasındayız. Sayfamızdaki Alipaşa mahallesi 2.el market rafı kg fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük göndermekteyiz. Raf hurdası fiyatısayfasının linkine tıklayın. Alipaşa raf hurdası alım satımı sebebiyle sayfada bulunan telefona ulaşabilirsiniz.

Alipaşa Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Alipaşa etrafında yıkılmış ardiye binalarından sökülmüş sıfır ayarında 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte malesef işi bırakan satıcılardan almış olduğumuz Şantiyelerde yük asansörü, harç mikseri, alçı makinesi, boya tabancası ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

Alipaşa Kumaş Alan Hurdacı

Toptan hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için firmamızı şimdi arayınız. Kiloyla parça nevresim kumaşı hurdası, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alıyoruz. İstanbul Silivri Alipaşa çevresinin tümünde kumaş fire hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Alipaşa hurda kumaş fiyat listesi günceldir. İstanbul Silivri Alipaşa kiloyla kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz. İstanbul Silivri Alipaşa çevresinin tümünde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda süprem, hurda viskon, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımı için istediğiniz yere geliyoruz.

Alipaşa 2. El Mutfak Ekipmanları Alımı

Titizlikle kullanılan bulaşık makinaları, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak kurulama tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz. 2.el endüstriyel tip restaurant ekipmanları alımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, endüstriyel set üstü mekap vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla sizi depomuzu ziyarete davet ediyoruz.

Alipaşa Mahallesinde Beyaz Eşya Hurdası

Her çeşit 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebiyle biziarayabilirsiniz. İstanbul Silivri Alipaşa bölgesinde yeni, 2. el kanepe satın alabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, sekreter masaları bulunmaktadır. Kısa süre kullanılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan mobilyalarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası fiyatı başlıklı gönderiyi okuyunuz

Alipaşa Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm nedeni ile kısmen yıkılmış iş yerlerinin tekrar imar edilmesi nedeniyle yıkım işlerini yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını bedelsiz yerine getiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vb. her cinste hurdayı ücretle satın alıyoruz.

Yıkımlarda lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17