İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Akçadağ Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Akçadağ Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Akçadağ merkez hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yaparız. Malatya Akçadağ merkezinde az kullanılmış eşyalar ve hurda malzeme alımlarında hurdanın değerini nakit ödüyoruz. Malatya Akçadağ hurdacı firması olarak hurda malzemeler almaktayız. Şu anda Akçadağ hurdacı firmasıyız. Ancak Akçadağ merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

Malatya Akçadağ bölgesinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel Malatya Akçadağ hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaktayız. Akçadağ bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile adresinize kadar gelmekteyiz.

Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak Akçadağ hurda alımı için adresinize geliyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Malatya hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Malatya hurdacı firmalar içerisindeki Hursan Metal Geri Dönüşüm profesyonel devam ediyor. Malatya Akçadağ hurdacı firmalar içerisinde lideriz.

Malatya Akçadağ Hurdacı Firmalar

Akçadağ hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Malatya Akçadağ merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her tür hurda alüminyum satışı sebebi ile telefon numaramızı kaydedebilirsiniz. Malatya ilinin gözde ilçesi Akçadağ sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Malatya Akçadağ çevresinde değil, bütün bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Akçadağ hurdacı olarak Malatya bölgesinde her nevi hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın transferi için uygun araçlarımızı göndermekteyiz. Akçadağ genelinde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin yararlanması için çalışıyoruz.

Yurdumuzda yıllık olarak 100 bin ton tıbbi atık, 26 milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık ortaya çıkmaktadır. Boşa giden atıl malzemenin yüzde 27’sini plastik türevleri, yüzde dördünü metal malzemeler, yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde 12’sini cam hurdası oluşturuyor. Maatteessüf, bu atıkların %82’si dönüştürülemeden boşa gitmektedir. Boşa giden malzemeler ülkemizin senede 1.57 milyar ₺ zararına yol açıyor. Geri dönüşümcüler ülkemizin zararına giden bu miktarın elimizden gelen kadarını kurtarmak için çalışmaktayız.

Akçadağ Hurdacı Numarası

Malatya Akçadağ hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde kolayca arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Malatya Akçadağ adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içinde yer almaktadır. Bu sebeple hurda malzeme satmak amacı ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak peşin para elde edebilirsiniz.

Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Hurda krom alan hurdacılar bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Sitemizde yayınlanan Akçadağ hurda krom tank kilo fiyatı güncellenmiştir.

Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

Akçadağ Hurda Alımı

Malatya Akçadağ geri dönüşüm firması Hursan Metal Geri Dönüşüm her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Tonajlı hurda kablo ve bakır hurda, alüminyum, hurda sarı, çinko hurda, inşaat demiri, kurşun alımında fiyatlar sunuyoruz. Akçadağ hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Akçadağ adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Zararınızı önlemek için topladığınız hurdaları şimdi satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebepten malzemenin piyasa değerini düşürüyor.

Akçadağ Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

Her türlü alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde her gün tecrübe elde ediyoruz.

Bu sayfadaki Akçadağ alüminyum fiyat listesi güncellendi. Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz.

Malatya Akçadağ alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu almaktayız. Akçadağ ilçesinin tamamında alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımları müşteriyle birlikte yapıyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası Akçadağ hurdacı firmaları arasındayız. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır.

Akçadağ Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Sayfamızdaki Akçadağ hurda sarı fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Sarı alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış içeriğe göz atabilirsiniz. Akçadağ hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Bu neden ile Akçadağ sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız. Akçadağ ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Etrafta sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor. Firmamız bu hurdaların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası alım satımıyla iştigal ediyor.

İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda olarak geçen bir hurda bulunmamaktadır. Sizinde öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı denmektedir.

Akçadağ Hurda Kablo Alımı

Malatya Akçadağ bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Malatya Akçadağ hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız genellikle antigron kablo, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar bizi arayabilir. Malatya Akçadağ ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve birde kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfada paylaşılan Malatya Akçadağ bakır kablo ton fiyatını talep edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Satıcılarda kolayca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,50% bakırlı kablo hurdası alışverişinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda kablo içerikli konuyu inceleyin. Kapıdan antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan yüksek fiyatlar veriyoruz. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alım satımında anlık fiyat teklifini biz veriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Akçadağ hurdacı arayanlar için buradayız.

Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Kablo hurdaları içerisindeki bakır sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder.

Çinko Hurda Alımı

Akçadağ etrafında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Malatya Akçadağ hurda çinko levha ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Hurda çinko fiyatı bağlantısına tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz.

Akçadağ Bakır Hurdası Alım Satımı

Akçadağ bakır hurda kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. TTR kırma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Hurda bakır alan Akçadağ hurdacı numarasını şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru alanlar içindeyiz. Akçadağ içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz.

Sayfamızdaki Akçadağ bakır ton fiyatlarını grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz. Malatya Akçadağ bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alanlar sitemizde geniş bilgi var.

Akçadağ Hurda Demir Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı paylaşımına bakmak istemelisiniz. Demir, dünyada bol miktarda bulunabilen madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Akçadağ demir hurda ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Güncel demir hurdası fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar demir hurda konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için içeriğinin olduğu linke tıklamalısınız.

Akçadağ çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Hurdacı firmamız Akçadağ bölgesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz.

Kurşun Hurda Alanlar

Akçadağ kurşun hurdası alımı yaptığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Akçadağ kurşun hurdası ton fiyatı daima güncellenmektedir. Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renkli şekliyle öne çıkıyor. Kurşun hurda ton fiyatı yazımızı incelerseniz harika olur. Metal kurşun hala kullanılan en eski madendir. Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Cami sökümü hurda kurşun satışı nedeni ile çağrı merkezlerimizi hemen tuşlayınız.

Sac Hurdası Alım Satımı

Depomuzda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurdası var. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Akçadağ bölgesinin tümünde sac levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla. Hurda sac alımı yapıyoruz.

Jeneratör Hurdası Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içindeyiz.

En Yakın Akçadağ Hurdacı Numarası

Hursan Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Akçadağ ilçesinin yakınlarında her cins hurda alımı yapmaktayız. Bu neden ile atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Akçadağ bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız. En yakın Akçadağ hurdacı firması ismi ile hurda metal nakliyesi yapmak amacıyla deponuza personellerimizi yolluyoruz. Akçadağ hurdacısı bünyesindeki personelimiz ile adresinizden hurda malzeme alım hizmetleri veriyoruz.

Akçadağ Kağıt Hurda Alanlar

Hurda karton alıyoruz. Bu sayfadaki Malatya Akçadağ hurda kağıt ve karton fiyatlarını saat başı yollamaktayız Daha fazla fiyatlarla kağıt peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alım satımı yapan yerler arasındayız. Akçadağ kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki işletmemiz sayesinde toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satışı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesent ile size daha çok kazanma olanağı takdim ediyoruz.

Hurda Raf Alımı

Sayfamızdaki Akçadağ çıkma raf kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatları sayfasının olduğu linke tıklayın. Akçadağ 2. el raf hurdası satışı yapmak sebebi ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden fabrikalar tarafından satılan çelik raflar, market rafı hurdaları, ürün reyonları, demir raflar, mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Hurda Cam Alımı

Genelde şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, kırılmış oto camı biçiminde hurda camlar bulunabilmekte. Akçadağ yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Genelde şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, kırılmış oto camı biçiminde hurda camlar bulunabilmekte.

Akçadağ Plastik Hurda Alımı

Akçadağ hurda plastik alan yerler içinde lider konumda olan firmayız. Sitemizdeki Malatya Akçadağ hurda plastik kg fiyatını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin adıdır. Malatya il Akçadağ bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Akçadağ Hurda Fiyatları

Unutmayın ki tonajlı hurdaların alım satımında piyasadan daha fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Akçadağ hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları Akçadağ hurda pazarında her saat güncellenmektedir. Anlık kilo fiyatlarına erişmek amacı ile irtibat kurabilirsiniz.

Akçadağ Otomobil Hurdası Alan Yerler

Pek tabi size araba hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Akçadağ etrafında hurda otomobil alıyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmüş araba hurdası, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, vagon hurdası, motor hurdası alım satımı için arayabilirsiniz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz.

7/24 Hizmet Veren Akçadağ Hurdacı

7/24 Akçadağ hurdacı olarak günün her saatinde açığız. Nerdeyse 16 yıldır geri dönüşüm yapan firmayız. Bu sürenin verdiği profesyonelliklerle sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz.

2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı

2. El endüstriyel tip restoran mutfağı aletleri alıyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satan firmalar firmamızı arayabilir. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi set üstü ocak, paslanmaz salata ve meze dolapları, evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz için siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Kısa süre kullanılan tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü dolap, sanayi tipi bulaşık makinası, buz makineleri alınır.

Kumaş Hurdası Alan Firmalar

Akçadağ bölgesinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica alım satımında yerinize geliriz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Spota düşmüş nevresim kumaş parçası, parça kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz.

Tonajlı hurda ceketlik, gabardin kumaş, eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası alımı için bizi hemen arayın. Akçadağ kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatı öneriyoruz. Buradaki Akçadağ kumaş hurdası kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız.

Akçadağ Bina Yıkımı

Yıkım sırasında önem verilen iş güvenliği önlemleri Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Akçadağ kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek ev ve işyerlerinin istendiği biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, sökülmüş kapılar, pimapen hurdası ve benzeri her cinste hurda malzemeleri ücreti karşılığında almaktayız. Üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz.

Akçadağ Hurda Akü Alımı

Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebi ile sıkça kullanılır. Zamanla enerji depolamaz akülere hurda akü denmektedir. Aküler diğer ismiyle batarya şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır.

Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile hurdacı firmalar için değerlidir. Hurda akü alan yerler bölümüne bir göz atın. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi firma bünyesinde geri dönüştürme tesisi olanlar sulu akü ve kuru akü alan hurdacılar arasındadır.

Akçadağ Fabrika Bozumu

Yıkım işi yapanların anlattığı biçimde kolay bir işlem değildir. Malatya Akçadağ fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz.

Uzun zamandır binlerce fabrika yıkım ihalesini tamamladık. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık. İlk önce yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca dolaşılması gerekir. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı mikseri, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Dolayısı ile iflas eden esnaflardan aldığımız Yıkılan öğrenci yurdu binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

Akçadağ Nikel Hurda Alımı

Bu ilçede %95 , %99 şablon nikel, anot nikel hurda, turbo nikel alımı yapıyoruz. Malatya ile Akçadağ nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerir.

Akçadağ 2.El Eşya

Her türlü ikinci el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı öğrenmek sebebiyle telefon numaralarımı arayabilirsiniz. Temiz kullanılmış sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası alıyoruz. Akçadağ ve çevresinde yeni, ikinci el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Kısa bir süre 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarını adresinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgi için hurda buzdolabı alanlar başlıklı içeriğini inceleyiniz

Akçadağ Hurda Klima Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Akçadağ bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Klima hurdası Akçadağ bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Akçadağ Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Akçadağ Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozların nakliye işleri güvenlikle yapılır. Firmamız tarafından alınan her çeşit hurda eşyanın depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılıyor.

Akçadağ Hurdacı Sitesi

Akçadağ oto sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türde hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Akçadağ hurdacılar sitesi içindeki tesisimiziz aracılığı ile hurdacılık işleri yapıyoruz. Daha çok iyi bir Akçadağ yaratmak için çok çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17