İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Akseki Hurdacı Telefon Numarası

Akseki Hurdacı Telefon Numarası

En doğru Antalya Akseki hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz. Kimseye benzemeyen faaliyetler yürütmekteyiz. Tüm hizmet alanlarımızı buradan inceleyebilirsiniz. Akseki bölgesi etrafında hurdanızın fotoğraflarını göndermek amacı ile aşağıdaki telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Yüksek miktarlı hurda ticaretlerinde yüksek fiyat uyguluyoruz. Antalya hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Antalya Akseki hurdacı firmasıyız. Ülkemizin dört bir köşesinde, her türlü hurda satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Hursan Maden adı ile hizmetimize devam ediyoruz.

Akseki Hurdacı Firmalar

Akseki genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlarımızın faydasına çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz. Akseki hurdacısı olarak Antalya ilçelerinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeniz için size en yakın hurda alım ekibimizi yönlendiriyoruz. Akseki hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Antalya Akseki etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Antalya ilinin büyüyen ilçesi Akseki 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Akseki çevresinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurda metallerin geri dönüşümü yapılırken kullanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklime verdiği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu sağlamaktadır. Metallerin madenden çıkarılarak işlenmesi zordur. Sıfırdan hammadde üretmek için harcanan enerji çok yüksektir. Hurdanın geri dönüşümü 90/100 çok az azdır.

Geri dönüşüm doğal kaynakların yok edilmesini önlemektedir. Doğal kaynakların miktarları bellidir. Birkaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla tüketimde her gün artmaya devam etmektedir. Hurda madenleri geri dönüştürmek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltındaki kaynakları geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

Akseki Hurdacı Numarası

Antalya Akseki hurda malzeme alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Bu neden ile hurda satışı yapmak üzere operatörlerimizi aramalısınız.

Antalya Akseki hurdacı telefonu sayfamızın içinde kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayıp en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz.

Akseki Hurda Alımı

Antalya Akseki ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Maden her tür hurda alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tonajlı sarı hurdası ve alüminyum, kablo hurdası, bakır hurda, hurda kurşun,çinko, inşaat demiri aldığımızda piyasanın üzerinde fiyat listeleri veriyoruz. Akseki hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Antimon zamak hurda, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda kurşun almak için yerinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Akseki kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler arasındadır. Hurda malzemeleri hemen elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu nedenle hurdaların kıymetinin inmesine sebep olur.

Akseki Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Akseki krom tank hurdası kilo fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacılar linkine tıklayın. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor.

Akseki Bakır Hurda Alanlar

Sitemizdeki Akseki bakır kilo fiyatını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız. Antalya Akseki bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır yazımızda geniş bilgilendirme mevcut. Akseki bakır hurda fiyatları için çağrı merkezimizi arayınız. Soyma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Akseki hurdacı telefonunu şimdi arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz. Akseki içinde bakır hurdası almaktayız.

Akseki Sarı Pirinç Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır. Hursan Maden hurdacılık firması tüm bu hurda sarıların yanı sıra hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Akseki genelinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Bu sebeple Akseki sarı hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Pirinç hurdaya halk arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle bilinir.

Akseki hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. Sayfamızdaki Akseki pirinç sarı ton fiyatlarını abonelerimize saat başı yollamaktayız. Sayfamızdaki sarı hurdası alanlar makaleye göz atabilirsiniz. İtiraf etmek lazım ise sarı hurda adıyla bir hurda varolmamıştır.

Akseki Demir Hurdası Alanlar

Akseki çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Demir hurdası, Akseki ilçe genelinde en fazla satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Akseki inşaat demiri ton fiyatları dün güncellendi. Hursan Maden Antalya Akseki ilçesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

Anlık demir hurda kilo fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma yazısını okumalısınız. Sizinde bildiği gibi her cins demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu için peşin ödeme yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar makalemizi gezmek iyi gelecektir.

Akseki Hurda Alüminyum Alımı

Sitemizdeki Akseki alüminyum hurda fiyatları daima güncellenmektedir. Antalya Akseki alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek almaktayız. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile teşekkür ederiz. Alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Her türlü hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Akseki ilçesinin tümünde alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alırken tartımı dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Sizlerin yardımıyla daha hızlı büyüyoruz.

Akseki Kumaş Alan En Yakın Yerler

Akseki çevresinin tümünde hurda parça kumaş alımı yapılmaktadır. Toptan parça nevresim kumaşı hurdası, kumaş topu, hurda poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alıyoruz.

Akseki çevresinde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında yerinize geliriz. Kiloyla parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş alımı için telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz.

Bu sayfadaki Akseki kumaş hurdası fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Antalya Akseki kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan yerler içinde en doğru fiyatı teklif ediyoruz.

Akseki İkinci El Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

İyi durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları alınır. Sanayi tipi lokanta ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi ocaklar, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom küvet, evye, krom davlumbaz, aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını incelemek amacı ile alıcıları işyerimize davet ediyoruz.

Akseki Kurşun Hurdası Alım Satımı

Akseki kurşun hurda aldığımız ilçelerden biridir. Buradaki Antalya Akseki kurşun hurda fiyat listesini whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Kurşun cevherleri mavi-gümüş renktedir. Hurda kurşun alımı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Metal kurşun kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yaparız.

Akseki Sac Hurdası Alımı

Antalya Akseki bölgesinde hurda sac onduline, sac varil, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru, satışı nedeniyle arayınız. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde her çeşit 2.el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alıyoruz.

Akseki Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü Hursan Maden olarak sırf hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. İçerisindeki telin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Antalya Akseki hurda kablo fiyatları güncelliğini koruyor. Antalya Akseki hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız.

Akseki genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar alımı yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Piyasada kolayca edinilebilen Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken anlık fiyatları öneriyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır tel nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Her yerden hurda tek damar kablo alıyoruz.

Anlık bilgi almak için kablo alan hurdacılar makaleyi inceleyin. Antalya Akseki ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden pahalı fiyat sunuyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Her tür kablo hurdası alan alan Akseki hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz.

Akseki Çinko Hurda Alımı

Bu sayfadaki Akseki çinko hurdası kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurda ton fiyatı konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için whatsapp hattımıza ulaşın. Akseki etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Akseki 2. El Jeneratör Alan Hurdacı

Jeneratör hurdası alan firmayız alım satımında iyi fiyatı veriyoruz. Her türlü yıpranmamış 2. el jeneratör alım satımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Akseki Bina Yıkımı

Akseki kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenecek iş yerlerinin yeniden inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkımları yapıyoruz. Yıkım sırasında gerekli tüm önlemler Bir üstte fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, sökülen penceler, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdaları alıyoruz.

En Yakın Akseki Hurdacı Firma

En yakın Akseki hurdacı firma hizmetleri ile her nevi hurda eşya alıp satarken yerinize geliyoruz. Hursan Maden firmamızla Akseki etrafında her cins hurda eşya almaktayız. Akseki hurdacı içinde çalışan personelimiz ile yerinden her türlü hurda atık alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Akseki ilçesinin tümünde hizmet veriyoruz.

Akseki Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Akseki hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınırken mümkün olduğunca dikkatle çalışmalıyız. Bu bölgede %99 hurda nikel şablon ve %95 şablon nikel hurdalar, anot hurda nikel, turbo nikel hurda alıyoruz.

Akseki Karton Hurda Alım Satımı

Yüksek fiyatlarla hurda karton bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alanlar arasındayız. Akseki kağıt hurda ticareti yaptığımız yerler içerisindedir. Sayfamızdaki Akseki hurda karton ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz Akseki hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki şirketimiz yardımıyla kağıt kırpıntı, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatı sorabilirsiniz. İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle satıcılara daha fazla miktarda kazanma olanağı veriyoruz.

Akseki İkinci El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte kapatılan depolardan almış olduğumuz Akseki çevresinde yıkılan apartman binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıyoruz.

Akseki Hurda Akü Alan Firmalar

Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde enerji deposu bulunabiliyor. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan depolardır. Akü hurda ton fiyatı bölümümüze bir göz gezdirirseniz iyi olur. Dolayısıyla Antalya Akseki hurdacı gibi firma bünyesinde geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir.

Akseki Plastik Hurdası Alım Satımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. En yüksek fiyatlarla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen hurdası alıyoruz.

Akseki hurda plastik alımı yapanlar içinde olan Akseki hurdacısıyız. Bu sayfadaki Antalya Akseki plastik kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız Antalya şehri Akseki bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

Akseki Hurda Raf Alımı

Sayfamızdaki Akseki hurda çelik raf fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alım satımı gönderisine mutlaka göz atabilirsiniz. Hurda raf Akseki almak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan toptancılardan satın aldığımız çelik raflar, demir raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza rafları, hurda market rafı arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Akseki İkinci El Eşya

Titiz kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan yemek takımlarını konumunuza gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alan hurdacı başlıklı paylaşımımızı ziyaret ediniz Az kullanılmış ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek amacıyla firmamızıtuşlayabilirsiniz. Akseki Antalya içerisinde kullanılmış, ikinci el ev eşyaları satın alabilirsiniz. 2.el bilgisayar masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası alınır.

Akseki Kırık Cam Hurda Alımı

Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan yapıda bulunan sıvıları tutabilen amorf ve organik olmayan katı maddedir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli araç camları, içecek şişesi şeklinde hurda cam bulunabilmekte. Akseki genelinde cam hurdası alanlar içindeyiz.

7/24 Hurda Alan Akseki Hurdacı Firma

7/24 Akseki hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat açığız. Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı deneyimler süreci ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Neredeyse bin dokuz yüz doksan altı senesinden buyana geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

Akseki Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türde malzemelerin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Daha çok iyi bir Antalya Akseki için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Akseki hurdacılar sitesi 1. blokta bulunan dükkânımızla hizmetler ediyoruz.

Akseki Fabrika ve Makine Sökümü

Antalya Akseki fabrika söküm işi yapıyoruz. Hurdacıların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider olduk. Uzun zamandır çok sayıda fabrika yıkımı ihalesi başarıyla gerçekleştirdik. Öncelikle sökülecek imalathanenin etraflıca gezilerek uygun proje ve ekipmanın hazırlanması gereklidir. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz.

Anlık Akseki Hurda Fiyatları

Doğru ton fiyatına ulaşabilmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Akseki hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları an be an değişiklik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajlı hurda alım satımı yaparken piyasadan yüksek fiyatlar ödüyoruz.

Akseki Klima Hurdası Alan Firmalar

Klima hurdası Akseki bölgesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Akseki ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Kombi hurdası alanlar içerisindeyiz.

Akseki Moloz Dökümü

Hursan Maden tarafından satın alınan her nevi hurdanın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında anlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması itina ile ekiplerimizle yapılıyor. Molozlar Akseki Belediyesi’nce önceden planlanan araziye boşaltılır.

Akseki Araç Hurdası Alanlar

Pek tabi size hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Akseki bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan çekme belgeli araba hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, motor hurdası . Fakat araç hurdası trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

0 (535) 043 31 17