İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Abana Hurdacı

Abana Hurdacı

Abana hurdacı firması olarak Abana merkezi caddelerinde hizmet ediyoruz. Abana merkezinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç gönderiyoruz. Abana merkezi çevresinde hurdacı firmasıyız. Şu an Abana hurdacı firmasıyız. Elbette ki Abana merkezinde de hizmet vermekteyiz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

Miktarı yüksek hurda malzeme satanlara yüksek fiyat uyguluyoruz. Kastamonu hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Abana hurdacı firmaları içinde en iyi işletmesiyiz. Kastamonu hurdacısı olan Hursan Metal hizmetinizdedir.

Anlık Kastamonu Abana hurda fiyatlandırmasıyla alım satım yapıyoruz. Kastamonu Abana hurdacı olarak hurda malzemeler alıyoruz. Abana merkezinde hurda ve ikinci el eşya alım satımı yapıyoruz. Hursan Metal firmamız ile Kastamonu Abana bölgesinde hizmet veriyoruz.

Abana Hurdacıları

Abana merkezde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek tüm vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlamaktayız. Abana hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişe etmeyin. Kastamonu Abana ilçesinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Kastamonu şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Abana sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Abana etrafında değil, her yerde hizmet veriyoruz. Abana hurdacı olarak Kastamonu genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki atık malzemelerinizin transferi için en yakın hurda nakil elemanlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizde her türlü hurda satmak nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz.

Abana Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Birkaçı yeterli gözüksede artan nüfusla dünyanın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda artmaktadır. Atık madenin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarır. Böylece yeraltı kaynaklarını çocuklarımıza aktarmaktayız.

Kastamonu Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Fazla enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurda madenlerin geri dönüşümü yapılırken harcanan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun iklime verdiği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlar. Bir cevherin ocaktan çıkartılıp işlenmesi uzun ve bir iştir. Sıfırdan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanmaktadır. Hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha az olacaktır.

Abana Hurdacı Numarası

Abana hurdacı telefon numarası sitemizin içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Kastamonu Abana her nevi hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Boş yere süre geçirmeden arayın günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak para kazanabilirsiniz. Bu sebeple hurda satmak sebebiyle telefonumuzu aramanız gereklidir.

Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alan hurdacı firmalar arasındayız. Abana ve çevresinde sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek için arayın. Elimizde tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Ek bina tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Abana Bakır Hurda Alım Satımı

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Abana bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

Sayfamızdaki Abana yanık bakır hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Kastamonu Abana bakır hurda alan yerler içindeyiz. Abana genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Abana hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Kurşun Hurda Alımı

Kastamonu Abana hurda kurşun alımı hizmeti verdiğimiz yerlerdendir. Buradaki Abana hurda Cami kurşunu ton fiyatları güncellenmiştir. Kurşun yağmur oluğu, Hurda kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Çatı söküm kurşunu alıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası alımı yazımızı incelerseniz muhteşem olacaktır. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içinde olduğu söylenmektedir.

Abana Hurda Alan Firma

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda zamak antimon, torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alan Abana hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Abana yerinden hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı şimdi satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu nedenle hurdaların fiyatının düşmesine sebep olur.

Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Tonajlı alüminyum hurda, bakır hurdası, demir hurdası, kablo hurdası, çinko,hurda sarı, ve kurşun hurda alımı yaparken yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Abana hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkmaktayız. Kastamonu Abana ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her tür hurda alıyor.

Abana Çinko Hurda Alım Satımı

Abana, Kastamonu etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Kastamonu Abana hurda çinko levha kg fiyatı anlık güncellenmektedir. Çinko hurda alanlar hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz.

Abana Krom Hurda Alımı

Krom paslanmaz hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı gönderimizi okursanız mükemmel olur. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Oldukça sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Abana krom ton fiyatı güncellendi.

Abana Pirinç Sarı Hurda Alan Firma

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Sitemizdeki Kastamonu Abana hurda sarı ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda sarı pirinç alanlar hakkındaki metine bir göz atabilirsiniz. Aslına bakarsanız sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Abana ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç almaktayız. Kastamonu Abana hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. Hursan Metal firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda alımında öncü firmadır.

Ayrıca kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri bulunabilir. Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismi verilmiştir. Bu sebeple Abana sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz.

Abana Alüminyum Hurda Alım Satımı

Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu yapıyoruz.

Abana ilçesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda alımı için tartımları müşteriyle birlikte yapıyoruz. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Bize hurda satanların desteğiyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak alan firmayız.

Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş almak için aramanızı bekliyoruz. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Sayfamızdaki Abana alüminyum kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Alüminyum alan hurdacılar içeriğiyle paylaşılmış metni ziyaret edin Kastamonu Abana hurda alüminyum alan yerler arasında lideriz.

Abana Demir Hurda Alanlar

Güncel hurda demir fiyat listesi için bize ulaşın. Demir hurdası fiyatları gönderisine bir göz atın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı paylaşımımızı dolaşmak iyi gelir.

Hurda demir, yer yüzünde en fazla bulunan madenler içindedir. Burada paylaşılan Abana ekstra demir hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Bildiğiniz gibi her çeşit pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır. Firmamız Abana genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Abana çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz.

Abana Hurda Kablo Alımı

Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan Abana hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Genelde hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Kastamonu Abana genelinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Kastamonu Abana kablo ton fiyatını grubumuzda her gün paylaşıyoruz.

Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz.

Sayfamızda bulunan kablo alan hurdacılar makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Bunların yanı sıra tek damar kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken ederinin üstünde fiyatı gönderiyoruz. Kastamonu Abana ilçesinin her yerinde hurda kablo alan hurdacılar arasında yüksek ton fiyatını veriyoruz. Kastamonu Abana hurdacısı Hursan Metal firmamız her çeşit elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arzeder.

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde değerinden fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Müşterilerde bolca bulunan %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz.

Abana Plastik Hurda Alan Firma

Avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda poşet, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Abana plastik hurdası alanlar içinden öne geçmeyi başaran Abana hurdacısıyız. Sayfamızdaki Kastamonu Abana hurda naylon ton fiyatlarını arzu edenlere her gün ulaştırıyoruz. Kastamonu şehri Abana ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren, jelatin hurdası satmak sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Kağıt Hurda Alanlar

Karton, kağıt hurda alımı için geliyoruz. Sitemizdeki Kastamonu Abana karton hurdası fiyat listesini saat başı yollamaktayız İlçenin her yerinde renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde satıcılara daha fazla miktarda kazanma olanağı takdim ediyoruz. Abana kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli fiyatı isteyebilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla hurda peçete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, karton bardak, hurda gazete alımı yapan depolar arasındayız.

Abana Hurda Akü Alan Hurdacılar

Motosikletlerde elektrik kaynağı kullanılmaktadır. Akü içinde bulunan kurşun içeren suyu nedeniyle kıymetlidir. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Hurda akü alanlar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için konusunun olduğu bağlantıya tıklayınız. Dolayısıyla Hursan Metal benzeri şirket içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alanlar içerisindedir.

Abana Bina Yıkımı

Yıkımda gerekli tüm önlemler Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılması gereken dairelerin en baştan yapılması nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Aynı fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurda malzemeyi ücreti karşılığında alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Abana Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Abana fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Uzun zamandır onlarca fabrika sökümü ihalesini başarılı biçimde gerçekleştirdik. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde lider bir konumdayız. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Başlamadan önce sökümü arzu edilen fabrikanın detaylı şekilde incelenmesi gerekir. Etrafta söylendiği gibi kolay değildir.

Abana 2.El İnşaat Malzemesi

Ayrıca iflas eden depolardan aldığımız İnşaat alanlarında yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç pompası 2.el portatif, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan depo binalarından sökülmüş sıfır ayarında ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler alan hurdacılar içerisindeyiz.

Kullanılmış Lokanta Malzemeleri Alan En Yakın Firmalar

İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü iki kapaklı dolap satanlar bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilir. İş görecek durumda buz makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alıp satıyoruz. Profesyonel mutfak malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, krom yemek dilendiricileri, lokanta tipi ocaklar vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek amacı ile almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

Kumaş Alım Satımı

Kilosuyla hurda penye, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parça kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satıyoruz. Bu sayfadaki Kastamonu Abana kumaş hurdası kg fiyatı günceldir.

Kastamonu Abana kilosuyla kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz. Kastamonu Abana ilçesinin tamamında kumaş fire hurdası alıyoruz.

Abana çevresinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımı için yerinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Toptan parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için bizi vakit geçirmeden aramalısınız.

Cam Hurda Alımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip su muhafaza eden amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Abana yakınlarında cam hurda alan yerler içindeyiz. Genelde renkli araba camı, süt şişesi biçiminde cam hurdalar bulunmaktadır.

Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Kastamonu Abana nikel hurdaları alıyoruz. Kastamonu Abana ilçesinde turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurda ve %99 hurda nikel şablon alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alındığında gayet dikkat ile çalışmalıyız.

Abana Hurdacı Sitesi

Abana hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimiz yardımı ile atık hurda alımı ve satımı işiyle sektöre girdik. Her hali ile temiz bir şehir yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Abana oto sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

Abana 2.el Raf Fiyatları

Özellikle batan baharatçılar tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, market rafları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el market rafı satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sitemizdeki Abana 2.el raf ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Abana raf hurdası alım satımı amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Klima Hurdası Alım Satımı

2.el Klima Abana bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Abana bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

Abana Moloz Dökümü

Yıkım molozu Abana Belediyesi’nce bildirilen araziye dökülür. Bina yıkımı tamamlandığında anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliye işi itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyanın şirketimize ait depolama alanına taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

En Yakın Abana Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal hurdacılık olarak Abana genelinde hurda alımı yapıyoruz. En yakın Abana hurdacı firma hizmetlerimizle hurda eşya ticareti nedeni ile yolladığınız konuma güvenilir personel yolluyoruz. Abana hurdacı şirketi firmamız ile kapınızdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Abana çevresinde servis vermekten mutluluk duyarız.

7/24 Açık Abana Hurdacı

Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı profesyonellikler ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse 13 yıldır hurdacılık yapan şirketiz. 7/24 Abana hurdacı firması olan şirketimizle günün her saatinde sektöre hizmet etmekteyiz.

Abana 2.el jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satılır. Bozuk jeneratör, trafo alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içinde en doğru yerlerdeniz.

Abana Hurda Beyaz Eşya

Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hakkında bilgi edinmek sebebiyle firmamıza ait telefon numaralarını arayarak irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. 2. El büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu satacaklara bedelini yüksek fiyatla ödemekteyiz. Kısa süre 2. el olarak alıcı bulabilecek durumdaki yemek odası takımlarınızı evinizden alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacılar başlıklı içeriği okuyabilirsiniz En makul fiyatlara sıfır, ikinci el koltuk satın alabilirsiniz.

Abana Hurda Fiyatları

Abana hurdacı hurda alırken uygulanılan ton fiyatı her dakika değişmektedir. Anlık fiyat listesine ulaşabilmek için irtibat kurabilirsiniz. Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken daha fazla ton fiyatı öneriyoruz.

Hurda Araba Alanlar

Abana hurda alımında hizmet ediyoruz. İmkan buldukça Abana bölgesinde hurda araç alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Ama araç hurdası trafikten çekme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hasarlı hurda araç, yük vagonu, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası .

0 (535) 043 31 17